Hektaro reikšmė

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Hektaro reikšmė

Post by Gluosnė »

Sveiki. Labai nerami esu patsaruoju metu. Ypač po konferencijoje sukilusių diskusijų. Forume yra tema apie tai, kaip kas supranta Anastasijos idėjas, tačiau norėčiau iškelti kiek kitokį klausimą.

Kokia hektaro reikšmė? Kaip kas tai supranta?

Daugelis mano, kad nesame pasiruoše ateiti į ta hektarą. Bet ka reiškia būti pasiruošusiam?

Argi nusipirkus hektarą reikia iš karto jame gyventi? Argi tai reiškia visišką miesto palikimą ir apleidimą?


Vis "ruošiamės". Lankome įvairius kursus, medituojame, skaitome visokiausias knygas, kuriame mokyklą, tobuliname save. Ir - stovime vietoje. Na, gal per smarkiai pasakiau. Kažkas pradėjo šiukšles rušiuoti, maitintis sveikai ir t.t.

Ir aš iš tokių vis nepasiruošusių. ir tik neseniai suvokiau, kame tas mano nerimas. Ogi tame, kad tas hektaras ir turėtų būti pirmas žingsnis. Turint mažyte, bet savo tevynę ateis visi atsakymai. Pabuvus ten, ir į miestą sugrįžus, norėsis tame mieste apsikuopti, natūraliai ateis sveikesnis gyvenimo būdas, ramybė širdyje. Todėl, kad ateis jausmas-AŠ TURIU NAMUS.

Tas Anastasijos:"Neskubėti" - nereiškia neskubėti turėti Tėvynę. Gal tai reikškia neskubėti joje apsigyventi?
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Nenusimink , Gluosne, ir saugok ramybę. Sąvo hektarą išjautei tikrai puikiai - tai namai. Aš turiu sodybą, kurioje negyvenu ir dar igai negyvensiu, bet išjaučiu tą patį - tai namai. Svarbu, kad širdis ir mintys ten kuria.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Neskubeti kraustytis i ta hektara.
As tiesa pasakius jau siandien persikraustyciau, vienok ten dar niekas apart zoliu neauga - neismaitins manes tas hektaras, o Anastasija rase kad turi ismaitinti.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Prisiminkim Sonia is vaiku namu.Ji augo vaiku namuose ir vazinejo puoseleti savo erdves,o kai uzaugo is kart apsigyveno,nes jau buvo ispuoseleta.
Mums zodis ''uzaugo''gali turet ir perkeltines prasmes
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Labutis visiems :D
jei čia, Glusonė, kalbi apie Vilija, tai ji manau "kelia bangas" :D ne dėl to, kokia Hektaro reikšmė?, o dėl to, kad "Hektaras", sprendžiant iš jos dėstomų minčių linijos, yra SVAR-BIAU-SIA! Anastasijos idėja...

Ar taip iš tiktųjų yra? :?

Ir ar gali viena idėja būti svarbiausia?

Jei name svarbiausia - pamatai, tai gi nereiškia, kad pastatei tuos pamatus ir jau namas baigtas :?
Be abejo turi omenyje, kad aplink hektarą viskas sukasi, bet be kitų "medžiadų" sunku bus pastatyti gerus amžinus namus

Bent man taip atrodo...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Tai, o kam tas hektaras ir žemė? Galim ir taip gyventi juk ar ne? :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: be pamatu juk namas nestoves...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Tai, o kam tas hektaras ir žemė? Galim ir taip gyventi juk ar ne?

as irgi taip maniau, todel nusprendziau mesti zalinga iproti - valgyma.
deja tik sublogau sulysau, bet mesti neiseijo :(((

taigi valgyti reikia, o valgis tik hektare auga
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Mindaugas wrote:Tai, o kam tas hektaras ir žemė? Galim ir taip gyventi juk ar ne? :roll:
:?: Čia tu taip galvoji, ar galvoji, kad kiti taip galvoja :?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Irena-irocka wrote:
Mindaugas wrote:Tai, o kam tas hektaras ir žemė? Galim ir taip gyventi juk ar ne? :roll:
:?: Čia tu taip galvoji, ar galvoji, kad kiti taip galvoja :?
Na Gluosnė iškėlė temą, kokia hektaro reikšmė, kolkas tik Kipsho ataskymą perskaičiau.

Gal reiktų kaip nors kitaip klausimą pastatyti: kas pasikeistų jei mes gyventume savo hektare ir sprestume tas problemas kurias šiuo metu sprendžiam?
daivute
Posts: 21
Joined: Wed 12 11, 2002, 14:52
Location: Druskininkai

Post by daivute »

Kad hektaro reiksme yra milziniska, manau, kad visi sutinkate.
Juolab, kad ieskojimas zemes, namo, draugo :) yra labai individualus dalykas.... Vienas randa greitai, kitas ieskojimams praleidzia daug savo brangaus laiko ir kantrybes! Viskam savas laikas.
Labai noriu savo zemes, ieskau jos, sapnuoju.... bet Vis dar neturiu... Jus isivaizduojate, kaip nelengva gyventi vieno kambario bute, kur tegali tik keliolika kedru ant palanges auginti? :wink: Anastasija pazystu daugiau nei du metai, ir dabar suvokiu, ka ji turi omeny sakydama neskubeti... O per kelis metus viskas pasikeite, net mano vyras pradejo noreti zemes, atsidaro bendraminciu! Tai argi tai nenuostabu! Argi nevertejo to palaukti???
Susivokimas, darna seimoje, pagarba visuomenei, meile tai ir yra nauja kokybe zmogaus izengiancio i savo nauja gimtine! Bukite kantrus, ir klausykite savo sirdies :)
Meilė niekada nesibaigia
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kodel dauguma neatsiplesia nuo minties, kad reikia iskarto tame hektare apsigyvent.. Noriu pasakyti, man atrodo, kad visos musu problemos sprestusi daug greiciau, ta hektara isigyjus ir bunant jame daznai.. Gal sprendziu pagal save.. nes viskas apsiverte, kai savaite pagyvenom prie Minijos, palapinese, pamateme sheima, turincia savo Meiles Erdve. Ir jokio idealizavimo, atvirksciai, sipratau, kad tame hektare gali kilti kitokiu problemu.. Bet pasaulio suvokimas labai labai prasviesejo. Ar galime mes savo budelese surasti teisinga kelia.. ? Manau, kad gali tik stipriausieji..

O kad mintis apie Hektara Anastasijos knygose yra pagrindine gija.. keista, kad kazkas mato kitaip... Tai nera vienintele mintis, bet argi ne pagrindine???

Juk i visus Vladimiro klausimus kaip ka galima pakeist ji ir atsako:"Viskas imanoma Meiles Erdveje"...
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Daivute.. Kai kuriu dalyku tikrai verta laukti. Bet kazkodel pradeda man atrodyti, kad shakojasi keliai ir vis labiau tolstama nuo tos esmines Anastasijos idejos..
daivute
Posts: 21
Joined: Wed 12 11, 2002, 14:52
Location: Druskininkai

Post by daivute »

Gluosne raso:
Noriu pasakyti, man atrodo, kad visos musu problemos sprestusi daug greiciau, ta hektara isigyjus ir bunant jame daznai...

Zinoma!!! EIEIEI!!!! Ar yra mananciu kitaip??? Nemanau, Gluosne, nes kitaip dauguma Anastasijos ideju netenka prasmes.
Zmones yra zmones, jie prisigalvoja kliuciu, del kuriu atseit gyvenimas hektare neimanomas. Bet tai laikina! Kuo daugiau bus sekmingu pavyzdziu, tuo zmones bus ryztingesni.

Brangi Dluosne, as ieskau zemes du metai. Nesu isranki, bet tie variantai, kuriuos maciau netinka musu seimai(mano sirdziai t.p.), tad ir belieka, kaip tu ir sakei: maitintis sveikiau, skaityti knygas, medituoti, vaikscioti miske....svareti.
Meilė niekada nesibaigia
Post Reply