Dėlės arba Siurbėlės

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Post Reply
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Dėlės arba Siurbėlės

Post by Kristina »

Noreciau pasidalinti savo patirtimi apie gydyma delemis- jis tikrai man padejo :D :D :D Kiek ko esu isbandziusi tai vis rezultatai buna tokie neaiskus lyg padejo , o gal ir siaip praejo. Po to kai man buvo uzdetos 6 deles per 2 dienas iskart pajutau zymu pagerejima. Seniau man jos buvo slykstu. Is vis net bijojau tos proceduros ( todel pirmiausiai dejo ant nugaros :) ), o dabar net pamilau tas mazytes siurbelytes, juk taip efektyviai gali padeti zmonems :D
Idomu ar dar kas esat bande ir kaip jums poveikis?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Kristina, nuo ko jos tau padėjo? :roll:
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Skaudedavo skrandi kiekviena ryta kol ko nors nepavalgydavau, apie 5 metus .Gydytojai nieko ypatinga nerado, sake gal nerviniu pagrindu :) . Po siurbeliu sekanti ryta nustojo, net pati negalejau patiketi. Po to gydymo praejo jau 2.5 metu , tai pirmus metus visai neskaudejo, o dabar paskauda kai kokios picos suvalgau 12 nakties :) Padariau isvada kad deles tikrai padeda, isvalo jos krauja ir suleidzia naturaliu antibijotiku, zinoma po to jau paciam zmogui reikia prisiziureti ir vel neapsileisti. :D :D :D
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

aš praėjau hirudoterapijos kursą. Ką padėjo - net nežinau konkrečiai.
Bendras pagerėjimas jautėsi.

Draugei buvo labai rimtos miomos, uždėjo kiaušidžių zonoje
Draugė tiesiog paskui supanikavo, kai pūliai pradėjo bėgti. Gydytoja nuramino. Sakė - labai gerai, kad tokia reakcija. Po poros savaičių jos miomos keistai kažkur "teleportavosi"... :)
smilga
Posts: 4
Joined: Thu 12 29, 2005, 23:01

Post by smilga »

O ką skleidžia tos dėlės, kad tokia organizmo reakcija? Įsivaizduoju, kad jos suleidžia kažkokio skysčio, kad sumažėtų kraujo krešėjimas prisisegimo vietoje, bet kad jos paveiktų ne tik odą, bet ir vidaus organus, tai kažkaip nesuvokiu. Gal tai elementarus placebo, padedantis išjudinti vidinius resursus?
zenzenas
Posts: 26
Joined: Wed 07 12, 2006, 11:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by zenzenas »

Basta, ne kraujas teka tik is zaizdeliu.
Deles suleidzia atitinkamu fermentu kurie ne tik, kad neleidzia kreseti kraujui, bet ir turi dar visokiu ten medziagu. Velgi, primenu, kad deles nera panaceja ir gali buti visko su jomis. Bet as visada uz gydyma delemis, nes man jos padejo su pooperacine zaizda ir kojomis:)
Post Reply