Mūsų Tikslas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Vat vat, pasiekim - pradžiai :roll: - Anastasijos lygį, įgykim Kristaus sąmonę, o paskui, visi, ūmiai pasikeiskim. Kažin, ar nekyla klausimas, kodėl tas Kristus - vienas porai tūkstančių metų? Kodėl tikri pranašai taip retai pasirodo ant Žemės veido? Kodėl anastasijų - ne po tris vienoj parapijoj?
Musiek todėl, kad visiems vienu ypu pasikeisti - tas pat, kas batus apsispjauti... :mrgreen:
Padarykim minėtų dalykų VISI, NE VIENAS KITAS, link bent vieną žingsnelį, sugebėkim negrižt jo atgal - globaliniu mastu JAU TAI bus milžiniškas laimėjimas. Nežinau, verkt ar juoktis..visi, vienu ypu, iš esmės pasikeisti...arba mano protelis realių dalykų nesuvokia, arba magai, jogai, Tibeto vienuoliai metų metus durnių volioja, užuot šast ir įpuolę į nirvaną.
Šiandien aš perdėm sarkastiška. Nenorėjau nieko bloga, išeinanti pilnatis uodegą primynė :wink:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Viešpatie, padėk man išsireikšti kaip įmanoma švelniau!

Dirbtinė šypsena ir demagogija.

Viskas, manęs daugiau čia nebus. Aš jau geriu alų.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Ups, Renata, čia buvo tikrai ne tau.
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

[quote="Renata"] Nežinau, verkt ar juoktis..visi, vienu ypu, iš esmės pasikeisti...arba mano protelis realių dalykų nesuvokia, arba magai, jogai, Tibeto vienuoliai metų metus durnių volioja, užuot šast ir įpuolę į nirvaną.
quote]
Jie visa ta laika, tukstantmecius, ruose zmonija sitam laikui.
Pažinkime Tiesą apie save...
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

Vienas labai protingas žmogus yra pasakęs, kad ginčytis niekados ir nei su kuo nors nėra jokios prasmės, nes kiekvienas žmogus turi savo tiesą, kurią jis sugeba suprasti ir kuri jam yra artima. Įtikinėti tam nepasirengusį žmogų savo tiesa yra net nusikaltimas prieš tą žmogų, prieš teisybę, kurią tu skelbi ir prieš žmones, kurie neša tą tiesą. Aš, dėja, nesu toks protingas, kad visados pavyktų susilaikyti nuo savo nuomonės reiškimo ar ginčų.

Beprasmiška yra ir diskusija apie gyvenimo tikslą. Man asmeniškai yra priimtina Anastasijos knygose išsakyta tiesa, apibendrina Ingridos ir Mindaugo pateikta nuostabioje citatoje: Tėvo-Kūrėjo atsakyme savo sūnums ir dukterims.

Nelabai suprantu ko siekia Sodininkas: labai jau nelengva sekti jo minčių eigą. Gal jis nori mus supažindinti su Kabalos mokymu ( jo pasirinkta metodika, mano manymu, nėra pati geriausia), o gal jis sunkiai ieškantis žmogus, intuityviai jaučiantis Anastasijos idėjų jėgą, bet negalintis kol kas jų suvokti, todėl taip ilgai ir užsispyrusiai pasisakantis tinklapyje. Nereikėtų pykti ant žmogaus, o gal reikėtų jam padėti.

Apie Kabalą mano žinios labai paviršutiniškos, bet kiek teko domėtis, įsitikinau, kad tai niekas kitas kaip senovės Egipto žinių, vėliau žydų slaptas mokymas, apie kurį kalbėjo Anastasija. Nuo 1995 metų tas mokslas po truputį atveriamas plačiajai visuomenei. O kas beliko žyniams daryti, kai pagrindas slysta iš po kojų? Bijau, kad tai dar vienas bandymas suklaidinti žmones ir atskirti juos nuo Dievo.

Man tas mokymas atrodo įtartinas ne tik dėl ištakų (valdymo mokslas, Abraomo ir Mozės surašytas slaptose žydų torose), bet ir dėl kitų dalykų. Nepriimtinas žmonijos suskirstymas į žmones ir ne žmones, gojus neturinčius sielos (t.y. kaip ir gyvulius). Žmonių su sielomis (Dievo išrinktųjų)žemėje yra 600 000 tūkstančių, kiti likusieji yra nepilnaverčiai: negalintys pasiekti ir nesiekiantys aukštesnių tikslų.

Kabalos propaguojamas gyvenimo tikslas- dvasinis augimas- atrodytų patraukliai, bet to augimo metodika, kabalistinės (žynių) literatūros studijavimas man neatrodo geriausias kelias artėti prie Dievo. Žymiai logiškesnis dvasinio augimo kelias man atrodo yra betarpiškas bendravimas su nepakartojamais, nuostabiaisiais Dievo kūriniais, mokantis skaityti tikrąjį Dievo Raštą-Gamtą.

Nepriimtinas ir požiūris į gyvenimą žemėje, kaip į kažkokį laikiną etapą (pataisos namus, skaistyklą,pragarą) prieš gyvenimą aukštesniuose pasauliuose, kai dvasia pakankamai subręs. Man žemė ir ją supantis pasaulis yra tobulybių tobulybė, negaliu atsižavėti Kūrėjo genijum ir esu įsitikinęs, kad būtent čia yra tikrasis Rojus.

Ir šiaip man Kabalos mokslas daugiau primena technologijas, nebejoju, kad galingas, bet man jame labai trūksta Meilės, kuri tiesiog spinduliuoja iš Anastasijos knygų ar iš autentiško Kristaus mokymo.

Labai nenorėčiau, kad mano pasisakymas iššauktų tolimesnius beprasmius ginčus. Tegu tai būna priimta kaip mažai išmanančio žmogaus klaidinga nuomonė.
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

:)
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Sodininkui -
savo energija nukreipk i save...
Tu, siame gyvenime (kaip ir as), Anastasijos lygi nepasieksi.
Mano siekiai - isvalyti kelia savo vaikams ir anukams.

100 proc. esu tikra, kad visi kas cia apsilanko JAU PABUDO...
Tik kiekvienas eina savo keliu ir daro tai, ka reikia jam, o ne sodininkui :)
O del kitu....jei 95 proc. zmogaus kuno apdeginta, tai niekas net nebando ji gelbeti, nes tai neimanoma...
Tau reiketu prisiminti, kad negalima kistis i kito zmogaus gyvenima! Ir dar labiau negalima, jei tas zmogus - tavo vaikas. Gali keisti TIK save.
Kiekvienam zmogui duota pasirinkimo laisve. Tu nori ja atimti?

Man labai keistas tavo noras priversti visus palaikyti tavo nuomone...
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Olga wrote:Sodininkui -
savo energija nukreipk i save...
visi kas cia apsilanko JAU PABUDO...
Tik kiekvienas eina savo keliu...
daro tai, ka reikia jam...
negalima kistis i kito zmogaus gyvenima!
Gali keisti TIK save.
Kiekvienam zmogui duota pasirinkimo laisve.
Tu nori ja atimti?
Noredamas išsiaiškinti bendrą Tikslą, sodininkas sudrumstė Jūsų ramybę - :oops:
Sodininko ieškojimas pakeleivių čia traktuojamas kaip "kistis i kito zmogaus gyvenima" arba pasikėsinimas į "zmogui duotą pasirinkimo laisve"? :shock: :?: keista...
Todėl man kyla rimtas įtarimas, kad Jūs galite būti velnioniškai teisūs, o ypač Kipšas.
:D :D :D :D :D

O čia Sodininkui:
:lol:
Знай, крайности лишь отвлекают,
Уводят в мыслях от пути.
В гармонии с собой и миром,
Лишь сможем смысл обрести.

Ешь в радость, не переедая,
Спи в ритме дня, но меру знай,
Сознание не отвлекая,
Соития не отвергай.

Для целей выбранных тобою,
Путь ясно должен виден быть,
Желанья не должны собою
Тебе твой путь загородить.

Visiems geros kloties kuriant Meilės Erdvę!!!
:D
Pažinkime Tiesą apie save...
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Pakeleiviu negali buti...
Gali buti tik .... люди идущие в одном направлении, но каждый своею дорогой.

As tavo vietoj atkreipciau demesi i tai, kad is tiek zmoniu neatsirado nors vieno, pritariancio tau...

Навязывание истины убивает саму истину.
Gerai nepamenu kieno tai zodziai, bet taip yra...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

sodininkas wrote:
Mindaugas wrote: O jeigu paprastais žodžiais pasakytum? Nelabai suprantu ką turi omenyje :roll:
Ačiū už atsakimus. Kas žino gal susišnekėsim.... :D
Ar galima paklausti kas yra Tavo dvasiniai dalykai? Kaip jie pasireiškia?
Paprastais žodžiais: :)
Tai ką kalba Anastasija, jos perduodama žinia ir tai ką matau šitame forume, neturi nieko bendra, jokių sąlyčio taškų, vien tuščios frazės. Anastasija viena iš kelių unikalių žmonių, šiuo metu gyvenančiu Žemėje, kurie bando žodžiu ir dvasia pažadinti Žmoniją iš letargo būsenos. Atėjo laikas VISIEMS pereiti į kitą egzistencijos lygį, ir kai kas tai jau žino. Viskas kas sena, praėjo. Jus skaitote knygas ir šito nematote? Liūdna, jeigu kas teįžvelgia jose tik patogesnį gyvenimą ir nemato, kad tas "gerumas" ir "patogumas" ateina per kordinalius pokyčius žmogaus esmėje, jo Sieloje. Šiandieninė mūsų siela nėra tobula, reikalingi vidiniai pasikeitimai. Be galo dideli pasikeitimai. Neturėkime kvailų iliuzijų, jokia Praeitis čia nepadės. Nepadės ir naujos filosofijos, mokyklos ar sistemos. Žmogui reikia prabusti -pasikeisti iš vidaus. Tapti Žmogumi, savo atvaizdu ir pavidalu patapti panašiu į Tėvą. Mumyse turi prabusti dieviškumo pradas (jis jau bunda). Pradinis minimumas kuri mes galėtume šiandiena sau užsibrėžti - pasiekti Anastasijos savybių lygį. Iš jo matysime kaip pasiekti Kristaus samonę. Turėdami Jo sąmone jau žinosime ką toliau daryti.
Nuo čia ir ne anksčiau, prasideda Tikri Dvasiniai Dalykai. Jie pasireiškia taip, kad žmogus pradeda patirti, jaisti, matyti - gyventi visiškai kitokioje realybėje. Butent gyventi, o ne įsivaizduoti, kad gyvena. :D
Ot žmogus išsisukinėja, į tokį paprastą klausimą negali atsakyti :|
Justas
Posts: 22
Joined: Thu 12 18, 2003, 8:30
Location: Kaunas

Post by Justas »

Ši Tema žiūriu labai populiari 8) Šiaip, sodininke, kiekvienam žmogui - savas laikas suprasti. Ir gali diskutuoti nediskutavęs, bet kol nesuvoksi jausmais ko Tu nori ir nepamąstysi LOGIŠKAI, tai tiesiog...
Manęs paprašo pirmos dalies "Anastasijos", aš duodu. Kai kurie skaito 4 mėnesius, kiti 1 savaitę, kai kurie paprašo 2 dalies, kai kurie pasako "ačiū", ir viskas.
Man dabar patinka mąstyti logiškai, kodėl yra DABAR taip, o ne kitaip. Ir tai man padeda daugiau suvokti, sutvirtinti Anastasijos mintis. Aš esu abiturientas ir suvokiau, kad PRIIMTINOS mokyklos laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai susiaurina mintis, siekius ir pan. Dabar egzaminai, visi galvoja kaip juos išlaikys, kur įstos... O kiek pagalvoja kas toliau? Aš esu prastas mokinys ir nesistengiu tureti vidurkį 9, nes tai atimtų daug SVEIKATOS, NERVŲ, LAIKO ir MĄSTYMO. Nenoriu šių dalyku prarasti ir mokausi taip, kad minimaliai kenkčiau sau. Sodyboj aš galėsiu atsiskleisti...
Ždž daug minčių, bet nelabai sugebu jas gražiai bei nuosekliai išdėstyti :oops: Tad reikia to mokytis man :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Va prisiminiau, kai kas aiskina kad Anastasija tai tiesiog literaturine fantastikos rusis.

Ir ka? Anastasijos knygos ilga laika gulejo tarp Pasaulines Fantastikos Aukso fondo knygyne (dabar jau nebe)
Kadangi as save laikau fantastu, ir megstu fantastika paversti realybe, tai man tik linksmiau
Blogumas tik tas kad kiti fantastai i Anastasijos knygas ziuri kreivai :/


To sodininkas speciale:
Karta paklausiau Dievo, kodel as negaunu visos informacijos (ale tai buvo iki anastasijos knygu). Atsakymas buvo: paziurek i beprocius - jie ciupo visa informacija is karto tam nepasiruose.
Tada pasakiau: aciu Dievuli

Vienzo myliu as Dievuliuka ir be abejo kvieciu ji alaus kartu isgert. O jis tai neatsisakys, ne taip kai ne kurie kiti.
PS. alu pradejau vartot tada kai pajutau jo stebuklinga gydymo galia: t.y. kai valgome sistemos tieskiamas "gerybes" alus neutralizuoja tam tikrus nuodingus ju komponentus.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Labai toli nužengia technologijos,
Bet nesileisk, kad pavažiuotų stogas tau,
Ir paklausyk, ką tyliai šnara
Karštos širdies gyva ugnelė.
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Mindaugas wrote: Ar galima paklausti kas yra Tavo dvasiniai dalykai? Kaip jie pasireiškia?
...............
Ot žmogus išsisukinėja, į tokį paprastą klausimą negali atsakyti :|
:D
Gerai, Mindaugai, bandau dar karta. Nors visa ši diskusija taip ir nedavė atsakymo į mano pirminį klausimą...
...Štai jūs socialinių- psichologinių santykių sistemą vadinate "sistema". Aš vadinu "Sistema ir Dydžiuoju Teatru", visą mūsų pasaulį, visą Kosmosą ir Visatą. Visą, nuo kietojo pavidalo- uolienų iki aukščiausiųjų subtilių vibracijų, energijų, minčių, jausmų, emocijų...
Tai kas yra virš šito "Mūsų Pasaulio" (ne geometrine, o kokybine prasme) ir yra mano Dvasiniai Dalykai. (dažnai net nesusimastome apie galimybę buvimo tokių dalykų?)
Kaip tie Dvasiniai Dalykai pasireiškia?
Dėje, nėra jokių galimybių paaiškinti tų pojųčių, nepetyrusiam žmogui.
Kaip žmogui juos patirti, pamatyti? Tai įmanoma tik žmogui įgijus naują jutimo organą - 6-jį jausmą (ne intuiciją, o visiškai naują).
Tuos sugebėjimus padeda išvystiti speciali Dievo duota metodika - Kabalos metodika. Vienintelė. Visos kitos mokyklos, metodikos ar religijos neišeina iš šio pasaulio subtiliujų (taip vadinamu "dvasinių") lygmenų, šio pasaulio klausimų sprendimo.
Žmogaus vidinė kokybė, jo esmė, jo vidinis, giluminis "Aš" formuoja visą pasaulėjautą, visą vaizdą ir tą "kiną", kurį žmonės vadina gyvenimu (tikrojo Gyvenimo fone esame kaip komos būsenoje, neturintys jokių gyvybės požymių).
Tam, kad pamatyti Dievo Pasaulį, atitinkamai turime pasikeisti savo vidumi į Dievo panašumą. Mūsų vidinis "Aš", mūsų Siela turi įgauti naują kokybę. Kitaip neįmanoma.
"Yra ilgas kelias, kuris trumpas ir yra trumpas kelias, kuris ilgas"
Pažinkime Tiesą apie save...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Užtenka pranašų, kurie puikybėn kelias
Ir sako:"Tai, ką aš žinau – tai tikras kelias,
Vienintelis, kuris suteikti valdžią gali."
Oooo, kaip tai panašu man į TV reklamą.

Širdele mano, nebijok, aš niekur neisiu.
Su tavimi ieškosiu pažinimo vaisiaus.
Net jei gyvenimas – vaidyba, tiktai žaislas,
Aš žaisiu , bet dainelės tavo nepaleisiu.
Last edited by Agnė on Mon 01 19, 2004, 9:45, edited 1 time in total.
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Na as manau, kad Dvasinguma galima pamatyti
Pirmiausia tai papildomos zmogaus galimybes
Kristu pazino is to, kad gyde prisilietimu ir vaiksciojo per vandeni
Anastasija irgi si ta ne visiems prieinamo gali
Ir Lamos vienas kitas kiaurai sienas vaiksto
Va manau jie realiai dvasingi
Visa kita greiciausia tuscios deklaracijos
igne
Posts: 1
Joined: Sat 01 17, 2004, 0:04
Location: Vilnius

Post by igne »

Ilgai ir kantriai skaičiau šią diskusiją.
Nors sodininkas ir sakosi tik siekiąs priversti pamąstyti apie tikrus dalykus, paskutinis jo pasisakymas jau nėra panašus į skatinimą mąstyti ir ieškoti.
Pasak sodininko, Kabalos metodika vienintelė tikra.
Pasak krišnaistų, - jų kelias vienintelis tikras.
Ošo pasekėjai ištikimi savo mokytojui ir jo metodikai.
Pagal islamą yra tik islamo žemė ir karo žemė.
... ir t.t.


Kartą vienas pyplys manęs paklausė, koks yra tikras Dievo vardas. Kol mintyse ieškojau protingo atsakymo, jis nusijuokė ir pasakė:
- Keista, kad nežinai. Jo tikras vardas - " Aš esu".

Viskas yra šiame varde. Taip pat ir tie visi vieninteliai tikri.

O šiaip manau, tik neužsigauk, sodininke, kad netaktiška klausti "koks jūsų tikslas?" ir tuo pačiu sakyti, kad žinia, kurią neši, vienintelė tikra.
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Tai įmanoma tik žmogui įgijus naują jutimo organą - 6-jį jausmą (ne intuiciją, o visiškai naują).
Tuos sugebėjimus padeda išvystiti speciali Dievo duota metodika - Kabalos metodika. Vienintelė.
Žinodamas reakciją į teiginį "Vienintelė", specialiai taip parašiau. (provokacija 8) ).
Mielieji, o gal kas žinote paprastesnį būdą leidžianti žmogui pamatyti (patirti) Tikrovę?
Pažinkime Tiesą apie save...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Pirmine tikrove mums sukure Dievas
O mes kureme toliau
Ka susikureme ta ir turime
Ka susikursime ta ir turesime
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

sodininkas wrote:Mielieji, o gal kas žinote paprastesnį būdą leidžianti žmogui pamatyti (patirti) Tikrovę?
Mielieji, nesileiskite į tolesnes diskusijas/provokacijas. Tegu pimiau sodininkas pats išaiškina, kaip jis supranta sąvokas “tikrovė”, “pamatyti (patirti)”, “žmogus”, o tai vėl kalbėsim kas apie nuklypusius batus, o kas apie kietai virtą kiaušinį.

Sodininkui – net ir po tavo nevykusio/nesuprantamo/painaus bandymo pristatyti kabalos tiesas manau, kad nereikėtų kategoriškai atmesti viską, ko moko šis mokslas. Bet pats mokytojas – vai, vai, vai. Verkia Mozė... Būk savo vietoj. O jei labai nori būti mokytoju, pats mokykis ir, svarbiausia, pažink ir pamilk mokinius. Ne žodžiais, o širdimi.
Post Reply