Mūsų Tikslas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

KOKS YRA GYVENIMO GALUTINIS TIKSLAS?

Man ką tik šovė mintis, kad galbūt nėra GALUTINIO tikslo, kad galbūt mes žmonės esam sukurti tam, kad kurtume amžinybę. :wink:

Daugelis svarsto ar jiems sava sodyba padės įgyvendinti savo svajones. Norėčiau šiek tiek pasvarstyti šiuo klausimu. Galbūt, ištiesų, daugelis net negyvenę sodybose, nepajautę kas tai yra, tik plaukia pasroviui kartu su visais ir bandys kurti savo rojų (galbūt) tiksliai net nžinodami kaip tai darys. Dėl to tokiems žmonėms ir kyla klausimas - o gal pasilikti savo bute ir miestą daryti gražesnį, gal sodyba nieko gyvenime nepakeis?
Manau, žmogus turi tikrai pajausti kaip jam geriau. Aš asmeniškai tikrai žinau, kad gyvensiu sodyboje, nes kitaip gyvenimo neįsivaizduoju. O kad to noriu suprantu iš savo prisiminimų apie vaikystę kaime, apie mūsų šeimos nesenai parduotus 13 arų, kuriuose praleidom daug gražių akimirkų. Taip pat, matau, kad ilgai pabuvus patalpoje visai nemąstau ir kažkaip negaliu mąstyti, siemos sunkina ir t.t. Be to, nuo senai sodininkystė yra kaip ir hobis man.
Tad žinoma, tai, kad žmonės abejoja ar nori kurtis sodyboje, nėra blogai, pirmiausia reikia suprasti ar tikrai to nori vidus.
Linas
Posts: 45
Joined: Wed 11 26, 2003, 13:10
Location: Vilkaviskio raj. Pajevonys

nuomonės

Post by Linas »

:( :( :( Sveiki.Gal mano pasisakymas ir nelabai vietoj,bet noriu pasakyti viena dalika kuri pastebejau lankydamasis šiamia forume.Jai kas nors pasisako ir jo nuomone nesutampa su daugumos,tai prasideda kaip ir koks ginčas.Gal tai ir gerai,jai musu tai nesupriešina,bet kartais buna ir kitaip.Visi stengemes pasirodyti vienas uz kita protingesni.Ar mes tikrai sugebėsime gyvent gyvenvietėj,budami visi šiek tiek skirtingi????Seniau ,kai zmonės gyveno sodziuose buvo kitaip.Jie susiringdavo pasitart,jai iškildavo kokia problema,ar šiaip kas nors.Bet nebutinai nuomones turėdavo sutapti.Jie pareikšdavo savo nuomonia kad kitiem nebutu ji netiketa.BET JU TAI NIEKADA NESUPRIEŠINDAVO.Ira toks posakis ,trys lietuviai penkios nuomones,taip apie mus sakydavo kitos tautos (senoveja).Nes musu santvarka labai buvo panaši iAnastasijos aprasita.Manau kad prieš kurdami sodybas mes dar dauk ka turime ismokti,jai ne,tai pirmas blynas bus LABAI prisviles.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Gyvenimo tikslas ir dar galutinis.
Klausimas labai panasus i "Koks Zemes sukimosi galutinis tikslas"

Na kagi - atsakau:

Galutinis Zemes sukimosi tikslas susisukti i futbolo kamuoli iki n+k futbolo cempionato, kai n nuo nulio arteja i begalybe, o k yra bet koks sveikas skaicius didesnis uz 0.
Tiesa atsakymas nera visai tikslus, nes tai gali buti ir krepsinio ar rankinio kamuolys. Tarp kitko nepaminetas kamuolio dydis, tai vsiai nebutinai Size7 standartas.


O dabar apie gyvenimo galutini tiksla.
Kiekvieno zmogaus galutinis gyvenimo tikslas yra isgerti alaus kieki kuris prilygtu Atlanto vandenyno turiui koks jis buvo Kristaus gimimo metais. Kadangi mes, o ypac glesum nesugebame to padaryti, tad reinkarnuojames vel kad dar karteli pabandyti.
Vienok sis atsakymas irgi nera tikslus nes nepamineta alaus rusis kuria reikia gerti. Tad net isgerus reikiama kieki alaus sis tiklas gali buti taip ir nepasiektas


PS. kokie klausimai tokie ir atsakymai
jei kam nors dar kyla tokiu klausimu - kreipkites i mane privaciai, su malonumu atsakysiu
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Mielasis Linai,

Suprantu tavo rūpestį ir norą gyventi santarvėje. Bet tuo pačiu norėčiau atkreipti dėmesį, kad norim gyventi tikroje, o ne dirbtinėje, vaizduojamoje santarvėje. Juk taip? Ginčai padeda išsiaiškinti, kas yra kas. Šiame virtualiame pasaulyje (svetainėje) mes esame fiziškai nematomi, kai kada prisiimame tam tikrus įvaizdžius. Kaip sužinoti, ar žmogus nuoširdus? Į akis juk nepažiūrėsi. Man padeda ginčų metodas. Tai nereiškia, kad aš priešiškai nusiteikusi. Na, tai tikrinimo būdas.

Reikia pavyzdžių? Prašau. Neperseniausiai Algis išreišė priekaištus besilankantiems svetainėje, kokie visi abejingi tinklapio pirmo puslapio kūrimo atžvilgiu, kai jis, svetimas žmogus, tuo labai rūpinasi. Užkliuvo man, ar gali, kaip jis sako, svetimas žmogus padaryti tinamą pirmą puslapį. Ar ne geriau būtų ne taip profesionaliai, bet nuoširdžiai, savų rankomis. Ginčo metu išsakiau ne tik tai. Ir kaip tu manai, savo atsakymais, ramumu, suvokimu ir žinojimu, ką daro (o darė be materialaus atlygio) mano akyse Algis pasirodė visa galva aukščiau už kai kuriuos tinklapio senbuvius. Mindaugai, jei skaitai šias eilutes, perduok Algiui nuo manęs pačius geriausius linkėjimus. Pasakyk, kad jame aš pajutau tikrą vyrą (kokį aš įsivaizduoju).

Štai sodininkas man dar vis neaiški asmenybė. Kad ir tokia smulkmena – kur tie asmenybės bruožai, atskiriantys jį nuo Senio M (taip pat Kabalisto). O gal tai tas pats asmuo, tik pakeitęs vardą? Nejaugi domėjimasis Kabala visus taip suvienodina? Žinoma, tai ne taip ir svarbu. Bet sodininkas atėjo kaip mokytojas, ar bent besistengiantis prakišti kokias tai tiesas. Tokiu atveju reikalingas pats greižčiausias patikrinimas, ko jis vertas.
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Ką turime nuveikti budami "vienoje šluotoje"???
Koks mūsų galutinis Tikslas?
KOKS YRA GYVENIMO GALUTINIS TIKSLAS?

Matau, neturime mes atsakymų į panašius klausimus......... , nelabai suvokiame, kodėl mes čia ir ko siekiame....? Ne visi įsijungė...
Man patiko Rapolo pateikta citata apie gyvenimo prasme:
"Kokia yra tikroji gyvenimo prasmė?
Ach.......geriau patys tai atraskite. Manęs neklauskite prasmės. Tai nelygu prašyti, jog aš už jus sukramtyčiau jūsų saldainį. Tai neįmanoma. Aš galiu įdėti saldainį jums į burną, tačiau negaliu už jus jo sukramtyti. Jūs patys turite tai padaryti.
Būkite su šiuo klausimu. Galiu pasakyti viena - jums labai sekasi, jog jumyse kyla šis klausimas. Šis klausimas atsiranda vienam žmogui iš milijono. Tai labai nuoširdus klausimas. Tai reiškia, jog pradėjote savo kelionę į šviesą. Jūs nustojote vien tik egzistuoti ir pradėjote gražų kelią. Būkite su šiuo klausimu ir neskubėkite gauti kieno nors jau paruošto atsakymo. Eikite gilyn į save ir sužinosite. "
"Anastasija" siekia išvesti mases iš "sistemos". Visiems yra žinoma, kad žmogus be sistemos negali egzistuoti, jis negali vienas zealizuoti savęs, savo vidinių poreikių-troškimu. tiems poreikiams realizuotis ir susikuria"sistema". Kaip klaikiai tai beatrodytų, šiuolaikinis žmogus negalės apsiriboti vien gyvulinio lygio norų realizavimu (maistas, saugumas, giminės peatesimas), mums prireiks ir kažkokio turto (nuosavybės) ir pagarbos, pripažinimo. Būtinai noresime realizuoti ir norą valdyti kitus, norą viska žinoti..... Kaip mat susiformuos nauja "sistema", pastebėsiu, nauja "Pasaulinė Sistema".
Iš čia klausimas: Kas pretenduoja buti Naujosios sistemos žyniais, piramidės viršūnėje? Kokių tikslų jie yra numatę siekti...????? Vesti mus į Dievo panašumą, ar paversti energijos šaltiniu naujam psichotroniniam ginklui...? Šiandiena mes esame tiesiog patikli masė neturinti jokio svaraus Savo Tikslo. Mes nežinome ko norime. Mus metodiškai siekia įtikinti pereiti į "sistemą" kurios nežinome, kurioje užsimenama apie "šviesią ateitį"................
Gal kas gali ką nors paaiškinti?
Pažinkime Tiesą apie save...
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Man patinka posakis "trys lietuviai, penkios nuomonės". Tegul būna penkios nuomonės, jeigu jos niekam netrugdo, paliekant jas visas galime per laiką suvokti ar pajusti kitą asmenį. Bent aš taip manau. Per tam tikrą laiką susiguli kito nuomonė ir į vieną teginį, kuriam prieštarauji vieną dieną, po kiek laiko žiūri visaip kitaip, ar ne? O kad skirtingos nuomonės nėra blogai, manau. Sveiki ginčai ištikrųjų padeda daug ką suprasti, atrasti.
Ir dar. Man atrodo, kad daug kas čia bijo tų gyvenviečių. Kelia tokius klausimus kaip: "Kas bus jei visi nesutarsim ar nesusitarsim", "Kas bus jei kaimynai elgsis ne taip kaip aš noriu", "Gal gyventi savoj sodyboj, bet atskirai nuo gyvenvietės" ir pan. Ir man buvo kilę tokių klausimų. Bet gal ištikrųjų reikia mums nustoti bijoti ir paprasčiausiai pabandyti? Paklauskite tų, kurie jau kuria gyvenvietes, kad ir gaveikiečių. Jie jau daug yra pasiekę savo bendruomenės, kaip čia geriau pasakius, bendravimo, draugystės srityje. Buvo daug, oi daug ten diskusijų, o kalbėjimas išsisakymas yra vienas iš pagrindinių kelių į gerus santykius. Taip pat svarbu, galbūt svarbiausia, yra įsiklausymas į vienas kitą.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Ką turime nuveikti budami "vienoje šluotoje"???

pagaminti pakankama kieki alaus galutiniam gyvenimo tikslui (apie kuri jau rasiau) pasiekti, negi neaisku?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Aušrinė wrote:
Ir dar. Man atrodo, kad daug kas čia bijo tų gyvenviečių. Kelia tokius klausimus kaip: "Kas bus jei visi nesutarsim ar nesusitarsim", "Kas bus jei kaimynai elgsis ne taip kaip aš noriu", "Gal gyventi savoj sodyboj, bet atskirai nuo gyvenvietės" ir pan. Ir man buvo kilę tokių klausimų. Bet gal ištikrųjų reikia mums nustoti bijoti ir paprasčiausiai pabandyti?...
Pabandyti, aišku, galima. Tam, kad paragauti pabandymo rezultatų ir padaryti lemiamas išvadas tokiame eksperimente, prireiks 10-15 metų - geriausių metų. Ar realu bus po to ką nors iš esmės pakeisti ar pradėti iš naujo? Vaikai jau bus užaugę...
Ar įmanoma žmogui pakeisti visą savo gyvenima nežinant Tikslo, nežinant visų būtinų pastangų ir nepatogumų prasmės? Jeigu mes neišsiaiškinsime panašių klausimų, mes nepajudėsime iš vietos.
Turi būti visiems žinoma ir labai aiški Ateities Vizija - Tikslas!
Pažinkime Tiesą apie save...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

sodininkas wrote: Būtinai noresime realizuoti ir norą valdyti kitus
Taip pat siūlau atkreipti dėmesį į sodininko devizą.
Linas
Posts: 45
Joined: Wed 11 26, 2003, 13:10
Location: Vilkaviskio raj. Pajevonys

nuomones

Post by Linas »

Mano tikslas išmokti gyventi.Nes gyvendamas taip kaip visi iš sistemos neišsikapstysi.Kaip pradejau gyventi savo sodyboja,pamaciau kiek daug dar reikes mokytis.Nors gal tik prisiminti?O del gyvenvieciu tai aš ne prieš jasBediskutuojant tikrai matosi kas yra kas.Jai nemeginsi,tai ir nesuzinosi.Norejau pasakyti kad pradzioj gali buti tokiu problemu.Juk bus ir tokiu kuriu tikslai bus kitokie.Kas del valdymo,tai kazkam noresis uzimti vadovo pareigas.Ar tai bus gerai? Ar nepapulsim kitos sistemos pinklems?Manau kad tas kuris suprato ka sako Anastasija,jau zino kas ira sistema.Ju jau neapkvailinsi,nepapirksi.Bent as taip manau.Bet paaiškinkit man,kodel dauguma slepetės kas jus ir iš kur?JUk sistema jus ir taip gali pagaut kur tik panores?Išeitu kad mes slepemės nuo vienas kito????Kam to reikia?????Lietuva ne tokia jau ir didelė kad neitu susitikt kur prie lauzo,gamtoj.Manau kad tai jums nėra svetima?Gal kartais mes sėdim vienoja patalpoj,bet to patys nezinom.Ar tai normalu?Man pavyzdiui sunku reikst mintis siuo smegenu protezu.Zmonės netapkim ROBOTAIS.Atsiprašau jai ka nors uzgavau.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Re: nuomones

Post by Agnė »

Ir aš nesusilaikysiu nepateikusi citatos. Gyvo žmogaus. Greičiausiai jau skaitėte šioje svetainėje Nuomonės – Ką daryti?
saimhe wrote:...žinau, kaip įsitikinimai kartais riboja gebėjimą priimti ir suprasti. Man aktualu suprasti kiekvieną <...> ir esant reikalui padėti jam. Ne mėginant užgožti naujomis žiniomis esamas, klaidingas, o tiesiog kartu jas narpliojant. Tai universalu. Tegul galvoja pats, užuot it zombis ėjęs "ant bangos"
Ir visų pirma, tai taikau sau, kad netapčiau zombiu.
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Agnė wrote:
sodininkas wrote: Būtinai noresime realizuoti ir norą valdyti kitus
Taip pat siūlau atkreipti dėmesį į sodininko devizą.
Agne, čia joks ne devizas, o kiekvieno žmogaus naturalus poreikis, tam tikrame sielos vystimosi etape. Visi turime praeiti žemisko vystimosi pakopas ir įvaldyti visus savo 620 troškimų. Troškimas valdydi (kaip ir mylėti, žinoti...) yra naturalus žmogiškojo lygmens troškimas.
Pažinkime Tiesą apie save...
savas
Posts: 11
Joined: Fri 09 26, 2003, 8:26

Post by savas »

Manau, kad sodininkas paprasciausiai bijo. Bijo pasikeitimu, bijo naujos sistemos, nauju zyniu, bijo pradeti kazka keisti ir todel iesko pateisinimui galutiniu tikslu, gyvenimo prasmes ir pan. Nematau jokio galutinio tikslo, nebent kaip Kipsas sake - isgert marias alaus ir laimingam numirti. O negalutinis tikslas - padaryti pradzia naujiems pokyciams. Aisku kas nebijo. Taip kad judekim, o kas bijo, tegul ir toliau filosofuoja ir iesko prasmiu ir galutiniu tikslu.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

sodininkas wrote:...įvaldyti visus savo 620 troškimų.
Porą iš 620 troškimų tu išskyrei, tai aš ir atkreipiau dėmesį...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Valdyti, tai valdyti.
Noreciau valdyti kompiuterius, taciau zmoniu valdymas cia ne kiekvienam iskrypeliui i galva ateina :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Kipshas wrote:Valdyti, tai valdyti.
Noreciau valdyti kompiuterius, taciau zmoniu valdymas cia ne kiekvienam iskrypeliui i galva ateina :)
:lol: - tai Kipsheli visą Vyriausybę, Seimą ir Prezidentūrą priskyrei prie tų ........, kuriems "i galva ateina"?
Pažinkime Tiesą apie save...
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Net nežinau..
Jei, galvojant apie sodybą, nėrą didžiulio džiaugsmo, tai gal iki viso to dar reikia pribręsti? O diskusijos tik per praktiką pasiteisina.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Tam, kad paragauti pabandymo rezultatų ir padaryti lemiamas išvadas tokiame eksperimente, prireiks 10-15 metų - geriausių metų. Ar realu bus po to ką nors iš esmės pakeisti ar pradėti iš naujo? Vaikai jau bus užaugę...
Aš nemanau, kad gyvenvietės - eksperimentas. Sodininke, ką žadi taip labai keisti savo gyvenime, kad taip bus jau kaip eksperimentas?
Aš manau, kad mes ten gyvensim kaip ir gyvenom (tik sodyboj,žinoma kitoks gyvenimas nei mieste), iš karto radikaliai nesikeisdami, o keisimės pamažu, natūraliai. Ir, sutinku su Linu, mokysimės.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>tai Kipsheli visą Vyriausybę, Seimą ir Prezidentūrą priskyrei prie >tų ........, kuriems "i galva ateina"?

sie tvariniai valdo valstybe, ir ne tiek valdo kiek palaiko jos valdyma.
valstybe kaip sistemos dalis itakoja ir mus
na bet nebus sitemos - nebus valstybiu :) ir prezidentu nebus
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
Kodėl mes čia?
Na, aš čia nes noriu čia būti. Būti.

Tikslas galutinis?
Kažkurioj knygoj yra apie tai. Palaimą jaust bendroj kūrybos su Kūrėju.

Nesuprantu šio ginčo.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Post Reply