Apie Anastasijos patriotizmą (apie V.Megre patriotizmą ?)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
karmennn
Posts: 30
Joined: Fri 11 28, 2003, 22:35

Apie Anastasijos patriotizmą (apie V.Megre patriotizmą ?)

Post by karmennn »

nezinau, kaip jums, bet man kaikas anastasijos knygose nepatiko. ar jus pastebejot, kaip ji iskelia rusu tauta?rusai tampa vos ne pazadetaja tauta...o kai pasiziuriu i rusija, man bloga darosi...na, ne geriau ir pas mus, bet niekaip nesuprantu, negi anastasija pamirso, kad mes- visi vienos zemes vaikai, beje, megre yra karta akcentaves...a,ka as cia sakau, tikrai ne karta, kad mazdaug, yra biznieriai is uzsienio ir yra "rusu geri verslininkai"ar tai tik ne senos sovietines ideologijos liekana, kai buvo kisama mintis apie blogiukus isverstapilvius kapitalistus is vakaur ir rusiskus darbo zmones, taip sakant, gera ir padoria liaudi rytuose.. o ak jus apie tai manot, ar galima taikstytis...man tai primena pacios zydu tautos putimasi ir skelbima, kad jie- isrinktieji, lygiai taip pat anastasija vadina rusu tauta,..nezinau...aisku, as sutinku, kad jos idejas patogaiusia igyvendinti butent Rusijos Federacinej Respublikoj, betnet nezinau, akip ten bus, kai matau akivaizdu ju prezidento Putino autoritarizma...ar tik tai vel neisauks i tai, kas vyko 20tam amziuj- ta prasme, nauja ideologiju kova, kuir gali tapti dar viena baisia katastrofa, taigi, butent del to as esu pries bet kokios tautos iskelima auksciau kitu...nezinau, o gal tik taip man atrodo...gal ten viskas tvarkoj...kokia jusu nuomone, ar galima tiketis anastasijos ideju pasreiskimo butent rusijoj?Ir ar niekam neuzkliuva perdetas patriotizmas?
Veranda
Posts: 6
Joined: Wed 11 05, 2003, 15:52
Location: Kaunas

Post by Veranda »

labai kliūna :roll:
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

man nekliuna. :|

Ne tas man buvo svarbiausia Megre knygose ir per daug nekreipiau demesio.
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Na Anastasijos idejos nenaujos
Tai naujai pateikiama tai kas senai yra Rytu kulturoje
O Rusija yra tarp Rytu ir Vakaru
Ji patogi pernesti Rytu idejas Vakarams
Gal todel ir akcentuojama pirmiausia Rusija
Nieko cia blogo nematau, ir mes visai salia esam
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Tema turetu buti:
Apie Megre patriotizma ...

Knyga parase butent Megre ir jis tai knygai dave daug savo jausmu ir minciu. Skaitant reikia paciam atskirti Anastasijos zodzius nuo Megre zodziu. Vienoje knygoje yra dvi skirtingos knygos...
As nezinau, kaip galima ismokti skaityti tarp eiluciu, bet reiketu Megre knygas skaityti butent taip. (Cia apie verslininkus ir pan.)

O del Rusijos...
Kol kitu tautu zmones virskins tas nacionalistines idejas jo knygose, Rusija tikrai eis i prieki :)
Jokiam normaliam ZMOGUI tai neturetu kliudyti ir nukreipti jo demesi nuo svarbiausio!
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Tai vienas is metodu pazadinti zmones.

Kad ir kaip jie ten duotusi su savo nacionalizmu, mes galime likti ramus, nes is visos man zinomos istorijos rodo kad Rusija be Lietuvos neikada nebuvo galinga.
Todel ir jauciamas pasamoninis noras ju buti su mumis kartu. O jeigos metodai siekiant mus prijungti yra zyniu padiktuoti.
Tie patys zyniai dabar nori mus jega prijungti prie "vakaru", nes juk ir jie zino kad Rusijai be Lietuvos bus bent jau nesmagu.
Ir ka neblogai pavyko - musu valdzios visa desimtmeti mus taip trucino kad tik i ES varytume. ES tai puse bedos, ale NATO tai jau visiskas marazmas.
Net viltis kad sutaupysime 2 cantus ant naujojo himno prapuole. Nes juk musu sikniai butinai nauja kurs o ne sena panaudos:
"...Europos sajungoj slovingoj
Tarp lygiu lygi ir laisva..."

Ir konstitucija bus pakeista tai kad mes is tos ES negaletumeme iseiti, o musu mylimasis Tovariscius Stalinas reinkarnuosis si karta Briuselyje.

Tai matydamas jauciuosi nekaip, ir tik Dievo buvimas salia ramina. Ateis laikas - sugalvosiu ka padaryti kad viskas pasikeistu. Jau dabar kirba vienas zodis "atmintis". Zmones viska pamirsta, pamirsta apie "guasinius" pirmuosius litus, pamirsta teveli stalina, pamirsta kryziuociu antpuolius... toks zyniu sumanymas kad mes viska pamirstume, ir savo saknis taip pat.
"Viska prisiminti"
Be abejo nesakau kad stalinas, blogai, kad kryziuociai blogai, kad guasiniai litai blogai. Kaip ir kiekviena liga - tai gyde musu sielas. Taciau pamirsus tai, Dievui neiko kito neliks kaip vel ir vel bandyti musu kazka pasakyti per kitus tokius pat ivykius.
"Ismokti isgirsti"
Mes kuriame aplink save savo maza "idealu" pasauleli. Taciau toks neegzistuoja. Yra dik didelis Dievo pasaulis. Mes bandome ji sugriaurti vardan savojo mazojo neegzistuojacio. Taip neturi buti
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
karmennn
Posts: 30
Joined: Fri 11 28, 2003, 22:35

Post by karmennn »

o ka, olga, tu vadini nacionalizmu?man atvirai pasakius, jis ne prie sirdies ir, jei ja atejau i si pasauli, nenoriu matyt zmoniu, kurie kuria skirtumus tarp ivairiu tautu...nemegstu nacionalizmo ir nesuprantu, koks normalus zmogus gali ji megti...ir man tai is tiesu kliudo,, nes nenoriu matyti kisamos propogandos apie isrinktuju tauta, o siaip nieko tokio neturiu pries anastasija, tiesiog megre turetu susimastyti apie tai, kad ne vien rusams sav knygas raso, o anastasija turetu palikti vilti ir visam likusiam pasauliui, ne tik rusu tautai.......o ka tu ten gali perskaityti tarp eiluciu, ta prasme, megre zodziuose apie verslininkus? as pavyzdziuj, perskaitau tik tai, kad vakarai- blogai, o rytai- puiku...betruko tik, kad sena gera komunizma imtu lygiai taip pat brukti.Beje, o kodel i prieki turetu eiti tik Rusija? o kaip del lietuvos? ir manes visai nezavi tai, kad mes rusijos pasonej...ir ka tu vadini svarbiausia?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Niekur ta Rusija viena nenueis, sakiau
Lietuva jos sesuo, kol rusai nores sese matyti kaip verge, tol patys vergaus.
Taip parasyta Dievo knygoje.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
karmennn
Posts: 30
Joined: Fri 11 28, 2003, 22:35

Post by karmennn »

tai ne man, tu kipseli, brangus, taip sakyk, o rusams, jie deje, to dar kaip ir nesupranta... :oops:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Nemanyčiau, kad reikėtų kaltinti rusų tautą dėl to, kad kažkas pasakė, kad jie ves pasaulį atgimimo link. Ir pagal astrologiją dabar šios tautos laikas. Pačiai tautai tai ir gerai, ir blogai. Gerai – vedliai, pirmieji; blogai – pirmiesiems sunkiausia, kaip ten bebūtų vyksta sistemos laužymas, o ir pavydinčių atsiranda, kas toli gražu nepadeda. Galit ir daugiau atrasti tiek teigiamų, tiek neigiamų dalykų.

Aš asmeniškai labai džiaugiuosi, esanti lietuvė. Didžiuojuosi, kad mano protėviai taip ilgai išlaikė pagonybę, kad turime tokią seną, amžių bėgyje mažai pasikeitusią kalbą. Įsiklausykite – mes kalbam taip, kaip gamta kalba – čiurlena, gurgena, šniokščia, ūžia, staugia, šlepsi, bumpsi, traška, kaukia, staugia, čirena, zyzia, dūzgia ir t.t. ir t.t. Juk tai pirmapradžiai žodžiai. Todėl pats kalbėjimas lietuvių kalba- tai jau savotiška meditacija, tik reikia tai pajausti. Gal būt, todėl taip sunkiai lietuvių kalboje randa lietuvišką atitikmenį žodžiai, atspindintys technologinio pasaulio naujienas.

O dėl Rusijos kaiminystės... Manau, kad kažkada tai mes patys pasirinkome šiuos kaimynus. Nieko atsitiktinai nebūna. Todėl ir tuo džiaugiuosi. Visai neseniai laisvai kalbėjau rusiškai, dabar praktikos žymiai mažiau, tai jaučiu, kad liežuviukas atpranta. Kai tik pasitaiko proga, būtinai kalbu rusiškai. Neseniai iš Maskvos atvyko pažįstamas, tai aš su juo rusiškai kalbėjau, o jis su manimi - lietuviškai. Abu egoistai, abu siekėme praktikos.
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

As ta nacionalizma nei megstu, nei nemegstu. Paprasciausiai jis man nerupi, nes neturiu to jausmo. Man visiskai nesvarbu kuri tauta taps pirmiausia klestincia: Rusija, Nigerija, Izraelis ar Amerika...Kad tik tokia taptu :D Ir kuo daugiau tokiu klestinciu, tuo geriau :D
Nesijauciu blogesnia ar prastesnia vien todel, kad gyvenu Lietuvoje. Labai myliu si sali ir niekur nenoreciau isvaziuoti.
Kiekviena salis, kaip zmogus, vienintele ir nepakartojama. Kiekviena buna pirmiausia, tik savo srity. Kiekvienos salies zmones kuo nors ypatingi. Ir reikia ismokti save myleti ir gerbti uz tai koks tu, as ar mes esame. Reikia tureti didele sirdi, kad joje tilptu visas pasaulis, visos zemes zmones, o ne kokia nors viena tauta.


Сравнивая ты теряешь...
Разделяя ты теряешь...

Ir kaip galima jaudintis del to, kas netiesa? :shock:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Olga wrote:As ta nacionalizma nei megstu, nei nemegstu. Paprasciausiai jis man nerupi, nes neturiu to jausmo. Man visiskai nesvarbu kuri tauta taps pirmiausia klestincia: Rusija, Nigerija, Izraelis ar Amerika...Kad tik tokia taptu :D Ir kuo daugiau tokiu klestinciu, tuo geriau :D
Va būtent, ir man taip atrodo. :wink:
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Idėmiau skaitikit knygas ir nekil jokiu nereikalingu klausimų ir ginčių :!:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Stas wrote:Idėmiau skaitikit knygas ir nekil jokiu nereikalingu klausimų ir ginčių :!:
Teisybė Anastasija sakė, kad nori parodyti kaip moters meilė gali pakelti mylymojo šalį.
Ir dar sakė, kad viena šalis be kitų negalės visiškai laiminga būti. Kad visa žemė taps sodu. O kad kažkur turi prasidėti tai gerai.

O gal jūs galit padaryti, kad Lietuva taps pirma klestinčia šalimi? Prašom. :mrgreen:
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Rusios iskelimas turi priezasciu, juk Anastasija minejo, kad jie buvo paskutiniai, kurie laikesi nuo okultizmo ar kaip ten ji :). Juk istorijoje apie juos nieko neparasyta, be to ne Rusia ji kelia, o zmones gyvenancius toje vietoje. Ir matyt gi zino ka sako, patys skaitet pranasystes apie Rusios ateiti. Man asmeniskai isvis nepatinka, kazkoks pasaulinis susiskaidymas i tautybes ar valstybes, nes visi mes esame vienodi lygus ir tuos musu skirtumus sudare tik dabar esanti SISTEMA!
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Basta wrote:Anastasija neiškeltų rusų tautos, norėdama pažeminti kitus, dauguma rusų išties geros širdies, tačiau vienas iš Anastasijos tikslų gali būti tuo perdėtu patriotizmu sukelti bent mažyte maištingumo gyslelę kitų tautų žmonėms, sukelti nors menką norą pasivaržyti, kad reikalai imtų spartėti ir kad kitos šalys neatsiliktų. Vietos bus užimtos nugalėtojų, pasiryžusių eiti iki galo.
Ir nugalėtojai bus Žemės žmonės svarbiausia
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

kad zmones jau nugaletojai - jie jau paverge zeme ir save
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Post Reply