Noriu „bendraminčiauti“

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
Mano vardas Tomas
Posts: 13
Joined: Tue 05 22, 2007, 11:12
Location: Vilnius

Noriu „bendraminčiauti“

Post by Mano vardas Tomas »

Sveiki,

galvoju surengti renginį, kurio tikslai:
1. Įrodyti, kad vienas žmogus gali suorganizuoti šventę.
2. Raginti visuomenę atskleisti savo pasaulėžiūrą.

Renginio principai:
1. Be svaigalų.
2. Kuo pigiau.
3. Kuo švariau.
4. Kuo sveikiau.

Bandysiu prisidengti „Vilniaus-Europos kultūros sostinė 2009“ programa.

Ar atsirastų norinčių renginio metu neatlygintinai pinigų prasme :) informuoti apie savą gyvenimo būdą (ekologiškas sodybas ir pasaulėžiūrą).

Mano sugalvotos informavimo priemonės:
1. Viena diskusija suburti kuo daugiau žmonių.
2. Informacinis stendas (savanoriai dalina skrajutes ir atsako į klausimus).

Viskas yra tik projekto rengimo etape, todėl man svarbiausia gauti sutikimą, o dėl smulkesnių dalykų (data ir laikas, finansai) susitartume, kai būtų aiškus „Vilniaus-Europos kultūros sostinė 2009“ požiūris į projektą.
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

kas cia per priemone "viena diskusija suburti kuo daugiau zmoniu" ? :shock: kaip cia suprast :roll: :?:
Mano vardas Tomas
Posts: 13
Joined: Tue 05 22, 2007, 11:12
Location: Vilnius

Post by Mano vardas Tomas »

Bus inicijuota diskusija.
Renginio vietoje žmonės bus pakviesti susirinkti vienoje vietoje (prie scenos, ar patogesnėje vietoje) ir kalbėti. Tikimasi, kad atsiras žmonių, kurie nepritaria ekologiškų sodybų ir dvasingesnės pasaulėžiūros įdėjai.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Iš kur toks mazochizmas - specialiai ieškoti žmonių kurie nepritaria. Tie, kurie nepritaria, dažniausiai neturi kitų argumentų, išskyrus "nesąmonė" ir "man nepatinka". O tokiuose ginčuose, kažin, ar gali gimti tiesa.
O va padiskutuoti kaip kam sekėsi, kas pavyko, kas nepavyko, koks teorijos ir relybės santykis - čia jau kita kalba...
Mano vardas Tomas
Posts: 13
Joined: Tue 05 22, 2007, 11:12
Location: Vilnius

Post by Mano vardas Tomas »

Jei diskusijos metu sava nuomonė bus argumentuojama teiginiais „taip buvo visada“, „nesąmonė“ protingas žmogus lengviau atsirinks kas yra teisinga nei diskusijoje, kurioje pateikiama tik viena nuomonė.
Renata wrote:Iš kur toks mazochizmas - specialiai ieškoti žmonių kurie nepritaria. Tie, kurie nepritaria, dažniausiai neturi kitų argumentų, išskyrus "nesąmonė" ir "man nepatinka". O tokiuose ginčuose, kažin, ar gali gimti tiesa.
O va padiskutuoti kaip kam sekėsi, kas pavyko, kas nepavyko, koks teorijos ir relybės santykis - čia jau kita kalba...
Post Reply