Planuojamas forumo dalyvių susitikimas

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

O as jau taip apsidziaugiau... :(
ir gruodzio 10 ir 17 busiu vilniuj, tai pagalvojau.... :( :(
Na,bet ka darysi...lauksim veliau...
nors tiesa sakant toki dalyka reiketu iskelti labiau i pavirsiu, gal i naujienas.Kazkaip neuzkliuvo tos diskusijos man iki siandien dienos.Gal ir kiti nemato :?: Gal daugiau butu norinciu?
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Aš tai už iškėlimą, bet pirma reikia dėl datos ir vietos susitarti :) Įtariu, kad šį mėnesį jau nespėt :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

sausi manau bus saunu :D
mes manau uz :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Sausis visas man atostogos :))) Tinka :)
Aida
Posts: 18
Joined: Mon 07 12, 2004, 22:22
Location: Kaunas

Post by Aida »

Sveiki Visi,
Tikrai girdejau kad 2006 m. sausio 6 diena Vilniuje organizuojamas susitikimas i kuri kvieciami visi - Vilnius, Kaunas, Klaipeda Panevezys, Siauliai ir visi visi
Girdejau kad jau uzsakyta sale ir nutarta ka reikes atsivezti. Bet niekur nerandu tikslesnes informacijos. Gal kas nors zinote? Kas zinote ka nors konkretaus idekite pranesima, bukite Tokie geruciai.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Tai, vo, praėjo tas mūsų sausio 6 dienos šventimas Vilniuje. Buvo virš 100 žmonių. Kai skaičiavau buvo virš 90, o paskui dar lygtais prisidejo...

Iš jų forumiečiai buvo tik:

1. Dobė
2. Gabriukas
3. Laimis
4. Mdsts
5. Egidijus
6. Jolantytė
7. Glesum
8. Aurimas
... gal dar kas..nežinau..

Žodžiu, forumiečių susitikimo čia nebuvo.... galim drąsiai daryti forumo susitikimą, nes tai kaip pasirodo visai kitokio tipo susirinkimas ir mūsų visų anastasjiečių šventės ir susitikimai tam nemaišo..

Taigi, pradėkim iš pradžių.. KADA DAROM FORUMO MEET'Ą? :) Kada jums tinka?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Visas sausis -- atostogos :)
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Ar nereiktų susitikimo daryti kur nors Lietuvos vidurį? Tada visiems Lietuvos pakrasčių gyventojams būtų vienodai važiuot. Manau tada atvažiuotu daugiau iš žemaitijos.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

O, as norejau ateiti, bet negalejau...Gal kitas laikas bus sekmingesnis?Man is esmes tinka bet kuris laikas-nesimokau, o dirbu:)
O, beje, gal kokiu nuotrauku yra is susitikimo penktadieni? Jei kur nors imestumete ju, butu labai smalsu paziureti:)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nuotraukos bus, Dina, tik kol įkels, tai žinai, reik palaukti. :) Mačiau fotkino ir net filmavo. :)

Dabar dėl forumiečių susitikimo. Siūlau preliminariai sausio 28 dieną. 12 valanda. Šeštadienis. Rašykit kam tinka, o kam netinka. Preliminariai, tai susitinkam pas mane namuose. Kaunas. Šiaurės pr. :)

Jei bus bent 5 dalyviai, tai susitikimą laikysim įvykusiu, jei bent 7 - pasisekusiu, jei 20 - nuostabiu, o jei 25, tai susitikinėsim dažniau. :)

Kas norės iš kitų miestų, tas galės nakvoti...

Kokios nuomonės, pasiūlymai, klausimai?

Man būtų malonu, jei pradėtumėt registruotis, t.y. praneštumėt ar atvažiuojat ir kiek atvažiuoja ir kiek nakvynės reikės...
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

ar nauji forumiečiai dalivauti gali?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

gali dalyvauti visi, kas parašė bent 1 žinutę :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

O tai gerai. Aš norėčiau tik ar galėsiu sužinosiu iki kito savaitgalio.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Anot Nijolės Valaitytės Wolmer astrologinio kalendpriaus pagal kinų kalendorių naujieji šuns metai prasideda sausio 29 dieną, 16:14 val., tad tai galima būtu pavadinti ir naujųjų metų švente :) Gal galėtume, kokį žygį padaryt, kaip anąkart iš Rumšiškių į Kadagių slėnį :)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Laimi ,man tinka sausio 28 diena , as labai noreciau sudalyvauti siame forumieciu susitikime. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o man tai turbut netiks - tikriausiai ta savaitgali bus pats darbymetis... :(

Beje, o simet pries Suns metus niekas nerengs begiojimo per zarijas?.. Pernai pas Jonukus buvo jega tas lauzas... :wink:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Man... irgi gali netikti... nas turbut prie juros varau :) Ech... o taip noriu to meet'o... o atostogos jau... ech...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Kvieti???
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

>Beje, o simet pries Suns metus niekas nerengs begiojimo per zarijas?.. Pernai pas Jonukus buvo jega tas lauzas...


Vilniaus klube Vaidenis kaip tik sakė, kad rengs :)
Sausio 29 d., sekmadienį ?, kažkur prie Pūčkorių atodangos


Manau, kad tikslesnė informacija turėtų greitai pasirodyti forume :)
Post Reply