Klaipėda

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
armax
Posts: 14
Joined: Mon 09 18, 2006, 16:26
Location: Klaipeda

Re:

Post by armax »

Sveiki ar jau vyksta susirinkimai klaipedoje? Ar ten pat? ar tuo paciu laiku?
Maksimas
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Re: Klaipėda

Post by vaiduze »

Vyksta, vyksta susirinkimai- kiekvieną trečiadienį 18.30val vietos laiku. stulpino vid.m-kloj. :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Re: Klaipėda

Post by Kristina »

Sveiki visi. Mama parveze anketa , bandom atsakinet :) . Kilo tokia mintis , gal butu galima mums busimiems kaimynams susikurt yahoo diskusiju grupe , kad galetume emailais susirasinet.Cia taip airijoj yra su Lietuviu bendruomene.Manau, butu idomu kai kuriais klausimais padiskutuot, nes kitaip neturim galimybes , o cia gal per daug viesa, kas liecia konkr gyvenv klausimus. O juk musu net 7suauge ir 5 vaikai cia Airijoj:) Gal ateity galetume net gyvai per skypa prie jusu susitikimu prisijungt, juk ne butinai visad fiziskai susitikt . Gal taip greiciau isprestume visus klausimus. Gal net kai kam esantiems Lietuvoj taip butu patogiau.
Vaidužė
Posts: 1
Joined: Tue 10 09, 2007, 20:07

Re: Klaipėda

Post by Vaidužė »

sveiki,
per sventes susirinkimu nebus. Bus susirinkimas sausio 9d.

ramiu sviesiu svenciu linkiu Jums, Mielieji!
:)
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Klaipėda

Post by Donatus »

Ne visų gimtadienis sausio 9 d. :wink:
Ir ne visiems peržiūra :wink: :D
herkkrivis
Posts: 1
Joined: Tue 05 06, 2008, 23:08

Re: Klaipėda

Post by herkkrivis »

as is klaipedos:D
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Klaipėda

Post by Donatus »

Sveiki visi, cia Vaida.

Labai seniai bebuvau forume, vis neidavo pridijungti, tai pasinaudsiu Donato vardu.
:)

Susirinkimai vyksta, kaip ir vyke - ten pat, daba greit vasara - tai ziuresim, gal Lamsody darysim , gal pas ka nors namie. ;)
Aptarinejam einamus reikalus, kas nors padaro koki idomu pranesima, dainuojam, diskutuojam, galvojam..

Kam idomu ir aktualu - prasom prisijungti. ;)

Jei kam kyla kokiu klausimu mano el pastas
[email protected]
michelangelo
Posts: 1
Joined: Sat 11 15, 2008, 19:28

Aš čia pirmą katą

Post by michelangelo »

Sveiki! Aš iš Klaipėdos. Pagalvojau, kad jau pakankamai išaugau (ir finansiškai, ir dvasiškai.. finansiškai ne pro šali dar paaugi), pastatyti namą ir sukurti savo mažą rojų. Perskaičiau visą temą, nesitikėjau rasti tiek bendraminčiu. Šaunuoliai – vietoje nesėdite, pilnu pajėgumu kuriate sodybas. Turbūt ir laiko neturite viena – antra žinute apie savo pasiekimus parašyti? Arba visas bendravimas vyksta per susirinkimus ir forumas prarado savo aktualumą? Kur ir kada vyksta tie susirinkimai??
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Klaipėda

Post by Donatus »

Sveiki, rašo Vaidužė :)
Susirinkimai vyksta kiekvieną trečiadienį.

Norintiems sužinoti kur - skambinkit man 867020368
Vaida.

Kai apsistosime pastovioje vieoje, tikiuosi tai jau įvyks greitai,parašysiu nuolatinį adresą. ;)


Laukiame bendraminčių. ;) :D
Last edited by Donatus on Mon 04 05, 2010, 18:07, edited 1 time in total.
benasb
Posts: 18
Joined: Thu 07 31, 2008, 0:19

Re: Klaipėda

Post by benasb »

Sveiki klaipedieciai :h:
Gal butu galima pas ka nors atvaziuoti i si krasta? As gyvenu siauliu rajone, tai man sunku atvykti i klaipedieciu susitikimus. Mano mociute gyvena netoli kintu miestelio, tai vasara noreciau i Lamsodi atvaziuoti, susipazinti, gal ir talkoje sudalyvaut ar kam padet. Gal kas galit man padeti?
audriukas777
Posts: 4
Joined: Mon 01 04, 2010, 19:26

Re: Klaipėda

Post by audriukas777 »

gal kas nos turi elektroninį variantą kursų medžiagos? būčiau dėkingas, jeigu atsiųstumėte :) [email protected]
Post Reply