Kedrinis pakabukas. Prašau pagalbos

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

todėl, kad tiesiog paiimi šakelę, ją supjaustai mažais gabalėliais ir platini. na, pagalvokit, kas čia rengs ekspedicijas ir ieškos skambančių kedrų, kurių būna koks vienas per kiek ten metų?
galima labai sėkmingai nešioti paprastos lietuviškos pušies gabaliuką ar kokio kito medžio ir pačiam prikrauti ją geros energijos. arba pabandyti užsiiauginti skambantį kedrą. kažkurioj knygoj aprašyta kaip tai padaryti
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

arba galima nešioti kedro gabaliuką ir tikėti, kad jis skambantis. ir bus skambantis.

Beje, Lietuvoj irgi kedrų yra. galbūt galima paiimti sausą šakelę ir pačiam pasidaryti medaliuką iš Lietuvoj augusio kedro. Laimis, kurio tel. yra viršuj, turi keletą tokių medaliukų. taip pat ir per V. Megre fondą platinamų kedro gabaliukų. kartais :)

:)
Mesijas

Re: Kedrinis pakabukas.prasau pagalbos.

Post by Mesijas »

ausrytux wrote:Gal kas galit man apsviesti prota ir pasakyti kur galima isigyti kedrini pakabuka? (manau nereikia aiskinti apie koki pakabuka kalbu)

isanksto labai dekui.

(as is Siauliu, jei ka. nors tix bet kuriam mieste. kaip nors nusigausiu) 8)
Kaunas - Donelaičio g. 75b. Knygynas

Siame ezoterineme knygyne turetum rasti pakabuku su kedru as pats cia pirkau :D

O kur dar butu galima gauti pakabuku tai nezinau nes kiek ieskojau tai niekur neradau kad butu butent is kedro
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

kaip tik dabar turiu keletą pakabukų pardavimui...
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
zenzenas
Posts: 26
Joined: Wed 07 12, 2006, 11:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by zenzenas »

Kiekvienas augalas turi savyje tam tikra energijos uztaisa:) Jei jis sutampa su zmogaus, tai tas pats pakabukas ima veikti kaip apsauga arba sustiprinantis tam tikrus zmogaus gebejismus ("Galias") daiktas. Ir visiskai nebutinai tai priklauso nuo tikejimo....
Kedro medis turi labai stipru energijos uztaisa, kuris tuo paciu gali buti ir naudingas ir pavojingas....
Pries isigydami kedrini muleta ar pakabuka palaikykite ji rankose, pajauskite ar jis jums tinkas, ar jis jusu neerzina, nes kitaip jis netik, kad nesaugos ir nepades, bet gali ir pridaryti zalos...
Tikejimas is dalies butinas dalykas, bet nebutinai, nes kedros energija gali arba mus sustiprinti, arba dar susilpninti ir padaryti zalos.
Mano pasiulymas-gerai pagalvokite pries rinkdamiesi bet koki pakabuka
Vidmantas18
Posts: 14
Joined: Mon 12 06, 2010, 18:47

Re: Kedrinis pakabukas. Prašau pagalbos

Post by Vidmantas18 »

_
Last edited by Vidmantas18 on Thu 02 06, 2014, 16:38, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Kedrinis pakabukas. Prašau pagalbos

Post by Laimis »

Knygose rašoma, kad skambančio kedro gabaliuko ir teisingai pagaminto aliejaus poveikis žmogui toks pats. Neturint pakabuko iš kur gaut, galima vartot aliejų.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
briedis
Posts: 134
Joined: Fri 01 06, 2006, 2:03

Re: Kedrinis pakabukas. Prašau pagalbos

Post by briedis »

O tai kur aliejaus gaut? Skambančio kedro?
Vidmantas18
Posts: 14
Joined: Mon 12 06, 2010, 18:47

Re: Kedrinis pakabukas. Prašau pagalbos

Post by Vidmantas18 »

_
Last edited by Vidmantas18 on Thu 02 06, 2014, 16:38, edited 1 time in total.
briedis
Posts: 134
Joined: Fri 01 06, 2006, 2:03

Re: Kedrinis pakabukas. Prašau pagalbos

Post by briedis »

Kedrų tai aš žinau kur ieškot, bet kur aliejaus skambančio?
Vidmantas18
Posts: 14
Joined: Mon 12 06, 2010, 18:47

Re: Kedrinis pakabukas. Prašau pagalbos

Post by Vidmantas18 »

_
Last edited by Vidmantas18 on Thu 02 06, 2014, 16:37, edited 1 time in total.
kestutis670
Posts: 183
Joined: Mon 01 18, 2010, 15:02

Re: Kedrinis pakabukas. Prašau pagalbos

Post by kestutis670 »

:h: Sveiki.
Noriu ir aš išsakyti keletą minčių apie pakabukus...
Dabartiniame amžiuje didžia dalimi pakabukai tapo garderobo aksesuarais t.y. puošybos elementais , jie gaminami iš įvairiausių medžiagų. Tai ir metalai , brangieji ir pusbrangiai akmenys , meniškai apdoroti medžių gabaliukai ir t.t. , tačiau buvo pamiršta pirminė jų paskirtis.
Senų senovėje , kol žmonių jutiminių sugebėjimų dar nebuvo atbukinusios technologijos su savo įmantriais prietaisais , pakabukai tarnavo visai kitokiems tikslams. Jie buvo skirti apsaugai nuo pavojų , ligų , pagal juos žmonės suprasdavo kokiai genčiai priklauso pakabuko savininkas , net kokią padėtį gentyje užima (vadas , žynys ar karys). Pakabukai tarnavo ir kaip "ryšio" priemonė. Tais laikais niekas nesinešiojo "mobiliakų" , bet turėjo labiau išlavėjusį mentalinį suvokimą. Iš tų laikų ir atkeliavo paprotys apsikeisti tokiais pakabukais su artimais žmonėmis kur nors išvykstant , o tais laikais tai buvo tarsi apsikeitimas telefono numeriais. Telepatija - mūsų laikų telefono prototipas.
Negana to ant tokių pakabukų - amuletų neretai būdavo išraižomi "magiški" simboliai. Mokslininkai tyrinėję tuos simbolius pripažįsta , jog tai mini kamertonai dėl savo specifinės konfigūracijos ir formos generuojantys tam tikro dažnio vibracijas , labai panašias į mūsų smegenų , encefalogramose užrašomas vibracijas. Taigi, tokių simbolių kombinacijos išraižytos ant amuletų savo vibracijomis sužadindavo amuleto savininko smegenų funkcijas ir tokiu būdu žmogus neretai išvengdavo tykančių pavojų , nes budavo priverstas stabtelti , įvertinti padėtį ir pasirinkti sprendimą.
Tų laikų žmogus daug artimiau bendravo su jį supančia natūralia aplinka , labiau ją jautė ir suprato. Todėl pakabukus pasidarydavo ir sau iš įvairių medžių , mineralų ir kt. su tiksline paskirtimi. O tų tikslų žmogus visais laikais turėjo ir tebeturi labai daug... :D
Turite jų ir jūs , tad bandykite pajusti ką sako jums koks nors medis ar akmenukas , pasidarykite savo rankomis(būtina sąlyga) kokį nors pakabuką ir pajuskite jo veikimą , o visi kiti - pirktiniai , bus tik tai apie ką rašiau pačioj pradžioj.
Sėkmės ieškojimuose :!:
:love: :h:
Post Reply