Knygutės viršelis

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
ieva
Posts: 21
Joined: Sat 06 21, 2003, 13:41
Location: Kaunas
Contact:

Knygutės viršelis

Post by ieva »

Na kadangi jau bus knyga, tai reikia ir virselio :) As va pasiryzusi ji sukurti, taciau galbut yra zmoniu taip pat norinciu tai padaryti? Manau kuriame visi norintys, o paskui bus isrinktas TAS pats pats pats... paciausias. a? :wink: kaip manote?
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Ieva nupiešė ir atsiuntė knygai viršelį

siunčiu du viršelių variantus, tačiau čia tik tarp kitko, nes išrinkus pavadinimą gali viskas 100% pasikeisti, juk vien derinant šriftą reikėtų daug ką koreguoti :))

Image
viršelis 1
Image
viršelis 2
Gyventi pagal sąžinę
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Jeigu tu nieko pries, Ievute :P , tai as savo komentarus ir pageidavimus isdestysiu:

Virselis Nr.1 man patiko savo ideja, tie zuikio kopustai (bent man taip pasirode) labai gyvai atrodo, net suvalgyti norysi, ir zmogelis patiko, bet nepatiko, kad jis raudonas (man tai primena krauja ir skausama) ir, kad nuogas ir uzpakaliu pasisukes i mane (na taip man jis atrodo).....

Tai labiau linsktu link Virselio Nr. 2, kur zali lapeliai, labai jie man patiko, tokia trapi ir galinga gyvybe, ziureciau ir ziureciau i juos, bet ta spalva rudai oranzine na mane atstumianciai veikia, noretusi daugiau sodrios zalios spalvos.... ar kokios kitokio labiau gyvybingos (gal mėlynos, zydros)

Na tikrai ta saka man labai patiko, labai grazu, vyrisku ir moterisku pradu apjungimas, Dievo prasiskverbianti zolele pro betkokia zmogaus-bioroboto sukurta pasauli, viltis, svelnumas.... labai daug visokiu dalyku gali pamatyti toje sakoje.... daug pasako.... :)

Labai man patinka :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

man ir labiau patinka 2 variantas
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

:D
Last edited by Lina on Wed 09 17, 2003, 15:16, edited 1 time in total.
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Ar jau sukurtas knygos virshelis ?

Koks jis ? Kur galima ji pamatyti ?
Post Reply