Kaip išsigydyti egzemą? (+ apie šienligę)

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Ilona/Mindaugas
Posts: 2
Joined: Mon 05 05, 2003, 14:14

Kaip išsigydyti egzemą? (+ apie šienligę)

Post by Ilona/Mindaugas »

Kaip issigydyti egzema?
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Visos alergijos, ypac egzema tikrai, tikrai yra nuo nervu - stebekit save isitikinsit :D

Bukit laimingi :P !
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O kaip su šienlige? Kaip ja sergančiam žmogui savo giminės sodybą kurt, kai aplink bus ir smilgų pilna? :roll:
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Anastasija sios temos nepaliecia. Atskirti gaunasi zmones nuo sodybu.
Taciau sprendimas yra visur tik reikia ji rasti.
Stai ka as galvoju:

Mieste vasara ziedadulkiu kur kas daugiau nei nemieste
Esme yra ta kad medziai turi maitinti zmones ziedadulkemis todel ju gaminasi daugiau ten kur daugiau zmoniu

Jei zmoguje yra agresija gamtai tai medziai ja sugrazina atgal su ziedadulkemis arba kitaip tariant bando ta agresija blokuoti
Agresija si nebutinai yra to zmogaus nuopelnas - tai gali buti tevu ar seneliu gyvenimo vaisiai.
Pasiskaites lazarevo siulyciau atsisakyti agresijos gamtai paciu radikaliausiu budu:

Kai yra ne ziedadulkiu sezonas - bukite kuo daugiau su gamta
Paglostykite kiekviena medeli, siuskite jam meile, dziaukites kad jis yra, atsisakykite bet kurios pretenzijos augmenijai "kad ji auga", "kad ji neauga", "kad ji auga ne tokia".
Laikykite burnoje seklas visu augalu ir sodinkite juos sodinkite - jie perduos informacija apie jus kitiems augalams ir sie jau energetiniame ziedadulkiu lygmenyje atsauks jusu agresijos blokavima, kadangi jus jau nebebusite agresyvus.
Kai ka nors darote susisjusi su gamta, pagalvokite ar tikrai pigiau taip daryti ar kitaip. Pavyzdziui zmogui parduotuve uz 200 metru. Jam nesti du didziulius maisus produktu is ten sunku ir nepatogu, patogiau lyg atvezti su masina. Taciau alergija - tai kritinis signalas kad gamtos tersimas is jusu puses nebepriimtinas - jus atimate is gamtos daugiau nei jai duodate.

As asmeniskai susiduriu su kita problema - turiu rimta agresija gamtos tersejams, tai gali man atsiliepti sirdies veziu ar kita liga, bet uztat alergija man nebaisi :)))
(nesijaudinkit - su savo agresija kovoju, man jau pakanakamai normalu kai automobiliai vazineja laiptineje, tuoj isileisiu juos i savo lova ir busiu atsikrates agresijos :)))
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

jei yra kokia egzema, tai ji paprastai nesusijusi su agresija gamtai
tai agresija kitur, o kur as negaliu pasakyti
taciau sienavimas per visas agresijas tikrai nepakenktu
o sodyba uzblokuotu jas
aiva
Posts: 6
Joined: Thu 10 31, 2002, 11:53
Location: kaunas

Post by aiva »

Fantasiskas, Beveidi, tavo mastymas. Nors imk, uzsirasyk ir dok kiekvinam mastanciam ligoniui. Tik deja, kai ligonis,tai ir masto ne taip. :cry
Serganriems sienlige buna nenormali reakcija i normalius dalykus, t.y. gamta. Ju problema slypi jose paciose, ju viduje- turi valyti ir kuna, ir siela(kaip sake Beveidis). Ir butinai sutvarkyti nenormalia mityba.
Sergantys egzema paprastai reaguoja normaliai i nenormalia aplinka- visokius chemikalus. Nematau cia nieko baisaus- reikia tiesiog ju vengti. Blogiau, kai zmones nebeskiris, kur normali, o kur chemizuota aplinka. Teko matyti ne viena, kuris neisivaizduoja, kaip imanoma gyventi be colos, chipsu, majonezo, ketcupo ar fairy. :P
Nerija
Posts: 24
Joined: Wed 10 30, 2002, 11:18
Location: Kaunas
Contact:

Post by Nerija »

Egzema vienas mano draugas issygyde Turkijoje esanciame baseine, kuriame uzveistos zuvys, kurios nuvalgo ta pazeista sluoksni. Uztenka keliu pasimurkdymo seansu. Sake tokio pat pobudzio baseinas yra ir kazkur Ukrainoje. Jau keli metai kaip egzema neatsinaujino. O susirado per interneta. Deje, tik tiek zinau, bet gal tai uzves ant kelio. Sekmes
Gyvenimas yra grazus!
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Idomiu dalyku galime suzinoti i savo kuna isiklause. Susirgau smarkia alergija paauglysteje, kai dirbau sanitare. Daug visokiu chemikalu, chlorkalkes, plius karpomo binto ir lignino plauseliai tiek ishdirgino kvepavimo takus, kad net sirdi nusodino. Kitiems to nebuvo.. Dabar galvoju, kad taip mano kunas verte mane palikti ta darba, nes jis buvo tiesiog fiziskai per sunkus. Nepaklausiau tol, kol mane rado nualpusia.
O tada prasidejo vargai - atsirado alergija ziedadulkem, zolem, miltam, krakmolui, pukam, dulkem, katem, sunim.. Vaistus rijau, hormonus purskiau. Bet po truputi rimo rimo.. Didziausia liko katem, tai ilgai analizavau, kodel.. Sumsaciau, kad gal tai mano baimes..kate-laisves simbolis, o as laisves bijojau. Dabar nejauciu tokios baimes ir neber alergijos. Jei ir pasireiskia, tai labai retai ir silpna. Ziedadulkem nebeliko irgi, nes agresijos gamtai manyje nera, tai greit ir dingo.
Tokiu visokiu paraleliu pilna, tik reik isiklausyti i save..
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P

Gražiai Gluosnė pasakė: įsiklausyt į save. Ir tai ko gero vienintelė išeitis. Tik savyje galiu surast priežastį negalavimo. Juk kievienam duodami vis kitokie negalavimai. Man tos ligos tarsi žemėlapis, kai kieviena liga pasako kas ne taip mano gyvenime, kur toliau keliaut, ar teisingu keliu einu. Vienu metu dėl kievienos neteisngos minties gaudavau skausmą į kasą. Ir dar kokį, kad ir susiriesdavau gatvėje. Dabar švelniau gaunu.

Egzema susiijusi su puikybe. Jei egzema pas kūdikėlį, atsakymas pas tėvus, pas mamą.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Kaip viskas Dievuliuko tobulai sukurta. Egzemą gydo pelynas. O kai tenka gerti tokią karčią arbatą nuolat, oho kaip kaip puikybė dingsta iš mūs gyvenimo.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Romas
Posts: 87
Joined: Thu 11 21, 2002, 15:38
Location: Vilnius

Post by Romas »

Kitas variantas:

Pelynas, kaip ir kiti kartaus skonio augalai valo organizmą. Tai gal egzema atsiranda dėl užteršto kūno?

Romas J.
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Ko gero irgi tiesa. ir ko gero nerasim ligos, kuri atsirastų švariame kūne. O švariame kūne gyvens tik švari siela. Vadinasi, tegyvuoja ŠVARA! visapusė.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
akarma
Posts: 1
Joined: Thu 05 29, 2003, 13:53
Location: Vilnius
Contact:

Del alergijos

Post by akarma »

Kas liecia alergija, as irgi tiksliai zinau kai ka, ka esu patyres.
Rekomenduoju pameginti.

Kaip parapsichologas, irgi galiu pasakyti, kad nevisai teisus esate tie, kas kalbate apie agresija, ar risi su tevais, paprasciausiai aplinkos ir organizmo uzterstumas viska daro.

Tie, kas gyvens miske, gamtoje, tai jau nebebus paprasti misko, ar gamtos gyventojai, tai jau nebebus siaip miskas, ar gamta, - tai jau bus meiles nesejai, Jos kurejai, tai jau bus - tyra meiles erdve. Kaip keiciasi atmosfera virs Kernaves, taip keisis atmosfera ir Jusu, musu, Meiles Erdvese...

Augalai ir medziai, valo ora, jie sutraukia, vardan zmogaus, i save visa purva, svina ir tt. Patys nespeje apsivalyti, jie ir paleidzia tas uzterstas dulkeles, nuo kuriu kencia musu organizmai... Mes uztersem Ju seklas, kurios mums nori tik gero, maitinti ir dziuginti mus.

Mielieji, neveltui Nastenka minejo tuos filtrus masinoms!!!

Ypac alergenas suaktyveja ryte civilizacijos dulkems kylant, ir vakare, joms besileidziant.

Patys Santariskiu gydytojai rekomenduoja maziau riebalu, pieno produktu valgyti. Kuo maziau chemikalu ir gyvulines kilmes produktu. Zinoma reikia svaros visame, valyti dantis, nes nuo ju irgi suaktyveja visos gleivines, na ir zinoma jokiu rukalu ir alkocholio.

Sekmes ir dziaugsmo visiems!!!
Klubas Anastasija,Vilnius.www.ANASTASIA.lt
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Šaltinis įvairus.
Egzemą gydo:
aronijos preparatai-šlapiuojanti,
ąžuolo žievės kompresai,
beržo preparatai,
beržo sula - gerti,
tarkuotų žalių bulvių kompresai,
česnako tepalas ir sultys,
kiaulpienės šaknys ir antžeminė dalis,
lakišiaus žolės ir bruknių lapų užpilas - gerti,
trispalvė našlaitė,
kraujažolė - nuoviras,
nakvišos alijus,
svarainių sėklų gleivės,
ramunėlė,
pelynas,
ugniažolė - šviežios sultys,
varnalėšos šaknys ir lapai,
kopūstų lapai-susmulkinti ir išvirti piene,
alijošius,
moliūgų minkštimas šviežias,
pelkinis gailis,
žemuogės - išoriškai,
didžioji dilgėlė,
gudobelė.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Re: Kaip išsigydyti egzemą?

Post by Vėl pasikeičiau... »

Ilona/Mindaugas wrote:Kaip issigydyti egzema?
Aš išsigydžiau su kedro aliejum. :)

Tepiau gydytojų išrašytais tepalais - nepadėdavo. Ištisus metus. O su kedro aliejum staigiai viskas susitvarkė. Egzema, grybelis...visokias odos ligas gydo kedrų aliejus. :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Teisybė kedro aliejus, bent jau tas kurį pirkau iš Megre fondo, tai padėjo merginai vos ne per vieną dieną, jai buvo žaizdos delnuose ant rankų, priko vaistus, o čia labai greitai. Užsitraukė.
Galatėja
Posts: 29
Joined: Wed 06 16, 2004, 18:15
Location: Kaunas

Post by Galatėja »

patarkit, kur gauti gero kedrų aliejaus? Pirkau amerikietiško... nekas :(
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Kedro aliejaus galima gauti pas mane. :) Dar galima gauti pas Sergeju ir Natalija, bet po ranka jų telefonų numerių neturiu...:(

Mano tel. 8 37 385904...skambinkit vakare...Mano vardas Laimis. Mano tėvai aliejaus nepardavinėja. :) Mane sunku rasti namuose, bet kas ieško tas randa... Jei kas galit tai įdėkit Sergėjau ir Natalijos telefonus, juos lengviau pagauti. Jie turi mobilius..
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Natalijos tel. 861878024

Ir dar ji prašė parašyti, kad turi žvakių iš vaško 3Lt/vnt - 5 val dega, trešnaičių iš kauliukų (rožinės, saldžios), graikinių riešutų medelių ir dar ievos skanios :)

Nežinau, kur tai įdėti. Gal prie skelbimų? tik ar kas nors juos skaito?
Feja Ivanovna
Posts: 46
Joined: Thu 12 16, 2004, 21:09
Location: Kariotiskes

egzema

Post by Feja Ivanovna »

sveiki, egzema dar gydo homeopatiniu tepalu IRICAR - klauskite vaistinese, ypac tose, kurios prekiauja homeopatiniais vaistais. :arrow:
Post Reply