Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Jolanta1971
Posts: 1
Joined: Mon 02 18, 2008, 13:09

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Jolanta1971 »

Kur yra šviesa būtinai šalia atsiras ir tamsa.Jos viena be kitos neįmanomos.Visko žinoti negali joks žmogus,nes tada jis jau būtų nebe žmogus.Manau reikia stengtis gyventi taip,kad kuo mažiau pritraukt negatyvo prie savęs.Kaip gali būti"tamsiųjų jėgų išpuoliai pelnytai užtarnauti"?Arba toks pasakymas,kad Dievas baudžia arba nebaudžia?Nemanau,kad kas ką baudžia ar užsitarnauja.Mes visi ateiname čia turėdami aiškią programą,ir gyvenam pagal ją.Ką praėjusiuose gyvenimuose prisikrėtėm tą dabar turim stengtis ištaisyti(Karmos dėsnis)Tik aišku,tai mažai kam pavyksta.
O "tamsios jėgos" daugiausia puola nepasitikinčius savim,savo tikėjimu,bandančius perlipt per save.
Sekhmet
Posts: 19
Joined: Fri 02 15, 2008, 1:55

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Sekhmet »

Jolanta1971 wrote:Kur yra šviesa būtinai šalia atsiras ir tamsa.Jos viena be kitos neįmanomos.Visko žinoti negali joks žmogus,nes tada jis jau būtų nebe žmogus.
Cia sutinku,jis butu Dievas!
Manau reikia stengtis gyventi taip,kad kuo mažiau pritraukt negatyvo prie savęs.
Mieli anastasieciai ar nesat girdeje apie traukos desni?? Jei jus persekioja "tamsios jegos",tai jos seka paskui jusu tamsu vidu!!
Kaip gali būti"tamsiųjų jėgų išpuoliai pelnytai užtarnauti"?
Paprastai:veiksmas-atoveiksmis.!
O "tamsios jėgos" daugiausia puola nepasitikinčius savim,savo tikėjimu,bandančius perlipt per save.
Tai per ka jus bandot perlipt,anastasieciai??

Jusu ideologinis tikejimas ar veda i "meile"??Apsidairykit ,kaip Biblijoj pasakyta :apie medi-pagal jo vaisius,ka gero sukure megre tikejimas.

Sutinku,,kad mes atsinesame savo nulemta Dievo pazinimo kelia ir turime iveikti tam tikras pamokas,kad ismoktume mylet.
Ar Megre moko jus mylet ir kiek su sita religine filosofija jau pazenget mokydamiesi meiles VISIEMS zmonems?
Ka jus pasieksit su savo sodybom.
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Toltik »

O ką gi gero sukūrė Biblijinis tikėjimas? Apsidairykim? Ar geriau nesidairykim?

O ką gi gero žadi sukurti tu Sekhmet? Žadi atversti į teisingą kelią? Prašom, tik argumentus rimtesnius ir svaresnius pateik :)

Jei paprastai, tai kritika turi būti bent jau pagrįsta :), o ne "pasakykit man kas čia pas jus gero...", jei išties įdomu tai ir pasidomėsi, o jei tik nori paloti tai lok sau į sveikatą. Šunes amsi, o karavanas eina ;) ;) :h:

Šaunu, kad karts nuo karto atsiranda tokių šviesių teisuolių :) ommmm  :yy: 8)
Sekhmet
Posts: 19
Joined: Fri 02 15, 2008, 1:55

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Sekhmet »

Klausimas taip ir lieka neatsakytas:ar pasieket jus tos tyros meiles visiems?Vengiat atsakymo,nes jis ir taip aiskus.
Domejausi jau,kai ka nugirdau,kas dedasi jusu "meiles erdviu" bendruomenese.
Rezultatai -ant delno.

Ka baznycia sukure?Nueikit i vienuolyna ir pajusit ,kas yra sventa meiles erdve,ten kiekvienas laukiamas,blogas jis ar geras,turcius ar ubagas.Del valdzios nesipesa,nepatinkanciu neismeta.Priima kaip Dievo duota.

Be abejo as irgi priimu-jei jus kaipo tokie anastazininkai esat,vadinas,pasauliui gera nesat irgi. Dievas niekad neklysta.
Tai palaimos jums.
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Toltik »

Sekhmet biškį nesusipratimas čia kažkoks :), kodėl tu nusprendei, kad esminis tikslas tarkim anastasiukų yra tyra meilė visiems? Pvz. bent jau aš tai tokio tikslo tikrai neturiu. Kam to reik? Aš tiesą pasakius apie tai išvis ir negalvoju net. Man patinka natūralumas aplinkui, tiek gamtos švaruvo forma, tiek išplanavimo, tiek ir natrūralių žmonių kaimynystės forma. Jei kaimynas mano griauna aplinkos natūralumą tai dėl to jis netampa mano priešu, jis tiesiog yra kaimynas kuris teršia gamtą ir aš su juo kalbuosi, pateikiu savo pageidavimus ir pasiūlymus, išklausau jo.. Dėl to nei jis nei aš netampam labiau ar mažiau mylimi.. reik mokėti prie žmonių prieiti ir susitarti dėl savo pageidavimų.. Stengiuosi nieko neprimetinėti, bet tai nereiškia kad turiu sėdėti ir tylėti kai kaimynas verčia šiukšles mano kaimynystėje. Man tai tas pats kas eiti pro prievartaujamą žmogų ir sakyti: "nieko nedarysiu, nesikišiu, nes esu pilnas tyros meilės ir tiek prievartautoją tiek prievartaujamą myliu vienodai, pasaulis dieviškas ir šis aktas taip pat.. tegu viską nulems angelai"  :angel: ir sau nupėdinu toliau, nes esu pilnas tyros meilės viskam ;)..

Tu teisingai pastebėjai :).. "Nugirdau kai ką..", bet tai ir lieka tik kai kas. Taip yra įvairių pavyzdžių ir to niekas neneigia :), man rods būtų keista jeigu viskas tik gerai klostysūsi. Žmonės juk kuria naujas struktūras, ekogyvenvietes - atsineša į jas savo vidinius visokius ypatumus ir šlifuojasi, daug ką pražiūri ir tada kyla visoki konfliktai, bet aš tame nematau kažkoko ypatingo. Vyksta viskas taip kaip turi vykti, nepatinka tai koreguoja, patinka - džiaugiasi ;)...

O ar domėjaisi ką veikia žmonės be to kuo tu domėjaisi? :) ;) aš tai ir nesidomėdamas mačiau, kaip jie sodina medžius ir augalus, kaip kasa tvenkinius, planuoja namus, kiti stato.. sodus sodina, daržus.. auginasi sau sveikesnį maistą, kad nereiktų pirkti užterštų ir šiaip nemaistingų produktų iš parduotuvių.. Dar žmonės džiaugiasi gamta, kai kas po keliasdešimt metų pertraukos ištisą dieną išbūna gryname ore, o neretas ir naktį susigundo praleisti.. Dar pastebėjau, kad žmonės šnekasi, eina į svečius vieni pas kitus, keičiasi patirtimi ir materialiais dalykais.. Na žodžiu gyvena.. Pastebėjau, kad žmonės po truputį įgyvendina svajones, kurias ilgus metus nešiojosi širdyse ir nesiryžo patikėti, kad jos gali tapti realybe..

Nu kad vienuolynuose nesipeša dėl valdžios tai.. hmm... nu gerai :)))) tegu nesipeša :)).. o nepatinkantys iš ten visgi išmetami, kaip bebūtų gaila.. Ten yra griežta regula. Deje viena yra ateiti į ekskursiją, o visai kas kita gyventi vienuolyno ar ekogyvenvietės bendruomenėje..
eituwis
Posts: 53
Joined: Thu 10 11, 2007, 15:32

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by eituwis »

Sekhmet wrote:Ka baznycia sukure?Nueikit i vienuolyna ir pajusit ,kas yra sventa meiles erdve,ten kiekvienas laukiamas,blogas jis ar geras,turcius ar ubagas.Del valdzios nesipesa,nepatinkanciu neismeta.Priima kaip Dievo duota.
Taip taip, kunigai ir vienuoliai labai visus myli, net mažus berniukus ir mergaites pamyli. Dievas tam ir sukūrė 2 pradus - vyrą ir moterį, kad tarp jų atsirastų meilė ir ji materealizuotusi. O kaipgi materealizuojasi kristonių meilė? Tikriausiai inkvizicija ir kitatikių pavergimu.

O ar nutuoki iš ko kristonys statosi božnyčias auksiniais stogais? Taip taip, iš tų vargšų pavergtųjų prakaitu uždirbtų pinigų. Žinoma ir iš turtuolių, kurie nusipirkdavę indulgencijas tapdavo kone šventaisiais.

Kaip ten bebūtų, nematau niekur meilės kristonybėje. Jie sukūrė tik iškrypusią meilę, t.y. jie iškreipė tikrąją meilę ir liepia žmonėms mylėti ir garbinti trumpesnį pagaliką prikaltą skersai prie ilgesnio pagaliuko (kryžių). Juk jie tikrų tikriausi stabmeldžiai, o tokiais apšaukė visus "pagonis", nors nėra jokių įrodymų, kad šie garbintų kažkokius stabus.
Meilė - tai kūryba!
http://zalciolunkis.puslapiai.lt/
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Ramune »

OHOHO!!!!!
KAIP SKAMBIAI PAVAREI SEKHMET! TIKRAI KOKIAS MEILES ERDVES SUKURE BAZNYCIA IR VIENUOLYNAI!!! IR VISA TAI BE PRIEVARTOS IR ZUDIMU!!?? TADA PASKAITYK KRIKSCIONYBES ISTORIJA, TIKRAI PRAVERS JEI NORI DISKUTUOTI SIA TEMA.
SIAME FORUME ZMONES (BENT JAU MANO PAZYSTAMI) PASAULI PRADEDA KEISTI NUO SAVES, TAI YRA KEISDAMI ERDVE ESANCIA APLINK. O TU KLAUSI KAS GERO NUO TU SODYBU??? :shock: PAMISLYK!! NES JEI ATSAKYMAS NEGIMSTA TAVYJE, KA CIA TAU IR DESTYTI...
AS TAIP PAT PAZYSTU PUIKIU KUNIGU, KURIE SKLEIDZIA IR NESA SVIESA, IR TAI YRA GERAI, VISI DIRBKIM SAVO DARBUS. JUK NIEKAS SIAME FORUME TAU IR KITIEMS NEPERSA NUOMONES KAD TIK CIA APTARINEJAMOS IR MUMS ARTIMOS IDEJOS TURI BUTI PRIIMTINOS VISIEMS, O VISI TURI PULTI I SODYBAS...
KLAUSYK TIK SAVO SIRDIES, IR EIK SAVO KELIU, NES PRIESYBIU SUSIJUNGIME IR GIMSTA HARMONIJA...
Vidmantas18
Posts: 14
Joined: Mon 12 06, 2010, 18:47

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Vidmantas18 »

Taigi čia vienas išpuolis: http://www.alfa.lt/straipsnis/56402 Galit pažiūrėti straipsnį ir komentarus.Ar radot ? Matot ką , kai kurie žmonės mano apie Anastasijos ir Vladimiro Megre knygas ? Jei atvirai:Man tos knygos sukėlė šviesius jausmus.
Jerrymis
Posts: 15
Joined: Fri 11 19, 2010, 14:01

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Jerrymis »

Taip, tas straipsnis tikrai nepagrįstas. skaičiau ir parašiau komentarą ... :roll:
Ką tik patyriau tamsiosios jėgos išpuolį. Tiesiog ėjau per perėją, pusę praėjau, ir žiūriu - jau iš toli parvažiuoja mašina ir tokiu smarkumu spaudžia gazą, kad siaubas :shock: ir pravažiavo pro pat mane, per perėją ir dar atsisukęs spoksojo į mane išsiviepęs kiek beįstengdamas :x . Praskriejo tiesiog :shock:
O esmė tame, kad prieš tai išėjau iki parduotuvės. Neatkreipiau dėmesio į savo aprangą...Vilkėdama ryškiai violetinį paltą iš parduotuvės grįžau su dviem išpūstais ryškiai geltonais maišais (praktiškai visiška priešingybė tamsiai apsirengusiai miniai) ir šiaip žiauriai buvo karšta. jau atrodė kelias užtruko amžinybę................
ir štai ! tamsioji jėga meta iššūkį, lyg norėdamas mane pažeminti :|
po ištikusio šoko pradėjau mąstyti...kas netaip su manimi, su tuo vairuotoju ir apskritai su žmonėmis.......
ir ką -sėdžiu dabar namie, paltas pakabintas, maišai virtuvėje.... tokio išpuolio dar nebuvau patyrusi.... :mrgreen: (+)
Ka manote?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Laimis »

Manome nekreipkit dėmesio ir savo mintis nukreipkite šviesia linkme...
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Jerrymis
Posts: 15
Joined: Fri 11 19, 2010, 14:01

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Jerrymis »

Sveiki dar karta :)

Aciu uz patarima. taip jau buna, kai viska parasai taip, kaip galvoji, nieko neslepdamas. galima sakyti, pasmerki save ivairiems poziuriams.
Na, kai siandien paskaiciau savo irasa, supratau...kad tai puikybe. skamba taip...
o kai buvau uzvaldyta emociju, to nepastebejau. tai pamoka :wink:
na, bet tai susije su tema...puikybe tai irgi tamsioji jega..daro mus aklus :) ji ir Vladimira kankino...
Vidmantas18
Posts: 14
Joined: Mon 12 06, 2010, 18:47

Re: Tamsiųjų jėgų išpuoliai

Post by Vidmantas18 »

Prašau adminų ištrinti mano pranešimus esančius šioje temoje.
Post Reply