Ieškantiems antros savo puselės

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Ryti, o šalia savęs apsidairęs nerandi mergytės? :roll:
aldute
Posts: 49
Joined: Mon 02 13, 2006, 12:32

Post by aldute »

sparnuotis wrote:na o puseliu paieska ar buvo kam sekminga?

Man taip pat įdomus šis klausimas.

Naujos temos atidarymas manau netikslingas, nes atrasti savajai puselei reikia ne tik aprašymo apie save,- nors tai jau pradžia,- bet ir bendravimo. Tad ten gali būti gal net daugiau nei 10 psl.Pati esu dar naujokė, tad prisipažinsiu, jog nuošidžiai perskaičiau bemaž viską. Tam reikia tik noro. :mrgreen:

Na, o visiems be savosios puselės, linkiu nenuleisti rankų. Kantrybė - dorybė. Beja, šį posakį taikau ir sau... pati vis dar ieškau. :h:
Rytis Mazuras
Posts: 9
Joined: Thu 03 16, 2006, 14:26
Location: Panevezys-Palanga
Contact:

FGF

Post by Rytis Mazuras »

nU KAD NEA...:)
Jei tu nepakeisi pasaulio - pasaulis pakeis tave :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o gal tik nepastebi, kaip ten dainavo "Hiperbole":

Nepazinau, atrodo, vejas
uzrase man ant smilkiniu,
atleisk tu man - nepastebejau,
kad su tavim kartu einu... :wink:
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

Nemanau, kad naujos temos su skelbimais sudarymas ką nors pakeistų. O ir skelbimai skambėtų keistai, šaltai ir be minčių "toks/tokia ieško tokios/tokio". O kad puslapių daug prisikaupė... tai ką darysi. Apvalom vis po truputį, tačiau nesinori palikti sausų griaučių :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

tai gali dvi temos būt - viena su skelbimais, kurie ieško, o kita pasikalbėjimų. Paskui juk galima su sudominusiu parašiusiu skelbimą žmogumi asmeniškai susirašinėtis. O šituose 11 lapų, tai tik pabaigoj atsirado keli skelbimai ieškančių. Tai gal tik skelbiminė tema nepakenktų?.. :)
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Tai kad šitos temos pačioj pradžioj BUVO skelbimas. :mrgreen: Mano. :oops: Pabuvo pabuvo kelis metus ir buvo ištrintas. Nes patapo nebereikalingu. :D
Ar sėkmingos buvo paieškos? Čia, tarp bendraminčių - kaip nebūtų gaila - ne.
Kai nustojau ieškoti, antroji puselė pati mane susirado - ne klube, ne Vilniuj ir net ne Lietuvoj. Nukrito ant galvos kaip pirmasis sniegas... :D
Bet, jei nebūčiau ieškojus, nebūčiau buvus rasta. Nes tuose begaliniuose ieškojimuose sutikau žmogų, kurio pagalba JIS surado mane.
Tad, kaip sako viena patarlė: nežinai, kur rasi, o kur - pamesi. Ir, beje, po gulinčiu akmeniu vanduo neteka :wink:
Sėkmės visiems ieškantiems ir begalinio džiaugsmo radusiems!
aldute
Posts: 49
Joined: Mon 02 13, 2006, 12:32

Post by aldute »

Taikliai pasakei, Renata. :D

O galų gale mes vistiek niekur nedingsime. Sakoma, kad žmogų galima prisišaukti mintimis. :mrgreen: Teks pabandyti, tik va daug turiu kuklumo, gal kam perleisti dalį? :mrgreen: Užteks visiems.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tik jau neliudek, miela aldute, del kuklumo - as galiu tau savo naglumo ir akiplesiskumo dali perleist... :wink: O jei rimciau, tai negi manau, kad del to nerasi gyvenimo draugo - juk du vienodi negali po vienu stogu ilgai isgyventi, galbut sutiksi kaip tik labai drasu ir savim pasitikinti vaikina... :wink: Sekmes ieskant ir randant... :h:
aldute
Posts: 49
Joined: Mon 02 13, 2006, 12:32

Post by aldute »

Pralinksminai mane, darja, :lol: bet tikrą teisybę pasakei. Dažniausiai žmonėse ieškome to, ko patiems stinga. Be to, kuo ilgiau mąstau tuo labiau imu tikėti, kad susirasti sau gyvenimo draugą nėra labai jau sudėtinga, tik reikia žinoti ko nori ir nebijoti. Klystu?

Ačiū už palinkėjimą, kad taip dabar tiesiai Dievuliui į ausį.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: zinoma, ir dar tureti kantrybes... Sekmes :wink:
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

o as nezinau kokio noriu :oops: kaip nesubrendusi mergaite :mrgreen:
aldute
Posts: 49
Joined: Mon 02 13, 2006, 12:32

Post by aldute »

Nieko tokio, Kalnarute.Ateis laikas ir pajausi, suvoksi. Juk pradžioje ir man taip buvo. Dabar jau šį tą žinau :mrgreen: Norisi visų pirma draugo, o ko norėtum iš draugo. Štai ir dalis žinių.
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Aciu aldute.Gal but tu ir teisi,gal but.
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

O gal yra galimybė atidaryt atskiras temas su anketom kaip http://www.anastasia.ru/forums/cat_8.html ? ten gan paprasta forma aprašai save, savo tikslus, kaip įsivaizduoji savo sodybą ar papasakoji apie savo požiūrį į idėjas. dar plius gali įdėt foto ir vuala, lauki atsakymų.? :D
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Irinna wrote:O gal yra galimybė atidaryt atskiras temas su anketom kaip http://www.anastasia.ru/forums/cat_8.html ? ten gan paprasta forma aprašai save, savo tikslus, kaip įsivaizduoji savo sodybą ar papasakoji apie savo požiūrį į idėjas. dar plius gali įdėt foto ir vuala, lauki atsakymų.? :D
Manau, kad galima, dabar iš dalies taip daroma yra Mūsų kūryba forume. Bet jei reikia galima būtų ir atskirą padaryt?
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

Jei galima geriau atskirą? žiūrint kaip dauguma pritars?

Šiaip naujam žmogui atėjusiam čia reiktų ilgokai pasėdėt, kad ką nors atrast jam vertingo, ta prasme žinių konkrečių, nes temose vyksta pokalbiai "truputį" nuklydę nuo temos, beto reikia perskaityt nemažai temų su daugybe puslapių, tad gal geriau padaryt atskirą?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

na tai turbut vieno pradziai reikia forumo,
sugalvokim kaip vadinsis?
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

sugalvokim kaip vadinsis?
čia turi omeny, tam forumui kuris bus ieškantiems savo antrų pusių?
Reikia pagalvot, gal "širdies draugai,-ės" "vieniši kūrėjai", įdomiai skamba. :D kaip dar?
whitewind
Posts: 1
Joined: Sun 02 04, 2007, 16:00

Post by whitewind »

paskaitinejau jusu diskusija... kazkaip mazai vilties cia ka surast tokiais budais bet vistiek pasisakysiu :roll: as esu devyniolikmetis vaikinukas siaip jau gal dabar buciau uzsodines sklypeli zemes bet be antros puses nera prasmes ( zinot dziaugsmas vienam ne dziaugsmas turi but su kuo dalintis) o rasti antra puse kuri sutiktu gyventi kaime ir dar taip kur nors kitur sansu viens is milijono todel pagaliau nusprendziau paieskot per anastasijos bendruomenes ir radau si foruma... :roll:
ieskau artimos sielos
Post Reply