Ieškantiems antros savo puselės

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis Zmuida

Ieškantiems antros savo puselės

Post by Laimis Zmuida »

Cia yra sauni vietele
Susirasti sau pusele!
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Na Laimi tu ir duodi :lol:

Išties, juk paskaičius Anastasijos knygas, širdis - PABUNDA :D

Sėkmės visiems laukiantiems ar ieškantiems :)

P.S. O mane jau atrado!!!
spalvota
Posts: 22
Joined: Sat 04 05, 2003, 10:38
Location: vilnius

Re: Ieškantiems antros savo puselės

Post by spalvota »

Laimis Zmuida wrote:Cia yra sauni vietele
Susirasti sau pusele!
O zinot,as pasimeciau... :cry: gal jus padesit man suprast save? Plz,pasidalinkit patirtim!
As visada galvojau, kad tas zmogus,su kuriuo patyrem tiek dziaugsmo ir laimes,su kuriuo pasiryzau buti visa gyvenima,yra mano pusyte.
Ir,nors mes neilgai pagyvene issiskyrem(oficialiai),mus visvien trauke viens prie kito.Nepatikesit, bet tuos puse metu, kai nepalaikem tiesioginio rysio (sielomis buvom kiekviena minute sekunde akimirka kartu)-abu buvom istikimi.Zinoma, bandem pabegt nuo viens kito,atseit "-negadinsiu tau gyvenimo...-as irgi negadinsiu tau..."Bet bet beprotiska trauka (o gal meile?anksciau maniau meile,dabar-net abejoju...) buvo stipresne! Dabar mes vel susitikinejam, vel pasimatymai, vel viskas lyg ir gerai.Bet,viskas gerai, kol kalba eina apie jausmus,meile ir pan.Vos ji pakrypsta i "zemiskus" dalykus-mes pykstames!..Beda ta, kad musu labai skirtingi poziuriai i gyvenima,suprantat?Mane domina sveika mityba,sportas,gamta,knygos(kad ir V.MEgre,L.VIlma,MAlachovas ir pan.),o jis yra labai priesiskai nusistates;klauso "ka zmones pasakys",praktiskai apie visus mano uzsiemimus -"ai, tu ir vel su savo visais tais...",arba - "kam to reikia?";"as noriu kad butum kaip visi!.."
Paskutiniu metu man isviso jauciu, kad daros nepakeliama.MAniau, kad as busiu kantri,o jis pats pamastys,pasirinks, supras. Bet jauciu,kad gal klydau? Nerandu jame draugo,jauciu didesni vis didejanti spaudima is jo puses,o ne supratima.Atrodo nusprendziu,baigta!-bet negaliu be jo.Nors matyti jo (ypac paskutiniu metu)nenoriu,nes po to kazkodel taip apatiskai jauciuos, bet ir ,atrodo,negaliu be jo.
O gal is tikruju man tik taip atrodo?KAs tai?GAl klystu-gal tai ne mano pusyte?JAuciu, kad man kazko truksta,ir butent to jame nerandu.Tai tada kodel negaliu tiesiog pasitraukt is jo gyvenimo?
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Man zmona irgi sako "ir vel tu su savo sodyba", ko gero ji teisi, reiketu maziau sodyba mineti :)
As manau kad svarbiausia meile.
Tai galbut tiesiog isbandymas ar tavo pomegiai yra tikri. Sunkiausia islaikyti isbandyma kai jis ateina per mylima zmogu

Kad jus issiskyret tai nieko baisaus, svarbiausia kad nesumindet meiles savyje. O kad susitikinejat tai jau yra pozymis neigiantis sita teigini -
'klauso "ka zmones pasakys"'
reiskia zmogui meile svarbiau uz kazkokius kazkokiu zmoniu blevyzgojimus

Bandykit, draugaukit.... per kancias i zvaigzdes
spalvota
Posts: 22
Joined: Sat 04 05, 2003, 10:38
Location: vilnius

Post by spalvota »

Beveidis wrote:Man zmona irgi sako "ir vel tu su savo sodyba", ko gero ji teisi, reiketu maziau sodyba mineti :)
As manau kad svarbiausia meile.
Tai galbut tiesiog isbandymas ar tavo pomegiai yra tikri. Sunkiausia islaikyti isbandyma kai jis ateina per mylima zmogu

Kad jus issiskyret tai nieko baisaus, svarbiausia kad nesumindet meiles savyje. O kad susitikinejat tai jau yra pozymis neigiantis sita teigini -
'klauso "ka zmones pasakys"'
reiskia zmogui meile svarbiau uz kazkokius kazkokiu zmoniu blevyzgojimus

Bandykit, draugaukit.... per kancias i zvaigzdes

Aciu! :D
Manau tu teisus-tai isbandymas.Galvojau apie tai, bet daugybeje minciu pati pasiklydau.Ir pasistengsiu buti kantri-nejaugi jis tai darys?!
Zmones visada kalba-ir tegul!Bet jis kai isgirsta ka nors (o tai buna tikrai daznai),ima mane kamantineti,aiskinti,drausti!pvz,kad vasara neiciau rytais sportuot,tada kad nesimaudyciau nuoga(o ryte juk nieks nemato,tai taip smagu pries saulute!),kad neguleciau aukstielninka ant tilto ir neziureciau i dangu(pas mus sode yra toks kabantis "bezdioniu" tiltas-man patinka sitaip ziuret i dangu,svajot apie musu meile, ateiti...),nes kaip jis sako tai negrazu ir nenormalu ,nes taip daro tik vaikai. Jis nori mane padaryti "normalia" :cry: ...Tiesa,bandziau pati tokia tapti,nes juk tada viskas issisprestu,bet supratau-tai ne iseitis.Per meile zmogus turi tobulet,o ne atsisakyti savo "as".
Taigi, "prisipildysiu" kantrybe ir toliau svajosiu! O toliau jau svajones zinos savo kelia...
:wink: !
Romas
Posts: 87
Joined: Thu 11 21, 2002, 15:38
Location: Vilnius

Post by Romas »

Neesant bendrų interesų, mestis į krūvą pavojinga. Kai potraukis išblėsta, kas tada beriša.

Išbandymas? Reikia gerai pagalvoti, ar tai nebus smurtas prieš save.
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Na, apie "normaluma" galima diskutuoti ir diskutuoti

pabandyk pasakyti kad "normalios" privalo tureti meiluzius ir kad tu nenori buti tokia normali, o nori myleti ir buti istikima
gal sie zodziai ka nors sujudins vyro sirdyje...
problema pagrindine ko gero yra tame kad daznas vyras linkes laikyti moteri savo nuosavybe - taip suformuota musu visuomene

o kad mano antroji pusele stengiasi ignoruoti mano sodybas ir panasiai tai ji sitaip rupinasi manimi, ji nenori kad sitam reikalui zlugus as pergyvenciau, panikuociau....
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kaip a
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Oho, Agne! Fantastiskas eilerastis!!! :wink:

O del normalumo-nenormalumo, mano viena grupioke vis sakydavo: 'kas myles, myles ir tokia!' :wink:
spalvota
Posts: 22
Joined: Sat 04 05, 2003, 10:38
Location: vilnius

Post by spalvota »

Romas wrote:Neesant bendrų interesų, mestis į krūvą pavojinga. Kai potraukis išblėsta, kas tada beriša.

Išbandymas? Reikia gerai pagalvoti, ar tai nebus smurtas prieš save.
Bet kodel negaliu be jo? Musu "jausmu pasaulis" tiesiog negaliu pasakyti koks :roll: ... reiskia priezastis karkur mazdaug susijusi su interesais,poziuriu. Jau sakiau, supratau, kad saves "neprievartausiu" tai ne iseitis! Bet turedama vilties ir manydama k, kad mums reikia dar vieno sanso,manau reik palaukti! bent jau kol tikrai tikrai isitikinsiu, kad jis - ne mano pusele. Nesinoretu gyvenine po to prisiminti ir gailetis del klaidu...Protas sako viena, o jausmai visai ka kita...as gi jausmai gyvenu...
spalvota
Posts: 22
Joined: Sat 04 05, 2003, 10:38
Location: vilnius

Post by spalvota »

Beveidis wrote:Na, apie "normaluma" galima diskutuoti ir diskutuoti

pabandyk pasakyti kad "normalios" privalo tureti meiluzius ir kad tu nenori buti tokia normali, o nori myleti ir buti istikima
gal sie zodziai ka nors sujudins vyro sirdyje...
problema pagrindine ko gero yra tame kad daznas vyras linkes laikyti moteri savo nuosavybe - taip suformuota musu visuomene

o kad mano antroji pusele stengiasi ignoruoti mano sodybas ir panasiai tai ji sitaip rupinasi manimi, ji nenori kad sitam reikalui zlugus as pergyvenciau, panikuociau....
As bandziau sakyt,ir sakiau kad tiek as tiek jis turesim meiluziu, nes patys uzgesinsim meile,ir gyvensim net gal tk del vaiku (juk tiek pavyzdziu) o jis kaip ozelis:"o as noriu kad tu butum tokia ir tokia,bet istikima :roll:, protinga ir t.t " Bet taip nebuna.nat nelogiska. lieka vienintele viltis: meile pasamoningai "privers" ji mastyti, ir sauprasti.

Jei tavo zmona - tavo pusele,tai visa kita smulkme.Ji supras tave ir jus kartu seksit svajonem, nes tavo svajones-tai jos svajones, o jos - tavo!
spalvota
Posts: 22
Joined: Sat 04 05, 2003, 10:38
Location: vilnius

Post by spalvota »

[quote="Agnė"]Kaip a
spalvota
Posts: 22
Joined: Sat 04 05, 2003, 10:38
Location: vilnius

Post by spalvota »

Loreta wrote:Oho, Agne! Fantastiskas eilerastis!!! :wink:

O del normalumo-nenormalumo, mano viena grupioke vis sakydavo: 'kas myles, myles ir tokia!' :wink:
TAip, bet is kaip tada tobulet, jei nesikeisi :roll:? juk per kitus zmones save pazisti.
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

"o as noriu kad tu butum tokia ir tokia,bet istikima , protinga ir t.t "
ryskiai nuosavybes sindromas....
ir kas "linksmiausia", kai taptum tokia ir tokia kokios anas "nori", beveik 100 proc. garantija kad jis imtu ieskoti tokios kokia tu esi dabar, o ta "normalia" mestu, nes sieloje mes visi zinome kad visuomenes normos nera normalios, o protu tai suvokti nesunku paanalizavus vaiku padeti musu valstybeje:
DIDZIAUSIAS MUSU VALSTYBES PRIESAS YRA VAIKAI



PS.

- Tau 40 metu, o tu dar nevedes
- Ieskau idealios moters
- Na ir kaip sekasi paieskos
- Zinok radau idealia moteri
- Na, na ir kaip...???
- Problema ta, kad ji iesko idealaus vyro :(
spalvota
Posts: 22
Joined: Sat 04 05, 2003, 10:38
Location: vilnius

Post by spalvota »

:D :D :D !aR dar reikia kazka sakyti? Visom keturiom UZ 8) !
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Mielieji, susidaro įspūdis, kad mes i
Last edited by Renata on Mon 01 03, 2005, 16:02, edited 1 time in total.
Laimis Zmuida

Taip

Post by Laimis Zmuida »

Taip Renata, tu teisi, si tema kaip tik tam ir sukurta, kad galetu pasiskelbti zmones ieskantys savo antrosios puseles, taciau kadangi as pats neieskau, tai negalejau parodyti pavyzdzio :) Gal todel kalbos nukrypo i teorijas. Taciau, jei zmones raso, vadinasi reikia ir teoriju. Su laiku atsiras ir daugiau praktikantu...

O tau linkiu kuo dideliausios sekmes ieskant ir dar didesnes suradus!
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Isties, buti shalia zmogaus, kuris siektu to paties, butu nuostabu. Bet daznai musu uzduotimi tampa myleti kitaip mastanti zmogu ir priimti ji toki koks yra :)
O jei is siu bendraminciu susikurtu darni sheima..tikrai butu daug dziaugsmo :)
Perlas
Posts: 2
Joined: Wed 04 16, 2003, 18:00
Location: Vilnius

Post by Perlas »

nors ir yra salia zmogus, kuri tureciau(?)/galeciau(?)/noreciau(?)/reiketu(?) myleti, bet nejauciu, kad jis butu mano sielos antroji pusele...... :( :cry:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Perle, jei ties zodiais noreciau, galeciau rasai klaustukus, kyla vienas DIDELIS klausimas: KA TU SALIA TO ZMOGAUS VEIKI? ( Zinoma, jei Tu kalbi ne apie artima gimine ar kaimyna) Atlieki pareiga? Kokia? Zodziai tureciau, privaleciau su zodziu myleti tiesiog organiskai nedera (tai mano labai subjektyvi nuomone) Dauguma musu tikime ir trokstame, kad salia esantis zmogus butu bendramintis ir bendrazygis, bet...kiekvienam savas kelias per gyvenima, ne visada jis eina tais paciais laukais - miskeliais. Tad belieka vienas dalykas - pakantumas. Leiskime kitiems tureti savo nuomone, savo tikslus, savo pasaulio suvokima. Savaime aisku, tie "kiti" turetu atsilyginti tuo paciu...elementari geru tarpusavio santykiu taisykle.
Post Reply