Iš kur gauti kedrų aliejaus?

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Pantera
Posts: 54
Joined: Thu 01 23, 2003, 21:18
Location: Vilnius

Iš kur gauti kedrų aliejaus?

Post by Pantera »

Esu tikra, kad kartą šiame forume buvau užtikus informaciją apie tai, kaip galima gauti kedrų aliejaus. O šiandien kai ieškojau jau nebegalėjau rasti :?
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Ateik į kluba ir galėsi užsisakyti. Jei nenori, gali parašyti Laimiui el.laišką ir susitarsit :roll:
Laimis Zmuida

Panterai...

Post by Laimis Zmuida »

Taisingai Aurimas sako. Aliejaus gali gauti Vilniaus klube. Kaunieciai parsisiuncia is Anastasijos fondo Rusijoje pastu, o as pargabenu ji i Vilniu. Galima ir paciai atsisiusti, jei urmu pirksi. Kainininkas yra cia:
http://anastasia.ru/static/price.doc

Visada yra pasirinkimo teise. Kaunietis verslininkas Sergejus parsiveza prekiu tiesiai is fondo. Skambinkite Sergejui, tel.: 8-37-343490 arba 8-614-18309 ir nusipirksite.

Viskas legalu ir patikima...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Turiu kelis buteliukus aliejaus su ženklu "Звенящие Кедры Росии" galėčiau pasidalinti.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

giraite:
Parašyta: Kv. 2004 03 18, 12:27 Rašyti temą: Kedro riešutų aliejus
--------------------------------------------------------------------------------
Sveiki! As- dar viena naujoke jusu sauniame tinklapyje :D Bandysiu kartu dalintis ziniomis ir kurti Meiles erdve :lol: Taciau pradziai turiu toki labai svarbu klausimeli: kur galeciau gauti kedro riesutu aliejaus, pagaminto pagal Anastasijos "recepta"? Ar Lietuvoje kur nors toki pardavineja? O gal galeciau parsisiusti is Rusijos? :wink:

Aciu uz atsakymus linksmieji zmones :P


padarelis:
Parašyta: Kv. 2004 03 18, 17:42
--------------------------------------------------------------------------------
(...)
Giraite, o tu manai tas aliejus pagal tavo kisene? Man kazkaip nesinori tiketi, kad cia lietuvoj rastum tu jo, o jeigu rastum tai pinigeliu reiketu pakloti nemazai ir dar tu nebutum isitikinusi ar ten tikrai kedro riesutu aliejus, ar jis geros kokybes, ar jis pagamintas pagal musu Nastiankos recepta. Na, gerai gerai nebesikabinesiu as cia prie jusu :D . Noreciau ir pats paragauti to aliejaus.


Mindaugas:
Parašyta: Kv. 2004 03 18, 21:39
--------------------------------------------------------------------------------
Aliejaus galima užsisakyti per Kauno ar Vilniaus klubą, kainuoja apie 40.
Ten yra ir dešimt rublių per pusę perpleštų ir skonis geras - man patinka


padarelis:
Parašyta: Kv. 2004 03 18, 23:35
--------------------------------------------------------------------------------
Na va, matai, giraite, visos tavo problemos isprestos. :mrgreen:


Padauža:
Parašyta: Tr. 2005 12 21, 21:29
--------------------------------------------------------------------------------
Mindaugas Rašo:
Aliejaus galima užsisakyti per Kauno ar Vilniaus klubą, kainuoja apie 40.
Ten yra ir dešimt rublių per pusę perpleštų ir skonis geras - man patinka


Jei kalbi apie per pusę perplėštus rublius, pasimečiau :) )
Tai ko? Litų ar rublių 40? Ir koks kiekis tiek kainuoja?
Sorry, apšviesk ir mane :wink:


Mindaugas:
Parašyta: Tr. 2005 12 21, 22:05
--------------------------------------------------------------------------------
40lt 100ml


Padauža:
Parašyta: Kv. 2005 12 22, 17:40
--------------------------------------------------------------------------------
:shock:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Gal galima šią temą padaryti lipnią? (arba sukurti atskirą informacinę temą)

ir būtų gerai sukonkretint informaciją. gal yra daugiau žmonių, iš kurių būtų galima gauti kedro riešutų aliejaus (įvairiuose miestuose)
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

O gal kas žino kur aliejaus galima isigyti žemaitijoje ar pajuryje?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 21:31, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote:Man klausimas "pasistojo":
- kuo skiriasi kedrų aliejus, kurio galima įsigyti klubuose, nuo gryno kedrų aliejaus, išpilstyto po 100ml ir parduodamo Rusijoje vaistinėse?
Ar - jokio skirtumo?
Skiriasi netgi labai. :) Skirtumą gali pastebėti jau vien paragavus. Kitoks skonis.

Beje, ir Lietuvoje pardavinėjamas vaistinėse kedrų aliejus. Būna netgi labai mažais kiekiais, pvz. po 12 gr. Aš pirkau ir bandžiau. Visiškai kitoks skonis, nei pas Megre perkant.

Taip pat kartais ateina į mūsų klubus žmonės, kurie siūlo kedrų aliejų, bet irgi ne iš Megre fondo. Jie siūlo žymiai pigiau, bet aš pasitikiu Megre produkcija. Pasakysiu dėl ko.

1. Perkant iš Megre pinigai nukeliauja mūsiškiams. Tai parama mūsų judėjimui. Pinigai pasilieka pas Megre ir fonde, kuris pardavinėja ir pas Lietuvos platintojus. Stiprinkim savo judėjimą. O kam atiduot pinigus kitiems? :) che
2. Megre sakė reikia spausti kedrų aliejų tik su mediniais įrankiais. Tada kedrų aliejus gaunasi daug didesnės kokybės. Aš tikiu, kad jie taip ir daro.
3. Megre sakė, kad negalima trankyti kedrų, negalima jų purtyti, reikia rinkti tik prinokusius kankorėžius ir kurie patys nukrenta. Tikiu, kad ir šitos sąlygos laikosi Megre.
4. Kedro aliejaus kokybė priklauso taip pat nuo žmonių minčių, kurie dirba su kedro aliejum. Vat pvz vaistinėse pardavinėjamas aliejus su mintim gauti kuo didesnį pelną. O Megre gamybos procese, aš tikiu, vistiek geresni žmonės ir su geresnėm mintim daro. Ir visa tai persiduoda aliejaus kokybei.

Dar girdėjau, kad atsirado anastasijiečių Rusijoj ar Baltarusijoj, kurie taip pat su mediniais įrankiais gamina. Ir galbūt taip pat netranko kedrų. Markas iš Latvijos gauna tokio aliejaus ir atveža kartais į Lietuvą. Tas aliejus pigesnis šiek tiek... Nu bet aš neperku jo. Vistiek man rūpi paremti savo (mūsų) judėjimą.

Dar girdėjau, kad ir Lietuvoj kaip rąstinio namo impregnantas naudojamas kedro aliejus. Žodžiu ištepa aliejumi visą rąstinį namą. Ir tai daro Lietuvoj.. TIk reikia tuos žmones susirasti. Bet ten yra techninis aliejus. Jis kainuoja ne 40 lt už 100gr, bet 20 lt už tą patį. Taigi, dvigubai pigiau. Bet jis nelabai tinka maistui.

Taigi - gauti aliejaus pigiau galima, yra įvairūs šaltiniai. Bet ar pigiau yra geriau? Juk kokybė čia svarbiausias dalykas. Nesvarbu, kad geri aliejų, svarbu, kad jis būtų geras ir tau padėtų. :)

O šiaip, kiekvieno teisė rinktis pačiam, mėginti skonį ir žiūrėt koks poveikis vieno ar kito aliejaus. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Vaistinėse parduodamas eterinis kedrų aliejus, todėl ir išpilstytas į mažus buteliukus. Eterinis aliejus negeriamas, jo garais kvepuojama.Ir jis gaminamas iš kedro spyglių arba medienos. Na, o tas aliejus, kurį geriame yra kedro riešutėlių aliejus, lygiai taip pat kaip būna saulėgražų ar alyvuogių aliejus. Jis maistinis.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Irute wrote:Vaistinėse parduodamas eterinis kedrų aliejus, todėl ir išpilstytas į mažus buteliukus.
Oi ne ne... Kalbėjau būtent apie valgomąjį kedrų aliejų. Buvau nusipirkęs tikrai mažą buteliuką ir man tikrai atrodo, kad tik 12 gr ten buvo. Tikras valgomas kedrų aliejus.

Žinoma yra vaistinėse ir eterinis aliejus, bet yra ir valgomo kedrų aliejaus. Eterinis gaminamas iš spyglių, sakų ir t.t., o valgomas iš riešutų. Abi rūšis galima rasti vaistinėse (nevisose) :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Basta,ar tu jau isigijai aliejuko? Man irgi reikia,tai galime susikooperuoti
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

As nemaciau parduotuveje,gal blogai ziurejau.O kokioj tu matei?
As tai manau gal paciom is rusijos parsisiusti,gal dar kas nors nores prisideti prie musu.Kaip tu manai?
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Na gal kas nori.Yra ankstesnis Pieres pranesimas,reik susisiekti su ja.
Aciu,apsilankysiu toje parduotuveje.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

kas dabar is musiskiu siunciasi produkcija is rusijos ir gali kaune parduot? :roll: man reiktu aliejaus, kedru miltu ir sisku :D
DeadlyDark
Posts: 1
Joined: Tue 12 18, 2007, 13:28

Re: Iš kur gauti kedrų aliejaus?

Post by DeadlyDark »

sveiki,as naujoke..taigi norejau paklausti,,o kam skirtas tas kedru aliejus,ka jis daro?;)
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Iš kur gauti kedrų aliejaus?

Post by Toltik »

salotoms labai gerai kedrų aliejus - laba laba skanus ;)... O anastasiukai tai kedrų aliejaus buteliukus į svečius nešiojasi ;), taip sakant "ant vienos ir ant kitos kojos..." ir "ir balso stygoms drėkinti..." ;)...
JulijaSteinway
Posts: 4
Joined: Fri 07 18, 2008, 14:00
Location: Vilnius
Contact:

Re: Iš kur gauti kedrų aliejaus?

Post by JulijaSteinway »

Sveiki.Labai ieskau kedru aliejaus Vilniuje. Gal kas zinote,kur butu galima jo rasti?
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Iš kur gauti kedrų aliejaus?

Post by Toltik »

galima susizinoti per vilniaus kluba, tereik ateiti ir pasiteirauti, ten visi zino kur jo gauti.
samy
Posts: 13
Joined: Wed 08 23, 2006, 22:44
Location: Vilnius

Re: Iš kur gauti kedrų aliejaus?

Post by samy »

O į Vilniaus klubą dėl aliejaus reikia būtinai 2dieni ateit nuo 18h iki 21h ? Ar kuriuo metu galima jo užsisakyti? Per kiek laiko atveža? :)
Post Reply