Ieškantiems antros savo puselės

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Karta Andriejaus prasiau,kad man ja atnestu.Veliau kalbejau,kad velnias ja man atnese :mrgreen:

Juokauju aisku :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

aciu, gintare, uz sveikinimus.

...o tau, Skirmantai, patariu istrint ta zinute ir atsiprasyt tos moters nuo visos dusios nors mintyse - sitaip kalbedamas apie moteri (nesvarbu, kokia ji bebutu) tu izeidi visa visata, nes moteris pagal rytiecius simbolizuoja visata - ji gali gimdyti, kurti nauja zmogu... Man keista girdeti, kai sitoks "dvasingas" zmogus gali sitaip apie moteri pasakyti (nors is tiesu nekeista - esu susidurus su dar "dvasingesniais"... :? ) O atsiprasyt tu turetum pirmiausia del paties saves, nes izeisdamas moteri - tu griauni savo santykius su visa ju gimine...
Girtuoklis, tikriausiai zolyte tankiai pavartojantis Grebenscikovas (atleisk man, mielas Boria) dainuoja:

"...ty znajesh - s menia necevo vziat',
no vsio, shto est' u tvoich nog..."

arba:

"...tebe byla nuzna ruka-
ja dal tebe dve..." :?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...o tau, miela Jone, ir kitoms "mergaitems" :wink: nuo dusios linkiu, kad sv. Andriukas isklausytu maldas su kaupu - uz viska sioj zemej buna atlyginta... :) :) :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

ru... wrote:Cia rimtai apie suru maista ir vandeneli po lova? :)
Aga. labai rimtai :) Mano mociutei suveike :) Sako, su kokiu indu tau sapne tavo busimas vyras atnes tau gerti, toks bus ir jusu bendras gyvenimas... Mano diedukas atnese su.. kibiru :)))))

Darija... Na idomiai cia susakei... Lyg ne savo lupom :) Tu gi tokia linksmuole, o taip rimtai suregavai? Atsipalaiduok :lol:
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

darja wrote:aciu, gintare, uz sveikinimus.

...o tau, Skirmantai, patariu istrint ta zinute ir atsiprasyt tos moters nuo visos dusios nors mintyse - sitaip kalbedamas apie moteri (nesvarbu, kokia ji bebutu) tu izeidi visa visata, nes moteris pagal rytiecius simbolizuoja visata - ji gali gimdyti, kurti nauja zmogu... Man keista girdeti, kai sitoks "dvasingas" zmogus gali sitaip apie moteri pasakyti (nors is tiesu nekeista - esu susidurus su dar "dvasingesniais"... :? ) O atsiprasyt tu turetum pirmiausia del paties saves, nes izeisdamas moteri - tu griauni savo santykius su visa ju gimine...
Girtuoklis, tikriausiai zolyte tankiai pavartojantis Grebenscikovas (atleisk man, mielas Boria) dainuoja:

"...ty znajesh - s menia necevo vziat',
no vsio, shto est' u tvoich nog..."

arba:

"...tebe byla nuzna ruka-
ja dal tebe dve..." :?

Kode darja Tu nesupranti mano zodziu?na zodzio "bajeruoju"galejai nesuprast,bet zodzio "juokauju" :?
Apie Andrieju tik cia ir suzinojau is taves
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...negalima, Skirmantai, apie moteris taip juokaut - sia tema as rimta ir solidari, ka jau padarysi, tokia esu... :?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Supratau :))) Cia viskas del to rimto poziurio i puseles :) Taip ir isryskeja, kas kam svarbiausia :) Ir kokia tema kam labiausiai skaudi :? ... ir aktuali...
Jap... Ir sugalvok tu man tokia idomybe:) Sukapoti zmogu i du gabalus, kad paskui kankintusi vienas be kito... Na ir ziaurumas... kaip ci pasakius..
( vel juokauju. Atsiprasau... juk tokia rimta tema...) :lol: :lol:
O gal kas kaite kokia protinga knyga, kurioj parasyta, kodel cia viskas taip sumastyta????
J

Post by J »

Darja taip pasakė, Skirmantai, todėl, kad nesvarbu kaip tu pasakysi - juokais ar rimtai - Visata gali suprasti (ar net ir supranta) viską pažodžiui.
Žodis galinga kuriančioji jėga.
Va tu šviesius eilėraščius kuri. Ten renki į juos tuos pačius žodžius (žinoma ne visus), tikėdamas, kad jie įsikūnys į gražią viziją. O kitoj temoj tais pat žodžiais "juokauji", vėl taip pat tikėdamas, jog jie yra tik tuščias garsas.
Visata taip nemano. Jai abiem atvejais tie žodžiai vienodai svarbūs.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...taip, Jone, ta as ir norejau pasakyti - kartais prasigeres bomzas taip nepasakys apie moteri, kuri ji myli ar mylejo, na, bet cia man ne naujiena - zinau labai daug pavyzdziu, kai superdvasingi vyrukai gali labai bjauriai sutrypti juos pamilusias moteris - toks tad tas ju dvasingumas, ne mums, kvailoms boboms ji suprasti, a ne, Jone... :wink:
J

Post by J »

:roll: :) ...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? :wink:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

kazkaip Jus cia liudnai, nors ir tiesa sakot..
aisku labai svarbu, kokia mnergija zodaiams suteiki juos tardamas, taciau ju tiesiogine reiksme labai svarbi, nusiteikimas gal kiek ir sustiprina arba susvelnina ju reiksma..
taip pat ir su vaizdingais palygiinimais ir visokiom perkeltinem presmem..man jos nepatinka, nes iskreipia esme, ir jei rimtai i juos ziureti- tai jais meluojama, t.y pasakoma tiesa ne tokia kaip yra..

bet manau- skirmantas jau suprato ka pasakes...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Svarbu su kokiais jausmais zodis yra tartas.Didele galia turi tada,kai jausmai stiprus ir zmogus mano taip ir yra tikras tuo, ir savimi,jei taip nera,tai zodis visatai jokios pulsacijos nedaro,arba yra toks silpnas,kad is kart yra niveliuojamas.Aisku ji to zodzio nesureiksmina aplinkiniai.
Siandieniniai zmones nera dideli zodzio virtuozai,na zinau keleta,bet ir ju sukurti vaizdiniai letokai materealizuojasi.
Na apie antra pusele.Va moteris yra daugiau,ar maziau kritiska vyram,mano,teigia,kad vyrai nemoka mylet,nesupranta,arba is viso meileje labiau isaukstina moteri.
Ir kaip taisykle ja vyrai skriaudzia visokiais imanomais budais,net ir tuo,kad gatveje atima rankinuka.
Aplamai kuo kaltas zmogus,jeigu nemyli ir neatsako i mylincio meile?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Pirmam tavo punktui pritariu, nors dėl keleto teiginių galima dinčytis. Dėl antro ir taip ir ne. Jei kalbėčiau su moterim, gal ir taip. Bet su vyru, tikrai ne, nes jis irgi gali keistis ir keisti, žodžiu galima transformuoti pasaulį, pasižiūrėk kas tą kritiką išaukia, toks tokį sutinka ar ne. Pasaulyje egzistuoja harmonija, sutapimų nebūna.

O tas nemylintis ar kartais nebijo pačios meilės?
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Sakai kritika.Anastasija sitiek ritikos susilauke,net pasmerkimo.Kaip cia suprast?

Viena pazystama issireiske-pagalius praeiviai meto i derlingiausius medzius.

Ar mylintysis nebijo meiles?
Bijo,nebijo,myli kita...,bet mes interpretuojam kaip mums patogiau,o kazkodel patogiau pazemint,parodyt mylima baudeju,save kankiniu :(
Last edited by Alyta on Sat 12 03, 2005, 12:29, edited 1 time in total.
J

Post by J »

Jausmas yra svarbus elementas kūryboje, bet ne lemiantis. Manau, kad visos sudedamosios dalys (žodis, jausmas) vienodai lygios savo svarba. Todėl nevertėtų galvoti, kad ištartas žodis taps tuščiu garsu, niveliuosis. Visatos dėsnių mes dar gerai nežinome. Būkime apdairūs.
IŠ savo karčios patirties žinau, ką gali žodis. Jis neišnyko, nesusiniveliavo.

O juk nieks ir nereikalauja, kad nemylintis atsakytų į mylinčiojo meilę. Ir mylėti nereikalauja... Net neprašo...
Pakanka tik pagarbos mylinčiojo jausmui.

O nemylintis ar neinterpretuoja visko taip, kaip jam patogiau?...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Alyta Galintėnas wrote: Bijo,nebijo,myli kita...,bet mes interpretuojam kaip mums patogiau,o kazkodel patogiau pazemint,parodyt mylima baudeju,save kankiniu :(
taip pastebėjau, kad interpretuoji kaip tau patogiau :lol:
O pasaulį keisti reikia nuo savęs. Ir matau kaip tai vyksta savo aplinkoj, man tikrai per daug galvą laužyti kodėl Anastasiją smerkia.
Gal todėl kad ji vertina , tas gerai anas blogai?
Tikrai šiai dienai negaliu atsakyti, reikia man iš naujo paskaityti ir iš naujo perjausti.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aha, darja kažkaip sureagavo :lol:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

aha, tikrai. bet apie moteris tikrai geriau nejuokaut. ir siaip apie kitus svarbius dalykus :) taigi ir apie vyrus, išeina taip :) Šiaip aš supratau ir tai, kaip Skirmantas tai pasakė, bet supratau ir Darjos reakciją. Nieks nieko blogo niekam nenorėjo, taigi taika? :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply