Lazdijai

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Dekoju ,Bastute ,uz palinkejimus :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Sunrise
Posts: 2
Joined: Tue 04 19, 2005, 8:33
Location: Žemė
Contact:

Post by Sunrise »

O, pasirodo ir iš Lazdijų yra čia žmonių. Labai malonu :) Aš taip pat iš Lazdijų rajono(Šeštokų)
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

O!Sestokai man gerai pazystamas,tiksliau artimas miestelis.Jukneliskiu kaime mano mociute gyveno.Tai traukinuku i Sestokus teko nemazai pavazineti :D
O kovu topoliuose jau nera :( ,bet Kirsnos upe ir mociutes sodyba man vis mena basakoja vaikyste.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Sveikute Sunrise,o tavo slapyvardis ka reiskia ? Ar kad vis suniukus pririsi? :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Sunrise
Posts: 2
Joined: Tue 04 19, 2005, 8:33
Location: Žemė
Contact:

Post by Sunrise »

Kirsnos upė
Kažkada tai buvo upė, o kai susikūrė kolūkis tai padarė mioleracijos griovių, jau baigia visa žolėm užel.
Sveikute Sunrise,o tavo slapyvardis ka reiskia ? Ar kad vis suniukus pririsi?
suniukus + risu = Sunrise :lol: :lol: Nu tu čia ir sumislinai.

Sunrise ang. reiškia saulėtekis.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Atleisk Sunrise, :lol: matai as ne angle ,bet prancuze :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Na va kaip gerai,vis daugiau randasi zmoniu is sio krasto.Sunrise mano pusesere gyvena Sestokuose.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Noriu pasidalinti dziaugsmu....LTV akcijos "Daugiau saules,daugiau sviesos "koncerte buvo apdovanotas Meteliu klebonas sviesuoliu sviesuolis Vytautas ,kuris atstate Kryziu sventove ir ikure kapelos grupe Meteliuose,labai dziaugiuosi ,kad butent sis sviesus zmogus surinko daugiausiai ziurovu balsu.Apie sia sventove esu aprasiusi temoje Sventos vietos Lietuvoje. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
doremi
Posts: 1
Joined: Tue 05 04, 2010, 12:21

Re: Lazdijai

Post by doremi »

aš iš lazdijų, bet jūs manes nenorit
Post Reply