Gal kas žinote kaip... (apie plaukų augimo greitį)

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Gal kas žinote kaip... (apie plaukų augimo greitį)

Post by padarelis »

Sveiki, gal kas žinote kaip ir su kuo pagreitinti plaukų augimo greitį? Būtų gerai, kad jos neterštų gamtos.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

jo, vyrai gauruota krutine, kojomis, o ypac gauruota nugara labai vertinami moteru... tik neatsimenu kurios tautybes moteru :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Greičiausiai plaukai auga tada, kai tas greitas augimas visai nepageidautinas :shock: :wink: :D :D
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

kipshas as ne del gauruotos krutines ir visu kitu vietu, o del to, kai nusikerpu plaukus, trumpi jie man netinka, o auga jie letai :)
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

padarelis wrote:... kai nusikerpu plaukus, trumpi jie man netinka, o auga jie letai :)
Pirmas klausimas – tai kodėl nusikerpi?
1a Ar nori išbandyti, ar tau tinka trumpi plaukai?
1b Ar tiki, kad dažniau kerpami plaukai geriau auga?
1c Ar tai darai, nes tau kažkas liepia?
1d Ar nori suteikti šukuosenai stilingą formą?
Antras klausimas – Ar pasakai kirpėjai, kad nekirptų plaukų trumpai, o tik pačius galiukus dėl formos suteikimo, pabrėžiant, kad tu geriau jautiesi su ilgesniais plaukais?
2a Jei tai pasakai, tai ar pasakai prieš kerpant plaukus, ar po?
2b Jei tai pasakai, o kirpėja vis tiek nukerpa per trumpai, ar pasakai, kokio rezultato tikėjais?
2c Jei tai visada sakai, o kirpėja vis tiek daro savaip, tai kodėl nekeiti kirpėjos?
2d Jei to kirpėjai nepasakai, tai iš kur jai žinoti, kokios šukuosenos tu nori?
2E Jei to kirpėjai nepasakai, tai gal tu nori, kad ji tau nukirptų plaukus trumpai, kad tu galėtum išbandyti plaukų auginimo greitinimo metodą?

Klausimus galėčiau tęsti, bet kažkodėl kyla įtarimas, kad pradinis tavo klausimas turėtų būti ne kaip pagreitinti plaukų augimo greitį, o kitoks :wink:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Miela Agne, deja klausimas yra toks. Pas mus, mano miestelyje, tokios kirpejos yra, kad joms sakyk nesakes jos vistiek apkirps ten pvz jeigu prasai per puse, tai jos apkerpa puse ir per puse. Ir bejia tas klausimas buvo iskeltas ne del mano trumpu plauku, o del to, kad noriu susisukti dredus, o auginti plaukus labai daug laiko uzima. Dar be to ne per seniausiai nusikirpau netyciom, nepagalvojes. Zinai kaip buna jaunystei, visko norisi isbandyti... :mrgreen:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Ech, Padarėli, man Tavo problemas.... :wink:
Turėsi Tu tuos dredus, plaukai ne taip jau ir lėtai auga, greit pasieks reikiamą ilgį. Tu verčiau pagalvok apie tai, kad tie dredai, kol pasiekia reikiamą "kondiciją" trejetą mėnesių atrodo kaip pusėtinas varnalizdis. Antra, kai jau užsimanysi pakeist šukuoseną - teks nukirpt laaaaabai trumpai :shock: , po vieną :roll: .
Mano dukra, turinti plaukus žemiau menčių, irgi na labai labai labai nori dredų. Aš niekaip nesuprantu, kam ant galvos kaltūnas, bet tai mano vienos, subjektyvi nuomonė, jei noras nepraeis - turės ji tuos vailakus ant galvos. O man teks atlaikyti frontą "Ir kaip motina gali vaikui TOKIUS dalykus leisti :?: :!:
Ar tik nereiks paprašyt, kad Alex mažumą tų savo gaurų nukirptų ir Tau padovanotų :mrgreen: :wink: :D
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Renata, nebus jokio lizdo ant galvos :lol:. Paprasčiausiai reikia nepagailėti pinigėlių ir dredai bus labai gražiai susukti.
PS ir jokie jie veilokai :P, o kad reikės labai trumpai nukirpt tai žinau.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Niu, kad jau esi susipazines su visais pliusais ir minusais, tai kantrybes Tau ir sekmes taupant, ba pinigeliai apciuopiami.
Vailoku pavadinau dredus todel, kad, is esmes, tai ir yra veltinis. Tik ne is avies vilnu, o is zmogaus plauku. :D
Viliuosi, kada nors pasigrozeti Tavo sukuosena. Bent jau vienas teigiamas dalykas -paprasteja plauku prieziura: sukuotis ne tik kad nereikia, o grieztai draudziama :wink: :D :D :D
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Na matai, man atrodo dredus susivelti, tai daugiau pliusu yra negu minusu. :D
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

PS aciu uz linkejimus :oops:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Geriau jau tu, mielasis padareli, pasakyk, ka daryt tom bobom, kurioms plaukai auga ne ten, kur reikia - gerai tokioms kaip Anastasija - sviesiaplauke, tai ir plaukeliai ant koju ir visur kitur sviesus, grazus, o as, pvz., esu ragana :shock: , tamsiaplauke :shock: , tai prisieina kojeles depiliuot :shock: , raut plaukus su tokiu baisiu aparatu :mrgreen: , nes jei nuskuti su peiliuku, atauga dar didesni, o jei isvis nedepiliuoji, tai atrodai kaip garuruota bezdzione :shock: , nors kasas ant koju pink :wink:
O tie visi depiliavimai, jau nekalbant kad skausmingi :shock: , bet ir taip eina pries gamta, juk viskas turetu augt naturaliai, kaip zolyte kokia pavasari :wink: :lol:
GAL KAS GALIT MAN, NABAGEI, KA PATART, NES JAU VISAI NEBEZINAU, KA DARYT :?: :?: :!:

(Is anksto nuosirdziausiai dekinga :wink: )
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

darja, yra juk israstos plastines operacijos ten apsviecia su tokiais lazeriukais ir nebeauga toje vietoje tie nepageidaujami plaukiukai, tik nezinau kiek kainuoja :), bet zinau kad yra, vat man pvz nepatinka kai usai auga, as juos skutu ir vargo nematau. Nereikia man jokiu depiliaciju ir t.t. O tau jeigu uzkniso depiliuotis, tai tu paprasciausiai nebekreipk demesio i juos. Del aplinkiniu nesijaudink, kokia jie tave priime iki siol, tokia ir priims kai nebesidepiliuosi. Tave myles tokia kokia tu esi. Na cia tik mano nuomone :wink:.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Darja, paskaiciau va tokioj mazoj knygelej receptuka: "jei norite pasalinti plaukus nuo kokios nors kuno vietos, sudeginkite visa aguonos augala ir siais pelenais itrinkite oda. pasak liaudies medicinos zinovu, plaukai sioje vietoje jau nebeaugs".
Tiesa, pati nebandziau, tai nezinau ar veikia..reikia palaukt vasaros :D
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

padarelis wrote:O tau jeigu uzkniso depiliuotis, tai tu paprasciausiai nebekreipk demesio i juos. Del aplinkiniu nesijaudink, kokia jie tave priime iki siol, tokia ir priims kai nebesidepiliuosi. Tave myles tokia kokia tu esi.
Būtent! Nieko negaliu pridurti.
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Na va, matai, darja, tavo problemos isprestos :lol:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Vat, jei nusidazyt plaukus sumanytum - azkart pamatytum, kad jie auga net labai greitai :shock: :D
Dabar rimciau. Valgyk vitaminus, ypac A, jis reguliuoja su oda susijusius procesus, tuo paciu ir plauku augima.
Skalauk plaukus vaistazoliu nuovirais, ypac tinka apyniai, dilgeles, o su ajeru saknu ar azuolo zieves nuovirais - masazuok galvos oda (plauku saknis). Masazas su vaistazolem - kasdien. Panasiai drauge savo vyrui neaiskios kilmes plike gyde - efektas buvo akivaizdus.
Pats supranti - plaukai per kelias dienas neuzaugs ligi juosmens, kantrybes reikia, rezultatai bus po menesio kito.
Iki vasaros tikrai uzaugs 3-4 centimetrai, net ir be papildomu priemoniu...O su jom - vasara tikrai jau augs greiciau, nei dabar.
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Va, bent vienas zmogus atsirado, kuris man padejo :lol:. Dekui tau Renata, na gerai gerai dekui ir kitiems kas palaiket kompanija bent jau :D O del kantrybes tai zinau as vasara ir zadu juos susivelti, tad ko gero man ir uzaugs iki vasaros tinkamas plauku ilgis. :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Geriausias budas nuo nuplikimo (cia man ypac aktualu :wink: ) yra kaip sake toji Renata masazas, bet reikia masazuot ta galvele atsisedus, kojytes biski prazergus :wink: ir galvele tarp ju zemyn nulenkus - ne iki tarpukojo, zinoma :oops: Ir masazuot reikia pirmyn-atgal zigzagais tokiais, o ne ratu aureoles sukt kaip kokiam sv. Petrui :roll:

Cia be bajerio - ta recepta nugirdau is tokios kitos raganos, tai vienas gerokai pliktelejes mano pazistamas isnaudojo, tai tikrai suveike :wink:

PS geriau masazuot su kazkokiu aliejumi, gal ricinos :shock: :P
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Nelabai gerai isivaizduoju kaip ten reikia masazuot :lol:
Post Reply