Dėl ko Dievas sukūrė žmogų

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Dėl ko Dievas sukūrė žmogų

Post by Troper »

Atsiprašau kad tiek daug temu skelbiu :)
Tai va, sugalvojau tokį dalyka. Apie jį manau mes galėtume pasvarstiti visi. Tai yra pasvarstyti dėl kokios priežasties Dievas sukūrė žmogų, ir gal taip isaiškinti kodėl mes čia esame. Aš norėčiau kad kiekvienas iš jūsų pasakytumėt kodėl jūs kurtumėte žmogų, vėliau mes visi iš tų nuomonių bandysime daryti bendrą. Gal kas išeis :)
Mano nuomonė: Kadangi aš pats dar neesu tobulas tai kurčiau žmogų tam kad iš jo pasimokiti , tai yra stebėčiau žmonių gyvenima ir mokičiaus iš to, o pausaulį sukūrčiau toki kaip savo, kad mano salygos atitiktu mano kurinių salygas. :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Prisiminiau vienoj rusiskoj knygelej skaityta jumoriuka(gal ten ir ne slyvos buvo, bet ne esme:)): sedi zmogelis po slyvos medziu, salia-ropiu laukas. Sedi ir galvoja sau-Dievuli, kodel tu taip keistai pasauli sukurei? Va, ant tokio didelio medzio kaip slyva auga tokie mazi vaisiai, o ant tokiu mazu virksteliu auga dideles ropes, neteisingai Dievuli, sugalvojai, butu logiskiau atvirksciai..Staiga bumpt zmogeliui ant galvos slyva. Jis nudziuges eme dekoti ir juoktis-kaip gerai Dievuli, kad tu savaip pasauli sukurei, o ne pagal mano norus..

Cia siaip, linksma mintis su potekste :D
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Gali būti, kad mano mintis bus tik iš sistemos pusės, nes manau, kad žmogus tikslai turėtų būti: Kurti ir atrasti kažką naują. Tarkim esame visi matę tuos fantastinius filmus apie kitas rases, bei ryšius su jais. Tai va aš galvoju, kad būtų smagu sukurti VISATĄ, kurioje yra keletas rasių, jos tobulėja, ieško naujų atradimų. Po to susitinką, bendrauja, ir taip sukuria dar įvairesnių dalykų. Panašiai kaip ir mes dabar vystomes ir tikimes, kad sutiksime kitų rasių. TIk mano fantazijoje jokių karų, vient tik tyrinėjimo ir kūrimo džiaugsmas. Žodžių leistina viskas, išskyrus pykčius, karus bei su tai susijusius dalykus. Ir dar, visam šitame procese būtų vienas ir galutinis tikslas, ištyrinėjus pakankamai, ir padarius viską ką reikią... Sukurti savo VISATĄ!!!. Tai gausis kaipo uždaras ratas. Panašiai ir pas mus, juk mūsų galutinis tikslas yra kurti gyvybę, ir tai taip pat yra uždaras ciklas.
Čia ryškiai neišbaigta mintis pas mane, nes rimtai dar nemasčiau apie tai... Todėl nekreipkite dėmesio. Ir dar... Visą kas čia parašyta yra tik kelių minučių apmąstymų vaisius, manau viską pakryptų kita linkme permąsčius.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

http://www.kabbalah.info/ruskab/pressa/ ... _01_02.htm
Если наш мир - проекция высших миров, что же выходит? Рождается человек с безграничным желанием получить всеможные удовольствия. Потом появляется стыд. А дальше, в зависимости от осознания и прочувствования этого стыда, начинается внутренняя работа, в процессе которой все в большей степени осваивается способность жить ради других.
В процессе этой духовной работы, поскольку именно ее и ожидает от человека Творец, очищается душа А очищение души - это и есть изменение емкости и формы сосуда, созданного изначально для наслаждения.
Продвигаясь по избранному пути, человек сталкивается с колоссальными трудностями, поскольку действительность, как ему кажется, мешает прорваться к Свету. И тогда он - осознанно и неосознанно -преобразует действительность. Как? Меняя, на самом деле, ее восприятие в своем сознании, что опять-таки требует духовной работы, но уже на следующем уровне...
Вот ради этой цепочки преобразований и создан наш мир, который мы, люди, находясь здесь и сейчас, тем не менее, каждой мыслью своей и каждым поступком, приближаем к Источнику Света.
koks yra musu tikslas?
Amira
Posts: 18
Joined: Sat 02 01, 2003, 18:12
Location: Žemė

Post by Amira »

O kodėl kiekvienam žmogui (na, beveik kiekvienam :roll: ) savo vaikų norisi turėti? Gal ir Dievui taip pat ? Jei gerai prisimenu - bendros kūrybos, bendro džiaugsmo... :wink:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Visi mes esam vieno Dievo pasireiškimas. Kam Dievui reikėjo tiek pasireiškimų (ne tik žmonių)? Savęs išgyvenimui/pajutimui praktikoje. Kai esi šviesa, o nėra tamsos, nėra su kuo palyginti. Tada galima sugalvoti tamsą. Kad ir atskiroms savo dalims. Todėl laikinai “apsimetame” užmiršę, kad mes – vienas, ir kiekvienas iliuziniame pasaulyje stengiamės vėl iš naujo išjausti ir atrasti kas aš esu iš tikrųjų aukščiausiame pasireiškime.

Tai (ir ne tik) išsamiai yra išdėstyta trijose dalyse Nil Volš (Nill Walsh) knygos “Pokalbis su Dievu”. Aš kol kas perskaičiau pirmą ir trečią. Skaičiau rusų kalba. Po “Anastasijos” tai pirma knyga, turėjusi man tokį įkvepiantį poveikį. Rekomenduoju.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Agnė wrote:Visi mes esam vieno Dievo pasireiškimas. Kam Dievui reikėjo tiek pasireiškimų (ne tik žmonių)? Savęs išgyvenimui/pajutimui praktikoje. Kai esi šviesa, o nėra tamsos, nėra su kuo palyginti. Tada galima sugalvoti tamsą. Kad ir atskiroms savo dalims. Todėl laikinai “apsimetame” užmiršę, kad mes – vienas, ir kiekvienas iliuziniame pasaulyje stengiamės vėl iš naujo išjausti ir atrasti kas aš esu iš tikrųjų aukščiausiame pasireiškime.

Tai (ir ne tik) išsamiai yra išdėstyta trijose dalyse Nil Volš (Nill Walsh) knygos “Pokalbis su Dievu”. Aš kol kas perskaičiau pirmą ir trečią. Skaičiau rusų kalba. Po “Anastasijos” tai pirma knyga, turėjusi man tokį įkvepiantį poveikį. Rekomenduoju.
Kai tik pradėjau skaityti tavo trečią sakinį, norėjosi paklausti kaip Tu tą suvokei? Ir lygiagrečiai stovėjo mintys, kad tu skaitei tą iš šių knygų :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ei, o kurgi dingo musu kabalistai - galetu ir vel ka nors gudraus is savo aukstybiu mums, maziems vabaleliams, apreiksti :wink: :roll: :)
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

darja wrote:Ei, o kurgi dingo musu kabalistai - galetu ir vel ka nors gudraus is savo aukstybiu mums, maziems vabaleliams, apreiksti :wink: :roll: :)
...tikrai pasiilgot ??? :)

Nesupykite, kalbesiu citatomis:

Человек и Творец
Сказано, что Творец облачается в человека. И даже человек, который еще не ощущает высшие силы и не видит внутренним зрением свет, может представить себе, что Высшее существует, и каким бы именем мы Его ни назвали, в этом имени будет отражаться наше восприятие Его, а не Он Сам. Высший относительно нас — Творец, потому что создал нас. Высшая Сила представляет собою однородное поле, подобно силовому полю. ...
Задача человека: начиная от своего первоначального духовного уровня, на котором он родился и ощущает только себя и посредством своего субъективного восприятия — свой мир, дойти в своих ощущениях до постижения Творца в полной мере, когда желание получать наслаждение никоим образом не мешает его слиянию с Создателем, как это было до облачения души в эгоистическую, духовную и материальную оболочки.
Pažinkime Tiesą apie save...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Nu va ir apreiske, kad norejau - nu tai jau, kaip sakoma, dekui dekui :wink: nieko nesupratau, bet patiko - skamba graziai :wink: :roll: :P
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Čia gal ir ne visai tiesiogiai, bet atsakymas į klausimą dėl ko dievas sukūrė žmogų :wink:

Ištrauka iš Vladimiro Megre konferencijos Vokietijoje :)
Вопрос: Что бы хотела самое главное сказать Анастасия Вашими устами?

В.Мегре: Ну она скорее всего, почувсвовала, как здесь мне хорошо, я думаю многим из вас тоже хорошо. Ну наверное больше всего она хотела бы сказать: " Будьте счастливы!" Есть такая блестящая наародная мудрость: " Хочешь быть счастливым - будь им ! " (аплодисменты)
:wink:
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Re: Del ko Dievas sukūrė žmogų

Post by Pagone »

Troper wrote: Mano nuomonė: Kadangi aš pats dar neesu tobulas tai kurčiau žmogų tam kad iš jo pasimokiti , tai yra stebėčiau žmonių gyvenima ir mokičiaus iš to, o pausaulį sukūrčiau toki kaip savo, kad mano salygos atitiktu mano kurinių salygas. :)
Londone si pavasari vyko paroda.- Seima (vyras su zmona ir 2vaikai) isileidinejo i savo gyvenama nama visus norincius. Lankytojai galejo stebet ju gyvenima, ju veikla, pokalbius, kivircus...Seima gyveno savo gyvenima, i lankytojus nekreipdama demesio... :? Labai abejoju, kad stebedami kitus, kurie yra kaip mes ir gyvena tokiam pasauly kaip musu, mes galetume kazko pasimokyti. Visos zinios jau yra mumyse. Tik reikia tyloj pasiklausyt savo vidaus. Man butu idomiau ateit pas zmones kaip pas draugus, bendraut su jais, dziaugtis kartu leidziamu laiku... :D
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

Dievulis sukure zmogu nes buvo pagautas ikvepimo.. norejo sukurt savo atvaizda.. visu energiju sukaupima savyje... kad nesijaustu vienisas... mes gi ir patys jauciames vienisi kartkartemis.. o gi aplink mus tiek daug dievuliu vaiksto... sukure tam-kad butu tikslas gyventi-kartu kurti, kartu ir dziaugtis matant kurybos vaisius...
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Post by Troper »

Na kagi, paskaitinėjau.. hmm tai gal vis dėlto Deivas net nekurė žmonijos, gal mes sukūrėme Dieva ( tik nepulkit manes iškart križiuot už tai :) ) ta prasme kiekvienas mūsų ištiesu yra Dievas ir jam nebereikia siekti jokio tobulėjimo, ta prasme jei mus visus kaip lego sujungtum i viena kruva butu tas Dievas. Gali būti kad viska kas aplinkui sukūrėme mes patys :).ir nedgi ta Dieva kuris sukūrė mus,... hmm nu gerai susmiašiau liekas dar klausimas, jeigu mes Dievas, tai kas tada sukūrė mus, ta tikraji Dieva :)) ir taip gali eiti iki begalybes arba ratu, kaip jau minėjau kitoj forumo temoj, gali būti kad begalybes energija tegali egzistuoti tik rate :).. mm reikia darit išvadas
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

filosofuot bepigu
zyniu knygoje pasaulio pradzia aprasyta mazdaug taip:

"is pradziu buvo 7 tustumos kuriose snaude chaosas. chaosas pasidalino per puse ir tustuma pabudo..."

na... netaip ten parasyuta, bet mazdaug tokio lygio nesamones :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Kipshe,
norejai zinoti kas atsitiko su vedais...
Viskas taip paprasta, kad sunku suprasti racionaliu protu.
Jie atsisakydavo kai kuriu savo jausmu, vieno po kito...
Nes jiems buvo skaudu matyti ir jie nuspresdavo nematyti, skaudu jausti ir prasau- jau nejauti ir taip paeliui ...
O jis viska jaucia...
Jie buvo zmones Dievai, liko zmonemis...
Dabar labai daug zmoniu, kurie vaiksto gatvemis, net ne zmones.
Nori likti zmogumi - nebijok jausti, nebijok pajusti skausma. Nebijok matyti, girdeti, pergyventi, myleti! Net myleti daugumai reiskia tas pats kaip buti silpnam.
Kai zmogus nejaucia ji labai lengva apgauti, nes protu negalima visko suvokti.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

SKAMBA NEITIKINAMAI :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

As visiskai sutinku su Olga.

Jausti reiskia gyventi. Man gera jausti jausmus, kad jie ir kartais buna labai skaudus, bet as vistiek noriu juos jausti. Kitaip jau negaliu.

Koks tikslas sedeti uzsidarius ir manyti kad jausti yra geda, kad verkti yra geda, kad tai silpnumo pozymis. Kad tas kuris myli yra silpnas ir t.t. Man verkti nera geda, kartais buna kad jausmai uzplusta ir pradeda riedeti asaros. Man tada buna gera, as tada zinau, kad dar nesu bio-robotas.

Daugelis gyvena uzsidare, kazkodel isivaizduoja, kad taip jie atrodo 'kieti' pries kitus, pries tuos silpnuosius, kurie gyvena jausdami. Tik jie nesupranta, kad tas kas gyvena jausdamas yra labai stiprus, daug stipresnis uz tuos 'kietus'.

Jie tiesiog nezino, kad jie nezino, kad gali viskas buti kitaip. Ir nieko cia nepakeisi, nebent pats pradetu kazka suprasti ir noreti pasikeisti...

:) :wink:
Meiles ir Sviesos
Praurimė
Posts: 8
Joined: Mon 06 19, 2006, 15:23

Post by Praurimė »

Troper wrote: ta prasme kiekvienas mūsų ištiesu yra Dievas ir jam nebereikia siekti jokio tobulėjimo
Žinai kodėl angelai negali būti tokie laimingi, kaip žmonės? Nes jie yra idealūs ir neturi kur tobulėti. Turbūt dažnai patiri tobulėjimo džiaugsmą, nes kiek teko skaityti, tavo mintys gilios. Bet suprantu, kad šviesa gali pasirodyti esanti tik dar didesnė tamsybė (Grotus kažkaip taip sakė). o dėl to, kodėl Dievas sukūrė žmogų, tai noriu tikėti evoliucijos teorija ir klausčiau, kodėl Dievas sukūrė visatą... Todėl, kad jis sukūrė save :roll: :wink:
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Trumpiausias atsakymas i "kodel Dievas sukure zmogu" butu toks,kad Jis neturejo ka veikti :D
bent mano nuomone tai kad is savos patirties patirtu,kas yra tobulumas (tiksliau kas Jis Yra),o ne is "teorijos" zinotu,kad yra tobulas :wink:
Mes visi is to pacio "katilo",ir angelai ir zmones,taigi zmoniu sielos pasiekusios tam tikrai ligi gali tapti angelais...Po to vel zmonems...Ir visi gali buti laimingi :wink:
Visatos rakta dovanoja Meile...
Post Reply