Mano augintiniai

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Mano augintiniai

Post by Kipshas »

Zemiau turetu buti nuotrauka naujojo musu seimos nario.
Prasom ji myleti ir gerbti, nes iki tokio dydzio (5cm) jis isaugo savarankiskai nelepinamas ir nepopinamas. Ir netgi kantriai pozavo ir blykstes neissigando

http://marsieciai.narod.ru/inamis2.jpg
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Čia tai bent :shock:
O jisai/jinai ar tiklus mezga?
Perduok linkėjimus. Į delną neimčiau :mrgreen: , bet iš pažiūros - simpatiškas padarėlis. Vasarą galėtume vienam kambary gyventi...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O as tai, tundra, nesupratau, kur ten tas gyvis :? - forumas ten kazkoks kitas, ar kas :roll:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Tas gyvis visiskai ramus, bent jau kol sviesa ji pasiekia, gal jis miegustas tada. Tik kai pajudini taip nenoriai kelis zingsnbius paeina.
Matyt jis aktyvus nakti. Tinklu kol kas nemaciau
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Pamaciau - nu as su tokiu gyviu negyvenciau, tau, kipshe, atiduociau, galetum ferma veist ir naturalu shilka gamint :roll: Shitei gyviai - vieniontelis daiktas, kurio shima pasauly bijau (oi, ishdaviau savo silpna vieta, kas dabar bus, taigi kipshas gali pasinaudot :shock:)

Ale, klausyk, kipshiuk, girdejau vyriausioji Marijos zemes ragana tave ish Paksiuko varo, tai kur dabar desies :wink:

PS ale shaunuole ta ragana, ji man visad patiko - artima siela :wink: Jei jau neliko blaiviai mastanciu zmoniu pas mus, tai raganos turi gelbet mus shalele :wink: :P :|
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Raganele Vilija isties sauni, kiek teko but jos renginiuose. Vis ruosiuos ir neprisiruosiu jos kartais organizuojauose begimuose per zarijas sudalyvauti. Ar kas nors bande per zarijas begiot? Kokie ispudziai?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Ale, klausyk, kipshiuk, girdejau vyriausioji Marijos zemes ragana tave ish Paksiuko varo, tai kur dabar desies

Kvaila ta jusu ragana, kad ir ka ji ten isvarytu, zmones tai suvarytu atgal kartodami "Paksas blogas, paksas blogas"
Tai minties jega, ir ji vercia paksa elgtis negerai, o as va kartoju "Paksas geras, paksas geras"
Gaunasi minciu karas, negi as turiu uzmigti kaip vedas koks ir nekovoti uz savo laime???
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Ale,Kipsiuk, kad puikybes pas tavi priauge-kvailais kitus vadini ir sakaisi pats teisinga kelia zinantis :D Kaip Kipsui tai atleistina :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Kad tik kiti butu tokie kvaili kaip raganos, tai butu viskas ok, nors as tos Vilijos asmeniskai nepazistu, bet ji kazkuo labai artima mano dusiai :wink: Ir isvis, kaip pasake viena ragana, kad Lietuvelej inkvizicijos nebuvo, taigi islikom visos, nieks musu nesudegino, ot :P :wink:
O berniukas Paksiukas man nei blogas, nei geras, o tik juokingas nabagelis ir tegu tik padeda jam, vargshiukui, kokia ragana, o tai matau, kad jau nieks negelbsti - nei maudynes juroj, nei pasiskraidymai lektuviukais :roll:
Post Reply