Ką tai reiškia PABUSTI?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Ką tai reiškia PABUSTI?

Post by Irena-irocka »

Darja klausia:
....bet man vat idomu, ar jus patys, kurie liepiat kitems pabusti, esat pabude, ir kas gali nustatyti ta vadinamaji "pabudimo laipsni", ir ka tai reiskia PABUSTI Gal kas zino - gal nusipirkt hektara jau reiskia pabusti, tada labai paprasta - tik pinigiuku reikia tureti, o gal pakilti "i astrala", o gal susidomet kabala, o galgi reiki imti praktikuoti ar paprasciausiai medituoti... Gal galit man kas nors, tamsuolei, pasakyti...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Elfas rašo:
bet man vat idomu, ar jus patys, kurie liepiat kitems pabusti, esat pabude, ir kas gali nustatyti ta vadinamaji "pabudimo laipsni", ir ka tai reiskia PABUSTI

Žinai, darja, ir aš esu tokia pati tamsuolė: nu nesuprantu,kaip žmonės nusutato,kad štai "pabudau" ir dar kitus budina. Nors neprašo, bet jie budina...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Nors neprašo, bet jie budina...

Šitą klausimą gal Anastasijai reiktų užduoti ?...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Irena-irocka wrote:Nors neprašo, bet jie budina...
Is vaiku gyvenimo :)

Мама дочку будит: вставай, в садик идти пора.
Дочка: так ты сама сходи, а посплю еще немного....
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Gal prabudimas tai aiskus suvokimas KA reikia daryti, Kur reikia eiti? Nezinau.. Gal visi tie veiksmai, kuriuos aprase Darja yra bandymas nubust?


jeckau.. miego noriu..
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

pabusk

Post by Troper »

iš J.Ivanauskaitės knygos suzinojau kad prabudimas lietuviskai ir pas tibeto vienuolius buda (beje tai tibetietiškas ar indiškas žodis) reiške praktiskai ta pati. Buda - prabudes, praregėjas. Reiskes reikia pasiekti kaška tokio kaip nirvanos busena ir dar aukščiau, tada busi vienas iš prabudusiujų :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

sugalvojau kam tai reikalinga

Post by Troper »

va ;) isivaizduokit prie medzio ateina zmogus, jis miega.. lunatikuoja, arba tesiog usimerkes :) Nežino ka daro.. apgraibo ta medi. Išpradžių pamano kad tai pagalys bet graibo ir toliau atranda kelias šakas, [asirenka viena jų po to dar is keliu dar viena ir t.t. Jam reikia apčiupineti visa medį, kad suprastu koks jis, o dar kol rastu kaškokių vaisių. Žodžiu labai ilgas darbas. Papraščiau būtų atsimerkti, arba kitaip tarent prabusti, ir pamatiti visą medį iškarto :) tik va kaip tai padaryti jau kitas reikalas :). Čia panašiai gal turėtu but su pasaulio pažinimu :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

:)

Post by Troper »

Tokioj Kastanedo knygoj ( ne, ne to reperio :) )jo mokytojas toks indenas, patirdavao panasu jausma kaip prabudima pasitelkdamas i pakalba savo sajunginika dumeli :), jis usirukydavo kaškokiu žolelių pypke, bet manyčiau turėtų būti ir kitas kelias. Bet kas norit galit bandit, po to papasakosit kaip sekes :D , tiesa dar tas indėnas sakydavo kad pasauli pamatyti toks koks jis yra ištikruju lengviau - nakti, del to gal ir sutikčiau, nes nakti būna daugiausiai keistų potyriu :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

jo jo, uzsirukius. o ypac nakti, svieciant menuliui, tikrai pasaulis daug rykskesnis atrdo, o ir suvokt, atrodo, zymiai daugiau ir ryskiau pradedi... :wink: Bet kad man paskui skrandi pradeda skaudet, kai daugiau parukau - tai ka man daryt, kaip man kitaip tada pabust?.. :roll: :wink:
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Darja atsakau i tavo klausima, ka reiskia pabusti, kaip man atrodo :)

Zmogus isnaudoja tik 3% savo samones, savo samoningos energijos galiymybiu. Kiti 97% yra ne jo valdzioje. Tai kaip tada gali apibudinti toki zmogu, tik kaip mieganti ir gyvenanti sapne, kur viska uz ji sprendzia kiti, jis beveik nieko neitakoja, tik plaukia pasroviui. Kita samones dali valdo Ego, kitaip vadinama pasamone, nes ego ikalina samone, savo tikslams.

Ego tai tarsi kitos asmenybes gyvenancios kiekviename is musu. JIe masto ir siuncia mintis, naudojasi musu mastymo centru. Mums atrodo, kad blogos ir visos kitos neigiamos mintys yra musu paciu, bet tai nera tiesa. Is tikruju jie apsigyvena zmoguje kai susiformuoja jo asmenybe, tada jie naudodamiesi ja ir uzgrobia musu samone. Jie yra gyvos butybes is astralinio pasaulio ir jie apsigyvena zmoguje ne be reikalo. Kiekvieno zmogaus tikslas yra paciam atsibusti, t.y. pradeti stebeti save, kodel as pykstu ant vieno ar kito zmogaus. Kodel as buvau ramus ir staiga supykau ir ismusiau akyte kitam zmogui. Juk tai ne tikrasis TU, o ego, jis paeme valdzia tuo momentu ir tu padarei tai. O tikrasis Tu juk yra geras, nuosirdus ir mylintis kitus.

Kiekvienas zmogus turi pastebeti juos ir tada kai zino kaip jie atrodo ir elgiasi noreti juoos is saves pasalinti. Pats jis to negali padaryti, tada reikia kalbetis su kureju ir prasyti jo pagalbos. JIs butinai pades ir susmulkins i kosmoso dulkes juos. Tik reikia zinoti pirma ka tu nori pasalinti, stebeti save ir niekada neleisti jiems valdyti taves.

Jie yra musu mokytojai, tik per juos mes suzinosime kokiais nenorime buti ir dirbdami su savimi mes juos galime pasalinti ir atsikovoti savo samone po dalelyte. Kiekvienas ego turi pasiemes ir ikalines po maza samones dalele, kai mes ju atsikratome, ta maza samones dalelyte gryzta pas mus ir pamazele musu samone vis labaiu atsibunda, vis daugiau mes jos turime. Kai pasalinsime visus ego, mes turesime visa savo samone t.y. 100% ir tada mes busime atsibude visiskai, busime tai kas mes is tikruju esame, musu samone susijungs tada su visatos samone ir zmogus tada bus tikras kurejas. Jis gales daryti stebuklus, ka tik panorejes gales padaryti. Kaip tai dare Jezus ir Moze.

Kol zmogus nepasalins ego is saves, jis vis gris vel ir vel i zeme ir kartos vis ta pati gyvenimo cikla, kad ir milijona metu, kol pasalins ego ir bus laisvas, tada jis bus laisvas ir tai yra kelias i sviesa, i nauja buvimo lygmeni.

Tada jau gales zmones suvokti pasauli toki, koks ji yra is tikruju. Jie myles vieni kitus ir nebus jokiu ziaurumu, tik meile. Todel ir yra butina atsibusti, kitaip nebus imanoma sukurti harmonijos Zemeje.

Dabar sunku zmogu vadinti Tikru Zmogumi, pagal tai kaip dabar daugelis zmoniu elgiasi ir gyvena, juos galima butu vadinti gal itelektuliais zinduoliais, vadinamais zmonemis...

Daugelis is musu girdi kaip musu siela ir kurejo balsas kviecia mus tai daryti, atsibusti. Tik nereikia to balso nustumti, jis kviecia atsibusti ir buti tikrais Kurejais.

Jei kam mano mintys nepriimtinos nekreipkite demesio, tai taip paprasta. :) :wink:
Meiles ir Sviesos
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Pastabėlė :) : nenuvertink tų "kitų", "daugelio" taip labai :) . man vis pasigirsta, kad darai skirtumą tarp savęs ir jų. Mano galva Tu esi "jie" o "jie" yra Tu. Aš taip suprantu, galima suprasti ir kitaip.

"jis vis gris vel ir vel i zeme"
aš, pavyzdžiui, taip pasirinkau. aš grįšiu čia vėl ir vėl. nes man taip patinka, nes čia mano Namai. Aš esu Žemės žmogus, noriu gyventi čia, todėl čia sugrįšiu :)
P.S. manau, kad supratau, ką Tu norėjai šia mintim pasakyti, norėjau tik papildyti dalį nuo savęs
:love:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Nu va, nuspresta, busiu egoiste :D Jei to reikia, kad cia vel gyvenciau :D

Net apsidziaugiau :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ir aš būsiu:

...o žemė taip graži -
tos upės, tie kalnai,
kad noris, dievaži,
gyventi amžinai -

su vasaros rytais,
su paukščių čiulbesiais,
su Nemuno krantais,
praeitimi garsiais.

Kai saulė žaisdama
apgaubia savimi,
man žemės žaluma
pakvimpa medumi.

Man net viena diena
su savąja karta
brangi kaip dovana,
gyvenimo verta.

Tai matote, draugai,
kaip žemėj daug brangaus -
kimbu į ją nagais
su įkarščiu žmogaus.

Dangus man per aukštai -
ne man pasiekti jį,
tik žemę, ją tiktai,
nešiojuosi savy.

(Kazys Kižys - mano tėvelis)
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Gabriukas -- Matai as kalbejau apskritai apie zmogu, ir nieko neiskiriu. Nezinau kaip cia taip gaunasi, kad visiems atrodo kad as save isskiriu is kitu, as juk toks pat kaip ir jus. Tik pasakoju jums visa tai, cia ne vieno mano mintys. Visi yra lygus ir nera nei vieno iskirtinio. Nenoriu paprasciausiai iskraipyti originaliu kai kuriu dvasiniu mokytoju minciu.

Planetu yra daug, kai cia viska isbandai, keliauji ir vel bandai viska, tik planetose, kur bus kitokios galimybes :)

Va taip vat :)

Myliu Jus Visus :) :love: :love: :love: Labai
Meiles ir Sviesos
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Kokia prasmė bandyti viską ? :roll:
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Turejau omenyje tobuleti dvasiskai, o tai imanoma tik isgyvenant tam tikras situacijas gyvenime. :)
Meiles ir Sviesos
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Mindaugas wrote:Kokia prasmė bandyti viską ?
Nes nėra ką kito veikti.
Rimtai 8)
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Elfas wrote:Bet... Kiekvienas žmogus tą suvokimą pats pasiekia,jei nori. Ir jokie kitų budinimai čia nepadės.
Va ir išlenda: "jei nori".
O jeigu padėti užsinorėti (ne per prievartą-aišku).
:lol:
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

pirma sau padek - nes niekas negali pasakyti, ar jau prabudai, ar dar ne :roll: :P
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

prabusti

Post by Rozyte »

o va as manau kad prabusti reiskia persikelti i kita erdve, kuri daugiau ar maziau kitokia nei buvusioji :roll:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Post Reply