tyros mintys vaikams, mamoms ir tėčiams..

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderatoriai: Mdsts, Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

tyros mintys vaikams, mamoms ir tėčiams..

Standartinė vaiduze »

sveiki bendramincčai!!!
tie, kurie siekia pasaulio grožio, šviesaus dangaus, žalios skalsios žolės, tyros rasos, vaiko juoko..
tie, kurie apie saulės šviesybę galvojate, Dievulį geru žodžiu minavojate.
kurie lietun rankas ištiesią, savo nuostabia daina tėvelius kviečiat, kurybon nuostabion pasaulin prisijungt, kurie galvojate ta nuostabia Tėvelio dovana apdalint pasaulį šviesų, visur skleist šypsenas ir saulės spindulių visiems atnešt, kurie galvojate, kurie svejojate, kurie kas rytą vakarą širdim gaidas ringuojate ir darbus didžiai nuostabius vedžiojate..
i JŪsu širdis širdimi as beldžiu! prašau, prijunkit savo mintį greitą, už žvaigždzių mirgėjimą greitesnę, už vandens tyrojo čiurlenimą tyresnę, už vyturio , paukštelio mylimo brangaus, balselį skardesnę, ir tvirtesnę nei akmuo , kuris lyg Dievo Tėvo tvirta globojanti ranka šioj Žemėj..

prašau Jūsu, prisidėkite savo žodžiais, ir parašykime visi laišką mamoms ir tėčiams šios Žemės nuostabios, kuri mus visus globoja, kuri mus supa savo lopšyje..
te visi supranta, te visi pajunta... :D
labai prašau nediskutuokit čia, o mintis aiškias ir konkrečias dėliokit, kad susisteminti jas galėčiau, ir kartu parašę laišką šitą didų - išsiūsime į visas pasaulio vietas, kurias tik mūsų širdelės suras ,kitų širdelių balso klausdama ir eidama paskum ji..

myliu Jūs visus, ir laukiu JŪsu Tyros kurybos , Šviesiu minčių ir Palinkėjimų, Pasiūlimų, Tiesos, Padrąsinimo , Supratimo visiems tiems kurie buvo, kurie yra ir kurie bus vaikai, tėvai...

myliu :H :love:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze »

čia tebūnie pradžia.. šį laiškiuką parašiau vasarą, bet jis labai netobulas, reikia taisyti, bet tebūnie pradžia..


Mielosios Mamos ir Tėčiai,
rašau Jums svajodama, kad vaikai augtų kartu su tokiais pat laimingais vaikučiais, kokiais stengiamės aš , būsima mama, ir mano draugas, būsimas Tėtis, sudaryti visas sąlygas būti.
Mielieji, visi mes, ankščiau ar vieliau, pagalvojame apie vaikučius. Vieni dar vaikystėjesvejodavome, kokie mes puikūs Tėvai ar Mamos būsime ir kokius nuostabius vaikučius užauginsime, kiti tik neseniai apie tai pasvajojom. Brangieji, bet geriau ankščiau. Ne, geriau dabar!
Mamos ir Tėčiai, pasvajokime apie mūsų vaikučius drauge! apie esamų (ar dar tik busimų ( nes sakoma , kad vaikai tėvus savo jau prieš daugel metų pasirenka) ) ateitį. Tų , kurie priglaus galveles prie mūsų krūtinės tikiedamiesi meilės, saugumo, supratimo.
Mylėt Mes Juos mylime- tiesa?
O ar galime Juos pakrikštyti saugiais ir suprastais? Ar mes tikrai priglaudę Juos, jau gimusius ar besiruošiančius į šį pasaulį ateiti , mūsų kūdikėlius, esame tikri, kad paragavęs Motinos pieno, galės Jie pasakyti, kad kudikystėje maitinosi Dievų maistu? Ta didžiulė dovana vaikučiui, Jūsų kūnui ir kraujui, Tam, kuris Jus išsirinko iš milijonų kitų vyrų ir moterų. Jūs pasirinko ir pasitiki Jusmis besąligiškai.
Vaikutis visiškai atsiduoda į Jūsų, Tėvų, rankasir tiki, kad Jo Tėtis ir Mama patys išmintingiausi, patys sveikiausi ir laimingiausi, nes Jie - Jo Tėvai.


Jis jau čia. Pirmąją akimirką kai tapote Tėvais - Jis su Jumis - Jumyse. Jis ateina pačiu tinkamiausiu laiku. Tačiau _ Jums ar Jam? Na, pagalvokime drauge.
JAm, vaikeliui Jūsų, būtina saugi, rami, vien tik teigiamomis emocijomis pulsuojanti gyvenamoji aplinka. Visą tą laiką, kol Jis bus Jumyse ( ir vėliau), vaikutis turi maitintis tik sveiku maistu, kvėpuoti tik tyru oru, gauti viską , ko Jam reikia tobulam vystymuisi.<...>

kai turesiu laiko visa parasysiu..

tebunie tai atspirties taskas norimties prisideti graziomis mintimis :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze »

tesiu...

visos medžiagos patenkančios pas Jį, turi būti saugios ir gerą Jam tekiančios.
Kad taip būtų, mama turi gyventi aplinkoje, kurioje Ją suptų ramybė, sveikumas, saugumas (o visuom tuom puikiai geba rūpintis Tėčiai). Ji turi būti visiškai sveika, taip pat sveikas turi būti ir Tėtis, nes Vaikučiui svarbūs abu Tėvai. Tėvai turi sąmoningai kurti apie save ir savyje teigiamas emocijas ir tokią aplinką, kuri jas teigtų. tada , Angeliukas, esantis Jumyse bus laimingas.
bet pagalvokime, ar visi mes, esame verti to, kad vaikutis pasirinko ar pasirinks mus?
Įsivaizduokime.
Tu, kuris daar mąstai apie būsimo vaikučio ateitį, esi uždarytas kambaryje. nedidelioje patalpoje su sugedusia vntiliacija. pro sianas lubas ir duris ...............

nepatinka man tokios mintys, nors jos ir mano pries pusmeti parasytos. kazkokia nesamone.

reikia rasyti , parodant kele, o ne baksnojant po nosimi..geriau pradekim taip..


Nuostabus žmogau!
tas, kuris atneša ant savo rankų gyvybę į šį pasaulį, TAs, kuris laiko prie krutinės prispaudęs kūdikį, linkiu Tau laimės, linkiu Tau stiprybės, ramybės ir meilės.
laimingas, matau, Tu jau ir taip, nes Tu nuostabus, nes sukūriai stebuklą, kuris yra Tavyje, ant Tavo rankų, gal dar ant debesėlio krašto sėdi, ar kažkur bėginėja..
stiprus, Tu žmogau, nes tik stiprios rankos pakelia tokį džiaugsmą ir atsakomybę, pries šį nuostabų žmogutį. tik stiprus žmogus gali jam padovanoti laimę būti šiame nuostabiame Pasaulyje, kur visur žydi margaspalvės gėlės, čiulba paukščiai, kur švarus oras, ir gardus maistas...
kur kiekvienas kveptelėjimas- džiaugsmas..
nuostabus Žmogau, Tu kuri savo rankomis ši nuostabų pasaulį, ir džiaugiesi, kad aplinkui matai vien laimingas šypsenas, žaliuojančius medžius. nes Tu juos pasodinai, ir prižiūri juos, kad Tavo vaikai turėtų nuo ko skanų sveiką obolį nusiskinti.
Žmogau, ramus Tu, nes supranti, kad tik visiškoje harmonijoje suskambęs garsas- atsiskleidžia visu savo gražumu ir spalvom.

Žmogau, Tu myli.. matau tai iš Tavų akių, myli.. visą Pasaulį, medžius , žmones...


nagi, prisidėkite ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
loreta
Pranešimai: 711
Užsiregistravo: Ket 10 20, 2005, 2:40
Miestas: ant kalno

Standartinė loreta »

Nuostabus Zmogau!
Tave sukuriau dar seniai pries Tau ateinant
Kol laukei soduose anapus debeselio
Pavadinau graziausiais zodziais. Ar matei
Pasauli virs baltu berzu iskeliau?

Ilgai ir kruopsciai sosta Tau ruosiau
Is samanu minkstu, ziedu paparcio
Kad rupesciu turetum kuo maziau
O as Tau zemuoges ant smilgos verciau...
vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze »

na galiu pabaigti ta laiska, kuri rasiau is pradziu pries pusmeti
bet jis truputuka netoks, bet taisykit kas ne taip- bus lengviau parasyti gera, toki kuris visiems tiks :)


pro sienas lubas ir duris nuolat skverbiasi cigarečių dūmai, mašinų išmetamosios dujos. Atsuki vandens čiaupą, o iš ten pasipila tamsus klampus skystis, su visokiausiomis drumzlėmis- tai turėtų tyru vandeniu vadintis. o vietoj maisto gauni didelę porciją nitratų, įvairiausios miltelių pavidalo chemijos(kurią teriaikia užpilti vandeniu ir.. gaunasi maistelis ?), mutavusių ląstelių. Pažiūri pro langą į Tave supantį asaulį. o ten- pilkas eksfaltas, buldozeriais rausiamas paskutinis medis, oras tirštas ne nuo žiedadulkių, o nuo dulkių, kurios dengia visą, ką užmatai. Kiek tokioje "saugioje", "sveikoje" erdvėje išgyvensi?ir ar norėsi išeit į tą , už lango matytą, pasaulį? (na sita vieta man labbiausiai nepatinka, bet gal pades atsimerkti- karatis sokas gerai.. parasysiu toliau, kai galesiu.. )
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Awesome1
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Tre 02 10, 2010, 0:03

Re: tyros mintys vaikams, mamoms ir tėčiams..

Standartinė Awesome1 »

Laukiu :)
Sveikinimai, Mintys
Kristina
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: Tre 12 18, 2002, 3:24
Miestas: Airija-Lietuva
Susisiekti:

Re: tyros mintys vaikams, mamoms ir tėčiams..

Standartinė Kristina »

...bet pakeli akis i dangu ir matai kaip kyla saule, kaip dangus nusidazo graziausiom spalvom. Isgirsti, net pro masinu surmuly, kaip pauksteliai graziai ciulba dainas graziausias, iseini i gatve ir matai kaip prie siuksliu konteineriu tarp betoniniu plyteliu dygsta pomidoru daigai, o is asfalto lenda gleznas ziedelis ir supranti kad Jis salia ir pajauti Jo buvima :love:
Skelbti atsakymą