Poilsis Lietuvoje

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Post Reply
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Poilsis Lietuvoje

Post by Mindaugas »

Sveiki, niekaip nerandu poilsio , juk namie bute nepailsesi,
o daugelis pripratę, kad ilsetis galima vaziuoti į užsienį ar dar kur.
Bet kodelgi važiuoti ? Ar Lietuvoje nera kur pailsiauti?
Na žinoma yra , tai prie jūros Palangoje arba Šventojoje.
Bet tikriausiai tokiu metu laiku nelabai ten ka veikti būtų.
Poilsį aš skaitau tada, kai pailsi fiziškai, dvasiškai, toje
vietoje būdamas pamiršti problemas.

Kur surasti tokią vietą? ( na išskyrus pajūrį vasarą ) Kokios būtų nuomuonės apie poilsį?
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Sode :D
Romaska
Posts: 8
Joined: Thu 04 03, 2003, 13:06
Location: Vilnius

Post by Romaska »

Ar bandete kas poilsiauti miske prie ezero, su palapinem 2 - 3 savaitem, kur nera jokios civilizacijos. Taciau turi buti ne maziau 3 seimos. Mes taip jau 5 metai. Neatstoja jokios Nidos, Juodkrantes ar tuo labiau Palangos.
Kolektyviniam sode irgi nepailsesi, kaime irgi. O ten ...
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

O taip, kelias vasaras taip atostogavom kelios seimos, tiktai dvi-tris dienas, ne savaites. Tikrai ypatinga :D
Last edited by Žvaigždukas on Mon 11 28, 2005, 17:50, edited 1 time in total.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Na taip, prie ezero irgi gerai. Bet nebutinai seimom, su palapinem :) Va prie pora metu su drauge pasieme masina, bulviu isidejom ir isvaziavom prie ezero i Moletu rajona. Tiesiog praleidom ten visa diena gamtoj, prie ezero, po to nuvaziavom i kaima netoliese ir is senos senos mociutes paprasem pirkti rugpienio, o ji su tokia meile jo mums ipyle, kad toks geras jausmas liko sirdy. Na ir grizusios prie ezero pasikepem bulvikiu zarijose ir skaniai su rugpieniu pavalgem. Miegojom masinoj, o kita diena neskubedamos grizom. Bet va tos pusantros dienos irgi labai sustiprino, atsigavom labai...
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Labas!

siaip jei ne Palanga, tai dau kas renkasi kaimo turizma:
http://www.turizmas.lt/index.php?page_i ... a=9&TownId

Man asmeniskai tai tokios vietos ir miskas su draugais yra tik pramoga, jei pramoga - tai poilsis, tuomet tai butu gal geriausias budas pailseti.

Pailsiu as tik savo kaime, kur reikia dirbti su zeme, gyvunais ir zole.
Prisimenu kai buvau vasara maza vaziuodavau kokiem trims menesiams. Is karto persirengus i lengvesnius drabuzius, basa i lauka iseinu ir pajuntu – S V O B O D A – tai laisve reiskia. Gali daryt ka nori ar nieko nedaryt.
Keli vaizdeliai is atminties.....

...mes begam gelbet siena, lietutis kaupiasi... labai tvanku ir karsta – toj bus audra... skubiai, linksmai kartu suaugusi, vaikai laukuose lakstom - siena gelbstim – kiek darbo ten ideta!.. jau lasas vienas kitas ant galvos stambiu taskiuku krenta – begiojam mes pirmin-atgal ir dirbam kuo skubiau... Nespejam mes, greiciau, greiciau!!!! – (kiek mes energijos sukaupiam!)

Berasydama supratau, kad vis del to poilsis tuomet geras, kai yra “mes”, o tie mes yra tau neabejingi zmones.
Dar yra toks tipo anekdotas:
Isvaziavo filosofijos profesorius i savo soda na ir krapstosi ten su zeme. Kaimieciai praeidami pro sali klausia: “Dirbi?” “Ne, - sako profesorius: Poilsiauju”. Kita diena, eidami pro sali, kaimieciai ziuri, kad profesorius sedi ir masto, klausia: “Poilsiauji?” “Ne, - atsako tas: Dirbu”.
Moralas: kas vieniems yra poilsis, kitiems darbas. Rinkis savaji....
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Išejau netyčia pasivaikščioti į panemunės šilą, o prieš tai dieną į ąžuolyna Kaune.
Nuotaika pasidarė ten besėdint ant suoliuko tokia gera. Ir mintys darėsi laisvesnės ir lengvesnės. Tuoj pavasaris ateis.
O už http://www.turizma.lt ačiu Tau Irena-irocka.; Vien tik žinant apie tai kad yra tokių vietų ramiau.
O jei kas eina į mškus su palapinėm, tai mielai prisijungčiau.
Norisi atitrukti nuo civilzacijos begalinės.
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

As siandien uznesiau savo 2 metuku Gaba ant gedimino boksto, pakeliau virs sienos ir klausiu "ka matai apacioje"

Jis sako, skraido drugelis, butelis metosi....

Vaikas mato tai kas yra, o ne tai ka mes norime parodyti. Aciu dievui kad dar bent drugelis skraido, nes liktu tik numestas butelis
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Man labai patinka geru draugu sodyboje pailseti. Po vienos savaites poilsiavimo - vaikstant po miskelius, pievas, paupi, besimaudant tvenkinelyje, berenkant zoleles ir pan- pasijauciau kaip niekada gyvenime. Regis einu ir esu tokia stipri ir pilna jegu kaip pantera, ir tokia laiminga kaip kudikis! Nuostabu - gamta daro stebuklus. O juokingiausia, kad nors nesisukavau, nesidaziau, bet atrodziau sau tokia grazi kaip niekad gyvenime. Vejas mane sukavo, vanduo mane prause, ir buvau laiminga laukinuke! Taigi, gamta tai ne tik poilsis, bet ir dar daugiau.
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Beveidis wrote:As siandien uznesiau savo 2 metuku Gaba ant gedimino boksto, pakeliau virs sienos ir klausiu "ka matai apacioje"

Jis sako, skraido drugelis, butelis metosi....

Vaikas mato tai kas yra, o ne tai ka mes norime parodyti. Aciu dievui kad dar bent drugelis skraido, nes liktu tik numestas butelis
Gerai tau, Beveidi, turi tikra ziniu saltini salia saves! Tik spek mokytis is savo vaikiuko :wink:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Geriausiai pailsiu sode ir siaip kur gamtoje.
Buna, kad visai dienai su dukrele iseinam. Einam i Panemunes shila, metom lekshte, dukstam.. I mishka einam.. O sode tai rankas i zeme norisi greiciau.. O ji lyg kalbetusi..
Na, o vasara..jura vilioja. Vaziuojam i Klaipeda, pas draugus.. Patinka man banguoajnti jura, vesus vanduo..svelnus smelis..
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Nerija
Posts: 24
Joined: Wed 10 30, 2002, 11:18
Location: Kaunas
Contact:

kur pailseti?

Post by Nerija »

Na kokie dar klausimai kur? Kur tik nori. Pasiemi miegmaisi, palapine ir eini kur akys mato, o toliau gamta tavim pasirupins :))))
Siaip graziu vietu labai daug: Labanoro giria, Punios silas, Aukstadvario kalvos ir miskai, Kursiu Nerija, Rusne, Smalininku pelkes... Susirandi zemelepyje norima aplankyt vietove, susirenki info apie idomias vietas, zemelapi i rankas ir pirmyn.
Apie poilsi sodybose galiu pasiulyt uz Rumsiskiu prie Kauno mariu esancia sodyba, kurioje vienas diedukas kaimo turizma puoseleja. Aplinka tai labai raminanti, teigiama, gal kad pagal Anastazijos modeli sukurta. Sake jis, kad palapinese menesiais pas ji gyvena. Kaina sutartine.
Hm, kilo mintis suorganizuot koki savaitgalini turistini, su kose ant lauzo, aplankant idomias vieteles. Ka jus i tai?
Gyvenimas yra grazus!
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Pasirašau ir važiuoju už Rumšiškių
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

O as noriu paklausti, gal kas zinote zmoniu, turite kontaktus, kurie nebrangiai nuomoja kambarius Juodkranteje, Pervalkoje, Preiloje ar is bedos Nidoje? Labai noriu ten nuvaziuoti per atostogas. Mane tos vietos ypac teigiamai veikia.. taip mintis islaisveja... norisi pabuti vienai su gamta tenykscia... bet va nerandu, kur ten pagyventi. gal kas nors pazistate ka, gal patys pas kazka ten nuomuojates - tai galetumet telefonu parasyti? buc dekinga...
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

nebereik, dekui, susiradau...
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

jai zinai gal parasytum, man labai praverstu vietele issinuomoti ka nors klaipedoj ar aplink kelioms dienoms, buciau labai dekinga. :D
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

as ieskojau preiloje ir aplink ja :) bet jei tiks, galesiu parasyti. del klaipedos tai nieko nezinau. bet tarp musu yra klaipedieciu, gal kas padetu. nagi padekit zmogui :)
Post Reply