Ieškantiems antros savo puselės

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

whitewind wrote:... kazkaip mazai vilties cia ka surast tokiais budais...jau gal dabar buciau uzsodines sklypeli zemes bet be antros puses nera prasmes...zinot dziaugsmas vienam ne dziaugsmas... o rasti antra puse kuri sutiktu gyventi kaime ir dar taip kur nors kitur sansu viens is milijono... :roll:
Tiesiog leisk sau tureti! visi tavo zodziai, kaip geriausias blogiausio varianto kurimo pavizdys parodo kokiu netikejimu ir nepasitikejimu, kad surasi spinduliuoji. bet tikrai tikiu, kad surasi. maza to, tavo isrinktoji jau svajoja apie tave. tik dar nezino vardo... visiems norintiems ir dar neturintiems teigiamo rezultato, reikia keistis - mastyti, sneketi ir daryti pasirinkta kryptimi teigiamai optimistiskai. t.y. dazniausiai visai priesingai, nei iki siol. atidarykime vaizdumo mokykla...
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Romualdas
Posts: 6
Joined: Fri 01 21, 2011, 15:05

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by Romualdas »

Kur Tu, pusele ? :) Aš niekad nieko neturėsiu, jei neturėsiu su kuo dalintis :)
kestutis670
Posts: 183
Joined: Mon 01 18, 2010, 15:02

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by kestutis670 »

:h: Romualdai ,
senai , senai "Estradinių Melodijų" dinininkė Neimontaitė yra dainavusi dainelę , kur yra žodžiai : "vėjas man pasakė tavo vardą , tik tavęs surasti aš negaliu...".
Išmok ir dainuok - padės :) Man padėjo :D
:H :love:
delfinas
Posts: 4
Joined: Mon 02 28, 2005, 22:03

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by delfinas »

Romualdai, perskaiciau tavo retorini klausima, bet ka jis atskleidzia, o gi nieko. Keista, bet dainos zodziai: ,,vejas pasake man tavo varda, bet taves surasti as negaliu '',skamba itikinamiau, taciau irgi neatsako i klausima kur tu pusele? Nors tavo vardas man patinka!  :yy:
sanxre
Posts: 38
Joined: Tue 04 19, 2011, 17:57

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by sanxre »

:)
Last edited by sanxre on Fri 04 13, 2012, 17:58, edited 1 time in total.
Keinra
Posts: 15
Joined: Wed 01 12, 2011, 23:05

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by Keinra »

:h: Labas, sanxre, gal tau padės tai: http://soundcloud.com/santykiai/meil-vy ... bendravimo :wink:
sanxre
Posts: 38
Joined: Tue 04 19, 2011, 17:57

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by sanxre »

Aciu :) .
taspat
Posts: 15
Joined: Fri 02 03, 2006, 12:33
Location: Ukmergė

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by taspat »

Ryžausi parašyt...Paprasčiausiai tiesiog pavargau vienas.Nieko man lyg ir netrūksta: esu gan apsirūpinęs,yra ir sklypas,sodyba netoli Sukinių,savi miškeliai,pievos,kūdra.Gyvenu galima sakyt gamtoj,gera ten,bet kaip sako, nemoku/neišeina džiaugtis visu tuo vienam.Vis nesutinku tokios,kuri norėtų gyvent su manim kartu.O tikimybė,jog tokį atsiskyrėlį pastebės kas tarp medžių,paukščių ir žiedų atrodo tikrai maža - nesu tokia ryški žvaigždė kaip mano bičiulis žaliavalgis Tadas ;)
Norėčiau pasidalinti tuo grožiu ir gėriu kurs aplink (gal ir manyje)...
sanxre
Posts: 38
Joined: Tue 04 19, 2011, 17:57

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by sanxre »

:) Labas.
sanxre
Posts: 38
Joined: Tue 04 19, 2011, 17:57

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by sanxre »

Image
danielius
Posts: 42
Joined: Wed 05 26, 2010, 10:55

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by danielius »

Sveiki,
mano giminaite grazi pana ir vis dar viena, o viena nes neatrado stipraus lietuvio.
Todel nusprendziau padeti, nes tikiu kad cia gali buti stipriu dvasingu vyruku.
Jei esi aplink Kauna, jei tau nuo 29 iki 35 ir vis dar ieskai puseles isbandyk laime ir parasyk laiska.
Prisistatyk ir butinai parasyk laisko apacioje ,,SKAMBANTYS KEDRAI,,
Sekmes!!!!!!! :)
[email protected] (vardas Jolanta apie 30m)
:h:
sanxre
Posts: 38
Joined: Tue 04 19, 2011, 17:57

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by sanxre »

Sveiki.
As esu Sandra. Man 19m. Gyvenu Panevezyje.
Ieskau geru draugu:-).
Kas noretu susipazinti ?
Laukiu Jusu laisku adresu:
[email protected] .
Dara
Posts: 1
Joined: Thu 03 29, 2012, 19:57

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by Dara »

Na o aš šią vasarą bandysiu keliauti po gyvenvietes ir miškus gyvenimo ieškoti. Gal su kuo susitiksim? :}
taspat
Posts: 15
Joined: Fri 02 03, 2006, 12:33
Location: Ukmergė

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by taspat »

Gera mintis :) bet dar geriau susipažint dalyvaujant šventėse,talkose,sueigose-aktyvioj veikloj,kur žmonės gyvai bendrauja kažką bendrą kurdami (+) Sėkmės !
Paslaptinga
Posts: 2
Joined: Sat 07 28, 2012, 21:33

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by Paslaptinga »

Sveiki!
Esu muzikantė,gyvenu Vilniuje,man 24metai. Duomiuosi vedų kultūra ir filosofija,visais keliais,vedančiais į dvasingumą. Myliu gamtą. Esu vegetarė,taip pat domiuosi žaliavalgystės idėjomis. Rašykite: [email protected] :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by jasmin »

Facebook grupė ieškantiems antros puselės - http://www.facebook.com/groups/129256287217867/

Grupės aprašymas:

"Ši grupelė skirta geros valios žmonėms ieškantiems vienas kito. Čia renkasi žmonės, kurie domisi gražiais, pozityviais dalykais - laimingu gyvenimu, šviesiomis mintimis, ekostatyba, gamtine žemdirbyste, geru vaikų auklėjimu, dvasiniu tobulėjimu... Žinote tokių gerų, bet vienišų žmonių - praneškite jiems apie šią grupelę."
Post Reply