Knygų lentyna

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Knygų lentyna

Post by Rytė »

Birute wrote:Siulau pasikeisti informacija apie perskaitytas knygas, nuorodomis i idomius puslapius nete, pasidalinti patirtim...
Kas, kad po Anastasijos veliava :) Juk ji, Anastasija, - tarsi svyturys, i kuri plaukia laivai... Kiekvienas - savo kursu, kitokius vandenis iveikes, pamates ivairiu krastu, susirunges su isbandymais visokiais, kiekvienas - su sava, vienintele, istorija...Visi mes juk - i svyturi, i ta pati uosta... :)
Sivakar noretusi pasiulyti M.S.Norbekovo "Opyt duraka ili kliuc k prozreniju. Kak izbavitsia ot ockov"
Visiems, kas turi problemeliu su jumoro jausmu, skaityti pavojinga :wink:
O siaip - tai nuostabi, optimaliai subalansuota, zaismingu, bet gilumas kabinanciu stiliumi perteikta darbo su savimi metodika...Fizine sveikata - per dvasine harmonija...Seminarai - jau Lietuvoj... :wink: Siu eiluciu autorei nusisypsojo laime pabuvoti dviejuose seminaruose...Rezultatai - puikus! :)
Tinklapis, o ypac jo forumas - neitiketinai gausiai lankomas, gyvybingas, naudingas kiekvienam :) Tikra meiles erdve...
Rekomenduoju : http://www.norbekov.com :)
Aciu,Birute,kad pasiulei gera tema forumui. Knygas daugelis musu megsta ir skaito, o bendraminciu rekomendacijos visad aktualios. :P
Birute, o kur internete galima but rasti Tavo pasiulyta knyga? Rekomenduotame tinklapyje jos nera, o paskaityt norisi. :roll:
Last edited by Rytė on Sat 02 01, 2003, 20:36, edited 1 time in total.
Birute
Posts: 21
Joined: Thu 10 03, 2002, 17:58

Re: Knygu lentyna

Post by Birute »

Loreta wrote:. Knygas daugelis musu megsta ir skaito, o bendraminciu rekomendacijos visad aktualios. :P
Birute, o kur internete galima but rasti Tavo pasiulyta knyga? Rekomenduotame tinklapyje jos nera, o paskaityt norisi. :roll:
Loreta, prasom cia : http://www.universalinternetlibrary.ru/ ... ov/0.shtml :P
Dabar belieka sugalvoti, ka is norbekovieciu uz reklama "nulupus"?
Gal koki ciakuliadaaa su kedro riesuteliais :wink: ?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Pantera wrote:Visiems, kuriuos domina praktiniai patarimai apie sveikus namus, siūlyčiau pavartyti Gina Lazenby knygą "Sveiki namai". Šiaip brangoka, bet tikrai verta, ypač tiems, kurie planuoja iš esmės naujai statytis ar įsirenginėti namus - tikrai atsipirks per sveikatą, ramybę ir harmoniją namuose!  :yy:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Pantera wrote:Man paliko didelį įspūdį Ėricho Fromo knyga "Menas mylėti". Savo atvirumu, nuoširdumu, atvira konfrontacija vakarietiškai "meilės" idėjai - t.y. labiau sandoriui aš tau - tu man.

Galima paskaityti internete:

http://perkunas.vtu.lt/Psichologija/MenasMyleti/
Miela Pantera, pilnai prisijungiu prie tavo rekomendacijos ,nes ši knyga iš tiesų nėra paviršutiniška ir primityvi. Ačiū už nuorodą internete. :P
Last edited by Rytė on Sat 01 25, 2003, 23:58, edited 1 time in total.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Pantera wrote:Kitoje temoje pastebėjau Lingos rekomendaciją knygai, pamaniau, kad čia ji labai tiks, tikiuosi, kad Linga nesupyks :)
Linga wrote:Peskaitę 7-tą V.Megre knygą, tikriausiai, ne vienas susimąstė apie savo tautos istoriją. Apie pagoniškąjį laikotarpį žinoma tiek nedaug. O juk mūsų protėviai apie porą šimtų metų ilgiau negu rusų tauta išlaikė senąją kultūrą ir tikėjimą. Lyg išgirdusi nebylų klausimą pasirodė Juozo Jokubausko knyga “Lietuvių tautos priešistorinių amžių istorija” I tomas, 2002, Kaunas. Kadangi leidėjas pats autorius, panašu, kad rašė ne politizuotų jėgų užsakymu. Skaitykite, vertinkite, mąstykite.
Pantera wrote:Jei norite pazinti senaji lietuviu pasaulio suvokima, siulau paskaityti Beresneviciaus knygu. Ten gal ir ne tiesiogiai apie pagonybe, bet apie simbolika, pasaulio suvokima, santyki su gamta ir gyvenimu senoves Lietuvoj yra sociai informacijos. Nagrinejamas laikotarpis - zymiai ankstenis nei krikscionybe. Kiek pamenu, vienos knygos pavadinimas Dausos, bet atrodo, yra ir daugiau.

Nors pastaruoju metu girdejau, kad jis raso straipsnius ir apie siuolaikinius visuomeninius reiskinius, tad siulau pries perkant knyga pavartyt :D

Ir siaip, kas gyvenat apie Kauna, siulyciau susizinoti ir palankyti jo paskaitas apie lietuviu kultura, seniau destydavo VDU. Ten pas ji ateina is visokiu kursu ir fakultetu, niekas ir nepastebetu, kad kazkas is gatves atejo - nemokamai gautumet vertingos info :idea: Tik siulau sestis arciau, nes gal tyliai ir neisraiskingai sneka, bet uztai KA sneka :idea:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

nezinau kodel, bet liudnoka kartais pasidaro kai pamatau kazka duodanti patarima apie knygas Norvekovo ar pan . O patarimo niekas ir neprase "ka skaityti?"
Nesuprantu kuo cia yra susije su V.Megre knygomis ir idejomis.

Suprasciau jei tai butu kazkokia tema ar mintis susijusi su
kokia knyga, kuri pritaria ar paaiskina kokia minti.
Bet va jei visi prades duoti patarimus skaitykit ta ar ta nes ten geras.

Siaip man netrugdo tokie patarimai. Tik gaila tu kurie naujai uzsuka i tinklapi katik perskaites V.MEGRE knygas, dega svajoja, nori bendrauti su bendraminciais, o atejes randa knyga Juozo gera paskaityk ir viskas.
Na nepykit. Rasau tik kokie jausmai man kyla, gal but as ir klystu.
O gal ir neaiskiai parasiau.

Patarkite
Zinau yra tokia lietuve moteris kuri yra isleidusi knygas apie augalus tiksliau apie gydancias zoles, ta knygute noreciau paskaityti.
Karta varciau.
Jei kas zino kaip tos moters vardas ir pavarde parasykit busiu dekingas.
Zinau kad ji zinoma visoje Lietuvoje. tik as nepamenu.
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Nurimk Mindaugeli. Cia yra knygu lentyna. Tegul zmones deda i ja ka nori.
Kad ir "Satanizmas yra zmonijos issigelbejimas"
Jei yra norinciu tai skaityti tegul skaito, o tu asmeniskai gali pareiksti savo nuomone apie ta knyga.

Kad butu drasiau pareiksiu savo nuomone apie knyga "Satanizmo Biblija" kuria perskaiciau nes vienas mano pazistamas yra satanistas.
Vienzo sita knyga yra absoliutus sudas. Skaityti jos neverta. Ten parasyta kad kiekvienas zmogus yra pats sau dievas ir viska ka jis daro yra gerai, nes jei butu negerai jis to nedarytu.

O satanistai yra dvieju rusiu. Tie kurie laiko ta knyga vertinga ir "tobuleja" dvasiskai remdamiesi joje parasytomis "tiesomis", ir tie kurie uzsiima vandalizmu kryziu vartymu aukojimais ir visokiu kitokiu meslu - tai tie ta knyga irgi peikia bo ten neparasyta kad reikia tokias nesamones isdarineti.

Po to kai perskaiciau ta knygiukste tai snekejomes su anuo satanistu tipo diskutavom apie ja. Tai jis pasake kad is manes nesigaus satanistas :)))
ir pasiule daugiau ta tema nediskutuoti.

PS. a is jusu nesigaus katalikai (is manes irgi) bo pagal katalikus reinkarnacijos nera :)
Birute
Posts: 21
Joined: Thu 10 03, 2002, 17:58

Post by Birute »

Mindaugas wrote:Bet va jei visi prades duoti patarimus skaitykit ta ar ta nes ten geras.
.
Mindaugai, pries 5-rius metus susiburem pora desimciu zmoniu i kluba...
Po jokia veliava...Sai Baba, Reiki, Uolshas, daugelis kitu, na ir...V.Megre..., kasvakar meditacijos...
Tuos visus 5-erius metus renkames kas 2men. vienos savaites vakarais...
Kiekviena Anastasijos nauja knyga - mums svente... Skaitom, aptarinejam, siulom, dovanojam...Ten atrastas ir Norbekovas...
Kaune susikure ir jo pasekeju klubas...Teko pora kartu buti...Labai graziai ir tame zmoniu bury kalbejom apie Anastasijos mintis, dziaugemes, uzsiminem apie galima klubu apsijungima arba bent jau pasidalijima patirtimi, ir stai...tokios Tavosios mintys :roll:
Liudna, kad taip... :(
Anastasija, jos idejos - vienas is tukstancio keliu...
Busiu laiminga, jei is kokiu 10 per mane Anastasija pazinusiu zmoniu bent vienas igyvendins svajones...Reikia ir tokiu, kurie bus tarsi tarpine grandis, trasha idejoms sudygti ir isaugti...Sutinku tokia pabuti :)
Mielai dalinuosi patirtim, dziaugiuosi praturtindama zinias, bendraudama su zmonemis...
Sugrizkim prie cituojamos Tavo minties...
Isivaizduok, kad Norbekovo seminare pasiulom perskaityt Megre...
Kas prase?
Niekas...
O isgirdo daug kas... :)
Ir prieme, nes sie keliai veda i ta pati tiksla...
Niekas su niekuo nesikerta, atvirksciai - papildo...
Viskas - VIENIS :)
Kaip tik noreciau paraginti anastasijiecius neuzsisklesti, pasidometi kitais autoriais...O ir zinau, kad taip ir yra :wink:
Dvasinio tobulejimo kelias toks turtingas, idomus!
Ir...kiekvienam - savas...
Gero kelio! :wink:
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Mindaugas wrote:
Patarkite
Zinau yra tokia lietuve moteris kuri yra isleidusi knygas apie augalus tiksliau apie gydancias zoles, ta knygute noreciau paskaityti.
Karta varciau.
Jei kas zino kaip tos moters vardas ir pavarde parasykit busiu dekingas.
Zinau kad ji zinoma visoje Lietuvoje. tik as nepamenu.
Mindaugai, ar kalbi apie Zana Jankovskaja? Na ji isleidusi tokia mazute knygute. Nezinau, ar turi omeny ja... Cia apie zoles gydancias siek tiek, truputi apie dienos pradejima (pratimais) ir baigima. Jei turi omeny sia moteri, knygele galeciau atskanuot...
Vytautas
Posts: 15
Joined: Wed 12 18, 2002, 10:58

Post by Vytautas »

Mindaugai, tu neįsižeisk ir nenusimink dėl kritiškų pasisakymų tavo adresu forume, po tavo išsakytų minčių. Aš supratau, kad tu norėjai, kad forume Anastsijos idėjos būtų kaip šerdis ir nenori kad būtų blaškomasi į šalis, nukreipiant nuo pagrindinės Anastasijos idėjos- kurti rojų žemėje, kuriant savo giminės sodybas. Tam pritarčiau ir aš.

Aš,kaip ir tu, visa širdimi esu priėmęs Anastasijos idėjas ir daugumą dalykų vertinu per šių įdėjų prizmę: t.y. kiek jie atitinka toms idėjoms kiek ne. V. Megre knygos yra knygos, kurioms nei iš tolo nėra lygių, ir kuriose galima rasti atsakymus į esminius būties klausimus. Bet norint įgyvendinti Anastasijos idėjas reikalingos žinios (smulkmenėlės), kurių reikia daug ir 7 Anastasijos tomuose visko sudėti neįmanoma, Todėl ir būtina skaityti kitas knygas. Tu ir pats domėjaisi, manau, Eugenijos Šimkūnaitės (kitos tokio lygio žolininkės Lietuvoje nežinau)knygomis apie augalus. E. Šimkūnaitę skaityti tikrai verta, nors jos pasaulio supratimas greičiau materialistinis. Žmogus yra laisvas išsirinkti iš knygų tai kas jam priimtina. Tikrai verta paskaityti ir Norbekovą ir Antarovą. Jų knygose tikrai rasi daug to kas padės dvasiniam augimui. Nepakenktų paskaityti ir dar daug kitų knygų-pats pajausi, ar jos tau tinka.

DĖL KELIŲ IR TIKSLŲ. Žmonija tūkstančius metų buvo ir dabar yra verčiama klaidžioti tūkstančiais kelių, kurių esmė surasti laimę ne čia žemėje, o kažkur kitur dausose. Kitaip sakant,per dideles kančias į žvaigždes. Anastasijos unikalumas tas, kad ji akivaizdžiai įrodė, kad Dievas sukūrė Rojų niekur kitur, o mūsų motinėlėje nuostabiojoje Žemėje,ir tas Rojus yra skirtas būtent žmonėms su kūnu ir siela, kad jie būtų LAIMINGI Dievo partneriai bendroje kūryboje. Anastasijos kelias į ši tikslą- Rojaus atstatymas per Giminės sodybas, Meilės erdvių sukūrimą.

Birute, ar gali sukurti žmogus ROJŲ ir LAIMĘ sau ir kitiems tiktai alkanas medituodamas ar prašydamas Dievo pagalbos. Įdomu, kokiu tu keliu eini ir kokio tikslo sieki? Birute, aš labai vertinu tavo veiklą propaguojant Anastasijos idėjas, bet man susidarė įspūdis, kad tu nesupratai arba tau yra nepriimtina Anastasijos idėjų esmė. Pabandyk dar kartą paskaityti V. Megre knygas, gal ir tau pasidarys priimtinas Anastasijos kelias. O trąša būti nebūtina, jos nereikalingos ant gero kelio, nes kas nors gali ir paslysti.
Birute
Posts: 21
Joined: Thu 10 03, 2002, 17:58

Post by Birute »

Mindaugai, jei savo pasisakymais Tave izeidziau, nuosirdziai atsiprasau, tikrai to nenorejau... :roll:
Juolab nesmagu, jei savo elgesiu, veiksmais kesinuosi i tinklapio serdi...
Situo atveju kreipiuosi jau i administratoriu: tesutvarko knygu lentyna taip, kaip to noretusi anastasijieciams...Ju valia, kas toje lentynoje bus padeta...

Vytautai, zmogus pats turi nuspresti, kur jam gyventi, pragare ar ROJUJE...Ir kur jis bepanoretu gyventi, tai jam reikes sukurti, nieko gatavo nera, puikiai tai suprantu.Ne tik sukurti, bet ir buti atsakingam uz tai, ka kuria ir ko siekia. Nemanau, kad kas nors, suvokes sia atsakomybe, nepanoretu kurti rojaus.
Labai tiksliai apibrezei, Vytautai, Anastasijos ideju privaluma, esme :

"Anastasijos unikalumas tas, kad ji akivaizdžiai įrodė, kad Dievas sukūrė Rojų niekur kitur, o mūsų motinėlėje nuostabiojoje Žemėje,ir tas Rojus yra skirtas būtent žmonėms su kūnu ir siela, kad jie būtų LAIMINGI Dievo partneriai bendroje kūryboje. Anastasijos kelias į ši tikslą- Rojaus atstatymas per Giminės sodybas, Meilės erdvių sukūrimą. "

Butent taip suprantu ir priimu Anastasija...
Taciau, jei siandien neturiu galimybes tai igyvendinti ir sirdy to troksdama, apie tai svajodama, nors kiek prisidesiu prie greitesnio kitu zmoniu svajoniu issipildymo, jau esu tai, ant ko paslystama?
Jei siandien negaliu kurti meiles erdves pagal tai, ka mums primena Anastasija, ar negaliu prie rojaus atstatymo prisideti kitaip?
Zmogus gi jau taip toli nuejes priesinga kryptim, kad vien jau tai, jog jis supras, sustos ir panores grizti, yra labai daug...Manau, kad tai suprantu, dziaugiuosi, griztu...Kiekvienam tai sekasi kitaip...Dziaugiuos kiekvienu, kuris nuveike daugiau, kuris pradejo jaunas :) Tikiu, kad nemazai yra ir tokiu, kurie tevu ir proteviu deka daug ka isnesiojo sirdy nepaliesta civilizacijos...Smagu, jie nusvis greiciau :)
Tikiu, kad Zeme suzydes gerio ziedais :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Keistas man pasirodė tas disputas apie čia įdėtų knygų reikalingumą-nereikalingumą. :o Kiekvienas rnkasi,ko jam reikia.
Na taip,Anastasija nurodė kelią per Giminės sodybų,Meilės erdvių kūrimą. Bet... Kokie mes tas sodybas kursim? Kokie mes skleisim meilę? Kaip ją iš viso skleisti? Manau,kad augalą pasodinti,mylėti yra daug paprasčiau,nei žmogų. Tokį,koks yra: gal ne visad gerą, ne visad patinkantį, ne visad tokį,kokį norėtume matyt. Ir laistant augalėlį vazonėlyje,svajojant apie savo Gimtinę netyčia galima tokį egoizmo,puikybės medelį širdyje užsiaugint,kad oi oi kaip negera aplinkiniams bus(ypač,jei jie nieko apie Anastasiją neskaitę ir žinot nenori). Na,gal perdedu,bet šneku iš ne per seniausios savo praeities, kai labai mylėdama savo augalus užmiršau mylėt šalia esantį žmogų, panorau jį keist,kaip man būt patogu... O augalėlis juk yra toks gražus, toks nereiklus: nesiginčija, nepyksta,neatsikalbinėja....
Gal ir per tirštai viską piešiu,bet... :(
Štai minėta Norbekovo knyga,kurią kaip nelebai čia tinkančią Mindaugas paminėjo,kaip tik ir apskabo tos puikybės šakeles,net visą medį iš šaknų gali padėt išrauti.
Skaitau ją dabar ir taip nuoširdžiai linksminuos: apie tokius dalykus taip fantastiškai parašyta. Na, mane supras tik tie,kas jau skaitė. :lol:

O ir dar tai,kad ten puiki metodika,kaip ačkarikui nuo akinių atsipurtyt išdėstyta.... Na, gal kitiems tai ir neaktualu,bet aš savųjų akių protezų pabandysiu atsisakyt. Kažin ar tai pasisektų tik savo Giminės sodyboj gyvenant...

Ačiū, Birute,už nepakartojamos knygos rekomendaciją :!:
Pantera
Posts: 54
Joined: Thu 01 23, 2003, 21:18
Location: Vilnius

Post by Pantera »

Kadangi aš irgi esu nurodžiusi ne tik į Anastasijos knygas, tai jaučiuosi turinti būti tų pusėj, kurie sako, kad ir daugiau knygų nepakenks :lol:

O jei rimtai, tai galbūt dėlto, kad aš asmeniškai dar visų Anastasijos knygų neperskaičiau, bet man, nors ir labai patiko jos idėjos, vis dėlto tikrai jose randu ne visus atsakymus į klausimus, kurie man kyla einant kad ir, tarkim, artimu į Anastasijos nurodytą kelią.

Tai man atrodo normalus reiškinys, kad žmonės neapsibrėžia savo akiračio tuo, ką jau vertingo yra radę, o ieško toliau. Ir tie atradimai nebūtinai prieštarauja :idea: TAM konkrečiam žmogui kitose knygose perskaityti atsakymai galbūt tik padės eiti Anastasijos nurodytu keliu :wink:

Tad nereikia bijoti 8)

O kam nepatinka, kaip sakė Radioshow, išjunkite radiją :lol: :D O kas nesuprato, išversiu - tiesiog neskaitykite šios temos, skaitykite sau 7 Anastasijos knygas :!:
Linga
Posts: 23
Joined: Thu 11 21, 2002, 10:31
Location: Klaipedos r.
Contact:

Post by Linga »

Mąsčiau, kodėl man kažkaip netikrai skamba Loretos mintis, kuri šiek tiek perfrazuota atrodytų taip: “Sodinkim medelius, bet neužmirškim šalia esančių žmonių”. Man netinka jungtukas “bet”, kuris du teisingus teiginius priešpastato.

Žinoma, įmanoma situacija, kai kietuolis gamtininkas taip įninka į augalininkystę, kad nieko aplinkui daugiau nemato. Sutinku, tai iškreiptas vaizdas, nors net ir šiuo atveju jo artimieji (ir net tik) gaus šiokią tokią naudą – valgys vaisius ir daržoves, kvėpuos švaresniu oru, gyvens gražesnėje aplinkoje. Šiek tiek geresnė situacija, kai minimas gamtos mylėtojas savo pomėgiu užkrečia ir artimuosius. Šalia jau anksčiau išvardintų teigiamų dalykų galima pridėti visus bendro darbo ir džiaugsmo, besigėrint to darbo rezultatais, aspektus.

TAČIAU… Anastasija paprastą medelių sodinimą iškelia į kokybiškai naują lygmenį – Meilės erdvės kūrimą. Tokiu būdu mūsų gamtininkas sodina medelius, svajodamas apie savo vienintelės mergaitės-visatos laimę. Net tuo atveju, jei ji palikusi jį ir judviejų vaikiuką nuskrido ten, kur spalvoti miesto žiburiai. Kad sugrįžtų ir pajustų – čia jos namai. Šiuo atveju kalba apie užmirštus artimuosius tiesiog netenka prasmės.

Grįžtant prie ankstesnio teiginio, verčiau kvieskim: “Sodinkim medelius, svajodami apie šalia esančių žmonių laimę”.

P.S. Loryte, dėkoju tau asmeniškai už suteiktą progą apie tai pamąstyti ir naujai pažvelgti į savo vienintelį berniuką-visatą.
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Na, gal kitiems tai ir neaktualu,bet aš savųjų akių protezų pabandysiu atsisakyt. Kažin ar tai pasisektų tik savo Giminės sodyboj gyvenant...
Gal as per daug naivi ar idealiste ,bet kazkaip tikiu tuo kas parasyta Megre knyguose,kad gyvenant savo sodyboje ,valgant savo uzauginta maista nebus jokiu ligu.Be to 7 knge idomus skyrelis kur Megre klausia Anastasijos senelio kokias knygas butu vertinga paskaityti....
Zinoma ,kartais taikomes prie aplinkybiu...Bet kad ir kokias terapijas taikytume, manau ,esme liks ta pati ,gal pasalinsim kazkokia problema , bet ar ji neislys kitu pavidalu??
Juk tiesa tokia paprasta- kurti savo gimines sodyba ,meiles erdve , ir dings pamazu visi negalavimai, kuno ir dvasios ligos ir nereiks skaityti kitu protingu minciu ,o gausime informacija tiesiai is mus supancios aplinkos...... :D
Bet nereikia nuo nieko apsiriboti juk viskas ir siaip yra mumyse :roll: .
Siaip manau visi cia teisus tik sunku isreiksti nuomuone vien spausdintu tekstu,juk kiekvienas gali suprasti kaip nori.Visiems sekmes tobulejant ir ieskant savo kelio :!:
Laimis Zmuida

Knygu lentyna

Post by Laimis Zmuida »

As irgi pritariau Mindaugui, kad nereiketu cia det kitokiu knygu. Dabar manau, kad sis mano pritarimas gime is egoizmo. As pats nemegstu daugelio knygu, todel nenorejau, kad ir kiti skaitytu. Na, bet dabar pamaciau, kad zmonems knygu reikia. Na, jei reikia, tai reikia. Prasom!

Kauno klube gime ideja padaryti bibliotekele. Bibliotekos esme tokia:
Padaromas sarasas is knygu pavadinimu ir pas koki nari jas galima pasiimti. Skaitytojas palieka klube uzstata, jei davejas pageidauja, ir gauna knyga, kuria vel tures grazinti davejui. Bibliotekininkas rupinasi tik sarasu ir zmonemis, pas kuriuos tos knygos yra.

Kol kas sarasas maziukas. Sias knygas, kas domisi gali pasiskolinti is manes. Manau, ir Mindaugas neturetu sioms knygoms priestarauti, nes jos yra apie augalus ir Anastasijos mintis tik papildo, o ne priestarauja.

Taigi, knygos, kurias galite gauti klube, arba pasiimti tiesiai is manes [email protected].

1.Jiesios landsaftiniame draustinyje. - Kaunas, Sviesa 1992
2.Kazitenas A. Misko pasaulis. - Vilnius, Mintis 1990
3.Cekys A. Augalu istorijos. - Vilnius, Vyturys 1998
4.Zapasnikiene B. Avis aprengs ir pamaitins. -Kaunas, Ukininko patarejas 1998
5.Baleliunas P. Zaliosios trasos ir kompostai. - Kaunas, Ukininko patarejas 1999
6.Gamtotvarkos vaidmuo saugant biologine ivairove. - Vilnius, Daigai 2001
7.Kacergiene N. SOS gyvybei zemeje. -Vilnius, Diemedis 1999
8.Biologo vadovas. Vilnius, Mokslas 1987.
9.Rautavara T. Kam tinka augalai. - Vilnius, Mintis 1984
10.Korsunas V. Augalai ir sveikata. - Vilnius, Sviekata 1991
11. Danilcenko H. Ekologinis darzas. Kaunas, Ukininko patarejas 2000.
12. Rusiskai: Micheiev A.M. Oblepicha. - Moskva, Rosagropromizdat 1990.

Kol kas tiek, kai turesiu daugiau parasysiu. O jei kas galite pasidalinti savo knygomis siuskite man sarasa ir pasiskelbkite forume. :) Sekmes.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Na aš tai tikrai neisižeidžiau :) Ačiu už Šimkūnaitę.
Rašyti apie kitus autorius kurie nesusiderina su Anastasijos idėjomis tai reikštų , nueiti nuo pagrindinės forumo tematikos (mano nuomuone).
Nepaisant to kad Norbekova aš skaičiau ir daug kam daviau paskaityti knygą "Опыт дурака или ключ к прозрению" Man ji patiko ir dabar patinka. Bet tai kuom ji susijusi su Anastasijos idėjomis?

Geros dienos jums :)
Birute
Posts: 21
Joined: Thu 10 03, 2002, 17:58

Post by Birute »

Mindaugas wrote:Rašyti apie kitus autorius kurie nesusiderina su Anastasijos idėjomis tai reikštų , nueiti nuo pagrindinės forumo tematikos (mano nuomuone).
Na, va, pasirodo, musu nuomones nesikerta...
Tik nematau, kuo minetas autorius nesiderina su Anastasijos idejomis... :roll:
Juk sistema ir remiasi tuo, jog ismokytu zmogu prisiminti, esant didziulems galioms mumyse...Viskas - musu rankose! Zmogui tiek daug duota, tik va - pamirsta, issvaistyta, iskeista i blizgucius, i miesto ziburius, kaip sake sunus...

Sekmes, igyvendinant svajones! :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

sistema :(
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Beje, Norbekovas kaip tik ir papildo Anastasijos mintis. Jis žadina žmones iš saviapgaulės, moko patikėt savim - ŽMOGUMI , savo jėgomis, galimybėmis. Kaip ir Anastasija... Nelieka dėl ko ginčytis,ponai teisėjai :lol:
Post Reply