Ieškantiems antros savo puselės

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:D :H
Matai Glesum, būna atvejų gyvenime, kai šturvalą pasuki į kitą pusę :lol: Tada jau planai patys susiplanuoja.Ko gero ir man taip būtų, jei sutikčiau sau tinkamą žmogų.
Vaidužei pritariu visiškai, ypač dėl to kad pats turi būti , toks kokio ieškai, vertas jo.
Kai sutinku ką panašaus :lol: , klausiu per sapnus kas tu. Kartą paklausus, gavau ats. jis tai tu, bet taip nesigavo. O gal dar nepasiruošus, o gal ir jis nepasiruošęs.
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Imu susitaikyti su faktu, kad net sutikus savo pusele negalesiu but su juo siame gyvenime. Nezinau, gal ir negerai, o gal taip ir turi but, bet kai kuriu dalyku negaliu priimt. Tokiu, kurie varzytu, skaudintu mane... O gal mes tiesiog nesubrende viens kitam ar pernelyg daug ambiciju mumyse?.. Tiesiog gyvenu toliau. Ir be jo. Ateis laikas, tikiu, kai bus kitaip. Bet dabar einam atskirais keliais.
Mylėdama mokausi.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Nenuleisk ranku
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Tai nera ranku nuleidimas. Tiesiog jauciuosi padarius, kiek galejau tuo metu. Dabar negaliu prisiversti daugiau kam. Net svajonese kurti... Nebegaliu. Is vidaus nebera kazko.
Mylėdama mokausi.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

tiesiog atverk širdelę, ir viskas bus taip, kaip turi būti ..
viskam savas laikas, ir kartais jis atenina su tokiais išbandymais, tokius sprendimus turi priimti, tiek padaryti, taip pasikeisti, kad taptum vertas meilės :) nesakau vertas žmogaus, o vertas Meilės, nes jei jau esi vertas jos, jei leidi jai ateiti, ji ateina, ir šypsosi Tau ir moja ranka, ir eina pro Tavo šoną, ar pagausi ją ? ar leisi nueiti..? gaudykit!! ir aukite kartu su ja.. :D aš taip ir darau.. tai nelengva, tačiau vaisiai saldūs.. ne,, bendriau lengva ir labai gera :D nes augimas man labai malonus, kad ir kaip tą akimirką atrodytų, visada reikia žvelgti iš tolimesnės perspektyvos :) :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o kokie svarbesni reikalai už laimę? :D aišku, dienotvarkė prigrūsta įvairiausių darbų darbelių, ir kai meilė taip pat yra, tad meilė vietos tik širdyje užima, ir tas užimtumas labai gera :D tačiau, gal ir ne laikas... čia jau žmogui sprest.. :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...o tai kaip cia iseina - isimylejai ir eik atostogu, kad meilei ir laimei laiko turetum... :roll: (tada man reiktu beveik visa laika nedirbti... :wink:)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

a bet juk ta meilė ir laimė tokie savaime suprantami dalykai, noriu pasakyti, kad jie laiko tik prideda svarbiems dalykams :D tokie kaip tu pats, tavo mylimasis, ir jūs.. :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

zmogaus laikas skirtas zmogaus tikslams siekti
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Mano patarimas ,ieskantiems savo puseles butu toks.Labai naudingos Peterio Kumerio knygos"Konstruktyvus mastymas " ir kt..Ten jis idomiai apraso .kaip minciu pagalba pritraukti savo antraja pusele.Vienas pasiturintis vyriskis /niekada gyvenime net nekeles kojos i neturtinguju kvartala/atsitiktinai papuola ten ,kur ji apipila per langa kazkokia moteris kazkokiu skysciu...jis eina ieskoti artimiausios rubu valyklos ...ir vos izenges per slenksti ...pamato nuostabia moteri-tos valyklos darbuotoja...ir netenka zado.Pasirodo si moteris pastoviai mintimis "dirbo"norejo sutikti butent tokios isvaizdos ir t.t. vyriski......mintys materializavosi su kaupu.Tad sekmes visiems ieskantiems savo antruju sirdies puseliu! :love:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Zinai, kartais zmogui reikia net to, ko jis nori, bet to, ko jam reikia :D
As ne karta gavau, ko norejau, bet... gavus supratau, kad norejau ne to, ko man reikia... :? Painu... Tiesiog norejau pasakyti, kad pries pradedant kurti ateiti reikia buti labai tyram, kad nepadarytum klaidu.

To jums ir linkiu :D
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Antros puselės visada reikia, taip dievas sukūrė.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ir as taip manau :) Tiesiog buna, kad norisi ja susikurti tobula... o kai susikuri ir gauni, pasirodo, kad gal tau reikia kazko kito... juk taip buna...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Tu šalia
Tu greta
Mylima mylima
Visada visada. . . .
Te širdelė tava
Tepajus ji mane,
Ką žadėjai tada,
Kad vėl būsim drauge.


Jaučiu aš tave
Visai šalia.
Tiktai ranką ištiest
Apkabinti priglaust
Plakimą išgirst.
Mūsų širdys
Ir vėl kaip seniau
Kaip tada
Vėl plaks vienu ritmu
Visatos ritmu. . .


Tu šalia
Tu greta
Visada visada.

Dvi pulsuojančios širdys
Suliepsnos taip stipriai
Po pasauly pasklis
Jų šviesa amžina.
Kai aušra pasikels
Ir žvaigždelė nukris,
Mūs vaikelis pareis
Žvaigždynais keliaus
Mes palauksim jo,
Atidarę duris, savo sielos duris.
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Aureja wrote:.Pasirodo si moteris pastoviai mintimis "dirbo"norejo sutikti butent tokios isvaizdos ir t.t. vyriski......mintys materializavosi su kaupu. :love:
Kazkada nusipiesiau dailu vaikinuka. Ir tarsi juokais, tarsi rimtai pasakiau: tai mano svajoniu vyriskis! Uz gero pusmecio susitikau su laaabaaiii panasiu vaikinu... :)
Mylėdama mokausi.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink:
ksena
Posts: 8
Joined: Fri 11 11, 2005, 1:49

Post by ksena »

S liubimymi nie rastavaities,s liubimymi nie rastavaities - i kazdyj raz na viek prasciaities, jiesli rastanities na mig. . .
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Pagone wrote:
Aureja wrote:.Pasirodo si moteris pastoviai mintimis "dirbo"norejo sutikti butent tokios isvaizdos ir t.t. vyriski......mintys materializavosi su kaupu. :love:
Kazkada nusipiesiau dailu vaikinuka. Ir tarsi juokais, tarsi rimtai pasakiau: tai mano svajoniu vyriskis! Uz gero pusmecio susitikau su laaabaaiii panasiu vaikinu... :)
Kažkada labai isijautusi kuriau svajoniu vyro paveiksla... Dabar suprantu,kad man jo isvaizda nera svarbiausia. Ir metai nesvarbu... Ir jo užiamos pareigos... Man daug svarbiau koks bus jo vidu, kokios svajones, kokie siekiai. Juk tai turi sutapti su mano svajonem... O kokia tikimybe, kad tas nuostabaus isorinio grozio vyras bus toks pat nuostabus viduje????
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Nepamirsk ,mieloji....kad panasus traukia panasu....jei tavo vidus labai grazus ,tai ir pritrauski panasu savo vidumi. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
ksena
Posts: 8
Joined: Fri 11 11, 2005, 1:49

Antroji pusele

Post by ksena »

O kaip uzsitarnauti DANGAUS antrosios puseles ?koks isdirbis? Juk niekas nezinome, tik plika beletristika...
Post Reply