Piramidės namuose

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Lorytė wrote: bet pati niekam savo gyvenimo būdo neperšu ir nelabai myliu, kai man ima kažką perdėtai siūlyti. :? :wink:
o čia nuo charakterio priklauso, yra tam tikrų individualių bruožų, dėl kurių ne taip lengva persiauklėti, (pvz., jei esi iš prigimties įkyrus) :wink: :wink: :D

o Aurėjai, norėčiau ir pritarti ir švelniai paprieštarauti - sutinku, kad nedera nieko menkinti, peikti ar nuvertinti. ta pačia logika sekant, nereikėtų ir savo EGO visiškai nuneigti, netgi galėtų žmoguje likti kas nors nepatrauklaus, man tai netrukdo gerėtis žmogumi, jei jis suvokia savo ydas. gal tada pakanka siekti suprasti savo netobulumus, bet ar visiškai gali jų atsikratyti - lyg ir būsi nebe tu :roll: na nežinau, šiaip mąstau apie žmogiškąsias savybes ir man intuicija sako (nepaisant visų didžiųjų mokytojų nuomonės, "bliamba, juk ir aš turiu menką teisę į nuomonę - vėl ego lenda, jukš bjaurybe"), kad šiek tiek EGO yra visai neblogai - dideliės galimybės dvasiniam tobulėjimui :wink: :lol: :mrgreen:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Ismintingai tu ,Dobe ,cia ismastei .Pritariu tau. :lol: :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Lorytė wrote: Aga, nutiko: tavo žinutės mane ko tai erzint ėmė paskutiniu metu.
Vach, nu mano žinutės, mano veiksmai ir mano žodžiai nuolatos užkabina žmones, erzina... Čia jau aš pripratęs prie to. :)

Tiesiog drasiai rėžiu savo nuomonę ir nieko nenutyliu. Be to esu kiek kitoks... dažnai žmones erzina, kad aš statysiu šiaudų namą, kad grūdinuosi, kad mėsos nevalgau, kad mediniais šaukštais valgau... Che che...

Bet šiaip nesu labai jau blogas... Tiesiog esu kitoks, o iš čia ir nesusišnekėjimas su žmonėmis, erzinimas. :) Nu, niekis, apsišlifuosiu kadatais :)
Šviesūs ir šilti eilėraščiai:
http://blogas.lt/glesumele
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Vėl pasikeičiau... wrote: Be to esu kiek kitoks...
Nu ir kuo jau tu kitoks: žmogus kaip visi. Dvi kojos, dvi rankos, dar ir akiniai kaip pas didelę dalį kitų. 8)
(O kad erzini, juk su daug juokų parašiau. :wink: )
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Aureja wrote:Priestarauju ,tau Laimi.!!! Taip sutinku ,kad zmoogus yra pati stipriausia butybe zemeje,bet pamirsai pamineti svarbiausia momenta...zmogus ,kuris sutirbde savaji EGO - tada jis tampa stipriausia ,sviesiausia ,arciausiai Dievo butybe.
:) Nu tai kaip matau neprieštarauji. Tu sutinki, tik sakai, jog užmiršau paminėti svarbiausią momentą. :) Taip užmiršau. O tu papildei. :) Tai daba prieštaravimo kaip suprantu nebeliko?

Kiek pastebejau ...pas tave yra tas ego dar gana didelis ,nes sitaip sumenkinai piramidziu galia.Gal pamirsai ,kodel ir kam state Egipto civilacija piramides,juk jos neskirtos kapavietems ,tikiuosi skaitei apie tai vertingose knygose.
Na, šiame gyvenime, tai aš niekad ir nežinojau kam tas piramides statė, taip kad negalėjau pamiršti. :) o kas knygose rašoma, tai... nu kiekvienas turim savo galvą ir reikia vadovautis savo protu, o ne tuo, kas rašoma knygose.

Beje, o ką konkrečiai turi galvoj, kai sakai, kad jos neskirtos kapavietėms? Ten šiaip yra kūnai, užbalzamuoti, palaidoti... Labai panašu į kapavietes. Vat dolmenuose ankstyvuosiuose, tai žmogus matosi, kad mirė dolmeno viduje, kad jis ten gyveno, tą įrodo palaikų išsidėstymas. O piramidėse žmonės buvo laidojami, tai kapavietės. O gal sukonkretink ką turi galvoj sakydama, kad tai ne kapavietės?

Taip pat sumenkinai Sai Babos reiksme zmonijos labui/bent galejai is pagarbos parasyti Jo varda didziosiomis raidemis/ Nebijok ,zmones /kaip tu sakai vaziuoja is smalsumo/ gauna ten ..net labai daug.....vien pabuvus Jo asrame pleciasi ju samone ir t.t.. jiems grizus ,jau vien veidai dauk ka biloja apie tai...jie svyti ,tampa ramesni, atlaidesni ir pan.
Nu gal neteisingai žodžius išdėliojau - bet štai cituoju save:
Nu, kad ir koks genijus yra sai baba. Jei ten važiuoji tik pasmalsauti, pažiūrėti kaip jis atrodo, jei tik pamatai, o savo gyvenimo būdo nepakeiti, tai vieni niekai bet jei pakeiti, tai jau vertas dėmesio reiškinys...
Vam parašiau du dalykus: 1. jei nepakeiti savo gyvenimo būdo, tai nieko vertas; 2. jei pakeiti, tai jau vertas dėmesio.

Jei matom, kad Satja Sai Baba gerai veikia žmones, kad jie ne tik grįžta besišypsantys, bet ir pakeičia kažką savo gyvenime, pvz. meta blogą darbą kenkiantį žemei ir susiranda kitą, kad mažiau kenktų, tai jau konkretus gyvenimo būdo keitimas... ilgalaikis... vat jei taip įvyksta, tai tada Satja Sai Baba vertas dėmesio.

Taigi, apie Baba nieko blogo nepasakiau, juo tikiu ir gerbiu. Aš gi visai ką kita turėjau omeny toje žinutėje ;)
Dar tau daug reikes padirbeti su savimi ,mielas Laimi,nezinau kokiom priemonem tirpinsi savaji Ego.Jei girdejai tibetieciu pagrindinis gyvenimo tikslas-- tai ego sumazinimas.
Nu jei tibetiečių toks tikslas, tai tegu JIE ir siekia savo tikslo. Aš Laimis ir siekiu Laimiško tikslo. :)
Niekada nereikia nieko menkinti ...viskas yra svarbu zmogaus gyvenime.
Nu bet nereikia ir nutylėti. Matom, kad vanduo užterštas, tai ir sakom... matom, kad oras užterštas ir kad dėl to vaikai gimsta apsigimę, tai ir sakom... matom, kad yra geresnių dalykų už piramides, tai ir sakom... :)
Šviesūs ir šilti eilėraščiai:
http://blogas.lt/glesumele
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Lorytė wrote:Nu ir kuo jau tu kitoks: žmogus kaip visi. Dvi kojos, dvi rankos, dar ir akiniai kaip pas didelę dalį kitų. 8)
(O kad erzini, juk su daug juokų parašiau. :wink: )
Reikia temą man atsidaryti apie save, kaip darjos šiokiadieniai... ar bastos keverzonės.. :) Pašnekėsim apie mane koks aš kitoks :) che che
Šviesūs ir šilti eilėraščiai:
http://blogas.lt/glesumele
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Trumpam grizau is "atostogu " kad atsakyciau i klausima del Egipto piramidziu tau.Ne vien is knygu tai suzinojau,bet labai domejausi ir ziurejau idomias laidas per Discovery ,rode net musu LTV vienoje laidoje apie tai.Vienu zodziu mokslininkai pasidalino tarsi i dvi stovyklas : vieni tvirtino ,kad tai kapavietes,kiti-atvirkciai ,kad tai tarsi dvasinio pasiekimo ar ugdymo tarsi mokykla ,transformatorius .As nemokesiu moksliskai visa tai aprasyti.Bet istikruju tai mokslininkai tai nerado piramidese jokiu pedsaku ,kad ten butu kapaviete.Discovery laidoje maciau idomia laida ,kaip vienas anglas gidas Dzonas ,savo turistus vezdavo i dykumoje esancias piramides ,jis pasakojo ,jog didziausi skeptikai akivaizdziai pasikeisdavo ,kai jie ieje i piramides vidu ,pamedituodavo .Zaibiska transformacija vykdavo zmoniu samoneje jei taip galima pavadinti.

Paanalizuosiu truputi .....kadangi atspausdinai Sai Babos varda didziosiomis ,tai matau ...kad tavo Ego truputeli atitirpo. Sveikinu :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Aureja wrote:Trumpam grizau is "atostogu " kad atsakyciau i klausima del Egipto piramidziu tau.Ne vien is knygu tai suzinojau,bet labai domejausi ir ziurejau idomias laidas per Discovery ,rode net musu LTV vienoje laidoje apie tai.Vienu zodziu mokslininkai pasidalino tarsi i dvi stovyklas : vieni tvirtino ,kad tai kapavietes,kiti-atvirkciai ,kad tai tarsi dvasinio pasiekimo ar ugdymo tarsi mokykla ,transformatorius .As nemokesiu moksliskai visa tai aprasyti.Bet istikruju tai mokslininkai tai nerado piramidese jokiu pedsaku ,kad ten butu kapaviete.Discovery laidoje maciau idomia laida ,kaip vienas anglas gidas Dzonas ,savo turistus vezdavo i dykumoje esancias piramides ,jis pasakojo ,jog didziausi skeptikai akivaizdziai pasikeisdavo ,kai jie ieje i piramides vidu ,pamedituodavo .Zaibiska transformacija vykdavo zmoniu samoneje jei taip galima pavadinti.

Paanalizuosiu truputi .....kadangi atspausdinai Sai Babos varda didziosiomis ,tai matau ...kad tavo Ego truputeli atitirpo. Sveikinu :lol:
Pala pala... Nieko čia nesupratau ką parašei. Kažką kažkur matei, bet pati nežinai ką tiksliai ir negali pasakyti... Kalbėkim konkrečiau :)

1. Egipto piramidėse (turbūt beveik visose) yra faraonų kūnai mumifikuoti ir palaidoti. Kūnai yra. Tai kaip suprasti sakinį: "istikruju tai mokslininkai tai nerado piramidese jokiu pedsaku ,kad ten butu kapaviete"? Kaip suprast? Juk kūnai yra, mumifikuoti ir palikti piramidėj. Kaip tai ne kapavietė?

2. O dėl to, kad žmonės piramidėje kažkurioje pasikeisdavo, vykdavo žaibiška transformacija, tai... daug tokių vietų yra... Šv.Ninos kalnas, visokie vienuolynai, visokie šaltiniai, visokie vaiduoklių namai... Visur to yra. Piramidžių išskirtinumo čia visai nematau. Ten laisvai galėjo būt kapavietė, paskui pasidaryt aktyvi energetiškai vieta ir nieko nuostabaus, kad ten žmonės keičiasi. Bet prie ko čia piramidė? Visur tokių vietų galima rasti...

Ir baikim šnekėt taip neaiškiai: "mačiau per Diskovery, bet net pati nesuprantu ką mačiau ir negaliu paaiškinti, bet tikrai žinau, kad aš neklystu" :) Che... prašom konkrečiai pateikti įrodymus: citatas pateik, atpasakok argumentus... Va tada žiūrėsim ar tos piramidės geras dalykas ar blogas. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Anastasija sakė kad piramidės atlieka tokią funkcija kaip dolmenai tik kur kas silpnesne. Jautresni žmonės ten gal ir pasikeičia, bet kad ten kapavietės jau senai įrodyta.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Tame ir esme ,kad balzamuotu kunu piramidese nerado.Net nera tenai jokiu budingu kapavietems egiptietisku piesiniu ,vaizduojanciu pomirtini gyvenima ir t.tTas laidas maciau jau senokai ...pries 2-3 metus ,tai tikrai neatgaminsiu nei pavadinimu ,nei rodymo laiko ,nei auttoriu ir t.t labai apgailestauju.Tikiuosi tau pasiseks gauti issamesnes informacijos apie tai . :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

:) Che... :) Manau suprantu kame problema. :) Pabandysiu paaiškinti. :)

Beveik visose Egipto piramidėse yra rastos mumijos. Ilgą laiką buvo manoma, kad jų paskirtis yra TIK kaip kapaviečių. Piramidžių rasta gal šimtai, o gal tūkstančiai... Nežinau... Bet labai daug...

O vat naujausiais duomenimis, toje dykumoje, kur mini Aurėja, mokslininkai neseniai atrado dar keletą piramidžių. Ir pasirodė, kad ten nėra mumijų.

Vat tada prasidėjo įvairios teorijos:
1. gal kas tas mumijas pagrobė
2. gal pastatė piramides, bet nespėjo palaidot, priešai užpuolė ar kažkaip panašiai...
3. galbūt šitas konkrečias piramides naudojo visai ne laidojimui, o kitiems dalykams.

Bet esmė, kad kalba eina apie konkrečias keletą piramidžių. Jos yra mažos. Kalba neina apie tas didžiąsias piramides, kurių yra pilna Egipte ir kur tikrai yra kūnai.

Natūralu, kad mokslininkai atradę piramides be kūnų pradeda kelti tuos 3 klausimus. Netgi pradeda mąstyti ir apie tas paprastas piramides su kūnais. Galbūt jos buvo skirtos NE TIK laidojimui. Kad jos skirtos laidojimui, tai niekas nesiginčyja, bet galbūt jos skirtos NE TIK laidojimui, gal jos turi kažkokią kitokią paskirtį.

O kad jos turi kitokią paskirtį, tai pasakojo Anastasija. O jos pasakojimas, kaip supratau buvo maždaug toks:

Anksčiau žmonės statė dolmenus. Prieš 10 000 metų maždaug. Ir baigė statyt. O kas tada nutiko? Ogi vistiek statė dolmenus. Yra dar visai neseniai pastatytų dolmenų. Tik tas statymas jau išsigimęs, vėlesniais laikais jau žmonės ne patys ten nueina ir medituoja, o tiesiog palaidojami.

Kad tai panašu į tiesą, tai gali paliudyti archeologiniai tyrinėjimai. Senuosiuose dolmenuose kaulai sukritę įvairiai, matosi, kad žmonės mirė tai sėdėdami, tai gulėdami, tai prisišlieję prie sienos. O vėlyvuosiuose dolmenuose aiškiai matosi, kad žmonės palaidoti. Netgi yra kad urnos pastatytos su sudegintų žmonių pelenais. Kartais būdavo taip, kad senajį dolmeną atidarydavo ir ten palaidodavo naujų žmonių. Apie dolmenus pilna mokslinės archeologinės informacijos internete, taip kad galima šitus dalykus nesunkiai atsekti.

Taip pat Anastasija sakė, kad po dolmenų buvo pradėtos statyti piramidės. Jos veikia kur kas silpniau. Prie dolmeno užtenka ateiti vienam žmogui ir jis gali gauti atsakymus, o prie piramidės reikia susirinkti žmonių grupei, sustoti iš visų piramidės pusių ir žiūrėti į viršūnę, ten susidaro panašus į radiaciją spinduliavimas ir taip gaunami atsakymai.

Na, kad šituos žodžius patikrinti, tai reikia nuvažiuot prie tikrų dolmenų (visi kur randasi kitose šalyse, nei Rusija netinka, nes ten jų kitokia paskirtis buvo žr. straipsnį http://meileserdve.anastasija.lt/dolmen ... uvoje.html ), taigi nuvažiuoti prie tikrų dolmenų patikrinti kaip jie veikia ir po to nuvažiuoti prie piramidžių ir taip pat pažiūrėti kaip jie veikia. Ir tada jau bus galima kažką sakyti.

Aš mačiau žmones kurie buvo prie dolmenų Rusijoje. Ant jų jokio poveikio nepastebėjau, nors jie ir viduj miegoti bandė ir t.t. Jokio poveikio nepastebėjau, bet gal dar pastebėsim... Gal su laiku. Bet pamenu, kad vėlgi ta pati Anastasija sakė, kad vyrui netinka tas dolmenas, kur jos pramumulė gyvena. Vat galbūt kiekvienas dolmenas turi atskirą savo paskirtį. Kokia ji yra mes dar nežinom. Kažkokie aiškiaregiai bandė nustatinėti pavadinimus, bet aš jais nepasitikiu... (priedo yra įrodymų šiokių tokių, kad vienas dolmenas nepatenkintas, kad jį taip pavadino).

O jei kiekvienas dolmenas turi savo paskirtį, tai pas jį gali gauti tik konkrečis atsakymus. Pvz. pas Anastasijos pramomulią gali gauti žinių kaip maitinti kūdykius, prie kitų vėl kitaip. O tie žmonės kur nuvažiuoja prie dolmenų ką jie ten daro? Smalsauja? Nakvoja juose? Bando pajusti energetiką? O argi to reikia? Jei jie skirti konkretiems klausimams, tai reikia prie jų konkrečias mintis ir mintyti. Vat nuvažiuoji prie pramomulės dolmeno ir mąstai būtent apie kūdykių žindymą, nes tam jis skirtas...

O ką mes žinom apie piramides? Kam jos skirtos? Ir apie kurias piramides? Ankstyvieji dolmenai veikia (prieš 10 000 metų pastatyti), o vėlyvieji dolmenai, tai tiesiog akmenų krūvos su palaidotais žmonėmis. Tai jei piramidės irgi išsigimė, tai gal tos piramidės, kurios su žmonėmis jau nebeveikia. Gal reikia eiti prie tų piramidžių kur nėra kūnų? Vat galbūt galbūt. Reikia nueiti ir patikrinti...

Vat tiek apie Egipto piramides. O apie tas piramides kur mūsų namuose kiekvienas gali pasidaryti, tai išvis :) Aš galiu dolmeną pasidaryti, ar jis veiks? Aišku, kad veiks, tik labai silpnai. Piramidės ar veikia tos mažytės naminės. Aišku, kad veikia... Pastebėta, kad jų viduje sterilesnė aplinka, t.y. ten bakterijos arba visai nesiveisia arba bent jau jų veikimas sulėtėja. Iš čia pareina ir žvilgantis šunų kailis, ir ilgesnis produktų laikymasis, ir visa kita su tuo susiję. Kuo mažiau bakterijų kenksmingų, tuo kažkam geriau... Va su šituo dalyku sutinku. Jį galima panaudoti praktiniams tikslams. Kiekvienas gali pasidaryti piramidę ir ten laikyti pieną ar kažką panašaus. Bet jei sakoma, kad piramidė nuima kenksmingą Emulgatorių poveikį... Hmmm..nu kaip ji gali jį nuimti? Ji naikina visa kas gyva, o emulgatoriai paprastai būna negyvi, nors gal keletas yra ir gyvų, reikės pasidomėti. :) O kad piramidės skleidžia kažkokią energetiką kurią ten jaučia tik ekstrasensai... Nu tai nežinau nežinau..kiekvienas daiktas skleidžia... nematau nieko ypatingo...

Na, vat ir baigiasi piramidžių panaudojimas. Ar dar kam nors jas galima panaudoti? Tik keliems praktiniams veiksmams. Taigi... galbūt nesupyksit, kad tada darau išvadą - naminės piramidės niekuo nesiskiria nuo atsuktuvo, šaldytuvo ar skalbimo mašinos :)

Čia nekalbu apie nenamines piramides. Pvz. Poviliuko piramidė matom, kad veikia. Duoda rezultatus kažkokius. Galim rasti rezultatų ir kai kuriose Egipto piramidėse. Bet, manau, tik kai kuriose, o ne visose.

Tai jei keletas piramidžių kažkam išgelbės gyvenimą, tai dar nereiškia, kad visos piramidės yra stebuklingos. Ir nereiškia, kad visi dolmenai stebuklingi. Vat mes turim dolmeną Tveruose, Lietuvoj.. Nu ir kas nuo to keičiasi? Jis kažkam padeda? Lietuvoj žmonės pasidarė nuostabesni nuo to? O gal tai vėlyvojo statymo dolmenas? Gal ten tik palaidojo žmogų ir tiek? Gal jis neveikia?

Vat duokit rezultatus, duokit argumentus, o tada galėsim šnekėti... O kas parašyta knygose ir nepatikrinta ar ką per teliką parodo, tai vieni tauškalai. Turim savo galvas ir mąstykim. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Egipto piramides yra itrauktos i septyniu Pasaulio stebuklu saraza.Jau vien tai daug ka byloja.

Palyginai namines piramides su atsuktuvu ,saldytuvu ir pan.

Zmones ,praeje Indijoje 21 dienos procesa kalba atvirkciai......jos labai padeda medituojant namuose ...sustipreja ,pagileja pojuciai ..ir t.t.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Aureja wrote:Egipto piramides yra itrauktos i septyniu Pasaulio stebuklu saraza.Jau vien tai daug ka byloja.

Palyginai namines piramides su atsuktuvu ,saldytuvu ir pan.

Zmones ,praeje Indijoje 21 dienos procesa kalba atvirkciai......jos labai padeda medituojant namuose ...sustipreja ,pagileja pojuciai ..ir t.t.
Na, kad kažkas paskelbė piramides Pasaulio stebuklu, tai dar nieko nereiškia. Reikia žiūrėti kodėl jie piramides įrašė į tą sąrašą. O sąrašas toks:

"IIIa.pr.Kr. kažkieno paskelbti statiniai ar dailės kūriniai, kurie savo dydžiu ir ypatinga technika stebino amžininkus. Jie tapo pasaulio įžymybių etalonais. Tai Gizos piramidės (Egipte), Halikarnaso mauzoliejus, Rodo kolosas, Aleksandrijos švyturys, Artemidės šventykla Efese, Fidijo sukurta Dzeuso statula Olimpijoje, kabantieji Semiramidės sodai Babilone." Šaltinis: http://www.ipc.lt/wg/php/wg.php?zs=30&zn=84

Na, čia akivaizdus vienas dalykas - kad visi pastatai buvo labai dideli, tai graikai ir pasakė, kad stebuklas. :) Mauzoliejus, statulos, švyturys... NIEKAI :!:

Dabar stebuklu irgi vadina bet kokį didžiausią pasaulio pastatą. :) Dvyniai New Yorke irgi buvo stebuklas... :)

O dėl tų žmonių, kurie pabuvo Indijoj ir kažką pasakė, tai aš jais labiau pasitikiu, nei pasaulio stebuklų sąrašu. Man atrodo, kad jie gali sakyt tiesą. Tik vat būtų labai šaunu išgirsti tuos jų pasakojimus ir konkrečius faktus, kuriuos jie pamini. Neužtenka pasakyti - man geriau prie piramidės. Reikia konkretesnių potyrių aprašymų. Jei tokių žinai, tai prirašyk šioje temoje. Gal tai praplės mūsų sąmonę... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Tas zmogus dabar yra isvykes i Indija pasitobulinti,mes jo labai laukiam sugriztant.Jis pats mums pasakojo ,kad apie ji jau isgirsta daugelio judejimo vadovu ir pasikviecia ji pravesti seminarus...kvietesi Jogos studijos vadovas Vitalis,reiki atsovai,Siauliu jogos studija ir kt. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 21:33, edited 1 time in total.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Sutinku,Padauza su šita tavo teorija!
Zmonės daznai "tingi"galvoti..........ir daro viską,ką kazkas pasakė,kazkur nugirdo.......kazką išbandė!Bet ar tai gerai -būtent jam pačiam ,ar kitam ir nepagalvoja! :wink: :wink: :wink:
Todėl linkiu netingėti........."pagalvoti" :)
Viską daryk 100%
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Rasau paskutini laiskuti sioje temoje ,nes akis man atvere /koks idomus sutapimas / diktuotas Konfucijaus laiskas.

Labai dziaugiuosi ismintingais Bastos laiskeliais.Teisingu keliu eini.Sekmes tau ! Kai parasei apie siaudinius piramides formos stogelius ant senoviniu namu ....tai prisiminiau ir as svarbius dalykus.

Besimeldziantis zmogus sudeda rankas prie sirdies cakros piramides forma ne siaip sau ...tai gilus zinojimas ,kad tokiu budu prades teketi Dieviska energija ,tiesiog ja galima pajausti ...pvz.karsti ir pan.

Zymus pasaulyje sveikuolis japonas Kacuzo Nisi ,kuris savo sukurtu metodu isgyde daugybe zmoniu visame pasaulyje ,sako ir akcentuoja butent i ranku sudejima ..t.y tarsi maldai sudejus rankas,jis visa tai panaudoja savo vibraciniuose gydomuose pratimuose.Jis tai apraso savo knygelese "Auksines kasdieninio gyvenimo taisykles ""Kraujo ir kraujagysliu stiprinimas"Toks ranku sudejimas .t.y piramides forma padeda zmogui gauti kosmine energija ...arba gydyma.Zinomas ir labai naudingas jogos pratimas"Saules pasveikinimas " taip pat pradedamas ranku sudejimu piramides forma ,toliau keliama virs galvos ir t.t.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jo, Basta gerai ir išmintingai parašė. Aš tiek aiškinau, tiek prirašiau, o Basta paėmė ir keliais žodžiais tą patį parašė. :) Net Aurėjai patiko. :) Tai dar vienas įrodymas, kad mintis reikšti man sekasi sunkiai. :) che
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Man labai daug dalyku tavyje ,Laimi ,patinka..visu net negaleciau isvardinti....pirmiausia tai tavo toliarancija kitaip mastantiems ir pan.labai gerbiu tave. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Che, tai atvaryk į forumo susitikimą... :) Tik per upę tau pereit reikia ;) prie Kleboniškio gyvenu. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Post Reply