Knygų lentyna

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Perskaiciusi sia tema pasijutau didziulio disputo sukuryje. :shock:

Jauciu nora pasisakyti. Duokit man tribuna. :o

Is tiesu norisi matyti, kad Anastasijos idejos yra vieningas daiktas su ismintim ateinancia is kitu saltiniu, ir nesinoretu nubrezti kazkokiu ribu tarp to ka pasake Anastasija ir kiti ismintingi pilieciai.

Is esmes, skaitant Anastasija tarsi iskeli i sviesa jau seniai zinoma tiesa. Ir to nepaneigsi, kad ismintis pasaulyje egzistavo ir egzistuoja po siai dienai. Gal tik paskaicius Anastasija isminties kruopeles samoneje lengvai susijungia i viena aisku paveiksla ir atsiranda aiskus tikslas. Turedami aiskias vertybes neturime bijoti, kad jas gali sugriauti kazkieno idejos, komentarai, pasiulymai. :wink:
Last edited by Neringa on Thu 07 27, 2006, 13:56, edited 1 time in total.
Pantera
Posts: 54
Joined: Thu 01 23, 2003, 21:18
Location: Vilnius

"Viskuo apsirūpinanti sodyba"

Post by Pantera »

Tikrai paliko didelį įspūdį John Seymour knyga "Viskuo apsirūpinanti sodyba" apie tai, kaip iš žemės gauti visko, ko reikia šeimai išgyventi, kaip panaudoti nereikalingus subproduktus ir pan. Kolkas neteko pabandyti, bet įspūdis tikrai neblogas. O kas ruošiasi įsikurti giminės sodybose, tai tikrai praverstų :idea:

P.S. Kas įdomiausia, nesuprantam, kaip ši knyga atsidūrė pas mus :roll: Tokia atrodo brangoka, ir patys lyg ir nepirkom, žodžiu, visiška mistika :roll:
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Post by AJA »

Ar tikrai čia negalima rašyti apie knygas, kurios pateikia kitokį požiūrį į gyvenimą nei Anastasija?
Čia kas - spaudos draudimas?
Tada aš būsiu knygnešė. Knygos pavadinimo dar nežinau, bet man atrodo, kad tokios knygos net ir pasaulyje nėra.
Kaip galima sakyti, kad čia leidžiama laisvai kalbėti tik taip kaip tose knygose. Tada pakatų tik knygas skaityti, o ir kalbėti ir galvoti kitaip reikštų nukrypti nuo širdies.
Nieko, dabar aš drąsi, Jūsu nebebijau, o barkitės kiek norit - niekur aš iš čia neisiu - man su Jumis gera. Taigi, drįstu pareikšti, kad aš jau nebe naujokė - pereinu į kitą statusą ir kovosiu, kad man čia gera būtų ir vietos atsirastų.
Taigi, kas suras knygą kurios mintys prieštarauja Anastasijos idėjoms - būtinai parašykit. Kiekviena knyga - kūryba kuri parodo kokie mes esame.
Čia renkasi tik V.Megre knygas skaitę, tačiau yra žmonių, kurie taip sunkiai dirba, kad mums būtų gražiau ir šviesiau, dirba vieni ir rašo vieni. Tai ką - jie nereikalingi? Aš ką tik skaičiau apie žmogų, kuris vienas pats leidžia laikraštį kaimeliui. Pats susirado sponsorius. O laikraštis ta su meile apie kiekvieną kaimelio gyventoją , įvykius, vargus ir džiaugsmus rašo. Tai jie šiame klube nelaukiami???
Tik todėl, kad jie šių knygų neskaitė? Palikim juos vienus? jei kuris iš jų palūš ar supyks ant pasaulio ir jį piktai aprašys - atstumsim, nes nuo šerdies veda?
O dabar knygos:
Dž. Sand Mažoji Fadetė, V-1990
Graži istorija (prieš miegą) apie su gamta susigyvenusią mergaitę ir jos virtimą moterim. Labai labai paprasta, kai norisi ko nors lengvo ir šilto paskaityti.
Kam istorijos patinka siūlau nusipirkti knygas iš serijos "Atgaiva sielai" - paprastos ir lengvos istorijos, kurios kas dieną vyksta šalia mūsų.
E.Šimkūnaitė "gyvenimo paslaptys ir lemtys" - daug naujų žinių apie mus supančią gamtą.
R.Holbe "Būtybės šalia mūsų" V-1999, - daug istorijų ir mokslinių faktų apie gyvas būtybes. Apie skaičiuojančius arklius, protingai kalbančias papūgas, augalus...
R.Kijosaki Du tėčiai - turtingas ir vargšas - puikus vadovėlis verslui. Tikrai, išmokau daugiau nei studijuodama verslą. Istorija apie žmogų, kuris tapo turtingu tik kai ėmėsi mylimos veiklos.
N.Hilą - tikriausiai visi skaitėte?
TIEMS KAS AUGINA VAIKUS:
M.Montesori Vaiskystės paslaptis, K-2000 Požiūris į vaiko auginimą labai anastasijietiškas, tik grubesnis ir piktesnis (bara tėvus)
J>V. Buttler.Kelionės laiku.K-2000
Ir dar jei labai norit pasijusti vaikais vėl - perskaitykit A.Lindgren knygas (Rasmusą, Madikę, varnų salą) dar sykį.
Labai mokslinė knyga, kur aprašoma, teorinė galimybė patekti į ateitį. Na, pagrindžiama (netiesiogiai), kad paleista mintis (tam tikru greičiu) materelizuojasi. Aš taip supratau...
Šiam kartui tiek. labai jau ilga žinutė gaunasi... :oops:
vyrenijus
Posts: 7
Joined: Mon 06 23, 2003, 23:34
Location: Vilnius

Post by vyrenijus »

Manau, verta atkreipti demesi i knygas K.Antarovos "Du gyvenimai". Labai puikios idejos, gilus apmastymai, mintys manau tik papildo visa pasaulio isminti. Idomi knygos parasymo istorija. Raso, kad autore ją parašė per vienus metus (4 tomus) ir kad jai buvo padiktuota ar pan. Įdomus parašymo stilius, pradžioje skaitai, kaip romaną, o vėliau pereinama prie minčių perteikimo. Viskas labai paprasta ir aišku. Ši knyga palieka gilų įspūdį. :arrow:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

AJA..niu baikite cia visokius bu bu bu skleist :lol:

Tai, kad cia renkasi Megre knygu skaitytojai, tai tokiu tikslu ir kurtas klubas. Kitokiu ideju salininkai irgi savus klubus kuria.. Niekas nedraudzia keliems priklausyti.. Visko i viena kruva nezadam plakti..
Bet mes ne tik sias knygas skaitome :)

mano sarasiukas:
Vadovas Lietuvos Paukščiams pažinti. P.Kurlavičius. “Lututė”, 2003

Jaunajam sodininkui. S.Švirinas. “Šviesa”, 1990

Augalų biologijos žodynas. Anglų-lietuvių, lietuvių-anglų. 1998

Книга юного натуралиста. 1982. (Nemažai apie bitininkyste ir kt)

Vaistingieji augalai. L.Nikolajčiuk, M.Žigar. 1996

Zoologija. D.Mažiulis, M.Starodubaitė. “Siveida” 2001

Mažieji miško turtai. (Vaisiniai augalai, vaistažolės, grybai), “Mokslas” 1987

Samanos. J.Baniene “Lututė” 2001

Kerpės. J.Banienė “Lututė” 2001

Л. Виилма. 2 тома – Полное собрание сочинений. 2001

S. Lazorev. Karmos diagnostika. 1-3 tomai.

М.Норбеков. Опыт дурака или ключ к прозрению. 2001


Dar visokiausių knygų iš genetikos, chemijos, biologijos, biochemijos sričių.
Jei kam reikės ;)
vyrenijus
Posts: 7
Joined: Mon 06 23, 2003, 23:34
Location: Vilnius

Post by vyrenijus »

Kaip sakoma, kai dėjai, tai nepagailėjai :lol: Žinoma, kuo daugiau gerų knygų, tuo geriau.Nors žinosiu ką dabar veikti ilgais arba bet kokiais vakarais. Galime surūšiuoti knygas pagal reitingus, gal įdomiau būtų?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

mano sarasiukas:

Orkai. Beveidis. 2003


pradziai uzteks :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Ką besakysite, mėgstamiausia viso pasaulio vaikų knyga yra Haris Potteris. Oi kaip ji man patinka.

Kipšiuk, duok paskaityti "Orkus", please...
Donatas
Posts: 11
Joined: Wed 12 25, 2002, 2:52

Post by Donatas »

Čiur aš antras, Kipshe :D
Julius
Posts: 1
Joined: Thu 04 20, 2006, 21:02

Post by Julius »

Iš anksto atsiprašau, kad rašau ne forumo tema... pamačiau jūsų forume paminėtą knygą "Biologo vadovas". Jau kuris laikas ieškau, kaip įsigyti šią knygą. Galbūt ji parduodama ir į ką galiu kreiptis? ačiū
tingis lingis
Posts: 18
Joined: Fri 03 10, 2006, 20:20
Location: prie melkio

Post by tingis lingis »

Mindaugą suprantu. Megre rašė (ne knygose) apie 2002 m. rusiško tinklalapio skilimą. Naujai atsiradęs tinklapis tuo ir skyrėsi, kad diskutavo visokias panašias knygas, "atskiesdami" tematiką. Todėl dabar jų forumuose gana griežtai kitų autorių keliamos tematikos nagrinėjimas trinamas: jei naujas žmogus ateina, jis neturi būti painiojamas diskusijomis apie konkuruojančias idėjas.

Vis dėlto mums reikia daug konkrečių žinių iš kitų knygų, pvz., apie augalus.

Gal pats knygų paminėjimas nieko blogo, bet tada klausimas "kaip tai dera su Anastazijos idėjomis" turi būti atsakinėjamas dažnai. Nors matyt platesnėms kitų autorių diskusijoms geriau lietis kitur.

Tiesa, man abu, Norbekovas ir Walsh'as gana gerai dera su Anastazijos idėjomis, bet negarantuoju už visas detales.
Tiek šiam kartui...
zenzenas
Posts: 26
Joined: Wed 07 12, 2006, 11:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by zenzenas »

o is viso, kur rasti megre knygas pasikaityti???
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

šiaip tai Megre knygas gali rasti bibliotekose ir knygynuose. Ezoteriniuose knygynuose - garantuotai :) prisimenu kaip nuėjęs į vieną didžiausių Vilniaus Adomo Mickevičiaus biblioteką kiekvieną kartą eidavau pasižiūrėti "skaitomiausių" knygų ekspozicijos ir kaip kiekvienąsyk džiaugdavausi, kad ten rasdavau V. Megre knygas :) Džiaugdavausi, nes žmonės skaito ir bent daliai tų, kurie paskatė Anastasijos knygos paliečia ir širdį, o kai širdis paliečiama sužydi, užgimsta didžiosios svajonės :) kurios gyvenimus žmonių delioja :) Tiesa, svajonę, ypač didžią nėra taip paprasta paversti realybe, bet tam gyvenimas ir duotas, kad džiaugtis juo ir dar bent truputėlį pasistengti dėl kitų ir nors truputį padėti mūsų žemei motinėlei.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Re: Knygų lentyna

Post by Kristina »

Noreciau pasidalinti savo vasaros atradimais :D
Tai Sinelnikovo knygos: Pamilk Liga Savo, Keias link turtu, Ketinimo galia. Siaip jis savo knygose mini Megre knygas ir jomis remiasi. Man asmeniskai padejo suprasti kai kurias detales ir pamatyti platesni vaizda :D Ir is tu knygu rekomendaciju:
R.T. Kijosakio " Turtingo tecio kolekcija" ten keletas knygu ,pirma" Du teciai-turtingas ir vargsas"Pirma mintis buvo ,kodel as tos knygos neperskaiciau pries 10 metu, antra - gerai, kad nors dabar ji atejo pas mane:)
Smagaus skaitymo :h:
Kometa
Posts: 3
Joined: Mon 06 01, 2009, 15:00

Re: Knygų lentyna

Post by Kometa »

Lazarevas. Karmos diagnostika. Egziuperi. Mazasis princas.
Post Reply