Pasvajokime Kartu!

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Negi dar žemėje yra neužterštų kampų. Manau, kad esat per daug optimistai.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Na taip...,net mažasis Vladimiras iš Sibiro ežero ištraukė radioaktyvų akmenuką. Bet kūrėjo viskas gražiai apgalvota: užtenka žmonėms savo grubia technika užteršti Žemę, ateina "valymosi" periodas, tipo "balandžio talka":)
ArturasGeniu
Posts: 112
Joined: Wed 07 18, 2007, 13:45
Location: Geniu km.

Re: Pasvajokime Kartu!

Post by ArturasGeniu »

Išvirsiu dilgeliu arbatos,
ipilsiu jums i stiklines,
aplinkui pievos, miškai matos-
jie del visu ir del manes...:)
ArturasGeniu
Posts: 112
Joined: Wed 07 18, 2007, 13:45
Location: Geniu km.

Re: Pasvajokime Kartu!

Post by ArturasGeniu »

ileiskim savo spinduleli
i meiles erdve iš širdies,
šviesa apgaubs greit debeseli,
iš džiaugsmo viskas sužydes...
Praeis diena, savaites, metai,
užaugs medeliai ant lauku
ir susikurs sodybu ratai,
kai Žeme puošime kartu...
Auginsim meile, augalelius,
girdesim juoką mus vaiku,
žydes gražiausios pievu geles,
lankysim sodžius mes draugu...
Svajones pildosi iš leto -
kiekvienas ineša savu,
linkiu visiems dienu sauletu,
te išsipildo jos laiku...:)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Re: Pasvajokime Kartu!

Post by loreta »

Po ilgelesnio laiko perziurejau "Pasvajokime kartu" skyreli ir atradau daug sviesiu svaju:),Geniuko eilius - svaja labai graziai nuteikia. Linkiu visiems nuostabiu svajoniu issipildymo :H
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Pasvajokime Kartu!

Post by Ramuma »

Laiškas.
Nuo pradžių pradžios...

Kodėl aš čia? Knygų nemėgstu skaityti, ne išimtis buvo ir Vladimiro Megre knygos. Prieš keletą metų skaičiau "Anastasia", tačiau stipraus jausmų antplūdžio nepajutau. Ši knyga buvo tarsi patvirtinimas to, jog žmogui galima sukelti jausmų atgarsį, palenkiant jį tam tikra linkme. Žinoma, susimasčiau, apie dukrelę pasvajojau taip švelniai, tačiau tik tam kartui. Jausmais nesižavėjau, stebėtoju buvau: stebėdavau žmones, aiškindavausi dvasingumo bei dvasinių praktikų poveikius vaikams, savo noru susidurdavau su stipria įtaiga...

Lig vidumi tapau tuščias. Ir nenudžiugau tuom, visiškai. Nei depresijos, anei linksmumo. Na, ir tuomet, aš irgi žmogus, Meilės paprašiau, kad būtų su manim kartu. Prieš tai, kurį laiką stebėdavau žmones, o dėmesys kažkodėl vis nuklysdavo į vieną mergaitę. Teisybę pasakius: nepatiko ji man, nei charakteriu, nei išvaizda, it priešingybė buvau josios. Bet per savo gimties dieną pravirkau. Ot, stebuklai, pamanysite, tačiau man tai ir buvo- nelyginant stebuklas. Meilė kad siūbtelėjo, net eiles rašyt pradėjau. Du metai jau rašau. Noriu būti vertu jos, būti vertu vaikučių, ir dukrytės, ir sūnaitėlio. Kaipgi kitaip...

Tad visas mintis pradėjau kreipti vieningai. Daug mintyjau, ieškojau, analizavau... Va, tada ir pasitvėriau dar kartelį knygą į rankas... Tai vadinama įkvėpimu. Radau žodžius apie gimtinę, apie vaikučius- nerimo man širdis. Ieškojau, kaip suteikti laimės mano mylimai dievaitei, kaip man būt su ja...

Dabar skaitinėju, apie medelius ir grybus, uogas... Kursiu, juk gimtinę. Pirma čia padėsiu tėveliams, norime mišką užsodinti. Turiu sesiulę ir nuostabią dukterėčią, noriu dėl jų pasistengti ir dėl seneliuko. Jis visad norėjo sugrįžt į gimtinę, nesulaukė tos dienos. Tai nors mes būsime joje laimingi, žinau, jam tai patiktų. O vėliau imsiuosi kurti savo meilei gimtinę.

Žemės įsigysiu, nušienausiu pradžiai žolę didžią. Aš mokėsiu, juk sodyboj gyvenu. Tuomet ir medelius sodint pradėsiu, tuos, kuriuos jau dabar iš sėkliukių išauginsiu. Prūdelį reiks iškasti, jei upelio šalimais nebus, ir žuvyčių ten prileisti. O prūdelį kasti aš mokėsiu. Kai mažiulis dar visai buvau, seneliukas mano soduose bendruos kasė prūdą, ne labai jam pavyko, bet aš žinau, man tikrai pavyks. Su namu palauksiu, neskubėsiu. Mokysiuos, jau dabar žvaigždeles stebiu, kaip perteikti žinias vaikučiams. Reikia juk stiebtis ir tvirtėti, nėra kada sriūbaut. Dar amatų noriu išmokti. Mylimoji tai moka, su dukryte austi ji gebėtų, mokytųsi jos taip džiugiai. O ir aš turiu pasistengti, išmokti, kad su sūnaitėliu galėtume pradžiuginti jas.

Noriu būsiu pavyzdžiu, tokiu kaip Jūs, savo vaikučiams ir kitiems. Jog žmogus geba būt laimingu ir laimės savo mylimiems žmonėms suteikti... Ir jei sunku būna, tai niekis, kaip lengva tai rašyti, tačiau taip ir yra... Juk keičiam mes visi likimą...

O prasidėjo visa prieš nepilnus du metus, o rodosi, jau dešimtis prabėgo.

Myliu.
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
ArturasGeniu
Posts: 112
Joined: Wed 07 18, 2007, 13:45
Location: Geniu km.

Re: Pasvajokime Kartu!

Post by ArturasGeniu »

Musu kuryba
Ir kodel mums eiles liejas?
Mes čia rašome kartu.
Galbut jos apjungia sielas
bet kuriuo paros metu...
Turbut norim išsilieti
kaip lašai švelnaus lietučio,
tartum sielą glostai, lieti,
o kiek meiles tarpeilučiu...:)
Pabandyki, drauge, mielas
parašyk žodeli švelnu-
ji pades nunešti vejas
mums i širdis ir i dangu...

*Musu svajones jau greit išsipildys,
jos kaip lietus sausa žeme suvilgys...
Jau nedaug liko laukti-
pailses tik žemele,
juk praeis greit žiema-
sužydes vel geleles...
Vidmantas
Posts: 1
Joined: Wed 01 16, 2008, 22:29

Re: Pasvajokime Kartu!

Post by Vidmantas »

Grazuuu.... :wink: Kokia grazi siam nuostabiam pasauly meile....Kaip noreciau kad viskas greiciau ivyktu....
69Debesyje
Posts: 6
Joined: Thu 07 17, 2008, 13:49

Re: Pasvajokime Kartu!

Post by 69Debesyje »

o svajokli ,mano mielas svajokli ,... lija zvaigzdemis , svajoju net sapnuose !  :angel: :mrgreen: (+) [/color][/list]
Post Reply