Ieškantiems antros savo puselės

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
taspat
Posts: 15
Joined: Fri 02 03, 2006, 12:33
Location: Ukmergė

meilės mirtis ?

Post by taspat »

Renata wrote:Meilės mirtis kaip ir žmogaus mirtis...
argi meilė gali mirti? neseniai kalbėjausi šia tema, todėl ir parašysiu - iki šiol mano širdy visos, kurias mylėjau - tik tos netikros - simpatijos, "įsimylėjimai", meilužės, "draugės" - neišlikę! netikiu, kad tau kitaip - lengvai gali įsitikint: pakelk akis - štai ateina tas Žmogus - kokį pamatei Jį tada, kai supratai, kad negali būt abejingas šalia - argi nesuvirpėjo širdis vien nuo šio prisiminimo, argi nepasklido banga per kūną - Jis ateina švarus, tyras, nepažintas - su visom Tavo svajonėm, aistrom, iliuzijom, viltim, lūkesčiais - viskas yra Jame - Jis dar nieko blogo Tau nepadarė, nes Jis - ateitis, kurios norisi gražios! ar galėtum atsispirti ir atsisakyti to, kas jau buvo, iš naujo - nuoširdus balsas, juokas, spindinčios akys, švelnios rankos, karštas virpantis kūnas ir prisipažinimas-negaliu beTavęs - argi nenorėtum su Juo patirti visą tai darkart - netgi dabar jau žinodamas, kuo viskas baigsis? jeigu tikrai ne - reiškia aš nemoku rašyti arba meilės dar nepatyrei, arba esi labai racionalus žmogelis, arba tu visą tai turi kaip tik dabar - tada duok Dieve, būk laimingas nors šįkart!
viskas yra dabar ir čia - viskas yra širdy - todėl jausmai nesikeičia - keičiasi santykiai su žmonėm - nes keičiasi žmonės.....

su tuo, ką Renata parašė toliau, sutinku visiškai :)
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Na taip, gal kalbant apie meilę, nuėjusią praeitin, netinka naudoti žodį "mirtis". Nes tikrai nejaučiu nei pykčio, nei pagiežos tiems, kurie nebėra mano Mylimieji. Ir kuriems nebesu Mylimoji. Dėl to, kad žmonės išėjo iš mano gyvenimo, o meilė - iš mūsų širdžių, tie žmonės netapo nei kvailesni, nei bjauresni, nei piktesni. Taip, aš jų nebemyliu, taip nei jie, nei aš nebenorime/nebegalime būti kartu. Ir nežiūrint nieko aš žaviuosi jais ir jaučiu jiems palankumą, simpatiją, draugiškumą, o susitikusi gyvenimo kryžkelės, kasdienybės skubėjime, nuoširdžiai džiaugiuosi ir visa esybe šypsausi...
Žinoma, nenorėčiau keisti nieko, net žinodama kas bus ir kada viskas baigsis. Bet buvo laikas, kai galėjai tik inkšti ir tikėtis, kad RYTOJ skausmas bus mažesnis, kad RYTOJ busi abejingesnis/ę, kad PORYT kas nors tave mylės, ne tik tu ką nors, kad PORYT tave mylės TOKĮ/TOKIĄ KOKS/KOKIA ESI, o tu norėsi/galėsi/sugebėsi tikėti. Ir atsakyti tuo pačiu.
Nes Dievas grūdą siunčia tik akloms vištoms...
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

[quote="Renata"]Na taip, gal kalbant apie meilę, nuėjusią praeitin, netinka naudoti žodį "mirtis". Nes tikrai nejaučiu nei pykčio, nei pagiežos tiems, kurie nebėra mano Mylimieji. Ir kuriems nebesu Mylimoji. Dėl to, kad žmonės išėjo iš mano gyvenimo, o meilė - iš mūsų širdžių, tie žmonės netapo nei kvailesni, nei bjauresni, nei piktesni. Taip, aš jų nebemyliu, taip nei jie, nei aš nebenorime/nebegalime būti kartu. Ir nežiūrint nieko aš žaviuosi jais ir jaučiu jiems palankumą, simpatiją, draugiškumą, o susitikusi gyvenimo kryžkelės, kasdienybės skubėjime, nuoširdžiai džiaugiuosi ir visa esybe šypsausi...[quote]

Bet gal tai irgi yra meilė? Juk meilė būna visokia... Tik kokios mes tikimės? Gal tos aistringos, beprotiškos, tokios kaip pirmą kartą tą žmogų išvydus? Bet argi gali ji tokia visą gyvenimą likti?.. Psichologai teigia, kad jau po trijų- keturių metų meilė pakinta. Karrtu su kažkokiais cheminiais procesais organizme. Tuo pačiu žmogus gali pajusti tarsi kažkokį liūdesį... Bet būtent tada meilė gali peraugti į kitokią- brandesnę, protingesnę ir gilesnę. Gal tik mažiau "sproginėjančią". :roll:
Mylėdama mokausi.
reda
Posts: 4
Joined: Sat 02 18, 2006, 10:05

Post by reda »

Sveiki,

Esu Reda. Siuo metu gyvenu Kaune, ieskau draugo, nuosirdaus, linksmo, suprantingo, megstancio bendrauti, trokstancio tyro meiles.

Reda

PS. Beje, as nevedusi:) mano emailas: [email protected]
Meilė daro stebuklus....
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:) sita tema buvo tam skirta :) atsiversk pirma puslapeli :) bet... galima padat dar viena :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

padarykim dar vieną
reda
Posts: 4
Joined: Sat 02 18, 2006, 10:05

Post by reda »

As irgi pritariu, būtų labai puiku :D
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Aga, galetu buti tema konkreciai TIK beieskanciuju skelbimai.Visi pastebejimai, nukrypimai i kitas temas, moderatoriu turetu buti trinami:)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Gal galėtų kas nors aprašymą sukurt, kam ta tema skirta, atidaryt naują temą, o į ją bereiktų nukopijuot žinutes iš šios. Galima net pavadint "Ieškantys savo antros puselės" :D :D :D :lol: :) :lol: :) :) :H :)
reda
Posts: 4
Joined: Sat 02 18, 2006, 10:05

Post by reda »

Gal seni vilkai, galetu tai padaryti :) :roll:
Meilė daro stebuklus....
orimx
Posts: 6
Joined: Fri 02 10, 2006, 18:34

Post by orimx »

Basta wrote:
o siaip siulau padaryt pazintini ar tinklapi atskira ar tema, kur nebutu diskusiju, o tik zmones ir kontaktai

ka manot?
Puikus pasiulymas.
Diskutuoti galima, bet is sios temos diskusiju naudos, manau, mazai, jeigu zmogus tikrai iesko savo antrosios puseles. O jeigu tai butu konkretus norai ir kontaktai, manau kazkam gal ir padetu atrasti tai, ko iesko.
Kurti meiles erdve vienam galima, bet ji tikrai nebus pilna...
As su artimu zmoniu nesupratimu susiduriau jau seniai...
Kadangi sunus irgi panasiu paziuru ( jam jau 20 ), irgi atsirado bendravimo su bendraminciais trukumas.
O internetas, manau, puikus budas susipazinti, surasti bendraminciu, o jau paskui viskas energiju ir minciu darbas...
raganaite
sparnuotis
Posts: 6
Joined: Tue 11 15, 2005, 15:45

Post by sparnuotis »

na o puseliu paieska ar buvo kam sekminga?
Rytis Mazuras
Posts: 9
Joined: Thu 03 16, 2006, 14:26
Location: Panevezys-Palanga
Contact:

Del antros puseles :)

Post by Rytis Mazuras »

Ieskau antros puseles. man 18m. :) parasykit i e-maila :)))
aciu , :) :D :D :D :D
Jei tu nepakeisi pasaulio - pasaulis pakeis tave :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o gal tau dar kiek ankstoka ieskoti tos puseles - mokykis vaikine, viskuo domekis, plesk akirati, o toji pusele pati ateis - tada, kai visai neieskosi... :wink:
Rytis Mazuras
Posts: 9
Joined: Thu 03 16, 2006, 14:26
Location: Panevezys-Palanga
Contact:

sa

Post by Rytis Mazuras »

o jei neateijs visa gyvenima keiksiu kad nieskojau...:))) , jeigu reikai vadinasi reikai kazakai pto ir siekti..:) man reikia, ir as siekiu :)) jei taip lauksiu tai galiu ir nesulaukt..:))
Jei tu nepakeisi pasaulio - pasaulis pakeis tave :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

nu ko darja taip: tegu ieško vaikinukas. Smagu, kad tokis jaunas,o jau apie šeimą masto. 8)
Ryti, tu daugiau apie save parašyk, ne tik metus. :wink:
Rytis Mazuras
Posts: 9
Joined: Thu 03 16, 2006, 14:26
Location: Panevezys-Palanga
Contact:

:)

Post by Rytis Mazuras »

O ka susidomejai??? :) , kukliai as, linksmas,energingas..:)) , visada su giliom mintim... Megstu pieshti , kurti dainas.. Savo ha zadu greitu metu isigyti, graziu parku paversti ji...:)..
Jei tu nepakeisi pasaulio - pasaulis pakeis tave :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tiesiog pastebejau, kad kai ieskai, tai niekaip nerandi, o jei ir randi, tai nelabai dziaugiesi... :? O kai viduje nurimsti, nukreipi mintis kitur, tai viskas savaime susiklosto... :wink:
Bet tegu iesko vaikinas, jei jam taip reikia - turiu drauge, kurios pagrindinis uzsiemimas buvo ieskot jaunikio - rinkosi rinkosi, galiausiai istekejo uz tokio visai neblogo, pasigimde dukra ir issiskyre ir sedi dabar nusiminus namie...
Rytis Mazuras
Posts: 9
Joined: Thu 03 16, 2006, 14:26
Location: Panevezys-Palanga
Contact:

:)

Post by Rytis Mazuras »

to darja:
Tai va ta drauge gali ir toliau ieskot, gal mane ras :) o as ja..:)
Jei tu nepakeisi pasaulio - pasaulis pakeis tave :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: kazin - kad ji labai mandra, jai reikia jauno, grazaus, turtingo, perspektyvaus, na ir tokio, kuris pagal jos ir jos mamos su mociute dudele soktu - zodzio, tokio, kokiu nebuna... :wink: (na, gal kada ir persigalvos, negaliu pasakyti - ko nebuna... :wink: )
Post Reply