Ieškantiems antros savo puselės

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Nebeidomu :( atsibodo laukt :( atrodo dviese tiek daug galetume padaryt....
Teisingai pasakyta :as noriu kartu sodint medelius.... :cry:

Na kaipgi kurti meiles erdve vienai????Juk tai bus tik mano kuryba.... O jei jis jau kuria tokia erdve man kazkur??? As bjauri, man reikia paciai prie kurybos prisidet, kad ja galeciau megautis... Tai gal ir jis toks???

AS NORIU KURT KARTU!!!!!!!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o tu daryk dabar tai, ka gali padaryti - netikiu, kad pati viena nieko negali (paziurek, gal salia kas nors kencia ir tu gali nors truputi tam zmogui ar gyvunui padeti...), tobulek, eik i prieki ir nesuk taip galvos del tos kitos puseles - ji ateis tada, kai visiskai nelauksi ir nesitikesi - kaip sako Kristus tam Aurejos perrasytam apreiskime - neprisiriskim prie atpildo, o darykim tai, ka galim, Dievui palikdami spresti, ko mes nusipelnem - labai grazus zodziai... :wink:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

As, tiesa sakant, ir nelaukiu atpildo uz savo pastangas.As visada megaujuosi paciu procesu. Man gana to, kad padedama kitam jauciuosi reikalinga. Bet vistiek laaabai noreciau kurti ta erdve dviese....Tiesiog man atrodo, kad dviese viska kuriant vidinis rysys stipreja... O atejus i jau sukurta erdve ar nebus taip, kad pasijus svetimas zmogutis?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: vadinasi, jis ne tas, kurio tau reikia, jei bus tas - iskart viskas jam tiks tavo erdveje - paziurek, jei zmogus, iejes i tavo kambari (kuri irgi yra musu meiles erdve :wink: ), pasako, kad jame viskas taip, kaip ir turi buti, tai vadinasi jis priima ir tavo vidini pasauli, kurio atspindys ta erdve ir yra... :?
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

darja wrote::wink: vadinasi, jis ne tas, kurio tau reikia, jei bus tas - iskart viskas jam tiks tavo erdveje - paziurek, jei zmogus, iejes i tavo kambari (kuri irgi yra musu meiles erdve :wink: ), pasako, kad jame viskas taip, kaip ir turi buti, tai vadinasi jis priima ir tavo vidini pasauli, kurio atspindys ta erdve ir yra... :?
Tai kad pas mane ateje zmones praktiskai visi ta pati sako:cia taip gera...Net visai svetimi ateje iseit nenori...O drauges tai istaike proga lekia pas mane, kaip jos pacios sako-atsigaut ir pailset
Inessa
Posts: 6
Joined: Thu 12 08, 2005, 18:59
Location: Vilnius

Post by Inessa »

Tai kad pas mane ateje zmones praktiskai visi ta pati sako:cia taip gera...Net visai svetimi ateje iseit nenori...O drauges tai istaike proga lekia pas mane, kaip jos pacios sako-atsigaut ir pailset[/quote]
Ar galeciau pas tave uzsukt i sviecius? :?
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Inessa wrote:Ar galeciau pas tave uzsukt i sviecius? :?
:) Zinoma :) Jei tik kada busi Panevezy, maloniai prasom :)
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

man tai kazkodel atrodo kad kai pradesiu kurt savo sodyba tai tada meile mano ir atsiras kazkaip is kazkur :D o iki to laiko tobulintis reiikia, apie sodyba ieskot augalus ivairius ziniu, ir na nzn man atrodo kaip bus taip bus, neprazusiu :D zodziu as optimiste kokiu reta, ane? :mrgreen:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Bus taip kaip tu noresi. Svarbu tiketi tuo. (as irgi stengiuosi tuo tiketi :) )(vis dar stengiuosi :) )
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

uujjj as tai daug ko noriu :love: tik kolkas pas mane letokai pildosi viskas, bet svarbu kad pildosi :mrgreen: sekmes jum visiem siais ciuciuko metais :D
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Vienoj protingoj knygoj skaiciau:kuo zmogus daugiau dirba su savim, tuo laiko tarpas tarp minties ir jos realizavimo yra trumpesnis...
Svarbiausia but istikimiems savo norams. Tada jie daaaaaug greiciau pildosi
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

tai gerai, as buuutinai daaaug mastysiu apie tai :D zinai as jau pradejau rytais keltis ir mastyt apie viska. kolkas sunku mintim nenuklyst prie visai nereiksmingu dalyku, susikaupt ant ko nors tikrai svarbaus, bet bandau :mrgreen:
taspat
Posts: 15
Joined: Fri 02 03, 2006, 12:33
Location: Ukmergė

xxx

Post by taspat »

tekstas išimtas kaip neatitinkantis forumo temos :)
Last edited by taspat on Fri 03 24, 2006, 17:23, edited 3 times in total.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: padetis, kuri yra dabar

Post by Rytė »

taspat wrote: ta diena, kai as nupirkau sodyba (kuri jai taip patiko), gavau sms, kad ji "jau nebe viena" ir man vietos kaip ir nebera... mes draugavom 4.5 metu...
Atsiprašau, kad lendu, kur gal ir nederėtų, bet ar tas "nebe viena " negalėjo reikšti, kad ji laukia tavo vaikučio? Na, čia man tokia pirma mintis kilo perskaičius... :roll:
taspat
Posts: 15
Joined: Fri 02 03, 2006, 12:33
Location: Ukmergė

Post by taspat »

na, gerai, pirma mintis ir man buvo tokia ! tik - tai toks liaudy paplites ishsireiskimas, bet jis netinka siam kontekste...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Tada sorry. 8)
liandra
Posts: 1
Joined: Wed 01 25, 2006, 10:48
Location: Vilnius

Post by liandra »

susitikau JA - tikra antra puse - ji buvo tokia, kaip as - tokios pat paziuros, skonis, reakcijos, musu nuomones sutapdavo dazniau, nei skirdavosi, tik su ja as patyriau, ka reiskia myletis - ji buvo tokia, apie kokia as svajojau - (toliau turetu buti zodis "bet") - bet ji buvo zymiai jaunesne, ir musu rysys buvo pasmerktas iskart... jei nemyleciau jos taip, kaip myliu, galeciau ir dabar TURETI ja, bet maciau, kad ji nelaiminga su manim, nors ir nori, kad buciau salia, ir spejau, kad mano buvimas yra jos negandos priezastis - viskas komplikavosi diena is dienos, ir as ja labai gerai supratau - nes pats buvau toks pat, kaip ji !.. kazkas turejo ivykti...ir ivyko... ta diena, kai as nupirkau sodyba (kuri jai taip patiko), gavau sms, kad ji "jau nebe viena" ir man vietos kaip ir nebera... mes draugavom 4.5 metu...

hmmm man atrodo, kad jei is tiesu myli, tai amzius tikrai nera faktorius, kuris is anksto "pasmerkia" tarpusavio santykius... Kaip galejo Tavo (zmogaus, kuri ji myli) buvimas salia tapti "negandos priezastimi"?? Gal as kazko cia nesuprantu, tada is anksto atsiprasau ... Tiesiog man sunku isivaizduoti.. Kai myli is tiesu, tai myli ne akis, ne plaukus - myli zmogu, toki koks jis yra-besikeicianti ir visada toki pati :))) koks skirtumas, kiek jam metu, jei jis tas, kurio tau reikia, jei jis tas, kuri tu myli... visa kita ne taip ir svarbu... :))))))))[/quote]
taspat
Posts: 15
Joined: Fri 02 03, 2006, 12:33
Location: Ukmergė

toliau

Post by taspat »

tekstas išimtas kaip neatitinkantis forumo temos :)
Last edited by taspat on Fri 03 24, 2006, 17:24, edited 1 time in total.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Meilės mirtis kaip ir žmogaus mirtis - abiejų gedima. Ir po abiejų atsigaunama. Ir nežinome, kokie yra Dievo planai mūsų atžvilgiu. Gal tai, ką dabar išgyveni, suteiks patirties ir paruoš Jus kažkam, kas laukia ateityje?
Bent jau man taip buvo. Kai pažvelgiu atgal, tai matau, kad viskas, kas įvyko per pastaruosius du-tris metus, ruošė mane susitikimui su mano dabartiniu vyru. Nors tie išgyvenimai dažnai buvo nemalonūs ar net skaudūs, be jų aš nebūčiau priėmusi nei žmogaus, nei situacijos tokios, kokie jie atėjo į mano gyvenimą.
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Re: padetis, kuri yra dabar

Post by Neringa »

taspat wrote:ir kas is to - yra materialine baze, patirtis, noras kurti - tik rankos nekyla, nes nera pasitikejimo savim (ir kitais), neber jegos, nera jaunystes (nesvarbu, kad atrodau jaunesnis), kuri maitintu iliuzija, kad viskas dar ateity, nera zmogaus - dabar neiseina net svajoti apie kazkokia meiles erdve ar tiketi, kad dar galiu suteikti kazkam laime
net nezinau, gal reiketu sukurti kita forumo tema - "kaip sekasi/nesiseka kurti meiles erdve" (-:
Atjaučiu. Situacija tikrai gali atrodyti žeidžianti. Bet manau, kad nereikia nusiminti. Anastasija pasvajojo apie laimingas šeimas gyvenančias savo meilės erdvėse, ir kadangi tu nori sukurti būtent tokią meilės erdvę, tai žmogus, su kuriuo negalėsi būti laimingas tiesiog negali įeiti į tą erdvę.

Tu ne vienas, kuriam kažkas neiškart pasisekė. Daugumai iš mūsų dar reikia daug transformuoti, kad pvz. atstatyti ryšį su gamta, įgauti vidinę ramybę, ir t.t. Anastasija, yra minėjusi, kad ne viskas iškart įvyks, ir ji turėjo omeny, kad per tą laiką įvyks tai, kas mums padės pasiekti tikslą.

Ir manau, kad pvz. bendravimas forume taip pat atskleidžia, kad mums reikia dar kai ką transformuoti. Išmokti paarbiai ir su meile bendrauti vieniems su kitais. "Badymasis" gana skaudus būna. Nemažai žmonių pasirinko tiesiog nebesilankyti forume. Bet tai taip pat leidžia pamatyti, ko turim atsisakyti, jeigu norime sukurti gyvenvietes, kuriose bus laimingas gyvenimas ir santarvė.
Post Reply