KEISTI REIŠKINIAI (poltergeistas, ateiviai, žydri rutuliai)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Anekdotas:

Kosminiu tyrimu centre darbuotojams viesai uzduodamas klausimas:
-Ar jus tikite ateiviais?
Nuomones girdisi ivairios... staiga nezmogaus balsas is dangaus prabyla:
- Netikiu, jie apgavikai ir melagiai, is savo patirties zinau... o ir pats ne geresnis esu.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Pazistu, kas labai domisi ateiviais. Pasiulysiu, gal nores ir gales pasidalint sava info.
Pati is savo gyvenimo galiu toki "nutikima" papasakot. Nieko ypatinga. Manau daugelis galetu kazka panasaus papasakot.
Buvau dar paaugle. Namie vakare skaiciau knyga, kai staiga uz lango isgirdau labai garsu, beveik kurtinanti, saizu garsa. Ir lauke buvusiu vaiku sukavimus. Niekaip nesuvokiu, kodel as tarsi pati sau neleidau prieiti prie lango ir paziuret, kas vyksta. :roll: Praejo keletas tylos minuciu. Ir staiga vel tas pats saizus garsas. Sekancia diena puse miestelio pasakojo, kad mate atskridusias ir danguj besivartancias kazkokias geometrines figuras... :roll: Va. Ir kodel as nepasiziurejau, kas ten vyksta?..
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Sveiki,

Ateiviai ateiviais. Jais domėjausi iki Anastasijos, tarp kitko būtent dėl to ir nepatiko Anastasija ir išvadinau ja kažkokia tai šarlatanę. Bet kai perskaičiau viską, man tie ateiviai paliko tik TV ekranuose. O kam jie reikalingi? Jei jie be sielos? Tai bandymas sukurti žmogaus antrininką ir nieko daugiau. Nors žinote labai norėčiau, kad būtų daugiau tokių kaip žmonės, man visai patiktų, kad galėtume susitikti su kitokiais nei mes :) Tai va tiek minčių. Iki
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...bet reik pirma paciam tapt laimingam, kad galetum daryt kitus, o kas is musu, pridejes ranka prie sirdies, gali pasakyt, kad jau dabar tikrai yra laimingas - vienam truksta to, kitam ano, o kai gauni, ko nori - jau nebezinai, ar is tikruju nori, tada dar ko nors uzsinori ir pasaka be pabaigos, o kaip sustoti ir tiesiog dabar tapti laimingam , nepaisant visko... :? :wink: :P
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Kas tai?
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Yra tų, kurie tiki ateiviais ir kitom keistom būtybėm, bet aš esu iš tų, kurie netiki. Taip, jie gali egzistuoti ir aš pati kartais apie juos pagalvoju, bet nemanau, kad tai yra tiesa. Aišku, dabar atsiras daug prieštaringų nuomonių, bet tada aš nesuprasiu, kam yra sukurta ši svetainė? Ar ne tam, kad visi išreikštų savo nuomonę?
Laisvė - mano pašaukimas..
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš nepagalvočiau,kad tavo nuomonė yra netiesa...Labai gerai,kad pasakei savo nuomonę,nors aš tik tom visom būtybėm...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Tikėk, niekas tau to neuždraus. Taip, gerai, kad aš pasireiškiau, bet gerai, kad pasireiškiame visi mes. Dauguma žmonių, kurie teigia matę ateivius, meluoja, leidžia pasireikšti savo fantazijai. Todėl, aš tomis būtybėmis ir netikiu. Gero vakaro.
Laisvė - mano pašaukimas..
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Ar netiki jomis,ar ju egzistavimu?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ir tuo,ir tuo...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Čia šiaip manęs klausė. Netikiu jų egzistavimu, o tu pats tiki jomis?
Laisvė - mano pašaukimas..
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Kartais jos ir meluoja
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Basta wrote:Kita svarbi ir žvarbi problema yra MARSAS. Mokslininkai iki šiol ginčijasi,
Kas padės atskleisti Marso paslaptį? Kas atsakys?...
Juk tai nemažiau svarbu nei domėtis tuo, kas vyko konkrečiai ant Žemės
:D :D :D
Jeigu tau neteko skaityti skyrelio apie Indigo vaikus, tai ten rasi ilga ir idomu straipsni apie Boriska, berniuka is Marso.
Sakyciau, mokslininkai ne iki siol gincijasi, o visus samoningai klaidina :D
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Bastute, ka tik paziurejau Indigo vaiku skyreli ir radau tavo mintis. Atsiprasau.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Papasakosiu vieną istoriją.. :)


Čia buvo prieš kokius metus, gal porą. Vyko kažkoks renginys, dabar nepamenu, o po jo likom nakvot ant aukšto, tokioj didelėj pustuštėj patalpoj. Sugulė kas sau. Paryčiais (buvo jau gana šviesu) aš nei iš šio, nei iš to pabundu (kaip nuo įsmeigto žvilgsnio) ir matau - į mane nuo sienos žiūri moteris. Ji taip labai įdėmiai į mane kokias kelias minutes žiūrėjo, o paskui tas vaizdas pradėjo nykti nykti ir po truputį visai išnyko.. Gatvėj aš tą moterį būčiau pažinus. Įdomu, kad ji buvo su akiniais.

Tokia istorija. :)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Teko ir man kelis kartus regeti klaidziojancias sielikes. Vienas kartas buvo aplinkoje, kurioje gyvene dideli turtuoliai, vyras turejes keliolika meiluziu, kuriu portretai iki dabar nupiesti ant sienos; ten vykdave pokyliai ir zmones visaip kitaip linksmindavesi. Vidury nakties staiga pazadino Gabriuko aprasytasis "ismeigtas zvilgsnis". Priesais mane stovejo ilgais tamsiais banguotais plaukais moteris. Kai as isistebeilejau i jos povyza, ji graksciai apsisuko ir nuzingsniavo, paskui save vilkdama ilga sleifa, istirpdama nakties prieblandoje...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Jeigu kam idomu, yra website http://www.coasttocoastam.com Ten rasite ivairiu nuotrauku dvaseliu, cubacabru ir pan., kurias zmones siuncia patys padare.
ghostgirl
Posts: 2
Joined: Thu 05 04, 2006, 18:36
Location: Panevėžys

Post by ghostgirl »

čia yra dokumentinis filmas apie karinę bazę Area51, nufilmuoti pilkieji ateiviai: http://www.video.google.com/videoplay?d ... 51&pl=true
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

As tyriau lietuviu sakmiu vaiduoklius... tai rimtas darbas.. buvo... taip ir likau pasimetusi... nes tai ka supratau, sunkiai suvokiama ir nelebai ispaudziama i remus...
Siuo metu esu vienintele tautosakos tyrinetoja tyrusi sia tema... todel jei kas turite, zinote, matete kokiu nutikimu, butu smagu, jei juos cia idetumete arba... siustumete man [email protected]... va... galeciau tuos nutikimus panaudoti savo darbe, o jums suteikti informacijos apie tai, ar galima sieti su tautosaka... ar yra daugiau zmoniu, ta pati patyrusiu...
Post Reply