Planuojamas forumo dalyvių susitikimas

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Planuojamas forumo dalyvių susitikimas

Post by Laimis »

Nu, klausykit, davai susitinkam. Kiek galima žiūrėti į šitas raidytes??? :)

Paprastai po meet'o forumai paaktyvėja, žmonės pradeda šilčiau bendrauti, nes jau yra matę kitų žmonių akis...

Kai kurie iš mūsų susitinkam klubuose, susitinkam švenčių metu...

Bet vat tokio ekstra susitikimo norisi. Kad jis būtų skirtas būtent forumo dalyviams.

Padarytume patogiausiam mieste daugeliui. Galim kokį šeštadienį daryti, o jaunimas galėtų pasilikti per naktį... :)

Taip norėčiau išvysti kai kuriuos veidelius ir paplepėt...

Gertume arbatą, valgytume suneštinį... aišku siūlau turėti toje patalpoje ir kompą prijungtą prie interneto, kad viską galėtume tiesiai į forumą mesti ką sumąstysim... Ir bus įdomu stebėt, kaip žmogus sėdi prie kompo ir rašo... :)

Plius jaučiu netoli jau bus kalėdos, tai galėtų būti kalėdinis forumo susitikimas. Kalėdos, tai naujų metų pradžia. Galėtume ir rimtom temom pašnekėti - kur mes velkam forumą, ko sieksim 2006 metais... aptarsim kas buvo 2005... Pasijuoksim... :) :) :)

Galim dar visko prigalvoti... o aš vis dar turiu didžiulį moliūgą. Galėtumėm iš jo košės prisivirti. Visiems užtektų...

Ką manot?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

ideja tai nebloga........

visa vakara dainuoti ir medituoti zinoma irgi yra neblogai....

:)))
J

Post by J »

Idėja net labai puiki! :D
Juk nebūtina visą vakarą dainuoti.
Aš UŽ...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Forumo dalyvių susitikimas

Post by Rytė »

Laimis wrote: Galim dar visko prigalvoti... o aš vis dar turiu didžiulį moliūgą. Galėtumėm iš jo košės prisivirti. Visiems užtektų...
Ką manot?
Iš to moliūgo tokis skanus pyragas gautųsi... :roll:

Aš UŽ. :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: paragautumet mano obuolinio pyrago, tai nereiktu jokiu moliugu... :wink: :P :)
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

darja wrote::wink: paragautumet mano obuolinio pyrago, tai nereiktu jokiu moliugu... :wink: :P :)
Ar tai reiskia,kad nuo viduriavimo nesinoretu daugiau nieko? :mrgreen: :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ...tai reiskia, kad isvis nesinoretu daugiau nieko - kaip sakoma, pasiektumete nirvana, va sian pas mus darbe buvo keliautojas Paulius Normantas, tai paragavo mano pyrago (na, dar isgere grama, kiek jam Buda leido :wink: ) ir jau daugiau nieko nebenorejo tamkart (na, tik sake, kad jei butu jaunesnis, noretu dar mane pabuciuoti, bet atsakiau, kad su tokiom herpetom lupom, tai jau geriau susilaikysiu, o tai buciau dar emus ir pabuciavus, nepaisant to, kad ne toks jau jaunas, bet siaip tai labai radom bendra kalba, nors redakcijos visos bobos buvo paklaike, kaip as bendrauju su tokiu garbiu zmogum :wink: , o jis dar sake, kad pas man dabar tryksta temperamentas, bet kai busiu jo amziaus, tai tapsiu ismintinga - kaip sakoma, tegu jo zodziai Dievuliui i ausi, o siaip tai labai fainiai pabendravom, as ji dar perzegnojau triskart (prie visu :wink: ), paspaudem viens kitam rankas - tai sake, kad tvirtai spaudziu, znacit, esu tvirto charakterio - o ir man patinka man tokie kaip jis tvirto charakterio zmogeliukai... :wink: :) )

PS a, tiesa, dar tas Normantas to brendzio nulaiste i keturias salis po lasa - tipo dvasioms, bo ir jos nori, tai as dar paprasiau, kad ir mane zaodno pasventintu - ale nepakrapyjo, kazi kude?... :? :wink: :P :D
Žilvinas
Posts: 13
Joined: Tue 07 12, 2005, 19:05
Location: Virbalai
Contact:

Post by Žilvinas »

Ir aš noriu į susitikimą :D
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

OOOO... Kvepia linksmybem ir idomybem :) Tik va kur rast toki plota, kad visa govada sutilptu?
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ir aš sudalyvaučiau :D :lol:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Tai kur susitinkam? Kaune ar Vilniuje?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: Tveruose prie dolmeno - galesim lauza susikurt, kompa atsivezt - garantuotai veiks be rozetes, nors rozete gal ir galima butu pasiimt - na vsiakije zapasnyje, kaip ten tam anekdote: nusipirko ir parsiveze i jurta ciukcius televizoriu, visi ji durina - kur tu ji pajungsi, o tas tik sypsosi gudriai: "Ciukcia ne durak - ciukcia i rozetku kupil..." :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o jei rimciau, tai jei norit, kad ateiciau, tai darykit Vilniuj, bo labai neturiu laiko, o dar labiau tingiu kur nors trenktis, kad ir i Kauna - miesta slauna, kur per galva kelnes maunas... (tik prasyciau neisizeisti, as cia taip... draugiskai :wink: :P :D )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ...nors siaip pagalvojus, tai gal ir visai nieko butu Kawna aplankyti - senokai bebuvau, Laisves alejoj tevelio sesuo gyvena, ir siaip giminiu yra... nu, tiesiog nezinau, reiks dar pagalvot ir pranesiu jums tikslia data ir vieta. :wink:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o gal arciau klaipedos??? :D
as irgi noriu !!!! :D
puiki mintis Laimi :H
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ne, apsigalvojau - turiu daug darbeliu, tad jei norit pamatyti mano nuostabias akiniuotas akis, tai verciau jau darykit in Wilno... :? :P :wink:
auksas
Posts: 15
Joined: Tue 07 06, 2004, 2:42
Location: Kaunas
Contact:

posedis.mums.lt

Post by auksas »

Laimiau =]. forumo dalyvių pasisėdėjimą galėtume daryti Simo underground klube
su juo kaip su bendraminčiu nesunku susitarti, o ir kompiuterį jis ten turi prijungtą prie Internet'o
aplinką galima būtų susitvarkyti kaip mums patogu / dabar ten sienų dekoravimas vyksta / vakare filmas
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Bet kad šalta baisiai ten Aukseli. Be to, norėtųsi jaukesnės atmosferos, t.y. savo kampo, kur galėtum išsiauti iš batų, prisėsti ant kilimo, išsivirti patogiai arbatos...

Gal pas ką namuose? Manau vistiek susirinktų tik apie 20-30 žmonių maksimum. Nes šiaip žmonės užsiėmę, o be to, teks rinktis Vilnių ar Kauną, tai vėl mažėja žmonių skaičius.

Jei dalyvių 10-15, tai galim pas mane namuose daryti. :) Pas mane labai gera. :) Bet jei daugiau, tai teks kitur. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Nujauciu Laimuti link ko suki :) Bet kad mane sunku pasiekt butu tam 20-30 zmoniu... o visa kita.. manau imanoma. tik miegotumet tai ant grindu arba ant sieno...
na aisku dar su tevais pakalbet reiketu...
bet as toli.... nei Vilnius nei Kaunas ...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

tai gal. Glesumele, klp? :D :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply