Pasvajokime Kartu!

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Amira
Posts: 18
Joined: Sat 02 01, 2003, 18:12
Location: Žemė

Post by Amira »

Na taip, man irgi lygiai taip pat kaip Renatai,mano mamule irgi baisiai rupinas, kad blogais keliais nenueiciau. Na nebutu juk mama. Bet vistiek dar bandysiu ipirsti tas knygas. O gal ims ir supras :) Kad tik zodis "sekta" nenueitu ligi jos pirmiau, negu as tai padarysiu...
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Pasakyk,kad mes cia tokie gerieciai, :wink: zalingu :mrgreen: yprociu be, laisvos :mrgreen: meiles be, siekiantys ekonomines nepriklausomybes nuo aplinkos ir vieni nuo kitu, gal ir suveiks. Juk ko mamos labiausiai bijo? Kad vaikai neijunktu i alkoholi :shock: , narkotikus :shock: , kad ju elgesys nenusizengtu iprastoms morales normoms, kad dukros neparnestu :shock: sterblej, kad sunus neparvestu :shock: marcios anksciau laiko, kad neskrajotu :roll: padebesiuos, visai atitruke nuo zemes, kad "vadai" nenutrestu :shock: finansiskai marionetemis tapusiu sektos nariu...
Tad mamos neturetu bijoti, tiesa? :P
Maniske bijo, kad JAI teks "arti" mano hektara, ir maitinti - rengti vaikus, kuriu mamyte roziniais akiniais liks be pragyvenimo lesu.
Nors....as itariu, jod ji tiesiog bijo likti viena. Itin rimta :!: ir suprantama :!: priezastis, nors jos elgesys (priemones) kazin ar pateisina tiksla.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Mane tevelis irgi ant kilimelio buvo pakvietes... bet pakalbejom.... suprato.... o realistas neapsakomas... ir tavo tevai supras, tik turi laikas ateiti...
o knygu pirsti nereikia, va as vienai savo jaunai draugei daviau paskaityti, tai jos reziume buvo toks: "Anastasija kazkokia pana, gyvena sibire... bet man ji nepatiko, nes neleis tevui su sunumi matytis... kas cia per motina...' o visos filosofijos, kaip nebuta... gal tegul laikas ateina...kai patys knyga paims...
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Svajoju aš - bet realybe jau patapo ta svajonė mano mintyse - gyvent sau ant kalniuko ir žiūrėt kaip Saulė teka, žiūrėt kaip paukščiai lekia, žiūrėt kaip Žemė šneka su kiekvienu, kas nori tą girdėt, žiūrėt kaip upeliukas bėga, išeina tėvas iš trobos, išeina vyras, mano vaikas - jie bėga maudytis ryte.......greičiau KAS PIRMAS!.... ir mama pro duris žiūri ir matau aš džiaugsmą jos veide...
Mes kaip tikra šeima - JI MEILĖS, SUPRATIMO IR DARNOS PILNA....
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

:D
Svajoju aš, kad mūsų Žemė spindėtų begale spalvų, kad atokiausiame kampelyj Visatos būtų taip gražu, kaip širdyje mamos ar tėvo, žmonos ar vyro, ar vaikų, kurie visus aplinkui myli – ar tai nebūtų nuostabu?!
Svajoju aš auginti Dievą, svajoju aš mylėti jį, svajoju aš ir vieną dieną, kad gimčiau jo sūnaus glėbyj...
Svajoju jaust kiekviena žmogų, svajojų sielom susiliet, svajoju, kad Pasaulis tiras būtų ir vėl svajoju, kad nereiktų nieko slėpt...
Svajoju, kad pati suprasčiau, kur Moters išmintis, kad savyje jėgų atrasčiau tą mūsų misiją priimt, kad viduje nustot kovoti, kad iš gėlmių ištraukt mintis, kurios man-Moteriai padėtų surasti savo prigimtį...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Irena, tavo svajones yra nepaprastai grazios.... Tikrai.. labai labai.... :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jėga-Irena-Irochka, svajoju, kad ir aš taip gražiai svajoti mokėčiau!...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O as svajoju apie fotika... bent vienai dienelei, toki su zoomu, kad galeciau visa grozybe iamzint... ach.. teks zaist tele loto...
~~Mergele~~
Posts: 33
Joined: Sun 06 01, 2003, 12:25
Location: Kaunas

Post by ~~Mergele~~ »

glesum wrote:O as svajoju apie fotika... bent vienai dienelei, toki su zoomu, kad galeciau visa grozybe iamzint... ach.. teks zaist tele loto...
Atrodo, tiek ne daug zmogui reik ;D...

O as svajoju ne apie kazkoki materialu daikta... Noriu buti laiminga, reikalinga kitiems.

Vyras karta manes paklause, ar noreciau but turtinga. Mano atsakymas buvo kategoriskas "NE!". Man nereikia tu turtu, tik tiek, kad pragyventi, issimaitinti. Kad paskui drebet del ju, drebet del vaiku, kad nepavogtu... Na jau ne! Man norisi ramybes, meiles seimoj ;).
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


O jus laimingi dabar? Ko truksta zmogui iki laimes?
Minčių nebuvimas netrukdo būti bendraminčiu Image
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

:) Va va.. ir as apie ramybe svajoju..Kad pagaliau atlegtu tas keistas laukimo ir nerimo jausmas.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

...
Svajoju as, kad butume kartu, kad sirdis dziaugtusi pamacius Jus, kad Laime butu Jusu veiduose ir silta Meile Jusu akyse.
Svajoju, atsibudusi ryte, zinoti – e s a m e d r a u g e
Svajoju eiti pievoje basa ir liesti ora, kuris liete ir tave....
girdeti pauksciu, kurie skraido danguje
snybzdeti myliu ir zinoti ne viena esu – d r a u g e....
:D Tegu svajonės pildosi! :D
pradzia
Posts: 21
Joined: Wed 01 22, 2003, 19:50

ir as svajoju

Post by pradzia »

apie daug ka svajoju! o vienoje is tu svajoniu as- laiminga pati savimi, tuo kas esu ir is kur as esu, laiminga, nes mano tyras spinduliukas ir zydras mano debeselis nutolina tuos, kuriu svajones, mintys ar darbai man netinka, nes jie reikalingi kazkur kitur, ten kur reikia to, ko cia, su manimi, nereikia... as esu laiminga, kad jie tokie skirtingi ir savo ivairumu sukuria energiju pusiausvyra, harmonija tarp visko pasaulyje ir kad jie irgi dziaugiasi savimi ir kuria savo meiles erdves. As laiminga, kad mano spinduliukas pritraukia man reikalingus zmones, ir tuos, kuriems as butina, ir kad tie, kurie yra su manimi, pajute mano meiles spindesi, irgi nusisypso ir pazadina savuosius spinduliukus ir mes, vis dar skirtingi, bet reikalingi ir mylintys vieni kitus, visi kartu kuriame kazka, kas dziugina JI. mes jauciame tai savimi... is tie, kiti, kurie toli ir kitokie... jie irgi savaip dziugina Ji. as galiu kolkas ju nesuprasti, bet JIS juos myli. myli visus iki vieno. ir dziaugiasi jaias ir liudi, jei kazkas jais nesidziaugia, taigi mes dziaugaimes VISI VIENI KITAIS, ir musu spinduliukai sildo, sildo visu zmoniu sielas, juk visi esame kile is JO!..
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O aš labai jau 'žemiškai' svajoju... :P Apie mūsų kartu esančią šeimą. Ir, tiesą pasakius, kol kas man tikrai nėra taip svarbu,kur mes visi gyvenam: miesto bute ar sodyboje. Svarbu,kad kartu... :P

Svajoju ir apie gerų draugų, artimų sielų būrį... Apie laimingas savo tėvų, brolio šeimas. :P

Apie tai,kad kiekvienas žmogus mylimas ir priimamas toks, koks jis yra, nebandant keist, vest 'vieninteliu teisingu keliu'... :P

Svajoju ir svajoju... :wink:
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Svajoju as, kad kiekviena sirdele surastu tikra meile savo.........
kad butu dziaugtis ir liudet su kuo, kad butu verta mirt del ko ir vel atgimti ir svajot, Visatos daina sugalvot ir su didziule Meile savo vaikeliui kuna duot....
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

O kaip svajoju aš
Kai pasipils žmonių šviesa, tai miegančios sielos nuo šilumos prabus :love:
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Post by AJA »

Vis gaunu žinučių, kuriose prašote apie save papasakot. Kasdien naujai turėčiau pasakot, bet kai kas many nekinta – tai svajonė. Tegul ji apie mane Jums pasakys, paaiškins ko aš noriu.
Gimiau aš kaime, nuošalioj sodyboj, lopšinė buvo man lakštingalos, o pasakas man vėjas sekdavo. Smagu ten buvo, bet … širdis mane vis prie žmonių atvesdavo, jų istorijos man pačios įdomiausios ir linksmiausios būdavo. Ranka manoji vis knygas išrinkdavo kur apie žmones, jų vargus, džiaugsmus rašydavo ir laimės temą liesdavo. Kodėl gi ne visi laimingi? Man rūpėdavo labiausiai. Ir pats svarbiausias klausimas man buvo : ką padaryti aš galiu, kad kiekvienas džiaugsmą rastų. Tačiau labiausiai man rūpėjo tie, kas niekam nerūpėjo: svajotojai, vienišiai, atstumtieji. Širdis neleido eit tarp tų, kas save teisuoliais ir neklystančiais laikė, bei kitiems sekt liepdavo. Aš likdavau su klystančiais ir mes … laimėdavom. O kaime būdama aš kartą tarsi išgirdau: eik ir laiminga būk, tavęs mes lauksim. Tik sugrįžk greičiau – mes tau padėsim. Eik, klausyk savos širdies, čia ji nebus laiminga…
Kokia profesija labiausiai tiktų? Dar ir dabar neaišku. Galvojau gal tai tik iliuzija, gal aš ne viso proto. Ir vos patekus pirmai knygai supratau, kad aš jau ne viena, svajonės dvi jau tokios pat. Ir patikėjau, kad ir aš galiu svajonę savo įgyvendint. Ji gimė prieš patenkant knygai į rankas, todėl ji - mano, ji pati tikriausia.
Tačiau pas Jus ateiti negalėjau. Svajonė mano skyrėsi nuo Jūsų. Tikėjau, kad laimingi būsit ir man čia nėr ką veikti. Žinau, kad sodininkai jau bus laimingi, jiems kelias duotas. Tačiau kiti? Gal viskas padaryta ? Tačiau širdis man niekad nemeluoja, ji sakė man, jei būtų žmonėse visuos viena svajonė – tai aš turėjau būt laiminga, bet ne. Sodyboje savoj aš nejaučiau pilnatvės. Vadinasi yra kažkas daugiau? Kas gali pasakyt, kur parašyta ar aš neklystu? Prisiminiau, kad raštas toks yra, ir keleta žmonių skaityt jį moka. Likimai ir pasirinkimai mūsų – kartais būna užrašyti žvaigždėse. Visi žvaigždžių skaitytojai pasakė man tą patį – pasirinkai tu ateidama į Žemę sunkų darbą, jis su žmonėm susijęs. Koks darbas – nieks nepasakys, jį žvaigždės rinktis pačiai leidžia. Daryk tai, ką liepia tau širdis ir seksis tau. Ta paslaptis tiktai tavy.
Aš puoliau jos ieškot visur. Prisiminiau ją vėl save stebėdama: visi darbai mokykloje – tik apie laimę, matau aš nelaimingą žmogų ir viskas ką daryčiau beprasmiška atrodo. Dabar žinau aš viena, kad mano laimė – matyt visus laimingus ir laisvus skirtingo trokšti.
Kaip gi tai atrodo?
Matau sodybose aš Jus laimingus – ryškiausias Laimio sodas. Greta – Iročka, Mindaugas, Beveidis, Kipšas… Pyragai kvepia, verda žolelių arbata. Šalia miškelis – žaidžia ten vaikai, o šalia jų Gluosnė, ją švelniai apkabina vyras. Kipšas su Beveidžiu ruošia kažkokius atrakcijonus ir kuria smagią istoriją. Vajė, bus šventė… Jūs laukiate svečių?
Jau matau būrį miestiečių ir iš kitų gyvenviečių atvykstančių. Tarp jų – save. Susitikimas pats šilčiausias. Ir dainos skamba ir tyla. O pokalbis vyksta apie mūsų darbus ir projektus bendrus.
Mes šalia miesto sodiname miškelį ir tariamės dėl produktų tiekimo į miesto aikštėje esančią kavinę. Kažkoks atvykėlis ištraukia knygą. Ta knyga apie jo draugą, sodybose gyvenantį, su nuostaba ir meile parašyta. Politikai čia susirinkę pasakoja apie savo darbus ir nieks nė negalvoja jų darbo palaikyti menkesniu. Visi čia stebisi vieni kitais, ir žavisi. Supranta, kad jei sodžiaus vaikas sugalvos į miesto šurmulį patekt – ten reikia jam sukurti meilės erdvę, o žmonės miestuose jų kaip vaikų savųjų laukia. Jei miesto vaikas ramybės panorės – sodybose turės draugų geriausių, nuo mažumės pažįstamų. Nebus daugiau jokių nesutarimų kaip gyvent geriau, ar kas geresnį kelią pasirinko : eik, ten, kur tik širdis tava pašauks – visur juk meilė ta pati ir žmonės : ir mieste ir kaime. Gyvenimo jų būdas skirias, bet laimės jausmas bus visur tas pats.
Toks tas vaizdas… Tačiau kaip gims jis? Pasaulis lig šiol lyg ir blogio daugiau turėjo, tačiau Anastasija sustiprino šviesiąsias jėgas. Jos beveik išsilygino. Kas bus? Juk Dievas mums atsakymą pasakė : visko turi būt po lygiai tada gims kūryba, meile apsupta.
Dabar pas mus svetainėje jau vyksta kovos : visi už savo svajones sustojo. Kai pusės išsilygins – tegul svajonė mano išsipildo – išgirs kiekvienas savyje : ką padaryti, kad visi laimingi būtų ir tie ir tie? Tada ir gims kūryba. Kūryba vardan meilės. Kiekvienas konfliktas Žemėje nuo tolei virs kūryba, tam kad abi pusės patenkintos liktų ir meilė suptų. Konfliktai bus kaip niekas laukiami, nes jie bus vaisingi ir ne pyktis bus jų rezultatas o naujas vis stebuklas lig tolei neregėtas.
Kas bus jei kas suklys svajonės savo siekdamas – juk rubrika yra – padės mums spindulėliai.

Jei kas jau nusprendė, kad nori kurti – pratęskit, jei nori dar kovot –kovokit -ryškiau svajonę savo pamatysit. Čia kritikos nevenkit : tas projektas gal niekada ir nesibaigs, bet prasidės jis vos tik jį pratęsit. Tiktai nedelskit, klausimą su kuriuo aš atėjau prisiminkit – AR TAPSIME PIRMĄJĄ ŠALIMI KURI KLESTĖS ? Mums liko tik sekundės ir gims bedra kūryba vardan meilės…


Ko noriu aš ir kas esu dabar jau žinot… Padėt svajonei mano paprasta be galo - būkite laimingi ir sąžiningi : su meile imkitės veiklos, kokios tik trokštat ir kaip jums sekasi rašykit.
SU MEILE - AJA
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Na AJA ...na ir parašei...
SUŽAVĖTASI IR APSTULBĘS .... :love:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Ui AJA jėga. Apsiverkiau...

Tik dar kartą noriu pakartoti: man atrodo, kad mūsų nei keliai nei svajonė nesiskiria. Čia daugiau tavo bendraminčių, nei kitaminčių. Mieste medžius sodinam, šiūkšles renkam, su žmonėm kalbam, žiūrim ką čia gero padarius, generuojam idėjas ką reikėtų mieste padaryti, kad žmonės ir čia būtų laimingi. Sakau "mes" nes aš tai darau ir jaučiu dar daug darančių.

O hektare juk neužsidarysim ateisim į miestus, ypač pavasariais dažnai. Aš ateisiu, ir jaučiu, kad daug kas ateis. Aš tai ruošiuosi Šventosios upę nuo šiūkšlių išlaisvinti. Bent iki Ukmergės. Juk tik 12 km. Ką čia reiškia man jaunam. :)

P.S. Specialiai Irenai-Irochkai, matei kaip bus? Tu gyvensi šalia. Jėga. Jau maniau, kad išvažiuosi, o tu pasirodo kursiesi šalia. Fainai.

(Tik nesuprantu kaip Beveidis ir Kipšas žemę tarpusavyje dalinsis)

Jėga prisvajojai, AJA.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

(Tik nesuprantu kaip Beveidis ir Kipšas žemę tarpusavyje dalinsis)
HA HA HA HA :lol: as irgi apie ta pati pagalvojau :D


P.S. Aja Kipshas ir Beveidis tas pats zmogus, bet ka gali zinoti, gal jo bus jau daugiau...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

AJA, jauciu, kad begalo nuostabus zmogus esi. Suzavejo tavo svajonė, kai kurie žodžiai priminė mano vaikystės pasakų šalies svajones...
Post Reply