SU ŠVENTE

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
rita_dmuk
Posts: 10
Joined: Sun 04 13, 2003, 5:32
Location: New York J.A.V.

SU ŠVENTE

Post by rita_dmuk »

KALĖDOS. :D :lol: :) :lol:

ATKELIAVO VĖL KALĖDOS,
BAIGĖSI JAU METŲ BĖDOS
IR SUAUGĘ, IR VAIKAI
DŽIAUGIASI JOMIS LABAI.

LANGUOSE UGNELĖS ŽIBA,
KŪDIKĖLIS JĖZUS GIMĖ
IR BAŽNYČIOSE VARPAI
SUSKAMBĖJO MUMS LINKSMAI.

„SVEIKAS, JĖZAU GIMUSIS,
SVEIKAS, DIEVO KŪDIKI...“
SVEIKATOS, MEILĖS IR SĖKMĖS
LINKIU VISIEMS MIELIEMS ŽMONĖMS.

Rita Dmukauskienė 2003 m. lapkritis 29 d.



TEGU NAJŲJŲ METŲ VARPO SKAMBESYS
JUMS ATVERIA VARTUS Į LAIMĘ,
TE DŽIAUGSMO SAULĖ ŠIRDYSE NUŠVIS,
KURI UŽDEGS JUMS VILTIES ŽVAIGŽDĘ.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Vaikai, pasakykite man Kipsheliui kas yra ta vasar.... t.y. Kaledos?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aiskinu, kaip sakoma, dlia asobo tupych: Kaledos - tai kai is vakaro persivalgoma: silkiu, pupeliu, zirniu, shliziku su aguonpieniu (cia megstamiausias mano Leses valgis - prieda, paskui knarkia kaip kokia narkomane :wink: , katinas kazkodel nemegsta :roll: ), ko dar - obuoliu, rieshutu, virtinuku su grybais, grybu su aliejaus padazu, zuvu, galima ishsivirt pasnikishku barshtuku su aliejum ir grybukais ir t.t. ir t.t.
Va, o paskui, Kaledu ryta valgoma vel, nes per nakti baisiai ishbadejama, taigi meniu tadien jau laisvesnis: galima, netgi patartina est mesa - visokius parshelius, zasis, antis, prikimshtas obuoliais, karkas (rukytas kiaules kojas), sklilandzius, deshras, taip pat, aishku neapsieinama be lietuvishkos baltos mishraines (kaip sake Zita is Mazeikiu - koks balius be baltos misraines :wink: ), dabar dar megstama krabu su ryziais mishraine, buna dar likusios nuo vakaro raudonos burokeliu..., dar kemshami visokie pyragai su visokiais idarais, pyrageliai, sausaineliai, nespjaunama ir i pirktinius arba savos gamybos tortus...
Ai, pavargau vardint, bet atrodo, kad bendras vaizdas jau daugmaz aishkus - mano gyvunu veterinaras sake, kad ta savaite smarkiai padaugeja apsirijusiu gyvunu, kuriuos po to reikia gydyt (apie zmones nezinau :wink:) Tiesa, dar nepaminejau alkoholiniu gerimuku, bet gal tiek to - kita karta :wink: :P
(Va, arteja dar viena didele pilvo svente - Velykos, taigi sekmes visiems ruoshiantis - kepant, verdant ir cirskinant, o paskui - neapsiryjant :wink: :roll: :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Kažkaip viskas čia labai negražiai išėjo - visi susipykom prieš šventes, kada reikėtų taikytis... Tai ką gi - žengiu aš pirmą žingsnį (kaip ir visada gyvenime, nors dažniausiai ir ne aš būnu kalta, bet toks jau mano durnas būdas :roll: ) - na, tai gerų jums visiems visiems švenčių: ir Olgai, ir Deep(manau, kad ji paskaitinėja, tik nerašo :wink: ), Dinai, Kipshiukui, gerbiamajam kalbininkui Leonardui, mūsų pūkuotajam padarėliui, grėsmingajam kabalistui Seniui M, na ir Agnei - visiems visiems - vaikai, nesipykim nors per šventes, ką :wink: Juk iš tiesų kiekvienas esam savaip teisus, visi norim kaip geriau, bet kiekvienas einam savuoju keliu - užtat ir įdomu, kad esam skirtingi, ar ne? Vėlgi pacituosiu Grebenščikovą :wink: :

Ja nemogu priniat storonu - ja neznaju nikovo kto ne prav :wink:
(aš negaliu priimt kito nuomonės - aš nežinau nei vieno, kuris nebūtų teisus :P )

Tad, kaip sakoma, stiprių jums velykinių kiaušinukų :wink: :roll: :)
Post Reply