Mintys iš forumo mūsų knygai

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Mintys iš forumo mūsų knygai

Post by Laimis »

Mes ne tik eilėraščius rašome, bet ir parašome gražių minčių čia, forume. Galima tas mintis patalpinti į mūsų knygą. Taigi, jei rasite mintį nesvarbu kokio žmogaus, kurią manote reikia patalpinti į knygą, tada nukopijuokite ir įdėkite ją prie šitos temos.

Ačiū iš karto...:)
kosmeja
Posts: 111
Joined: Tue 10 01, 2002, 16:08
Location: Vilnius

Post by kosmeja »

Gluosnė wrote:Myledami kuriame.. Kurdami mylime.. Duodami - gauname.. Jei negauname..gal ne tam duodame..Pasimokome.. Savu ieshkome.. Vilti sejame.. Harmonijos siekiame.. Su savimi, su kitais..
man labai patiko šie Gluosnės žodžiai :)
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Tai žmonės, kuriems atvėrė širdis Anastasijos idėjos ir visi nori tiktai gero. Ir mūsų nėra jau taip daug. Neatstumkime vienas kito, branginkime, gerbkime ir mylėkime.
Vytautas

Mes nuolat tikimės, kad kiti elgsis tobuliau, nei jie tai daro, ir supykstame ir sakome, kad kitas kaltas. Kalti visuomet esame mes. Aš supykau ir aš galiu to atsikratyti.
Alena

Kažkas yra nematomo... tiesiog širdimi suvokiamo... Kartais ir žodžių nereikia - žvilgsnio pakanka… - Meile tai… artimam savo…
Natalija

…anksčiau galvojau, kad be blogio negali būt gėrio. Šiandien jau kitaip. Gėris ir yra gėris, o blogis - tik iliuzija, kuri kažkam labai naudinga. Bet iki šio suvokimo reikia užaugt, nes reikia tai pajaust. Ir jei kažkam šiandien atrodo kitaip, tai vis tiek puiku. Mat yra mąstymas, yra judėjimas.
Ingrida

Kartais atrodo, kad tik reikia apsispręsti ar būti laimingam ar ne. Bet tas apsisprendimas ne protui. Jis iš vidaus.
Mindaugas
Mylėdami kuriame.. Kurdami mylime... Duodami - gauname... Jei negauname... gal ne tam duodame... Pasimokome... Savų ieškome.. Viltį siejame.. Harmonijos siekiame... Su savimi, su kitais...
Natalija

…man jau pradeda atrodyti kad viskas yra begalo paprasta. Tereikia gyventi.
Mindaugas

Kiek man pavyko suprasti šiame gyvenime, tai manau, kad visos mūsų ligos yra nuo psichologinio nestabilumo, disbalanso, pasaulio harmonijos nesuvokimo…
Irena

Už tyros meilės energija, stipresnės energijos nėra.
Mindaugas

Jei šitiek laiko mes miegojome, tai bandydami atsibusti, nenorėkim iš kart būt tobuli… Tai gal reikia paprasčiausiai niekur neskubėt, leist sau augti taip, kaip augasi ir mylėt save tokį, koks esi.
Ingrida

Kaip mes daug suvokiame atvėrę vienas kitam savąsias sielas
Eglė

Žmogus gali viską... Ar aš galiu?.. Jeigu negaliu, Tai ar aš esu žmogus?..
Vaidotas Špokauskas

Tyra meilė… tyros mintys...
Pasikeitė mintys - pasikeitė ir požiūris - pasikeitė troškimas - pasikeitė poelgiai - atitinkamas ir rezultatas!
Vyrai - mes sugebam pakeisti viską, tik pakeiskit savo mintį, kontroliuokit save ir savo mąstymo procesą! Turėkit tvirta valią, ir tyra meilė jūs laukia…
Vitalijus Z.
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Biblija rašo: "Dievas žmogui davė amžina gyvenimą"
Jei čia kur mes dabar esame yra gyvenimas - vadinasi reinkarnacija egzistuoja.

;)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
kest
Posts: 6
Joined: Wed 11 26, 2003, 11:29
Location: Vilnius

Post by kest »

Irena-irocka wrote:Tai žmonės, kuriems atvėrė širdis Anastasijos idėjos ir visi nori tiktai gero. Ir mūsų nėra jau taip daug. Neatstumkime vienas kito, branginkime, gerbkime ir mylėkime.
Vytautas

Mes nuolat tikimės, kad kiti elgsis tobuliau, nei jie tai daro, ir supykstame ir sakome, kad kitas kaltas. Kalti visuomet esame mes. Aš supykau ir aš galiu to atsikratyti.
Alena

Kažkas yra nematomo... tiesiog širdimi suvokiamo... Kartais ir žodžių nereikia - žvilgsnio pakanka… - Meile tai… artimam savo…
Natalija

…anksčiau galvojau, kad be blogio negali būt gėrio. Šiandien jau kitaip. Gėris ir yra gėris, o blogis - tik iliuzija, kuri kažkam labai naudinga. Bet iki šio suvokimo reikia užaugt, nes reikia tai pajaust. Ir jei kažkam šiandien atrodo kitaip, tai vis tiek puiku. Mat yra mąstymas, yra judėjimas.
Ingrida

Kartais atrodo, kad tik reikia apsispręsti ar būti laimingam ar ne. Bet tas apsisprendimas ne protui. Jis iš vidaus.
Mindaugas
Mylėdami kuriame.. Kurdami mylime... Duodami - gauname... Jei negauname... gal ne tam duodame... Pasimokome... Savų ieškome.. Viltį siejame.. Harmonijos siekiame... Su savimi, su kitais...
Natalija

…man jau pradeda atrodyti kad viskas yra begalo paprasta. Tereikia gyventi.
Mindaugas

Kiek man pavyko suprasti šiame gyvenime, tai manau, kad visos mūsų ligos yra nuo psichologinio nestabilumo, disbalanso, pasaulio harmonijos nesuvokimo…
Irena

Už tyros meilės energija, stipresnės energijos nėra.
Mindaugas

Jei šitiek laiko mes miegojome, tai bandydami atsibusti, nenorėkim iš kart būt tobuli… Tai gal reikia paprasčiausiai niekur neskubėt, leist sau augti taip, kaip augasi ir mylėt save tokį, koks esi.
Ingrida

Kaip mes daug suvokiame atvėrę vienas kitam savąsias sielas
Eglė

Žmogus gali viską... Ar aš galiu?.. Jeigu negaliu, Tai ar aš esu žmogus?..
Vaidotas Špokauskas

Tyra meilė… tyros mintys...
Pasikeitė mintys - pasikeitė ir požiūris - pasikeitė troškimas - pasikeitė poelgiai - atitinkamas ir rezultatas!
Vyrai - mes sugebam pakeisti viską, tik pakeiskit savo mintį, kontroliuokit save ir savo mąstymo procesą! Turėkit tvirta valią, ir tyra meilė jūs laukia…

Jeigu visi darbai su meilę tai visa kita ateis su kaupu...
Kęstutis

Vitalijus Z.
Kestutis
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Ateis diena, manau, ir tie, kurie šiandien sėdi forume, savo lopinėlyje mastys, o forume sėdės jau kiti, einantys lopinėlio link.

Ingrida
axnoli
Posts: 44
Joined: Thu 01 29, 2004, 15:24
Location: telsiai

x

Post by axnoli »

Aš esu magnetas, kuris traukia visą pasaulio gėrį. (kasdienis teiginys)


Pamiršk du dalykus: BLOGĮ, KURĮ TAU PADARĖ KITI IR GĖRĮ, KURĮ TU PADAREI KITAM.

tIK VIENAS ŽMOGUS PASAULYJE TAVE GALI PADARYTI LAIMINGU - TAI TU PATS.

Meilė,- tai klijai, kurie laiko sutvirtinę šį pasaulį.
Post Reply