Kedrinis pakabukas. Prašau pagalbos

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Kedrinis pakabukas. Prašau pagalbos

Post by ausrytux »

Gal kas galit man apsviesti prota ir pasakyti kur galima isigyti kedrini pakabuka? (manau nereikia aiskinti apie koki pakabuka kalbu)

isanksto labai dekui.

(as is Siauliu, jei ka. nors tix bet kuriam mieste. kaip nors nusigausiu) 8)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

kam jums tie kedro gabaliukai
as pavyzdziui neturiu ir man nereikia

siaip siulau tureti gyvus kedrus!!!
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ištikrūjų būtų geriau tikras kedras,bet jis gali užimti nemažai laiko kol užaugs ir visa kita.Tai per tą laiką galima irgi panešio pakabukus.i ir vėliau :D .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

tikrai butu gerai ir tikras-gyvas kedriukas. toki irgi butinai pasisodinsiu savo sodyboje. (bet pakabuko irgi noriu) 8) :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Jei skambančiū kedrū būtų kiekvienam žmogui,tai nė tū pakabukų nereikėtų,o kadangi jų tiek nėra,pakabukai tam ir reikalingi.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

kazkaip ziuriu kad pasidare populiaru skleisti dezinformacija forume, ir Basta yra NR1 siame reikale

gerai, is kur istraukei kad ne siaip kedro bet butent skambancio kendro gabaleliai yra platinami.

perskaicius apie Anastasijos tevu mirti man neatrodo kad labai jau nepavojinga tiesiog pjauti zemen skambancius kedrus kad kazkas galetu ant kaklo pasikabint kaip kad kabina kryzelius, vilko nadtu verinius ir pan.
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

ar nera mintis, kad visokie pakabukai ir amuletai esa apsaugo, padeda- zmoniu issigalvojimas? Didziausia jega yra musu tikejimas. O be jo jokie pakabukai mums nepades.
Mylėdama mokausi.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Dievo kary,tu esi neteisus,kad pakabukai gali kaip nors pakenkti.Juk skambančio kedro pakabukas palyginti su pačiu skambančiu kedru yra tik mažulytė jo dalelė,ji duos tik mažą dalelę tos visos informacijos,o be to ir gyvybė ne tokia bus kaip kedro.Taigi aš manau,kad pakabukai visiškai nepavojingi. :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

Pagone> tikiu. is esmes taip ir yra. savo tikejima sutelki i viena pakabuka (vieniems tai kryzius, kitiems-kedras.jokio skirtumo) ir tada jis tau padeda. nors is esmes padeda minciu galia. tavo minciu galia. o as vistiek noriu kedro pakabuko.man atrodo jis turi geros energijos. 8) :P :roll: :D :) :shock: :? 8) :lol:
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

Liūtaširdė wrote:Dievo kary,tu esi neteisus,kad pakabukai gali kaip nors pakenkti.Juk skambančio kedro pakabukas palyginti su pačiu skambančiu kedru yra tik mažulytė jo dalelė,ji duos tik mažą dalelę tos visos informacijos,o be to ir gyvybė ne tokia bus kaip kedro.Taigi aš manau,kad pakabukai visiškai nepavojingi. :mrgreen:

pardon.. o pardavinejami ir platinami pakabukai - tik skambanciu kedru, nes kai pagalvoji... tai kas ci azino. kiek tas kedras is kurio tavo pakabukas, yra skambantis. bet gal cia viskas sazininga?? :roll: :shock: :roll: :?:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Pardavinėjami yra paprasto, neskambančio kedro pakabukai :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Kreipkitės į Laimį - 8 671 61603 :) Jis būna ir Vilniuj ir Kaune ;)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Anastasijos senelis ir prosenelis sakė, kad skambantys kedrai skaudžiai žūva, kai jų neišdalina žmonėms, nes jie turi sudeginti visą sukauptą energiją.
Jei ką dabar dezinformuoju, tai prašom pataisyti


taigi va ausktesniame sakinyje dezinformuoji, jei as neklystu

jei neklystu skambantys kedrai pagal knyga spinduliuoja energija i kosmosa, o tasai buvo nuluzes todel spinduliavo horizontaliai, anastasijos tevai norejo istaisyti sita situacija ir zuvo

dabar klausimas kuris is musu dezinformuoja ar as blogai atsimindamas kas buvo knygoje parasyta, ar velgi kaip iprasta - Basta

kaip ten bebutu atsisakau toliau stabdyti Bastos dezinformacija, tiesiog yra kitu uzsiemimu
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

aisku, vadinasi suklydau as, o tai reiskia... o tai
reiskia kad vis dar esu zmogus!

va kai pradesiu nebeklysti, tada teks susirupinti

atsiprasau ir aciu, Basta :)
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

Aušrinė wrote:Pardavinėjami yra paprasto, neskambančio kedro pakabukai :)

kvailas klausimas, bet rupi: kodel paprasto, o ne skambancio?? :roll:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

todėl, kad tiesiog paiimi šakelę, ją supjaustai mažais gabalėliais ir platini. na, pagalvokit, kas čia rengs ekspedicijas ir ieškos skambančių kedrų, kurių būna koks vienas per kiek ten metų?
galima labai sėkmingai nešioti paprastos lietuviškos pušies gabaliuką ar kokio kito medžio ir pačiam prikrauti ją geros energijos. arba pabandyti užsiiauginti skambantį kedrą. kažkurioj knygoj aprašyta kaip tai padaryti
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

arba galima nešioti kedro gabaliuką ir tikėti, kad jis skambantis. ir bus skambantis.

Beje, Lietuvoj irgi kedrų yra. galbūt galima paiimti sausą šakelę ir pačiam pasidaryti medaliuką iš Lietuvoj augusio kedro. Laimis, kurio tel. yra viršuj, turi keletą tokių medaliukų. taip pat ir per V. Megre fondą platinamų kedro gabaliukų. kartais :)

:)
Mesijas

Re: Kedrinis pakabukas.prasau pagalbos.

Post by Mesijas »

ausrytux wrote:Gal kas galit man apsviesti prota ir pasakyti kur galima isigyti kedrini pakabuka? (manau nereikia aiskinti apie koki pakabuka kalbu)

isanksto labai dekui.

(as is Siauliu, jei ka. nors tix bet kuriam mieste. kaip nors nusigausiu) 8)
Kaunas - Donelaičio g. 75b. Knygynas

Siame ezoterineme knygyne turetum rasti pakabuku su kedru as pats cia pirkau :D

O kur dar butu galima gauti pakabuku tai nezinau nes kiek ieskojau tai niekur neradau kad butu butent is kedro
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

kaip tik dabar turiu keletą pakabukų pardavimui...
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
zenzenas
Posts: 26
Joined: Wed 07 12, 2006, 11:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by zenzenas »

Kiekvienas augalas turi savyje tam tikra energijos uztaisa:) Jei jis sutampa su zmogaus, tai tas pats pakabukas ima veikti kaip apsauga arba sustiprinantis tam tikrus zmogaus gebejismus ("Galias") daiktas. Ir visiskai nebutinai tai priklauso nuo tikejimo....
Kedro medis turi labai stipru energijos uztaisa, kuris tuo paciu gali buti ir naudingas ir pavojingas....
Pries isigydami kedrini muleta ar pakabuka palaikykite ji rankose, pajauskite ar jis jums tinkas, ar jis jusu neerzina, nes kitaip jis netik, kad nesaugos ir nepades, bet gali ir pridaryti zalos...
Tikejimas is dalies butinas dalykas, bet nebutinai, nes kedros energija gali arba mus sustiprinti, arba dar susilpninti ir padaryti zalos.
Mano pasiulymas-gerai pagalvokite pries rinkdamiesi bet koki pakabuka
Post Reply