Anastasija gelbsti Dievą?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Anastasija gelbsti Dievą?

Post by Beveidis »

7-ta knyga. Vaizdelis kuriame pasakojama kaip Anastasija atsisake dievo pagalbos del to kad irodytu visatai jog jo kurinys tobulas.

Is kitos puses to kurinio tobulumas kelia toli grazu neteigiamas emocijas. Zyniai tarsi paneige ta tobuluma sukurdami vaikus edancia sistema tik del to kad galetu daryti ta patys nezino ka. Bendrauti su dievu? Lameriai - juk bendrauti su dievu gali tik greitindamas mintis, jis gi neletins savo minciu... na jie tikejosi suletinti Dievo mintis kankindami zmones. Gudrociai. Taciau palikim zynius ramybeje.
Cia idomiau kodel zmones pasidave zyniams tokiu mastu kad be gailescio kankina savo vaikus. Nesunku isivaizduoti zmogu besimegaujanti kaimyno ar net brolio kanciomis, taciau butybes kankinancios savo vaikus gamtoje neegzistuoja? Gamtoje galima atrasti kad tevai vaikus nuzudo ar net suvalgo, bet kad kankintu....

Tai kas gi yra monstrai? Zyniai ar zmones?
Abiejais atvejais teigiamas atsakymas rodo , kad laisva valia galima is zmogaus atimti. Kad kazka ne taip sukure Dievas, apie ka jau daugybe amziu masto kosmosas, ka taip karstai nori paneigti Anastasija

Is karto ir atsakysiu i savo klausima - Anastasija irode kad zmogus yra tobulas kurinys ne tuo kad viska dievas apgalvojo, o tuo kad ji, zmogus pati atrado padaryta klaida ir ja istaise. T.y. vaikas pranoko teva. Todel ir materializavosi Dievas pries ja vaiko pavidalu, tikriausia noredamas padekoti kad taip ivyko.
Juk kiekvienas tevas dziaugiasi kai jo vaikas ji pranoskta.
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Nu va koks as blogas, as atemiau is jusu galimybe patiems tai suprasti. Sorry bet rasydamas pirmas eilutes atsakymo dar nezinojau.

PS. orkai ir negali buti geri, cha cha cha :)))
Mindaugas2
Posts: 30
Joined: Wed 04 16, 2003, 18:18

Re: Anastasija gelbsti Dievą?

Post by Mindaugas2 »

Tikrai Anastasija negali isgelbeti Dievo .Be to visi zmones yra lygus ir turi vienodas galimybes .Kodel Anastisijos idejos patrauke tiek daug zmoniu ?Del to kad dauguma yra labai toli nuo to kas aprasyta siose knygose ir aklai seka viskuo ,kad patirtu bent dalelyte to kas rasoma knygose .

As nesakau kad tai yra blogai pirkti zeme ,sodinti medzius ,tureti gerus kaimynus salia ,bet ar nuo to reikia pradeti ? Ir ar tai padarius bus jau kazkokia pradzia padaryta link norimos patirties ?Abejoju ,bet savo abejonem nesiekiu sumenkinti ryzto kazka daryti.

Gal zmones pirmiausiai reikia atrasti Dieva ,su juo bendrauti ,padaryti mazus stebuklus kas rasome knyguose patiems , tada jau kazka galvoti ?

Sios knygos del to zalingos kad zmones atitolina nuo Dievo ,ir apie ji shnekama tik tiek kiek pati Anastasija pasakoja apie ji .Pagal Anastasijos knygas reikia sekti ja ,tai yra zmonems tapti atsiskyreliais miskuose ir gyventi kaip gyvena rusijos sentikiai ,be vandentiekio ,kanalizacijos ,elektros nes tai yra ne gerai pagal ju tikejima. Padarius viska ka teigia anastasija zmones priartes prie Dievo ir gales daryti ka ji apraso savo knyguose??!??

Deja kiekvienas zmogus tai gali daryti ir daro jau siandien negyvendamas laukuose ir miskuose. As zinau ir sutikau daug zmoniu kurie moka nemaziau nei Anastasija ir kas ? As neskaitau ju dievais ar pusdieviais o dauguma Anastasija isaukstina lyg tai butu kazkas ipatyngo ir nepasiekiamo ?!? Taip zmogus turi visas tas galymybes kurios aprasomos knyguose ir jos yra pritrenkiancios ,bet vistiek zmogus turi tiketi i Dieva ir tik po to i Anastasijas ir jos idejas.Tikedamas Anastasija nepriartesite prie Dievo nei per zingsni ,gal Megre priartes ,bet kiti abejoju.Tad jei zmonems patinka augmenija reikia kurti naujas sodu bendrijas jei zmones iesko Dievo ir nori daryti mazus stebuklus reikia ieskoti Dievo o ne misku.

Tai cia mano tokia nuomone ,jei kas turi kokiu kontra argumentu mielai butu galima padiskutuoti kas turetu buti pirmiau ar Vista ar kiausinis :)
kosmeja
Posts: 111
Joined: Tue 10 01, 2002, 16:08
Location: Vilnius

Post by kosmeja »

Mindaugai2, zinai... as Tavo isdestytai nuomonei visiskai nepritariu :roll:

Pirma. Anastasija nesako, kad reikia viska palikti ir vaziuoti i miskus, i taiga. Ji kaip tik teigia, kad reikia susitvarkyti ten, kur dabar gyveni, o ne viska metus vaziuoti kur gamta, kur ramybe, grozis.

Antra. Sakai, kad Anastasija atitolina zmones nuo Dievo??? :shock: na nezinau nezinau... :roll: nebent jei laikytume, kad Dievas - tai Baznycia, kunigai, pamaldos, maldos ir t.t. Tada pritariu. Bent jau as tai po Megre knygu pradejau dar kritiskiau ziureti i baznycia su visomis apeigomis. Bet nuo Dievo manes tikrai neatitolino. Kaip tik atvirksciai - priartino.

Trecia. Kas cia dabar per pasakymas, kad mes tikime i Anastasija? Kaip as galiu tiket ar netiket? Zmogus nori buti laimingas, Anastasija parode buda, kaip tokiu tapt, taciau renkasi pats zmogus kaip jis nori pasiekt savo tiksta. Anastasija man nera dievas. Man ji - nuostabus zmogus. :)
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Ka tik šalia savo lango stebėjau varnėnus... stebėjausi, kad mieste tokie stebuklingi paukščiai dar pasilieka... Toks jausmas apėmė...stebuklingas (nežinau net kaip išsireikšti), net katinas kambary 100 kart labiau pradėjo murkti :)
Ir dabar šiek tiek keista, Mindaugai2 buvo skaityt tavo žinutę.
Aišku aš už kiekvieno asmeninę nuomonę :!: Tik norėčiau, kaip čia pasakius, šiek tiek pataisyti, pasakyti savo nuomonę, kad mes ne nuo žemės pirkimo viską pradedam, o nuo kitokio požiūrio į pasaulį. O realūs veiksmai jau tuoj bus pasodinti medeliai miestuose, renkamos šiukšlės, kai kam galbūt staiga atsiradusi meilė gamtai, gyvūnijai. Man asmeniškai daug kas keičiasi ir yra daug pirmųjų žingsnių (tik čia labai asmeniška :P :wink: ). Ir dar apie dievą. Seniau aš jo beveik nejaučiau, nors ir maniau esanti tikinti, o dabar kažkiek jaučiu (čia tik pradžia, žinau, kad pajusiu dar daugiau) per gamtą ir tai NEPAKARTOJAMA :) Paprasčiausiai reikia būti laimingu ir viskas atrodys kitaip :)
Mindaugas2
Posts: 30
Joined: Wed 04 16, 2003, 18:18

Post by Mindaugas2 »

kosmeja wrote:Mindaugai2, zinai... as Tavo isdestytai nuomonei visiskai nepritariu :roll:

Kosmeja, gerai kad turi savo nuomone ,kitaip visi zmones butu vienodi.


Pirma. Anastasija nesako, kad reikia viska palikti ir vaziuoti i miskus, i taiga. Ji kaip tik teigia, kad reikia susitvarkyti ten, kur dabar gyveni, o ne viska metus vaziuoti kur gamta, kur ramybe, grozis.

Del sito as daug nesiginciju.Aš ir gal savo žemės isigysiu ir gyvensiu gamtoje.


Antra. Sakai, kad Anastasija atitolina zmones nuo Dievo??? :shock: na nezinau nezinau... :roll: nebent jei laikytume, kad Dievas - tai Baznycia, kunigai, pamaldos, maldos ir t.t. Tada pritariu. Bent jau as tai po Megre knygu pradejau dar kritiskiau ziureti i baznycia su visomis apeigomis. Bet nuo Dievo manes tikrai neatitolino. Kaip tik atvirksciai - priartino.


Čia pagrindine knygų žala.Dievas yra Dievas .Jis tas pats ir Anastasijai ir man ir tau ir visiems kitiems zmonems .Ar tu Ji nors kiek pazysti ? Ar bent vienas Anastasietis Lietuvoje ji bent kiek pazysta ?Ar gali bent vienas Anastasietis daryti tai ka savo knygose raso Anastasija ? Kiek cia ziurejau forumuose, nelabai.Yra tik viltis kad bus galima, kai gyvens gamtoje ir taps pagonimis. O tikintis zmogus ,perskaites Anastasijos knygas neras nieko daug naujo ,nes jis jau yra TAI PATYRES ir jis pats ASMENISHKAI kaip ir Anastasija TURI rysi su Dievu. Tai yra jis jau Turi DABAR ,ne po 1 ,5,10 METU ,O JAU SIA AKIMIRKA.

O baznycia yra tik pastatas , o kunigai tik pasisvente Dievui zmones, o kiekvienas zmogus tik uz save atsakingas ,bet Dievas yra vienas visiems zmonems ,tai yra nera mano ,tavo ,Anastasijos Dievo ...jis yra Vienas visu ,tik arba tu ji pazysti arba ne.Sekdamas Anastasija ,su juo nesusipazinsi o tik nutolsi ,del to tos knygos yra blogos Tiems zmonems kurie iesko tikro ,gyvo Dievo apie kuri ir raso pati Anastasija.



Trecia. Kas cia dabar per pasakymas, kad mes tikime i Anastasija? Kaip as galiu tiket ar netiket? Zmogus nori buti laimingas, Anastasija parode buda, kaip tokiu tapt, taciau renkasi pats zmogus kaip jis nori pasiekt savo tiksta. Anastasija man nera dievas. Man ji - nuostabus zmogus. :)


Man ji irgi nuostabus zmogus :) Bet pasiskaicius kita knyga kuria parase laimingas zmogus ,bus vel kitas laimes scenarijus.Taciau as del sito punkto nesiginciju.. man jos idejos irgi visai primtinos tik kai kur yra truputi "netiesos" del jos izoliacijos nuo visuomeninio gyvenimo.Bet cia nesiginciju .


Mindaugas2
Posts: 30
Joined: Wed 04 16, 2003, 18:18

Post by Mindaugas2 »

Aušrine ,pilnai su tavimi sutinku -jei yra tokie pasikeitimai tiesiog puiku.

Gal po kiek laiko išvis viskas dar labiau pasikeis i gera puse,jei ne, tai visitek reikes ieskoti toliau.Gal suradus po kiek laiko bus gaila, kad anksciau to neturejai ir akys prasviesejo tik po tiek ieskojimu metu .Bet cia tinka geriau veliau nei niekad.

PS:
Cia pilnai sutinku su tavimi ,gamta ir gyvunija yra nuostabi ir mums labai reikalinga.


Aušrinė wrote:Ka tik šalia savo lango stebėjau varnėnus... stebėjausi, kad mieste tokie stebuklingi paukščiai dar pasilieka... Toks jausmas apėmė...stebuklingas (nežinau net kaip išsireikšti), net katinas kambary 100 kart labiau pradėjo murkti :)
Ir dabar šiek tiek keista, Mindaugai2 buvo skaityt tavo žinutę.
Aišku aš už kiekvieno asmeninę nuomonę :!: Tik norėčiau, kaip čia pasakius, šiek tiek pataisyti, pasakyti savo nuomonę, kad mes ne nuo žemės pirkimo viską pradedam, o nuo kitokio požiūrio į pasaulį. O realūs veiksmai jau tuoj bus pasodinti medeliai miestuose, renkamos šiukšlės, kai kam galbūt staiga atsiradusi meilė gamtai, gyvūnijai. Man asmeniškai daug kas keičiasi ir yra daug pirmųjų žingsnių (tik čia labai asmeniška :P :wink: ). Ir dar apie dievą. Seniau aš jo beveik nejaučiau, nors ir maniau esanti tikinti, o dabar kažkiek jaučiu (čia tik pradžia, žinau, kad pajusiu dar daugiau) per gamtą ir tai NEPAKARTOJAMA :) Paprasčiausiai reikia būti laimingu ir viskas atrodys kitaip :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Niekada nerasi Dievo ieskodamas jo per prievartą... JIS įeina į žmogų tiek, kiek žmogus yra pasirengęs jį įsileisti... kiek žmogus yra atviras jam...
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Man siek tiek ereziska mintis kilo:

Dievas zmogui yra tiek ir toks, kiek (kokio) jam to Dievo reikia. Viena dalyka zinau tikrai - nereikalingi tarpininkai tarp zmogaus ir Dievo, bet labai neprosal Mokytojai, padedantys susivokti sielai savyje ir nepaklysti Dievo beieskant. Ilgainiui ir ju nebereikia...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Neprošal butų visuomės kultūrai , kai pats kiekvienas galėtu su Dievu šneketis.
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Post by AJA »

Na, diskusija šiek tiek ne į temą pakrypusi.
Apie tą epizodą ir aš mąsčiau, bet jį supratau kitaip:
Anastasija priima ir susideda tik iš šviesiųjų energijų, tačiau atmeta "juodąsias", o tuo tarpu Dievas, kurdamas žmogų. sudėjo visas.
Tai jis (Dievas), matyt , pagalvojo, kad iš Žemės ir Žmogaus pašalinus blogąsias energijas - dings visos problemos ir norėjo tai padaryti, nes pasikeitė net vaizdas.
O epizodas, kur Anastasija "baladojosi" į kedrą , kol gavo atsakymą iš Dievo taip pat buvo analogiškas : atsakymas slypi priešybių vienybėje...
Man atrodo, kad ji nieko neišgelbėjo...
Tačiau ir sprendimo dar nėra. Tikiuosi jis bus paskutinėje knygoje. O gal liks mums patiems išspręsti kaip sujungsime priešingas energijas. Man atrodo, kad čia gelbės meilė, kūryba ir tolerancija kitokiam požiūriui.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

AJA wrote: Man atrodo, kad ji nieko neišgelbėjo...
Tačiau ir sprendimo dar nėra. Tikiuosi jis bus paskutinėje knygoje.
Kaip galima to nematyti :?: :roll:
sektunaikintojas
Posts: 23
Joined: Sat 08 16, 2003, 22:02
Location: Vilnius

Post by sektunaikintojas »

Neisijaudinkite labai, bet Dievo nėra :mrgreen: Yra tik tai kas yra - pasaulis. Pasaulis valdomas savo desniu . Ir mes kaip ir viskas paklustame jo desniams.
brosiuleles nepakaks.
Aurelijus
Posts: 17
Joined: Mon 08 04, 2003, 15:02
Location: prie Šiaulių

Post by Aurelijus »

o bent viena is knygu esi perskaites?
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

sektunaikintojas wrote:Pasaulis valdomas savo desniu . Ir mes kaip ir viskas paklustame jo desniams.
Ir kas tavo nuomone tuos dėsnius nustatė?
Gyventi pagal sąžinę
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>o bent viena is knygu esi perskaites?

o kam jam skaityti tas knygas. jei zmogus turi kieta savo nuomone tai yra tiesiog privalumas. tik gaila kad as netikiu jog jo smegenytes nepraplautos musu ideologu
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Aurelijus
Posts: 17
Joined: Mon 08 04, 2003, 15:02
Location: prie Šiaulių

Post by Aurelijus »

O kaip galima diskutuoti tema, jei nežinai apie ką ji!
sektunaikintojas
Posts: 23
Joined: Sat 08 16, 2003, 22:02
Location: Vilnius

Post by sektunaikintojas »

Niekas nežino iš kur atsirado pasaulis, nežino kas yra šis pasaulis ir kas bus ko kelių sekundžių. Dievas- visus mus kurenti ir vienijanti jėga- kuria kiekvienas galime pajusti savyje. Nebūtina skaityti knygas - nes tos knygos tai jūs , per jus galima suprasti kas tose knygose rašoma.
Last edited by sektunaikintojas on Fri 08 22, 2003, 23:23, edited 1 time in total.
brosiuleles nepakaks.
Aurelijus
Posts: 17
Joined: Mon 08 04, 2003, 15:02
Location: prie Šiaulių

Post by Aurelijus »

Vadiniesi istoriku, manau nieko nesi girdėjęs apie katalizatorius cheminėms reakcijoms spartinti. Knyga toks pat katalizatorius tik mintims.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Labas sektunaikintojau...
tu turbut mokslo istorijos metodologijos paskaitas lankei :wink: as katik grizau is vienos tokios.... ten mums irgi aiskina Comte's kad dievo nera.. viena isklausiau ir vos neiisprotejau... jei tau pavyko isklausyti daugiau, tai viskas aisku... :wink: :wink:
Post Reply