Mūsų Tikslas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Mūsų Tikslas

Post by sodininkas »

Susimasčiau apie mūsų bendrą tikslą ir matau, kad ne taip jau paprasta jį įvardinti. Ko mes galiausia siekiame? Apsigyventi arčiau gamtos ir mėgautis paukštelių čiulbėjimu, maitintis švariu maistu ir atsiriboti nuo tų kurie ne tokie kaip mes? O kam mums šito reikia? Turesime jaukesnį gyvenimą, nusiraminimą (jeigu pasiseks). Ar tai viskas?
Manęs tokia perspektyva visiškai nedomina! Anastasija siekia parodyti mums savo kokybinį lygmenį, savo statusą supančioje realybėje. Ji "sako", kad visi žmonės turi pasiekti tokį statusą, tokią savo vidinę kokybę, savybes.
Ilgai masčiau ir ieškojimuose atradau, kad priežastis neleidžianti man suvokti realybę taip kaip ją suvokia Anastasija yra viena - mano vidinės egoistinės savybės. Butent jos priverčia mane kitaip mastyti, kitaip vertinti, kitaip jausti, kitaip suvokti. Apverčia viska aukštyn kojom. Kaip pakeisti savo prigimti??? Evangelikai, girdėjau, ragina visus keistis i Kristaus panašumą, bet aš nesugebu pasikeisti net į Anastasijos panašumą... Pradžiai manau ir to pakaktų. Ką mes turime su savimi daryti, kad taip pasikeistume? Jeigu tam padės sodyba - valio, sutinku keltis i savo hektarą. Bet ar tai ta priemonė kuri pakeis mano egoistine prigimtį per šį gyvenimą (įsikūnijimą). Kiek suprantu, laiko mes jau nebeturime ir negalime planuoti pokyčių per mūsų vaikų ir vaikaičių auklėjimą....
(pasinaudosiu Irenos rasta citata):
[quote="Irena-irocka"]
Она ведь утверждает, что сейчас настало время ускорения каких-то процессов вселенских. И те, чей образ жизни не соответствует естественным законам бытия, будут подвержены испытаниям сначала самым обычным способом, понятным и явным, и эти испытания для них как добрый знак к осмысливанию своих поступков, своего пути. У тех, -которые осмыслить не сумеют, ещё невзгоды будут, а потом они из жизни должны будут уйти, чтоб здоровыми возродиться лишь через девять тысяч лет.
Kokie mes turime buti, kad ir Lokys ir Erelis patirtų palaimą patarnaudamas mums? Mūsų vidinė kokybė, mūsų širdys turi buti kaip Anastasijos. Kaip mes pasieksime šito?
Šiai dienai tai turėtų būti mūsų pagrindinis Tikslas ir Siekis!
Ką pasakysite?
Pažinkime Tiesą apie save...
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Kiekvienas turime vidiniu egoistiniu savybiu ir kiekvieno jos tokios skirtingos. Kaip su jomis kovoti ? Ash su viena bloga savo savybe visai nekovojau, o atvirkshciai leidau savo blogiems veiksmams reikshtis kada ash tik panoredavau, bei dabar ash shito nebenoriu daryti visai. Bet manau uz blogas savybes yra ir atlygis ?
Nereikia stengtis pasikeisti, kad buti i kazka panashiam.
Taciau reikia suprasti, stengtis panaudoti teigiamas idejas, mintis, pateiktas Anastazijos ar kitos stiprios teigiamos asmenybes.
Nesvarbu kur gyventi: uzdarame bute, erdvioje savo zemeje, bet geriausia kur shirdis prashosi, tada ir lengviau bus gyventi.
O tikslas musu - tobuleti, suprasti save ir savo poreikius, kurie mums paishintu : kas mus daro laimingus ?
Kai busime laimingi, manau busime pasieke savo tiksla ! :)
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Labutis :D , manau čia tiks vėl gi Anastasijos žodžiai, kad kiek mes laiko skiriame per dieną vienam klausimui: kokia gyvenimo prasmė? kas aš ir kam aš?....

kai pradedi skaičiuoti kaip ji bandė su Vladimiru tai padaryti, nustembi: ka gi mes darome visą gyvenimą?????????

neseniai perskaičiau tokią mintį-patarimą: pabandyk atsitraukti ir pažiūrėti į save lyg iš šalies... tu visą gyvenimą aptarnauji savo kūno norus, pageidavimus, po to jis miršta ir nustembi, kad patarnavai tam kas yra mirtina :| ..........


Tik susimąstyti ir panorėti mums tereikia aš manau, tik tiek, tik tiek, bet rodos tai ne tiek jau ir mažai.....
:D Tegu svajonės pildosi! :D
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Lina wrote: : kas mus daro laimingus ?
Kai busime laimingi, manau busime pasieke savo tiksla ! :)
- vaikas laimingas buna žaisliuką naują gavęs,
- vaikinas - merginą naują pamylavęs,
- vagis - kai pavoges ne pagautas,
- pijokas savo laime turi
ir narkomanas...
ir visa kita nesamonė, kurios mes sočiai "prisivalgėme" per šimtus praeitų savo įsikūnijimų. Ir šitame užteko...
Manes visiškai nedomina jokie variantai.
Rodiklis tebuna vienas - "kad Lokys ir Erelis patirtų palaimą patarnaudamas mums."
Pažinkime Tiesą apie save...
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

- vaikas laimingas buna žaisliuką naują gavęs,
- vaikinas - merginą naują pamylavęs,
- vagis - kai pavoges ne pagautas,
- pijokas savo laime turi
ir narkomanas...
ir visa kita nesamonė, kurios mes sočiai "prisivalgėme" per šimtus praeitų savo įsikūnijimų. Ir šitame užteko...
Manes visiškai nedomina jokie variantai.
Rodiklis tebuna vienas - "kad Lokys ir Erelis patirtų palaimą patarnaudamas mums."
O ar jūs žinote kas ta TIKROJO LAIMĖ yra? Manau, kad ne. Todel natūraliai ir kyla šitokie teiginiai, kad ir alkoholikas turi laime. Va pvz. aš jos neturiu tačiau esu kaip ir kiekvienas ją truputuką pajautęs. Tai neapsakomas jausmas. Dažniausiai žmogus ir siekia patirtį vėl tą jausmą. Vieni tai bando patirtį su alkoholiu, narkotikais, kiti visiskai priešingais dalykais. Mes tai galime patirti manau tik turėdami sodybas, kurios mus išvaduotų nuo tos SISTEMOS, į kurią esame įvelti.
Rodiklis yra tikrai ne vienas, kaip ir būdų yra nesuskaičiuojama, kaip galime pasiekti vieną ar kitą. Galu gale žmogus gi ir skraidyti gali :) Tik reikia žinoti kaip tai pasiekti. Mes viską galime tik esame pamiršę.
Ir jei teisingai čia supratau, tai kalba eina apie tai koks yra mūsų tikslas, taigi mano asmeninis tikslas:
Sukurti nuostabią šeimą, sodybą, ir gyventi joje siekiant visiškai išsilaisvinti nuo tos SISTEMOS, aišku aš neatsisakysiu nei TV nei kompiuterių, nei kitų šio pasaulio dalykų, nes man tai būtų per sunku. Tačiau manau po kurio laiko šių prietaisų man natūraliai nebereiks, nes gyvenimas bus ir taip geresnis ir be jų. O jei dar kalbėti apie tikslą, tai pažvelkite į aplinkinius, vis kažkas kažką kuria. Pasaulyje turbūt nėra tokio žmogaus, kuris nekūrtų. Teisingai? Taigi kai pasieksime ta vidine harmonija, tai mes tapsime DIEVAIS. Na ir kuris nenorėtu tapti dievu? :) Žodžiu mintis galima testi ir testi, tačiau laiko nebėra eisiu tvarkyti tuos velnio prietaisus(kompiuterius) ;))
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Kokie mes turime buti, kad ir Lokys ir Erelis patirtų palaimą >patarnaudamas mums? Mūsų vidinė kokybė, mūsų širdys turi buti kaip >Anastasijos. Kaip mes pasieksime šito?
>Šiai dienai tai turėtų būti mūsų pagrindinis Tikslas ir Siekis!


Lokys ir Erelis jaus nepalaima o mirtina nuovargi tarnaudami simtams tukstanciu zmogeliu :)

Ir niekam nekilo mintis, kas gi yra toji anasatsija, kodel ji kitokia. sibire gyvena tukstanciai zmoniu, pries 5 metus net atrado kaimeli kuris gyvena 18-ame amziuje ir nieko nezino nei apie sovietines revoliucijas nei apie amerikas nei apie visokius musu isradimus. taciau is ju ne vienos anastasijos

Mes reinkarnuojames simtus kartu, musu milijardai, labai daznai mes sakome "Dieve padek" ir pasiunciame pagalbos prasymo spinduleli.
Ir Dievas atsiunte pagalba
Pries pora tukstanciu metu kaip tokios pagalbos vaisius atejo Kristus, bet Legionas ji iveike
Dabar atejo Anastasija ir mums padejo. ~Atpirko~ visas musu nuodemes ir nurode kelia i tiksla. Net pasake koks tas tikslas.
Mes visada jo siekeme, tik va metodai musu Tevo nedziugino tai jau tikrai.

Kas yra Egoizmas? Savanaudiskumas? Sie zodziai siejasi su neigiamom nuostatom tik todel kad ~sava nauda~ suprantama ne taip
Man asmeniskai (kaip ir visiems kitiems zmonems) nenaudinga kad like zmones butu nelaimingi. Vadinasi as noriu kad jie butu laimingi is savanaudiskumo? Ajajai koks as blogas, nebuciau kipshas.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Suvokti, susilieti, jausti, išgyventi realybę taip kaip Anastasija!!!
Kas norite pasiekti šito???
Pažinkime Tiesą apie save...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kažkokie graužikai apgraužė mūsų pasodintus slyvukus. Bandau įsivaizduoti, kad taip jie man tarnauja (su didžiausiu džiaugsmu ir malonumu). Ir praneša kažkokią žinią man, mūsų šeimai – harmonijos su supančia aplinka dar nėra. Na, šitai ir be to pranešimo žinau. Vadinasi, dar kažką. Kol kas neužčiuopiu.

Kam šitas pavyzdys? Manau, kad gyvūnų tarnavimas mums vyksta ir dabar, tik toks, kokio esame verti.

Sodininke, ką tu siūlai?
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Agnė wrote: Sodininke, ką tu siūlai?
Aš siūlau čia kiekvienam pasisakyti kaip jis mato mūsų bendra tikslą (arba savo asmeninį).
Kokiam tikslui man reikalingi bendri mūsų reikalai, bendravimas su Anastasijos pasekėjais?
Pažinkime Tiesą apie save...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Saunuole Agne! :)


>Kokiam tikslui man reikalingi bendri mūsų reikalai, bendravimas su >Anastasijos pasekėjais?

Specialiai sodininkui kartojama:
"Senas tevas nusprende palikti uki sunums, pries palikdamas nusprende patikrinti ar jie verti ukio. Kiekvienam dave jis po surista sluotraziu sluota ir liepe sulauzyti. Kad ir kaip prakaitavo ir stengesi sunus - sluotu nesulauze. Tada paeme tevas sluota, atriso ir sulauze sluotrazius po viena.
- Ta va sunus, jei isvien busit, niekas jusu neiveks, o jei kas sau tai busit kaip tie sluotraziai sulauzyti"

PS. mielas sodininke, ar pirma karta girdite tai ka auksciau issakiau?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Kipshas wrote: - Ta va sunus, jei isvien busit, niekas jusu neiveks, o jei kas sau tai busit kaip tie sluotraziai sulauzyti"
PS. mielas sodininke, ar pirma karta girdite tai ka auksciau issakiau?
Sena pasaka Kipseli, visiems zinoma ir mano klausimas iseina kaip tik is to.
Ką turime nuveikti budami "vienoje šluotoje"???
vieniems tai gali buti - siekti Anastasijos savybių,
kitiems - jauki ir patogi kompanija,
dar kažkam, gal - lengvatinės sąlygos žemės sklypui gauti,
gal dar kas nors ..............?

P.S. Kokiam tikslui reikalingi tau, Kipše, Anastasijos pasekėjai?
Pažinkime Tiesą apie save...
savas
Posts: 11
Joined: Fri 09 26, 2003, 8:26

Post by savas »

Sodininke, kam tos bangos. Asmeniskai as nemegstu visokiu filosofiju, tikslu ieskojimu ir t.t. mane tai knisa. Bet galiu pasakyti - tislas - atkurti zemej roju. Pradziai turetu pakakti. Sluota gali sluoti, o tu budamas vienas razas nebent gali filosofuoti. Tad isijunk i musu sluota ir sluok.
Na geru tau metu, sodininke. O tarp kitko -kur tavo sodas, ar jis linksmas.
Su pagarba - pasekejas
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

sodininkas wrote:P.S. Kokiam tikslui reikalingi tau, Kipše, Anastasijos pasekėjai?
O ką Anastasija jau pradėjo vesti žmones? :shock:
Kokie sekantys nurodymai? :lol:
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

savas wrote:... Na geru tau metu, sodininke. O tarp kitko -kur tavo sodas, ar jis linksmas.
Su pagarba - pasekejas
Mano sodas - ateities sodas. Kol kas linksmybės senus kelmus beraunant, akmenys berenkant ir žemę purenant, bet čia kas supranta...
:D
Pažinkime Tiesą apie save...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Sodininko pateiktas klausimas yra labai rimtas. Manau, kad vienareikšmio atsakymo nėra. Namanau, kad ir Kipšo pateiktas atsakymas yra visapusiškas. Kelias dienas apie tai mąsčiau. Mano šio momento bandymas atsakyti į klausimą, kam man reikalingi bendraminčiai būtų – dvi galvos (ir širdys) geriau nei viena. Visi mes skirtingi, kiekvienas asmuo yra kuo tai už mane pranašesnis, todėl prasiplečia tikrovės (įskaitant ir save) pažinimo galimybės. Jei grupę žmonių laikytume vienetu, tai to vieneto šansai pažinime, tobulėjime, augime yra didesni, nei atskiro individo. Todėl būdamas grupėje kiekvienas asmuo gauna daugiau, nei ieškodamas vienas.

Kitas klausimas – ar šioje svetainėje pasisakančius asmenis galima laikyti grupe? Manyčiau, kad tam tikra prasme - taip. Todėl aš čia.
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Agnė wrote:Sodininko pateiktas klausimas yra labai rimtas. Manau, kad vienareikšmio atsakymo nėra. Namanau, kad ir Kipšo pateiktas atsakymas yra visapusiškas. Kelias dienas apie tai mąsčiau. Mano šio momento bandymas atsakyti į klausimą, kam man reikalingi bendraminčiai būtų – dvi galvos (ir širdys) geriau nei viena. Visi mes skirtingi, kiekvienas asmuo yra kuo tai už mane pranašesnis, todėl prasiplečia tikrovės (įskaitant ir save) pažinimo galimybės. Jei grupę žmonių laikytume vienetu, tai to vieneto šansai pažinime, tobulėjime, augime yra didesni, nei atskiro individo. Todėl būdamas grupėje kiekvienas asmuo gauna daugiau, nei ieškodamas vienas.

Kitas klausimas – ar šioje svetainėje pasisakančius asmenis galima laikyti grupe? Manyčiau, kad tam tikra prasme - taip. Todėl aš čia.
Grupė yra galinga priemonė tikslui pasiekti, tačiau Grupė negali būti tikslas.
Formuluoju klausimą kitaip: Sakykim mes susibūrėme į bendriją, apsigyvenome bendrame žemės sklype, sukūrėme darnią tarpusavio santykių grupę, sukūrėme Meilės erdvę. Kas toliau?
Koks mūsų galutinis Tikslas?
Ko mes siekiame per gamta, grupe, kurdami savo erdvę, atsiribojimą nuo technokratinės visuomenės....????????????????
Pažinkime Tiesą apie save...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Ar aš sakiau, kad Grupė- tikslas? Specialiai Sodininkui kartoju dar kartą –
Agnė wrote:Jei grupę žmonių laikytume vienetu, tai to vieneto šansai pažinime, tobulėjime, augime yra didesni, nei atskiro individo.
Tu, matyt, lauki iš mūsų atsakymo, kad tikslas yra tapti Dievais. Ar dabar patenkintas?
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Agnė wrote: Tu, matyt, lauki iš mūsų atsakymo, kad tikslas yra tapti Dievais. Ar dabar patenkintas?
Prašau Jūsų, aš visiškai rimtai, atsakykite bent kiekvienas sau į klausimą -
"Koks yra gyvenymo galutinis Tikslas?"
Ir dėl Dievo meilės, nespėliokite kokio atsakymo aš, matyt, laukiu. Tai neturi jokios reikšmės!
Pažinkime Tiesą apie save...
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Čia buvo visokių pasysakymų apie citatas ...,
..bet kad tai labai paprasta "Copy" ir "Paste" :). Taigi knieti pasituoti.

Jei klausymas apie tikslą tai manau kad klausymas "kokia gyvenimo prasmė" yra labai artimas. Ta proga ...:

"Kokia yra tikroji gyvenimo prasmė?
Ach.......geriau patys tai atraskite. Manęs neklauskite prasmės. Tai nelygu prašyti, jog aš už jus sukramtyčiau jūsų saldainį. Tai neįmanoma. Aš galiu įdėti saldainį jums į burną, tačiau negaliu už jus jo sukramtyti. Jūs patys turite tai padaryti.

Būkite su šiuo klausimu. Galiu pasakyti viena - jums labai sekasi, jog jumyse kyla šis klausimas. Šis klausimas atsiranda vienam žmogui iš milijono. Tai labai nuoširdus klausimas. Tai reiškia, jog pradėjote savo kelionę į šviesą. Jūs nustojote vien tik egzistuoti ir pradėjote gražų kelią. Būkite su šiuo klausimu ir neskubėkite gauti kieno nors jau paruošto atsakymo. Eikite gilyn į save ir sužinosite. "

Šaltinis : Sri Sri Ravi Shankaro atsakymai į klausimus apie nušvitimą
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

[quote="sodininkas"]
Prašau Jūsų, aš visiškai rimtai, atsakykite bent kiekvienas sau į klausimą -
"Koks yra gyvenymo galutinis Tikslas?"


O kodėl savo atsakymo neparašai, sodininke? Na, o man šiame gyvenimo etape net nekyla toks klausimas. :roll:
Post Reply