Mūsų Tikslas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Agnė wrote:... nes: “Aš esu”. Sodininke, nejaugi negali įsivaizduoti, kad sodybų kūrimas tai tas procesas, tas “aš esu”, kuris jau šiandien gali teikti palaimą tiek mums, tiek Kūrėjui, nes per Jo kūriniją – augalus, jau vyksta bendravimas, ieškojimas, atradimas ir džiaugsmas.
Puikiai viska isivaizduoju, Agne, - bendravimas, ieškojimas, atradimas ir džiaugsmas vyksta ne tik per “Jo kūriniją – augalus”. Tai vyksta per visus Jo Realybes lygmenys. Kurinijos evoliucija, kuria be abejo sumane ir vykdo pats Kurejas, nesustojo ties augalais. Kodel? Gal todel, kad tai dar nera tobulumo virsune..?
Ka zmogus laimi sugrizes prie gamtos? O kodel jis nuo jos nutolo??? Sedetu sau ramiai oloje prie lauzo, kaip akmens amziuje, ir “teiktu palaima”. Tai ne, vis kazko jam negana! :)
Ko gi zmogui truksta iki pilnos laimes?
Pažinkime Tiesą apie save...
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Martchius wrote:Truputi isiterpsiu :)

Tikslas? Isgyvent. Isgyventi ir patirti susitikima su tavimi, Kurejau :wink:
Man pradziai tikrai uztenka.
Ir man pradziai to pilnai uztektu. :)
Bet yra viena problema - vienas as nebeistengiu ateiti iki Susitikimo. Nera manyje jegu nugaleti savo egoistine prigimti - priezasti kuri mus isskiria. Man labai reikia pagalbos sitame Kelyje, reikia pakeleivio - draugo kuriam irgi uz viska svarbiau yra Susitikimas su Juo! Esu silpnas, esu bejegis, visiskai aklas ir kvailas. Neturiu jokiu sansu iveikti mus skiriancia siena...
Ir nesuprantamas kai kuriu noras kurti "gerbuvi" be Kurejo... :?
Pažinkime Tiesą apie save...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

1.Kad toliau kalbėtume tais pačiais terminais, prašau paaiškinti (pavyzdžiais) savo žodžius: “Kurinijos evoliucija, kuria be abejo sumane ir vykdo pats Kurejas, nesustojo ties augalais. Kodel? Gal todel, kad tai dar nera tobulumo virsune..?”
Abejoti Dievo kūrinijos tobulumu... Hmmmm... Nekantriai laukiu paaiškinimo.

2.Rašai: “Sedetu sau ramiai oloje prie lauzo, kaip akmens amziuje, ir “teiktu palaima”.” Pasaką apie pirmykščio žmogaus sėdėjimą oloje sugalvojo sistema. Yra ir kitokia nuomonė. Įtikinamesnė. Tai ne argumentas.
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Agnė wrote:Abejoti Dievo kūrinijos tobulumu... Hmmmm... Nekantriai laukiu paaiškinimo.
Dievo kūrinija yra tobula, netobulas yra tik musu sugebejimas tai "matyti", suprasti.
Yra tam tikra struktūra, vadinama siela. Ir išskyrus šią sielą, daugiau nieko nėra. Kūrėjas sukūrė sielą, siela – tai noras gauti malonumą. Ir šis noras gauti turi kelis lygmenis, noro pakopas. Jis turi 5 „angas“, įėjimus, vadinamus rega, klausa, uosle, skoniu, lytėjimu – per juos mes gauname kažką iš išorės, per juos mes juntame, kad išorėje kažkas yra.
Šiuos jutimo organus mes gauname nuo gimimo, ir tai, ką mes jais juntame, vadinama „šiuo pasauliu“. Taip mes jaučiame ir gyvename tam tikroje realybėje, vadinamoje šiuo pasauliu. Kas iš tikrųjų yra ši realybė? Tai yra mūsų jutimo organų (regos, klausos, uoslės, skonio, lytėjimo) reakcija į išorės poveikį. O iš tikrųjų išorėje nėra nieko – už mūsų yra tik šviesa, bet būtent tokiu būdu mes suvokiame ją penkiomis juslėmis, ir mums susikuria tam tikras gyvenimo kažkokiame pasaulyje vaizdas. O šis pasaulis realiai neegzistuoja – tai tik mūsų jutimo organų reakcijos, priklausančios nuo to, kaip sudaryti šie penki organai ir kaip jie junta šviesos poveikį.
http://www.kabbalah.info/ruskab/broshur ... hure-1.htm
Pažinkime Tiesą apie save...
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

[quote="sodininkas"
Kas iš tikrųjų yra ši realybė? Tai yra mūsų jutimo organų (regos, klausos, uoslės, skonio, lytėjimo) reakcija į išorės poveikį. O iš tikrųjų išorėje nėra nieko – už mūsų yra tik šviesa, bet būtent tokiu būdu mes suvokiame ją penkiomis juslėmis, ir mums susikuria tam tikras gyvenimo kažkokiame pasaulyje vaizdas. O šis pasaulis realiai neegzistuoja – tai tik mūsų jutimo organų reakcijos, priklausančios nuo to, kaip sudaryti šie penki organai ir kaip jie junta šviesos poveikį.
http://www.kabbalah.info/ruskab/broshur ... hure-1.htm[/quote]

Niekada nesutiksiu.

Любой обьект во Вселенной имеет свой определенный энергетический ритм, так называемый уровень
вибрации. Чем выше вибрации обьекта, тем более значимое место он занимает в плане Вселенной.
Мир, окружающий нас, состоит из материального плана и тонкого плана. В этой книге описываются
первые 10 уровней вибраций и соответствующих им пространств.
Материальный план включает в себя первые три пространтва, человек воспринимает его при
помощи пяти органов чувств. Большинство живущих сейчас людей воспринимают только то, что могут
увидеть глазами, потрогать.
Тонкий план включает пространства с более высокими вибрациями, с 4 по
10 уровень, человек воспринимает их Душой.
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Dolmenu sielos 17-18 lygije...
Anastasija - 19... Jei neklystu :roll:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

O iš tikrųjų išorėje nėra nieko – už mūsų yra tik šviesa, bet būtent tokiu būdu mes suvokiame ją penkiomis juslėmis, ir mums susikuria tam tikras gyvenimo kažkokiame pasaulyje vaizdas. O šis pasaulis realiai neegzistuoja – tai tik mūsų jutimo organų reakcijos, priklausančios nuo to, kaip sudaryti šie penki organai ir kaip jie junta šviesos poveikį.
Ir aš anksčiau taip galvojau, bet dabar jau nemanau taip.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Ko gi zmogui truksta iki pilnos laimes?

aga, ir vel tipiskas klausimas su tipisku atsakymu apie mano jau nepadoriai daug minima gerima :/

a ko zmogui gali trukt jei Dievas jau viska atidave senu senovej?
ir siaip be kitu zmoniu laimes laimingas nebusi, tarp tu kitu nepamirskite ir Dieva irasyti.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Olga wrote:...
Niekada nesutiksiu.

Любой обьект во Вселенной имеет свой определенный энергетический ритм, так называемый уровень
вибрации. Чем выше вибрации обьекта, тем более значимое место он занимает в плане Вселенной.
Мир, окружающий нас, состоит из материального плана и тонкого плана. В этой книге описываются
первые 10 уровней вибраций и соответствующих им пространств.
Материальный план включает в себя первые три пространтва, человек воспринимает его при
помощи пяти органов чувств. Большинство живущих сейчас людей воспринимают только то, что могут
увидеть глазами, потрогать.
Тонкий план включает пространства с более высокими вибрациями, с 4 по
10 уровень, человек воспринимает их Душой.
Ne ne, yra ne visai taip. "Любой обьект во Вселенной имеет свой определенный энергетический ритм, так называемый уровень
вибрации" - Ne.
Yra zmogaus (Sielos) sugebejimas jausti vibracijas ir pagal atitinkama jutimo sugebejima mes "matome", jauciame atitinkamus paveikslus, kuriuos vadiname pasauliais, objektais, reiskiniais...
Taip, sugebejima jausti aukstasias vibracijas zmogus gauna per Siela arba taip vadinama 6-ji pojuti."Тонкий план ... с более высокими вибрациями, человек воспринимает их Душой." Taciau, aplinkui yra tik Auksciausioji Substancija = Sviesa = Dievas, o musu sugebejimas "matyti" parodo mums vienoki ar kitoki fragmenta, paveiksla.
Pažinkime Tiesą apie save...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Štai ir prasideda dogmos, pamokymai iš šalies. Iki galo širdies nesuvokti nes kalbama netgi ne savaisiais žodžiais.
Gal ir yra dalis tame tiesos, bet tai ne man
Protiniai išvedžiojimai dažniausiai tik trugdo suvokti tiesą.

sodinike, tu iškėlei šią tema.. Ko tu sieki? Kodel klausi kitų ir pats atsakai? Kam tau to reikia? Kam Tavo sielai to reikia?

Su pagarba
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Pokalbis- filosofinis, niekad nesiliaujantis ginčas: pažinu - nepažinu... ar tai, ko aš nežinau - egzistuoja...ar kitiems egzistuoja tai, kas ir man...Prieš keletą metų su nemigos priepuoliais skaičiau K. Kastanedos knygas. Ten labai nemažai vietos skiriama aprašymui to, kas yra "pažinu" ir "nepažinu". To, kas "pažinu", išties vos kruopelytė, palyginus su tuo, kas "nepažinu". Ir visas Pasaulis (nerandu geresnio žodžio, nors ir šis kažin ar tinkamiausias) aprašomas kaip energijos pluoštai. Aplinkinio Pasaulio "įvaizdis"- viso labo vienas iš daugybės būdų Jį "matyti. Globalinis žmonių susitarimas stalą vadinti stalu, žvaigždę - žvaigžde...(Tik dėl meilės sąvokos niekaip nesusitaria :shock: , keistuoliai :lol: )
Jei energiją pavadinsime šviesa, tai ir bus, kad viskas aplink, ir mes patys, beje, tėra šviesa...
Tik žmonės su užsidegimu tiki ir kitus moko tikėti, kad yra ne taip.
Bet baisiausia man darosi tuomet, kai suvokiu, jog liūto dalį savo gyvenimo, laiko, energijos atiduodame fizinio kūno, vienintelio iš septynių, poreikiams tenkinti. Ir nebežinai, kaip iš tokio klaidingo kelio išsukt - turi tiek daug pareigų, susitarimų, įsipareigojimų...
Į KOKĮ SŪKŪRĮ SAVO NORU IR KITŲ SKATINAMI ESAM VISI ĮSISUKĘ???
Šūkaunam sistema šiokia, sistema kitokia...ar ne mes patys (žmonija aplamai) ir esam ta sistema? Ar ne todėl taip sunku nuo jos išsivaduot, kad "lomatj - ne stroitj"? Juk viskas - lyg kortų namelis, vos ką nors truktelsi, tokia kalnų griūtis įvyks! Tad neretai ir toliau kinkuojam į sistemos ratus įsikinkę, ne tiek iš nežinojimo ar papratimo, kiek iš atsargumo ir asmeninės atsakomybės suvokimo. Ar atsargumas - yda? Ar daug nuveiksi vienas? Žinoma, malkų priskaldyt gali ir vienas, o štai apčiuopiamiems darbams jau reikia tam tikros kritinės masės. Ir ta kritinė masė turi būti apčiuopiama :!: BET :!: Pasiekus tam tikrą dydį, kritinė masė pati pavirsta "sistema", nes nebelieka kurybos laisvės, individualaus sprendimo. Dabar jau šitoje naujoje sistemoje prasideda "išsikišusių vinių sukalinėjimas". Kodėl dauguma gerų dalykų ilgainiui pagenda,išsigimsta, ar tai būtų prekės kokybė, ar tarpusavio santykiai? Tokie Visatos vystymosi dėsniai, kai "užkliuvo už varčios, ir vėl nuo pradžios?"
Nežinau. O jūs žinot? Ar aplamai kas nors, kada nors žinojo?
Justas
Posts: 22
Joined: Thu 12 18, 2003, 8:30
Location: Kaunas

Post by Justas »

sodininkas wrote:Ka zmogus laimi sugrizes prie gamtos? O kodel jis nuo jos nutolo??? Sedetu sau ramiai oloje prie lauzo, kaip akmens amziuje, ir “teiktu palaima”. Tai ne, vis kazko jam negana! :)
Ko gi zmogui truksta iki pilnos laimes?
sodininkas wrote: Kas iš tikrųjų yra ši realybė? Tai yra mūsų jutimo organų (regos, klausos, uoslės, skonio, lytėjimo) reakcija į išorės poveikį. O iš tikrųjų išorėje nėra nieko – už mūsų yra tik šviesa, bet būtent tokiu būdu mes suvokiame ją penkiomis juslėmis, ir mums susikuria tam tikras gyvenimo kažkokiame pasaulyje vaizdas. O šis pasaulis realiai neegzistuoja – tai tik mūsų jutimo organų reakcijos, priklausančios nuo to, kaip sudaryti šie penki organai ir kaip jie junta šviesos poveikį.
Šios dvi citatos mane pribloškė :shock: Arba labai daug kartų MATRIX žiūrėjai 8) , arba neskaitei visų Anasatasijos knygų dalių. :?: Anastasija siūlo mąstyti logiškai, tad kadanors ir Tu pradėk mąstyti, nes tiek jau prirašė Tavo temoje, sodininke, o Tu randi kažką tokio... Žinoma gal Tu tai darai specialiai, kad mes pamąstytume apie tai ir kad neliktų apie Tikslą klausimų (nors jų visad bus). Beje man patiko Kipsho pasakymas: "Isvada: nesigeres alaus - nesuprasi". Juk kas sakoma žodžiais ateina į mūsų mintis ir mes galime bet kaip interpretuoti, kaip mums patinka, bet reikia ir išbadyti tai... Daug prirašyčiau, bet jau daug kas pasakyta šioje temoje.
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Mindaugas wrote: sodinike, tu iškėlei šią tema.. Ko tu sieki? Kodel klausi kitų ir pats atsakai? Kam tau to reikia? Kam Tavo sielai to reikia?
Su pagarba
Mindaugai, iškėliau šia tema todėl, kad ji yra visko pagrindas ir neišsiaiškinus Tikslo visi kiti veiksmai yra beverčiai ir netgi kenksmingi. Nuo tokių proiektų, kurie čia svarstomi, pradžios iki rezultato -aiškumo praeina panašiai 70 metų. Dar noriu išsiaiškinti ar čia yra mano vieta, suzinoti ar čia yra tų, kuriems dvasiniai dalykai rūpi labiau nei materialūs. Pats klausiu ir kartais pats atsakau vien todėl, kad susiduriu su tylejimu, mažu aktyvumu. gimsta noras pažadinti snaudžiančius, užintriguoti :oops:
Kam man to reikia?
Aš juk "sodininkas", mano tokia misija. Jaučiu artėjanti Laiką, turiu suspėti paruoši žemę ir pasėti gėles. Ir kai jos sužydės ateis Naujas Laikas. Kalbu metaforom, bet tai tiesa... Kas labai nori toliau miegoti , temiega. Tik tylėti jau nebeišeis, per daug skaudu :cry: . Jei nutylčiau - "prabiltų akmenys"..., dėje :(

Ir jūsų valioje uždaryti šią kvailą diskusiją.
Pažinkime Tiesą apie save...
Linas
Posts: 45
Joined: Wed 11 26, 2003, 13:10
Location: Vilkaviskio raj. Pajevonys

Nuomones

Post by Linas »

Tokius klausimus reikia spresti bet as manau kad ne internetu
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

sodininkas wrote:Mindaugai, iškėliau šia tema todėl, kad ji yra visko pagrindas ir neišsiaiškinus Tikslo visi kiti veiksmai yra beverčiai ir netgi kenksmingi. Nuo tokių proiektų, kurie čia svarstomi, pradžios iki rezultato -aiškumo praeina panašiai 70 metų.
Dar noriu išsiaiškinti ar čia yra mano vieta, suzinoti ar čia yra tų, kuriems dvasiniai dalykai rūpi labiau nei materialūs. Pats klausiu ir kartais pats atsakau vien todėl, kad susiduriu su tylejimu, mažu aktyvumu. gimsta noras pažadinti snaudžiančius, užintriguoti :oops:
Kam man to reikia?
Aš juk "sodininkas", mano tokia misija. Jaučiu artėjanti Laiką, turiu suspėti paruoši žemę ir pasėti gėles. Ir kai jos sužydės ateis Naujas Laikas. Kalbu metaforom, bet tai tiesa... Kas labai nori toliau miegoti , temiega. Tik tylėti jau nebeišeis, per daug skaudu :cry: . Jei nutylčiau - "prabiltų akmenys"..., dėje :(

Ir jūsų valioje uždaryti šią kvailą diskusiją.
Ar galima paklausti kas yra Tavo dvasiniai dalykai? Kaip jie pasireiškia?
Visgi į mano klausimą neatsakei :?
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Verkimai ir kaltinimai - nemalonu. Ieškok kitų metodų.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Agnė wrote:Verkimai ir kaltinimai - nemalonu. Ieškok kitų metodų.
Agne, čia kam adresuota? :)
sodininkas wrote:Aš juk "sodininkas", mano tokia misija. Jaučiu artėjanti Laiką, turiu suspėti paruoši žemę ir pasėti gėles. Ir kai jos sužydės ateis Naujas Laikas. Kalbu metaforom, bet tai tiesa...
O jeigu paprastais žodžiais pasakytum? Nelabai suprantu ką turi omenyje :roll:

Ačiū už atsakimus. Kas žino gal susišnekėsim.... :D
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Mindaugai, netikiu, kad pagalvojai, kad ta žinutė - tau. Aiškumė dėlei patikslinu - žinutė buvo skirta sodininkui.

O dabar klausimas geriantiems alų - ar priimsite mane į savo kompaniją? Praradau viltį sulaukti aiškaus (man) sodininko atsakymo.
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Mindaugas wrote: O jeigu paprastais žodžiais pasakytum? Nelabai suprantu ką turi omenyje :roll:
Ačiū už atsakimus. Kas žino gal susišnekėsim.... :D
Ar galima paklausti kas yra Tavo dvasiniai dalykai? Kaip jie pasireiškia?
Paprastais žodžiais: :)
Tai ką kalba Anastasija, jos perduodama žinia ir tai ką matau šitame forume, neturi nieko bendra, jokių sąlyčio taškų, vien tuščios frazės. Anastasija viena iš kelių unikalių žmonių, šiuo metu gyvenančiu Žemėje, kurie bando žodžiu ir dvasia pažadinti Žmoniją iš letargo būsenos. Atėjo laikas VISIEMS pereiti į kitą egzistencijos lygį, ir kai kas tai jau žino. Viskas kas sena, praėjo. Jus skaitote knygas ir šito nematote? Liūdna, jeigu kas teįžvelgia jose tik patogesnį gyvenimą ir nemato, kad tas "gerumas" ir "patogumas" ateina per kordinalius pokyčius žmogaus esmėje, jo Sieloje. Šiandieninė mūsų siela nėra tobula, reikalingi vidiniai pasikeitimai. Be galo dideli pasikeitimai. Neturėkime kvailų iliuzijų, jokia Praeitis čia nepadės. Nepadės ir naujos filosofijos, mokyklos ar sistemos. Žmogui reikia prabusti -pasikeisti iš vidaus. Tapti Žmogumi, savo atvaizdu ir pavidalu patapti panašiu į Tėvą. Mumyse turi prabusti dieviškumo pradas (jis jau bunda). Pradinis minimumas kuri mes galėtume šiandiena sau užsibrėžti - pasiekti Anastasijos savybių lygį. Iš jo matysime kaip pasiekti Kristaus samonę. Turėdami Jo sąmone jau žinosime ką toliau daryti.
Nuo čia ir ne anksčiau, prasideda Tikri Dvasiniai Dalykai. Jie pasireiškia taip, kad žmogus pradeda patirti, jaisti, matyti - gyventi visiškai kitokioje realybėje. Butent gyventi, o ne įsivaizduoti, kad gyvena. :D
Pažinkime Tiesą apie save...
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Agnė wrote: O dabar klausimas geriantiems alų - ar priimsite mane į savo kompaniją? Praradau viltį sulaukti aiškaus (man) sodininko atsakymo.
Alus geras dalykas. Sako, padeda susikurti iliuziją, kad gyvenimas visai neblogas... 8) .
Agne, kai vel nusivilsi kompanija, sugrįžk, aptarsime priežastis, gal ir į klausimus atsakysiu, jeigu pasiseks. :D
Pažinkime Tiesą apie save...
Post Reply