Klaipėda

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Susirinkimų ataskaita

Post by Donatus »

<b>Gera diena!</b>

Manau reikėtų tiksliau parašyti besidomintiems, ką mes nuveikėme per susirinkimus. Taigi.

Vyksta darbas, kad visos gyvenvietės žemei gautume "eko" statusą. Tai užaugintai produkcijai suteiktų kokybės ženklą. Tačiau įvedinėjant Europinius standartus, <b>"eko"</b> statuso gavimas gali būti apsunkintas, todėl skubame, kad spėtume (iki kovo 31d.), kol sąlygos palankios. Deja, įstatymų sąlygos tokios, kad reikia žemę pirma suarti, tik po to sėti ekologinę produkciją. Nors arimas, kiek žinome, nėra geras reikalas, tačiau nubalsavome vistiktai arti.

<b>Arimas reikalingas nes:</b>
:: Padės išnaikinti ten pasėtą pašarui skirta žolę, kuri užauga iki pažastų ir kurioje niekas neauga.
:: Suardys storą velėnos sluoksnį, kuriame niekas neauga.
:: Išlygins nelygumus, kurių gausos kiekvianas atskirai savo hektaruose su ploskorėzais neišlyginsime.
<b>Arimo nereikia bijoti, nes:</b>
:: Jis bus atliekamas tik vieną kartą.
:: Žemė po to atsigaus. (Juolab kai Ja rūpinsis tokia daugybė mylinčių ir švelnių rankų :D )
:: Žemę bus žymiai lengviau apdirbti. Šieno galėsime krauti ant jos kiek tik norėsime.
<b>Arimas yra būtinas, nes:</b>
:: Tokia yra sąlyga, numatyta įstatymuose, norint gauti ekologinės sodybos statusą.

Suartoje žemėje užsėsime įvairių rūšių vaistažolių (kurių sėklos pigiausios, kurios superkamos didžiausia kaina, kurios greičiausiai duoda "derlių", kurių vėliau patys norėsime savo pievutėje). Tai reikalinga, kad komisija galėtų teigiamai įvertinti mūsų žemę.

Informacija apie arimą, vaistažoles, jų sėklas, sėjimą, supirkimą renkama. Jei turite informacijos, užbėkite į susitikimą! ;)

Visai žemei gauti ekoliginį statusą naudinga todėl, kad paskui nereikės kiekvienam važiuoti atskirai į Kauną, kur tvarkomi tokie dokumentai, nes statusas pereina suskirstytiems sklypams.


Kolkas dar vyksta įstatų registravimas.
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

geros naujienos!!!! :D
Bukit geri atsiuskit kas nors man kokios saskaitos numeri. Jus tiek visokiu reikalu tvarkot klube , o mes niekaip neprisidedam, mes noretume nors kazkiek pinigu atsiusti einamiems reikalams. O musu cia daug as su vyru, mano pusesere Violeta ir Valdas ir mano mama, kuri ruosiasi pirkti zeme tame antrame plote :)
Sekmes jums
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

artimiausiu metu mes tapsime bendruomene oficialiai- tai turesime ir saskaita savo bendra :D tai , manau, bus geriausia vieta kaupti lesas bendras :D
bet, as pasiteirausiu, ar kur galima anksciau pervesti ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

gal net cia butu imanoma atspausdinti informacija to kas daugiausia vazineja skambineja ar pan. arba atsiuskit i emaila:
Reikia:
VARDO PAVARDES ADRESO,
SASK NUMERIO
BANKO SWFIT KODO
BANKO ADRESO
suprantat mes tikrai jauciames ne kaip jus viska darot , o mes kaip sakoma ateism "ant gatavo" Arba bent skaiciuokit savo islaidas, kad paskui ant visu padalinti. :D
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

tai mes skaiciuojam, dabar kaip ir nereikia grynu, pinigiuku pagal kas nerenkam, bet kai rinksim- pranesiu
:)
o sask jau bus tuoj atidaryta-iek zinau
:)
o Jus jauskites gerai- labai svarbu kad mintimis prisidedate, ir jei turite noro galite mintimis prisideti prie pagreitinimo dar 50ha isigijimo ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

oi ir dar kaip stengiames greitinti :D
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Sveiki!

<b>Naujienos iš klubo susitikimo</b>

Šį kartą šlifavom tekstą kuriamos bendruomenės lankstinukui, kurį sukūrė Vaida.
Kolkas jis skamba taip:

______________
Ar kada svajojai apie Pasaulį, kuriame grynas oras ir tyras vanduo, protingi vaikai ir sveiki žmonės, apie Pasaulį be nusikaltimų ir smurto?

"Lamsodžio kaimas", pelno nesiekianti visuomeninė organizacija rūpinasi:


:: Ekologinių problemų sprendimu
:: Vaikų, neįgaliūjų ir pagyvenusių žmonių laisvalaikio organizavimu
:: Liaudies švenčių bei tradicijų atgaivinimu
:: Amatų bei verslų plėtojimu
:: Sveiko gyvenimo būdo propagavimu
:: Nusikalstamos veiklos nukreipimu į kūrybinę (šitas dar tik svarstomas, kaip skambėti turi)
:: Visuomenės gerbūvio kėlimo projektų kūrimu ir įgyvendinimu.

Svajonės pildosi, jei Pasaulį, kuris aplink Tave, imi keisti savyje.

______________

Jeigu turite minčių, idėjų- rašykite! Prisidėkite!

Taip pat mudu su Vaiduže vaišinom vaistažolių arbata ir pyragu! Kas neatėjo- daug prarado... :D

Bandėm nuspręsti, kokias vaistažoles sėsim žemėje. Tačiau dar nenutarėm- rinksim dar medžiagos.

Jei ateinantį kartą Vytautas atsineš kompiuterį nešiojamą- parodysime nuotraukų iš projekto "Pasodinau medį - esu laimingas", seniausiųjų Lietuvos obelų nuotraukų, Lamsodžio nuotraukų ir kitų. :D

Taip pat pasistengsiu papasakoti apie žolės stogus.

<b>Iki pasimatymo!</b>
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Gal jau zinot ar si pavasary jau bus zemele matuojama ir dalinama. Labai jau noretusi apsodinti :D
Tiesa, kam tie lankstinukai?
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Lankstinukai bus rikalingi tam, kad galetume zmonems parodyti rastiska musu bendruomenes egzistavima ir veikla, kai rinksime po 2% pajamu.
O zemele jau bus tvarkoma si pavasari. Dalinamasi zemele. Bet pries tai galvojama suteikti "eko" statusa, kam reikalingas arimas ir uzsejimas.. Tai dar nezinia tikslia kaip bus... Na, bet bus palankiausia mums :D
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

O labai gera mintis del tu 2% ! nu jus ir saunuoliai :D
Is tiesu, Lietuvoj mintis geriau veikia :D :D :D
Nu mes irgi grisim pavasary tai gal ir musu galveles atsigaus :D :D :D
Del to ir klausiu, nes taip butu smagu jau pavasary pradet sodinimus ir gal statybas.
Sekmes jums ir dar daug graziu ideju :D
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

:H
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Čia galite pamatyti lankstinuko preliminarią versiją (A5): http://www.deviantart.com/view/28861096/
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Nu grazu :D . Tik gal reiktu ir kokia kontaktine informacija prideti?
Kai galvojau apie popieriaus isnaudojima, kad zmones paziureje i lankstinuka jo neismestu, kilo mintis gal atspausdinti kitoj pusej koki kalendoriuka siu metu, arba galima deti firmu reklama , kurios paremtu organizacija, ar dar ka nors :roll: Nu cia tik mano apmastymai...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

siaip idomus pamastymas- reiks pasiulyt ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

sveiki mielieji kaimynai (busimi ir mintimis jau esami) :D
jau antras susirinkimas kai ivesta labai gera tradicija- sokamir dainuojam, ir arbata geriam- vieni vandens atsinesa, kiti arbatos, dar virduli kas.. ir sedim kalbames visi draugingai ir siltai :D
mielieji, kurie norite issigyti zemeles savo- dabar is 25 seimu, kurie sako, kad apie ja svajoja, i susitikimus ateina 6-8 zmones...
patys pagalvokite, kiek mes galime padaryti uz visus?
aisku galime labai daug, bet manau, kad labai saunu ir jums prisijunkti prie musu ne tik mintimis, bet ir zodziais ir darbais! nes dabar tas laikas, kai labai reikia susivienyti, ir eiti derybu su tais, kurie mums musu zemele perduos :D

na, ar norite, joje greiciau savo medelius sodinti, ar jau auga jie ant palanges, ir tikisi si pavasari ileist saknis i Jusu zemele, ir kurti meiles erdve Jusu?
ar norite pazinti kaimynus savo, su kuriais per sventes soksime ir dainuosime(na, jau ir dabar tai darome )- bet kaip gera butu visus jus pamatyti , pasikalbeti, pajausti :D

tai labai kvieciu prisijunkite prie musu !!
laukiame JUsu visu ketvirtadieniais 18.30val, Stulpino vid.m-kloj!!!!

:D


Jusu kaimyne
Vaiduze
Last edited by vaiduze on Thu 03 23, 2006, 21:16, edited 1 time in total.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
axnoli
Posts: 44
Joined: Thu 01 29, 2004, 15:24
Location: telsiai

x

Post by axnoli »

Visada svajojau gyventi kuo arciau juros, gyvenu lyg ir netoli Telsiuose, svajojau dar arciau, bet kaip tycia darba gavau Kaune. Jauciu, kad sie metai apsisprendimo ir permainu. Mano darbo grafikas lyg ir duoda man laisve. Daug ka galiu nuveikti internetu. Bet visgi... Isties esu kryzkeleje. Jei kam buvo panasiu problemu, gal galite su manimi pasidalinti savaja patirtimi? :roll:
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Man buvo panasiai kai reikejo rinktis kur kursimes grize i Lietuva. Tai mes su vyru apvazinejom visa Lietuva ziuredami zemes, tiek kur kuriasi gyvenvietes tiek siaip gamta :D ir tiesiog stengemes pajusti kas arciau sirdies :D
Laisve
Posts: 1
Joined: Sun 03 19, 2006, 15:39

Post by Laisve »

Labutis pajūrio krasto Šviesuliukai... Na jūs ir šaunuoliai . Klubas, gyvenvietė...būtų idomu apsilankyti pas jus. Tegul išsipildo visos jūsų mintys ir svajonės..Aš iš Zemaitijos sostines, atsiranda ir pas mus žmonių, kuriuos žavi šios idėjos.
Olia
Posts: 17
Joined: Wed 06 29, 2005, 13:20
Location: Klaipeda

Post by Olia »

Здесь можно посмотреть проекты домов:
http://www.stroisoyuz.ru/link_in_frame.php?link=2705
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

sveiki!
siandiena Zemeleje sventeme Velykas :)
ridenom kiausinius, vaisinomes... buvo linksma :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply