kelkis su saule

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply

ar keliate 6 ryto ir vykdot misiją?:)

 
Total votes: 0

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nesijaudink, mano dar "skaidresne" - as vos devinta is lovos issikrapstau, o jei reikia anskciau - buna tikra tragedija... :? :lol:
neaiski
Posts: 15
Joined: Fri 03 12, 2004, 0:55
Location: Vilnius

Post by neaiski »

Ar jus paselot? Taip anksti keltis... Nea, tai ne man... :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

esme tokia, kad dabar keliuosi jau anksciau nei saule
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Keliuosi valanda veliau :D Savaitgaliais - pamiegoti sventas reikalas. Jei vienas kuris miega, tai kitas irgi toliau parpia..

Kur ta mano sazine? :roll: O..radau..grauzia, zaraza.. Ideja tai tikrai nuostabi ir svarbi... Bet va kai prapliurpiam iki 1 nakties, tai ryte vos akis praplesiu :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ka padarysi, kad sazine neishoperuota, as tai kai vaziavau prie dolmeno, prabudau sesta, bet kazkokios painios buvo mintys - nezinau, jau geriau turbut man ta sesta miegoti - taip ir darau... :wink: :)
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Vat ir kipsas. :) Savo ''erezijas''rytais sunaikina ir dar nauju geriu erdve uzpildo :) Taigi,neklausyk ka kalba,ziurek kuo gyvena :wink:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

As tai net ir noredama ilgiau nepamiegu... Yra kas prizadina :wink: :mrgreen:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>As tai net ir noredama ilgiau nepamiegu... Yra kas prizadina

oficialiai pareiskiu, jog as, Kipshas, neturiu nieko bendro su auksciau pateikta informacija!!!
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

kai vaziavau prie dolmeno, uzsisukau laikrodi pusei septyniu, bet savaime, be jokio vargo, prabudau sesta, tik kad galvoje tuo metu kazkoks rukas tvyrojo, tai vargu bau, kad kazkas gero is to mano mastymo isejo - jau geriau man ta sesta miegot... :roll: :wink: :)
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

darja wrote:kai vaziavau prie dolmeno, uzsisukau laikrodi pusei septyniu, bet savaime, be jokio vargo, prabudau sesta
Tai vidinis biologinis laikrodis suveike. Man daznai taip buna. 5min.anksciau nei uzstatytas laikrodis. Kartais galvoju, gal nestatyt, bet jei nestatyciau, tai gal ir nepabusciau...
Mylėdama mokausi.
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Pagone wrote:<...> Kartais galvoju, gal nestatyt, bet jei nestatyciau, tai gal ir nepabusciau...
o aš jau nebeprismenu, kada paskutinį kartą kėliausi skambant žadintuvui, brrr....
gal 15 ar daugiau metų nuo to laiko praėjo :)
tiesa paskutinius du mėnesius iki kalėdų labai norisi ryte ilgiau pamiegoti, kai dienos pradeda ilgėti, galiu keltis su saule, tik va tame mieste, kai saulė kyla pakankamai anksti ir dar vasaros laiko įvedimas išmuša iš vėžių....
Gyventi pagal sąžinę
Audronė
Posts: 25
Joined: Fri 05 07, 2004, 12:42

Post by Audronė »

Kai esu kaime, labai lengvai anksti atsikeliu, nors gulti einu ir ne ypač anksti. O štai mieste atsibundu anksti, o keltis nesinori.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

ojojoj - net issigandau (bet vis tiek nesikelsiu... :P :wink: )
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Kai tik persikelsiu i gamta gyvent, butinai pradesiu anksti keltis! Kitaip ir neiseitu! Visada, kai atvaziuoju i gamta, prabundu su pauksciukais, pasivartau kelias minutes ir- i upe maudytis... Rojus, kai prisimenu! :D Visai kitaip, nei mieste i salta dusa listi.
Mylėdama mokausi.
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

As 6.00 pradedu linketi kazko gero. Nuo pat geguzes menesio kaip pradejau, tai taip ir linkiu. Kiekviena ryta tie linkejimai buna skirtingi. Kokia buna nuotaika, ko pati noreciau to ir linkiu kitiems. Pradedu nuo savo seimos, pereinu prie draugu, giminiu, bendradarbiu, savo miesto, lietuvos ir uzbaigiu visu pasauliu. Tie linkejimai kazkaip pakelia nuotaika, atrodo, kad kazka gero padariau.
Pradzioje jauciausi nejaukiai, lyg netureciau tokiu igaliojimu lyg pervertinciau savo sugebejimus. Kazkaip nedrasiai prasitariau vienai dvasiniais dalykais besidominciai moteriai. Ji mane padrasino pasakydama, kad esi tas kuo jautiesi esas.
Noreciau, kad parasytu tie du kurie taip pat kaip as balsavo. Idomu butu suzinoti ka kiti linki, kaip tai daro, ka tai duoda jiems.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Šeštą ryte neatsikeliu, bet būna, kad dieną užplaukia kažkokia banga ir pradedu visiems gero linkėti, gal net nelinkėti, tiesiog matyti, mintimis kurti ateitį. Pajaučiu, kokie yra aplinkiniai žmonės, kaip jie darosi vis išmintingesni, stipresni, gražesni, laimingesni.. Kiek daug džiaugsmo yra aplinkui. viskas taip apsiverčia ir tai atsitinka visiškai bet kur - važiuojant autobusu, einant
Su draugu mes anksčiau darydavom tokį dalyką. kadangi abu niekaip šeštą ryto neatsikeliam, tai sugalvojom šeštą vakaro pradėti galvoti apie gerus dalykus. Ir po kurio laiko jau jausdavosi, kad ateina šešta valanda. ir net pamiršus visai apie tai, kad reikia kažką gero galvoti, apie šeštą jau pradėdavo visokios geros mintys galvoj kirbėt. Galvoju, kas čia yra. Pasižiūrau į laikrodį - ogi šešios :)
Aišku, ryto metas iš vis yra ypatingas laikas ir bus labai gerai, kai pradėsiu sodybėlėj gyvent ir su saulute keltis, su saulute gultis

Kartą pagavau save, kiek vis dėlto mažai laiko praleidžiu svajodama. Gal jums geriau sekasi?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ten kazkaip aiskino, kad nors juostos skiriasi, bet tos mintys susijungs ten virsuj i viena galinga jega... :wink: O sesta, ta matyt del to, kad dirbantys zmones neturetu darbo vietoj svajot, tada gali kokios stakles ka nors ne taip padaryt, tfu tfu tfu... :wink: Pasirinko optimalu laika, bet tik kad mano grafikas iskrenta is normaliu zmoniu pasaulio (kaip visada buna su manim :wink: ) - va ir dabar dar darbe, kai visi normalus zmones sedi sau namie prie teliku ar vakarieniauja... Bet man taip patinka, kol kas... :wink: :P
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Siaip man yra zinoma, kad buten sesta ryto jogai ir berods budieciai medituoja-valo visa zeme nuo blogio. Tai va anastasja tai zino, ji tik mum paprastesne uzduotele dave - bent jau pagalvoti gerai kad tiem kitiem padeti musu zemelej dulkes nusluostyt 8) :D :love:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

kazin ar ta jos uzduotis paprastesne uz budistu - manau, kad priesingai... :P :wink:
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Na manau cia nuo zmogaus priklauso :wink: :D
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Post Reply