Dėl ko Dievas sukūrė žmogų

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Trumpiausias atsakymas i "kodel Dievas sukure zmogu" butu toks,kad Jis neturejo ka veikti :D
bent mano nuomone tai kad is savos patirties patirtu,kas yra tobulumas (tiksliau kas Jis Yra),o ne is "teorijos" zinotu,kad yra tobulas :wink:
Mes visi is to pacio "katilo",ir angelai ir zmones,taigi zmoniu sielos pasiekusios tam tikrai ligi gali tapti angelais...Po to vel zmonems...Ir visi gali buti laimingi :wink:
Visatos rakta dovanoja Meile...
pasislepusi
Posts: 34
Joined: Wed 07 21, 2004, 23:40
Location: kaunas

Post by pasislepusi »

Kodel Dievulis sukure zmogu???
Pirma mintis sovusi i galva kai perskaiciau temos pavadinima - jis norejo draugo. Kazko, su kuo galetu pasikalbeti kaip su savimi, kazko, kuo galetu dziaugtis, kazko, su kuo galetu pasidalinti savo problemomis (jei jis ju tada turejo, apie dabar nekalbu) ir beabejo, kad galetu MYLETI!
Olga wrote:Kipshe,
norejai zinoti kas atsitiko su vedais... <...> Jie atsisakydavo kai kuriu savo jausmu, vieno po kito... <...> ...
ach vat kas tai yra... o is kur tokios zinios, Olga? Siaip ar taip nesuparntu tu vedu...
Praurimė wrote: Žinai kodėl angelai negali būti tokie laimingi, kaip žmonės? Nes jie yra idealūs ir neturi kur tobulėti.
:shock: :? nu as negaliu sutikti. Kas sake kad angelai nebuna laimingi???
mačiau paukštį, kuris skrido gimtinėn, pasišviesdamas kelią širdimi...
Praurimė
Posts: 8
Joined: Mon 06 19, 2006, 15:23

Post by Praurimė »

Aš nesakau kad jie nebūna laimingi. Turėjau minty, kad net jei angelai laimingi, žmonės vis tiek laimingesni. Bet tai tėra mano nuomonė, o aš juk nesu visažinė :D Pagaliau tai kažką tiksliai pasakyti neįmanoma nes niekas nėra kalbėjęs su angelu apie jo problemas :D Gallll
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Praėjo jau daug laiko

Post by Troper »

Praėjo dau daug laiko, nuo to , kada paskelbiau šita tema, dabar suradau savo mokytoja kuris man per praktika padedi eiti keliu tuo kury pats renkuosi. Todėl dabar atrodo visiškai kitaip negu parašiau.

Galbut pabandysiu atsakyti sau pačiam iš praeities :)

Kiekviename laukę auga givybė, kiekvienas erdvės taškas turi savo istorija, kiekviena istorija turi savo motyvus, savo vyksma Dalyvauju tave vyksme su savo erdve ir savo keliu.
Dievas niekada neklaustu kodėl jis sukurė žmogu, nes tai yra žmogaus ne Dievo esmė. :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Paskaitykim, tai ką rusų šventasis atsiskyrėlis Serafimas Sarovietis pasakė Motovilovui. Ten ir atsakyta, kam Aukščiausiasis mus sukūrė.
Post Reply