Sukurkime mūsų knygai įžangos žodį

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Sukurkime mūsų knygai įžangos žodį

Post by Irena-irocka »

Labuti, brangieji :D

gal reiketu pagalvoti kaip parasyti izangos zodi musu knygai, gal kokios mintis kila, gal galite savo variantus cia ideti...

pastraipa po pastraipos ir gausis shedevras, ar ne :wink:


:D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Pratarmė, įvadas, įžanginis žodis, įžanga …

…esu tiems kam esu…

Jau 1994 m.(? nezinau kada tiksliai) pasaulis išvydo nepaprastą, galima sakyti stebuklingą kurinį. Tai “Skambančių kedrų” serijos V. Megre, nežinomo autoriaus ir paprasto verslininko, išleista knyga, kurioje viena moteris sukuria laimingo Žmogaus, visuomenės ir Pasaulio viziją. Matantis gali tai pamatyti, girdintis - išgirsti, mylintis – priimti.
Dažnai žmogus gyvena ir net nesusimąsto, kokia jo prigimtis, esmė, kodėl pasaulis būtent toks, o ne kitoks, kuo tu asmeniškai gali prisidėti, kad tavo vaikai, anūkai, proanūkiai būtų laimingi, galėtų laisvai kurti ir mylėti. Nesusimąstydami leidžiame savo vaikus į mokyklas, skiepijame pinigų, kaip svarbiausios gyvenimo vertybės, jausmą, neskatiname savarankiško mąstymo, talpiname į visuomenės sukurtus rėmus, sistemą. Ką daryti? Juk toks pasaulis… Ar galime pakeisti tai kas vyksta ir kuriama jau ne vieną šimtą metų? Anastasija sako - taip, tereikia išgirsti savo širdį.
Pasaulis keičiasi!
Buvo laikai, kai nereikėjo Žmonėms priminti, kad jie turi sielą, nereikėjo sakyti kur rasti atsakymus. Jie tiesiogiai bendravo su Dievu, suprasdavo savo Tėvo mintis, tiesiog žinojo. Jų tautybė – VEDAI.
Vedai – tai mūsų protėviai. Kiekvienas gali atrasti savyje jų išmintį, prisiliesti prie tikros, vidinės, amžinos laimės. Jausmai – kelias į praeitį, protas – į dabartį, mintys – į ateitį. Sujungus protą, mintis ir jausmus galime tapti kūrėjais, tikrais kūrėjais, kurie neardo, bet tobuliną Dievo sukurtą pasaulį.

Šioje knygoje sudėti žmonių džiaugsmai, apmąstymai, svajonės. Tai gyvų širdžių balsai, tai jausmų spalvos, tai minčių galia.
Kūrėjų sielos atviros, jie rodo širdį Jums, tegu tai teikia džiaugsmą ir skatina pabust!
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Iročka..aš sužavėta..
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Sveiki visi :D

Informacija dėl mūsų kūrybos knygos:

Nors knyga iš esmės buvo paruošta prieš pusę metų (ne leidybai, bet jau turėjo materialų pavidalą su surinktais eleraščiais, įžangos žodžiu, skyriais, viršeliu ir pan.)

Buvo pasirinkimas arba nunešti ją į spaustuvę ir tiesiog kiek yra pinigų tiek ir išleisti egzempliorių (buvau tuo metu viena ir nusprendžiau, kad neturiu teisės taip pasielgti su ja, juk ji mūsų visų, tai ir išleista turėtų būti mūsų visų), todėl atsirado kitas variantas, atiduoti ją kitiems mūsų klubo nariams, kurie turi ryšių su leidyklom ir viekia su didesnių skaičiumi žmonių...

Taip prasidėjo mūsų knygos kelionė :)

Dabar ja ruošiasi išleisti visai Lietuvai, t.y. leidykla ruoš egz.sk., siųs į knyginus ir pan.
Tik va tas procesas užsitesė gan ilgokai ir dabar dar neatiduota spausdinimui...

labai prašau jūsų širdžių pagalbos, pasvajokite, prašau, ją pamatyti, perskaityti, turėti...
mano šidelės nepakanka, nors ir labai jos laukiu...

Ačiū Image
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Kad tik greičiau, greičiau..... :)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Svajojam :)
Iročka, ar knyga papildyta? Daug naujų eilių atsirado per tą pusmetį? Ar pradžioje išleisim vieną dalį, vėliau jau ir kita? :)
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Nea nepapildyta, nes neįmanoma būtų užbaigti vienos, juk kūrybos srautas neišsenkantis, ačiū Dievui :D

Dar dėl leidyklos, man atrodo teko netgi atidaryti nauja leidyklą, kuri veiks kitokiais principais, ji leis knygas, kurios neša šviesą ir tik tada galvos apie pelną, t.y. ieškos, ko reikia žmonių dvasiai, sielai, o po to stengsis tai suderinti ir su ekonominiais rodikliais...

Tai kai išeis mūsų knyga ir 4 dar vienos Vilniaus klubo narės knygos, tai įsivaizduojų, kad kanalas įvarioms panašioms idejoms bus atvertas :P

Yra dar viena ideja, išleisti pasakų knygą, perdaviau ją kuruoti Neringai, tai... kol kas stovi vietoje :D
Kas rašot pasakas ir kas nerašot pasakų, bet norite prisiminti ateitį, pabandykit sukurti savo sielos dainą ir atsiųskit arba man [email protected] arba Neringai, arba perduokite bet kam į Vilniaus klubą kad nuvežtų :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

O kas ta mįslingoji dar viena Vilniaus klubo narė? :)
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Aldona :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Post Reply