Durnelių kertelė

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
aldute
Posts: 49
Joined: Mon 02 13, 2006, 12:32

Post by aldute »

O man vaikystėje močiutė skaitė istorijas apie šventųjų gyvenimus. Ten viena ypač giliai išliko atmintyje. Tai istorija apie turtingą jaunuolį, kuris paaukojo savo padėtį ir visas jo luomo privilegijas, bei persikėlė gyventi į raupsuotųjų gyvenvietę. Ten jis išdirbo iki pat mirties, sulaukęs garbaus amžiaus. Beja, mirties priežastis - raupsai. (Vis tik įveikė jį, bjaurybės.) Bet... Nuo jaunuolio iki senelio.. Tai ilgas laiko tarpas,nemanote. Taip ilgai jis neužsikrėtė šia tuometu tokia pavojinga liga. Raupai tolygu mirčiai. Nežinau ar šiuo metu yra kokių vaistų nuo šios ligos.

Dar viena graži mintis. Vienas žmogus sakė man:"Niekada nebijok ligos, nebijok ir mirties, nes viskas Dievo pasaulyje turi prasmę." :)

Tad daug daug juoko ir gerų minčių bus puikus vaistas nuo bet kokios ligos. :D :D :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: labai teisingai pasakei, aldute, o as laukiu pargriztant pauksciu, nes jie atnesa pavasari ant sparnu, o su juo ir saule, sviesa, pirmaja zaluma, geles, dziaugsma, meile... :)

O mirsim, mielieji, mes visi (kad ir ka sakytu Megre ar Anastasija apie nemirtinguma :wink: ) - kitaip sakant paliksim situos kunus, bet tik tada, kai Auksciausiasis panores, kai ateis laikas - nei anksciau, nei veliau, ir manau, svarbiausia, ar atliksim savo misija sioj Zemej, kaip sako Coelho, ar igyvendinsim savaja Asmenine Legenda, o ne kiek meteliu pratemsim, ar jus kitaip galvojai?.. :wink:
aldute
Posts: 49
Joined: Mon 02 13, 2006, 12:32

Post by aldute »

Gal būt, darja. Tačiau, kai gyvenimas žavi kas dieną, laikas įgauna savo prasmę. Beja, žmonės sako, kad laimingi laiko išvis neskaičiuoja. :D

Dar šį tą prisiminiau. Mano darugė kirpėja, ir kartą ji apie savo darbą pasakė , jog nukirpti plaukus ji galinti per 5 min., o dailinti visą savaitę net gi ilgiau, jei ūpo yra. Gal čia ir yra gyvenimo esmė. Turėti tikslą, jį įgyvendinti ir tobulinti tol, kol jau neberasi prie ko prikibti? Tada galima susirasti kitą tikslą arba išeiti . Jei gerai supratau Anastacijos žodžius, regis, žmogui ši galimybė duota: pasirinkti savo mirties laiką. Nebent mes patys nukankintumėm savo kūną jo neprižiūrėdami. Čia jau kitas reikalas. :wink:


Kartais tiesiog stebiuosi, koks Dievas teisingas, bet kartu ir labai labai mus mylintis.

Ar kartais radote laiko stebėti, kaip dangus reaguoja į jūsų nuotaikas? Kartą labai nuliūdusi nevalingai žvilgtelėjau į dangų ir nebegalėjau akių atitraukti, nes jo gili žydrynė tartum mane įtraukė į save ir guodė. Labai įtikinamai ir efektyviai. Niekada apie tai nė pamąsčiusi nebūčiau. Puikus atradimas ar ne?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, ir as pastebejau, kad dangus reaguoja - karta Aureja buvo idejus zinute apie tai, kad indenu zyniai kviecia visus prisijungti prie bendros meditacijos uz zeme - kaip tik ta valanda buvau prie kompo, tai dar karta pakartojau ta zinute ir pazvelgiau i dangu - o ten is giedro dangaus sviete graziausia vaivorykste, bet po kokiu 5 min. jos jau nebuvo... :wink:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

O,ar jūs pastebėjote,kad beveik visada sekmadieniais būna geras,grazus oras?Kaip lyg duodamas:sekmadienį švęst............
Viską daryk 100%
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, sekmadienis - saules diena, tai ta diena gerai valgyti semkas (saulegrazas)... :wink:
Post Reply