Giminės knyga

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Post Reply
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Giminės knyga

Post by Mindaugas »

Sveiki, iškilo poreikis Knygai Giminės. Norėtūsi kad būtų ji geros kokybes, medžiaga turiu omeny. Juk ji turi išlikti ilgesnį laiką.
Kaip manot kur gauti, kas padarytų , gal koks meistras yra?
Ir kokios mintys butų šia tema, ne turinio turiu omenyje. Nes kas knygoj bus parašyta tai skirta vaikams ir mums patiems manau
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

As tai suvedu i kompa, kol kas tai pati ilgaamziskiausia informacijos laikymo priemone (manau isliks kokius 200metu).
Tai turesiu rankrasti, spausdinta varianta (kiekviena lapa idesiu i atskira aplankala), diskete ir CD...
Kai gyvensiu savo sodyboje, tai turesiu daug laisvo laiko ir bandysiu perkelti atskirus gabaliukus (mano manymu svarbiausius) ant kokios kitokios medziagos, dar pagalvosiu kokios (gal ir akmeni)...
Esme manu tame, kad pati turiu tai padaryti, nes darant idesiu ir savo energija...
Noreciau paimti i rankas mano tevu, seneliu, proseneliu rankomis padaryta daikta, o jei jis dar informacija pateiks tai is viso buciau begalo laiminga...
:D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

:)Aciu Tau Irena-irocka uz sias mintis
Last edited by Mindaugas on Sun 06 01, 2003, 18:23, edited 1 time in total.
~~Mergele~~
Posts: 33
Joined: Sun 06 01, 2003, 12:25
Location: Kaunas

Post by ~~Mergele~~ »

O as rinkau medziaga apie savo gimines medi :). Siaip tikrai didelis darbas. Nes reikejo apklausineti visu mociuciu, seneliu, ivairiu giminaiciu...o dauguma jau garbaus amziaus ir ne ka prisimena :?

Siaip ne taip susirinkau daug info ir sugeneravau viska su programele "Family Tree Maker" v10. Tikrai nuostabi programele, gali net apie viena ar kita asmeni placiau parasyti: adresa, ligas, vedes (istekejusi) ar ne ir pan. Tikrai ja verta isigyti.
O sudarius gimines medi, galima atsispausdinti!
Minčių nebuvimas netrukdo būti bendraminčiu Image
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Gimines medis - nuostabus dalykas, bet cia kalbama apie kiek kitokia knyga... 8)
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Na bet toj kiek kitokioj knygoj juk butu puiku tureti ir gimines medi pirmuose puslapiuose ;)
Mergele, o is kur ta programele parsisiuntei? butu idomu pabandyti su ja padirbeti :)
Romaska
Posts: 8
Joined: Thu 04 03, 2003, 13:06
Location: Vilnius

Post by Romaska »

Labas, mergele
Tikrai butu idomu pamatyti tavo gimines medi ir ta programele, su kuria ji sukurei. Musu gimine jau keletas metu daro gimines suejima (suvaziavima ). Yra ir gimines medis , ir aprasymas. Kadangi pats dariau ir toliau dapildau ir tobulinu, tai butu idomu pasidalinti patirtimi.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Zodziu zaismas... as irgi turiu savo gimines medi, tik jis zalias ir su lapais..
~~Mergele~~
Posts: 33
Joined: Sun 06 01, 2003, 12:25
Location: Kaunas

Post by ~~Mergele~~ »

Irena-irocka, o ka tu rasai Gimines Knygoje? Man irgi idomu pasidare ;D
Minčių nebuvimas netrukdo būti bendraminčiu Image
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jeee..vakar buvau pas mociute savo mylima. Tai ji man tokiu dalyku pripasakojo apie savo teviske ir gyvenima joje, kad net nezinau kaip man visa tai reikes isdelioti popieriaus lape. Suzinojau ir kokie medziai augo jos sodyboje ir kokie arkliu vardai, karviu, ka jie valge ir kaip gyveno. Ispudinga. Viska surasysiu ir ne neabejoju, kad pirmasis mano gimines skyrius bus apie mociute. Viska surasysiu ka zinau apie mociute.

Paskui apie kitus seimos narius ir apie Margininku kapines, kur proteviai palaidoti. Galiausiai galesiu apie save rasyti ir savo draugus. Aprasysiu kiekviena drauga, jo pomegius, gyvenima...Et vaikuciai tures ka veikti. :)
Post Reply