Pasvajokime Kartu!

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu, ir tau, kaip sakoma, "vzaimno" (rus. to paties) ir kad issipildytu tavo grazi svajone (beje, nepamirsk - mano palinkejimai dabar labai stiprus... :wink: :P :h: )
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Žinai , Darja , labai jau nusibodo prie šono glausti tą pagalvę . Norisi šalia tik šilto , paprasto ir nuoširdaus žmogaus , kuris priimtų mane su visais mano pričiūdais ( na , esu truputi prie meno , o tokie žmonės žinai rimtais nelaikomi ) . Čia aš apie visuomenės stereotipus ir taip toliau . Bet jeigu daug daug na labai daug svajosime , to sieksime , eisime link savo svajonės manau būs mažiau surūgusių veidų ir šaltų širdžių . O tau linkiu daug gražių svajonių , jų išsipildymų ir laimės šypsenos tavo širdelėje . Pasjuski , kokia yra nuostabi laimė , bičiule .
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: :h:
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Darjai

Post by Indraja »

Smagu man labai su tavimi bendrauti , šaunioji išdykėle , žinai kažkaip va nėra su kuo iš dūšios pabendrauti ir dar taip linksmai . Svajoju , kad kai tik turėsiu nuosavą sodybėlę , kad ir labai nedidute , bet būtinai pačios mano rankų susikurta , pasikviesti tave į svečius . Pavaišinčiau tave mėtų arbata , kurią labai super mėgstu , dar ir su medumi , iškepčiau tau vaišėms obuolių pyrago , tai irgi mano mėgstamiausias , o viską suvalgiusios eitume į mano miškelį , kur jau augtų žemuogės arba mėlynės ir uogautume ... labai smagiai uogautume ... gal daugiau tų uogų pačios suvalgytume nei į krepšius prisikrautume , bet jos būtų tokios saldžios ir prisirpusios , kad net sultys per barzdas varvėtų . (+)
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Upone , ar prisijungsi prie mūsų . Tai fain . Kas dar nori pauogauti mano svajonių miškelyje . Žinokit visus kviečiu , neesu aš šykšti . O ir mėtine arbata ir obuolių piragu pavaišinsiu . Ach kokia būtų šauni diena su jumis visai padūkti saulėtą dieną savo miškelyje . Labai to noriu .
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Kad taip Tavo zodziai Dievui i ausi!
Tik ka gi darysi tokiame dideliame dideliame labai dideliame miegamajame?
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Loretute , aš svajoju apie labai didelį miegamajį , todėl kad man tilptu palti karališka dvigulė lova , mat , kol mano mažyliai būtų dar labai maži , norėčiau , kad aš , vyras ir jie sutilptų . O mano meškiniškoje galvelėje mažame miegamajame atrodo ji netilptu . Ne nežinau , o šiaip labai mėgstu erdve , dar noriu , kad tam miegamam kambaryje tilptų plačiaekranis telikas , kad būtų akvariumas su žuvelėm , kad būtų vietos katukei Murkutei . Noriu tiesiog daug labai daug patogumų .
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

melyna meskute wrote:Loretute , aš svajoju apie labai didelį miegamajį , todėl kad man tilptu palti karališka dvigulė lova , mat , kol mano mažyliai būtų dar labai maži , norėčiau , kad aš , vyras ir jie sutilptų . O mano meškiniškoje galvelėje mažame miegamajame atrodo ji netilptu . Ne nežinau , o šiaip labai mėgstu erdve , dar noriu , kad tam miegamam kambaryje tilptų plačiaekranis telikas , kad būtų akvariumas su žuvelėm , kad būtų vietos katukei Murkutei . Noriu tiesiog daug labai daug patogumų .
:D :D :D
Nera blogai noreti, tik reiktu apgalvoti, kad patogumai turi tarnauti zmogui, o ne atvirksciai. Pvz.: televizorius sutuoktiniu miegamajame, tai pirmas zingsnis i skyrybas. Pati pamastyk kodel? Juk miegamajame ilsimasi ir mylimasi. Bespoksant i ta "kalbancia" deze tik nukreipiamas demesys nuo pagrindiniu dalyku. Vyras nores ziureti vyriskas laidas, zmona stengsis irodyti, kas jai labiau patinka ziureti. Stai ir pirmieji nesutarimai. Antra, vaikams tikrai reiketu savo erdves, todel miegoti su tevais ir dar vienoje lovoje, tikrai nepatariama. Vaikai visada nori savo kampelio, kuri pradeda statyti tik pradeje vaikscioti. Gaila, kad neatsimeni. Jusu katuke naktimis sedes prie to akvariumo ir varvins seiles ziuredama i zuveles. Apie poilsi galit uzmirsti. Po tokiu svajoniu teliks pasibelsti i Urieles kabineto duris.
Mieloji, jeigu taip labai megsti erdve, tai isigyk erdvu lopineli zemes!
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

:oops: Loretuke , nebark taip manęs . Aš dar jauna , vyro neturiu , vaikų irgi , todėl ir nepatyrusi esu . Gerai , kai tu viską į priekį numatai , o aš galvoju tik apie tinginystės džiaugsmus vartantis sekmadieniais lovoje iki pat pietų . O kas liečia vaikelius , tai ar pati neprisimeni , kaip mėgdavai įsirangyti į tėvų lovą , ar norėjai , kad šaltą žiemą mama pašildytų savo glėbiu pilnu meilės ir gerumo sušalusias kojeles . Bent man tai taip ir būdavo . Atleisk , jei pasirodžiau nelogiškai svajojanti , bet mano svajonėlė va būtent tokia , kokia jau tokia , bet iš širdutės , kad ir gauruotos . Su :love: meskutele
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Meskutele, Taves barti visiskai neketinu! Kartais vyresniu zmoniu reiketu paklausyti, nes kalbama is gyvenimiskos patirties, is aplinkos stebejimo. Kai daugiau pradesi kreipti demesi i tai, kas darosi aplinkui, tai pati pajusi, kaip geriau elgtis, o ko geriau atsisakyti. Isirangyti ryte i tevu lova, kad susiltum yra viena, o miegoti su tevais - visai kas kita. O del tinginystes dziaugsmu iki sekmadienio pietu: anoks cia ir dziaugsmas pramiegoti graziausia ryta!... Mano dukreles tikriausiai tavo amziaus. Tai ir kalbu, kaip mama.
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Noriu jums pasakyti ačiū už jūsų nuoširdžius palinkėjimus , Loretėle , žinau , kad jie man linkintis gero , nes tokios nuostabios mamos kaip manoji mama ir jūs norite jaunoms širdims linkėti laimės . O aš dar tik pradėjau ją kurti ir mielai priimsiu šviesią ir mielą pagalbą iš gerų širdžių . Linkiu didelės laimės ir jums , kad akelės spinduliuotu ir širdelėjė būtų jauku .
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

melyna meskute

Post by Indraja »

Na , va dar ir uponė kritikuoja mano svajone , o aš ją kuriu iš visos savo naivios širdies . Kodėl , mieloji bičiule , taip piktai galvojama apie turtingus žmonės ? Juk Megrė irgi buvo prie materialinių dalykų ir visai nesugedo , netapo banditu , neįsigyjo namų Bahamuose ir t . t. , bet pamilo paprasta Sibiro mergaitę . Jis kiek atmenu turėjo verslą ir ten kėtina vėl sugrįžti . Aš į pinigus nespjaunu ir juos galima sumąstyti užsidirbti dorai . Aš ir suksiu galvelę kaip tuos pinigyčius užsidirbti doru darbu . O nei namų buities nebijau , nei apie turtingą jaunuolį nesvaičioju , nebent tai būtų doros širdies žmogus ir mylėtų mane . Bet tikrai pati pinigėlių užsidirbčiau . Upone , gaila , kad tau nepatiko mano svajonė . :oops: Bet esu geros širdies ir noriu būti tiesiog draugiška , atvira , nuoširdi . O jeigu mano mintys ką nors piktina labai atsiprašau , aš nieko nenoriu suerzinti , tik iš širdies pasvajoti . Ar galima .
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Miela Meskute, Ponas Upone, sakyciau, turbut vyriskis, todel taip ir masto racionaliai. Gerai buvo pasakyta Megre knygelese, kad patys vyrai moteris i tokia vieta pastate, is Deiviu padarydami valytojas. Bet tai nereiskia, kad mes, moterys, su tuo turime taikstytis. Bus tau ir doras jaunikaitis, ir sirdziai miela darba turesi, nes puoseleji grazia svajone. Manau, visos mergaites apie tai svajoja. Ne pinigai lemia seimos gerbuvi. Susiklausymas, vienas kito supratimas ir ivertinimas, tai pagrindiniai faktoriai sekantys meile. Svarbiausia, gilink zinias, tesk mokslus.
Paciu laiku Megre sutiko Anastasija. Ar atmenate, kaip ji istrauke Vladimira is mirties nagu tame nelemtame restorane? Ir is viso, Anastasija, kaip ir visos zmonos, ta ir tedaro, kad gelbsti. Sakoma, uz didelio zmogaus ( turima omeny vyro) stovi stipri moteris. Kas, jei ne moteris gali taip aukotis ir padeti savo mylimajam? Kazin kur butu nusirites Megre, jei ne Anastasija?
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Nežinau kažkodėl , Upone , tu man pasirodei šiuokart labai pikta . Ar tai tiesa ? Juk širdyje turi būti ir šviesesnių minčių negu pykčio nuodai . Nes jie labai gadina žmogaus sveikatą . Tegul prie mano tau naiviai atrodančių svajonių prisideda ir dar viena . Labai viliuosi , kad tu kažką stipriai pamilsi , taip va kaip mano vaikiška ir nepatyrusi galvelė , ir tada meilė sunaikins tavo pyktį ir tu išmoksi labai gražiai šypsotis ir svajoti . Telinkiu tau didelės ir gražios meilės , kad ir nepažindama tavęs bet to labai nuoširdžiai linkiu . :H
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Loretėlei

Post by Indraja »

Kai perskaičiau Tavo , miela drauge , ( ar galiu į jūs taip kreiptis ? ) mintis širdyje taip gera ir lengva pasidarė . Ačiū , labai nuoširdus ir mielas ačiū už iš širdies pasiųstus palinkėjimus man . Kai yra draugiškų širdžių ir meile spindinčių akių , man atrodo , kad pajėgsime sukurti dar daug ką gražaus ir brangaus , nes su širdies šiluma ir geranoriškumu galima padaryti tokių stebuklų , apie kuriuos nusivylusieji net nepagalvoja . Tegul visur skrajoja artimos širdžiai svajonės apie meile ir laime ir noriu tuo pačiu palinkėti kuo greitesnių tų svajų išsipildimo .
Kriste_kas
Posts: 12
Joined: Wed 05 24, 2006, 14:22

Post by Kriste_kas »

Idesiu ir as savo svajone, ka tik gimusia, juk sitoj temoj reikia svajoti, ar ne? :)

O mano Svajonė pilna dobilėlių
Ir dar visokiausių pievų gėlių
Dangaus lopinėlio, žaliuojančių slėnių
Kuriais aš apsvaigus iš meilės lekiu

Dar noriu matyti prisirpusią uogą
Begulinčią saugiai dukrelės delne
Ir noriu girdėti neblėstantį juoką
Kai sėdim prie laužo visi vakare

O ko gi tereikia, kad svajos šios taptų
Tikrove, be galo puikia ir gražia
Reik norą tą garsiai su meile ištarti
Ir jis išsipildys minčių mūs galia
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

:P Teisinga ir gražu .
undiniukė Indrajukė
Kriste_kas
Posts: 12
Joined: Wed 05 24, 2006, 14:22

Post by Kriste_kas »

Dar šiek tiek svajonių :)

Ši vasaros diena, šviesos pilna
Pripildo širdį mano lengvumu
Ir vėl užlieja kūną šiluma
Ir aš, kaip pienės pūkas, vėl skrendu

Per erdvę, pilną pilną tylumos
Per kalnus, pievas ir žalius miškus
O mano siela džiaugias vienumoj
Apglėbia ją žemelė ir dangus

Ir mintys tampa greitos kaip vanduo
Kai krenta jis žemelėn lietumi
Ir nuo širdies nusirita akmuo
Aš jau galiu vėl būti savimi

Galiu pajusti tylą ir medžius,
Galiu iš džiaugsmo šokti ir dainuot,
Galiu vėl būti tau tyru dangum
Galiu tave priglaust ir išbučiuot.
gintare.
Posts: 3
Joined: Mon 03 19, 2007, 23:00
Location: Alytus-Kaunas
Contact:

Post by gintare. »

Sustok žmogau,
Kur eini?
Ko šioj žemėj sieki?
Įkvėpk rytmečio gaivos, atsigerk rasos...
Pajausk saulės spindulius ant veido....
Padėki galvą ant akmens....

Sustok,
Pajausk jo plakimą...
Meiles visiems :)*
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Kas?

Kas gali būti skaniau
Už alkio jausmą nuostabų?

Kas gali būti tyliau
Už medžiuose vėją nurimusį?

Kas gali būti gaiviau
Už žemės bundančios kvapą.

Kas gali būti gražiau
Už saulę besileidžiančią, kylančią?

Kas gali būti ramiau
Už tikėjimo jausmą gilų?

Kas gali būti mieliau
Už Dievą mylinčią širdį?

Image
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Post Reply