Klaipėda

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Šiandien pristatysime savo namelio projektą ;)
Preitą susirinkimą apie šulinukus patirtim dalinomės :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Sveikuciai!
Pagaliau ir as galesiu su jumis bendrauti virtualiai, mano mylimi Klaipedieciai!
Siandien neatvykau, todel noriu suzinoti ar tik ne man reikes pristatyti savo namuko projekta, t.y. pranesima apie rastinius namukus? Siunciu visiems po spinduliuka!!!
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Ei Klaipedukai, kur pradingot? Gruodzio 21 bus paskutinis susirinkimas pries didziasias sventes. Kas turi nusipirkes zeme bendrame sklype dalyvavimas butinas, bus galutinis sklypu isplanavimo tikslinimas, o pries tai mazas pristatymas apie rastinius namus. Iki malonaus!!!
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Smagu kad ateis daugiau saviskiu, kuo organizuociau spresit visus klausimus, tuo greiciau jusu sodybose medeliai prades i aukstybes stiebtis :h:
Gera, kad vis daugiau zemes ploteliu liecia mylinciu zmoniu rankos :D
Iki pasymatymo!!!
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Sveikuciai :D
O as turiu dar viena "versija" Lamsodzio pavadinimui, ji jus pralinksmins. Man sove mintis, kad tai lamu sodas, vieta kur jie gyveno ir maste :roll: o zmones keliavo i sia vieta gauti patarimu, zodziu mazyte Visatos bamba :D .
Kaip sakiau, tai jus pralinksmins, taciau juk visko gali buti, ar ne taip? :gigi:
Ruslanas
Posts: 8
Joined: Sun 10 10, 2004, 23:26
Location: Klaipėda

Post by Ruslanas »

Ramune wrote:Ei Klaipedukai, kur pradingot? Gruodzio 21 bus paskutinis susirinkimas pries didziasias sventes. Kas turi nusipirkes zeme bendrame sklype dalyvavimas butinas, bus galutinis sklypu isplanavimo tikslinimas, o pries tai mazas pristatymas apie rastinius namus. Iki malonaus!!!
Labas, Ramune.
Bus malonu tave pamatyti, bet ne 21 d. o 20 d. Mes nuo šiuo rudens susitikinėjame trečiadieniais, 18:30. :D :D :D
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Sveikutis!
Tikrai susipainiojau, bet mintyse turejau treciadieni :h:
Labai gaila, kad apsiskelbiau darysianti pranesima o neatvykau, taciau jau praeita karta sakiau susirinkime, kad vargu ar spesiu pries sventes sudalyvauti. Zinai ka reiskia dienos pries graziausias metu sventes :shock: : Kaledines eglutes vaikams, kaukes, dovaneles. Sirdziai malonu, bet laiko uzima. Tad prasau nesupykit, nes pranesima turiu ir mielai ji pristatysiu iskart po svenciu. Dabar jau tu patikslink kuria diena :D
Noriu is visos sirdies pasveikinti Klaipediecius-Lamsodiecius :love:ir visus zmones kuriancius Meiles erdves musu Zemeleje su ateinanciomis sventemis, palinketi Meiles kuri uzpildytu kiekviena gyvenimo akimirka, pakyletu kuryboje ir apsviestu mintis i amzinybe!!!
Bukit laimingi, mylimi ir mylintys :H
Ruslanas
Posts: 8
Joined: Sun 10 10, 2004, 23:26
Location: Klaipėda

Post by Ruslanas »

Ramunė,
didelis tau ačiu už tokį gražų palinkėjimą :D
Jeigu niekas nepasikeis, tai susitiksim tik sausio 10 d.

Bukit laimingi :)
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Man taip pat labai gera kad jus visi Esate, kai zinai, kad tu ne vienas - gyventi kai ir sunkumai slegia tikrai daug lengviau :D :D :D
Ar jau suderinote galutini gyvenvietes plana?
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Sveika Ramunėle! Mes TAves labai laukėme.. :)
Per susirinkimą galiausiai suderinome lankstinuką, suderinom tekstą jam. Jau greit atspausdinsim - galėsaim procentus rinkti :)
Ir jau taip gavosi - kad praktiškai visi žmonės nori skirtingose vietose- todėl jau galima sakyti - kad žinome visi kur kieno Žemelė.
Tai šią naktelę jau visi galime mintimis savo žemėje miegoti, gražiausius sapnus po šviesiausiomis žvaigždelėmis sapnuoti, svajoti ir kurti. Ir tebūna šios mintys gražiu Dieviškumu išaustos, Tyra širdimi padabintos.
Myliu Jus visus. Apkabinu bendras Mūsų visų Svajas apie gražuolę Žemelę ir laimingą Dievulį ir laiminu Jas. Linkiu visiems mylintiems Žemelę širdies ramybės, tikslų aiškumo ir supratimo visame kame. Te būna Jūsų širdyse šiluma. O kitiems -pamilti Jąją.
:)
Ramių linksmų Kūčių ir Kalėdų!
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Sveikuciai, Klaipedieciai !
Tai bent vejeliai mus aplanke, buvo kartais netgi nejauku nuo ju sukuringu dainu, taciau jos vis tik uzburiancios - privercia susimastyti apie nuostabiaja gamtos stichija, kuria zmonija taip skaudina savo neapgalvota veikla. Tada veju dainose izgirsti sirdi veriancia rauda, skausma ir aimanas. Vakar vakare nuejau pas musu sodyboje augancius senus augalocius azuolus, apkabinau savo mylimiausiojo azuolo kamiena ir ... prajauciau jo stiprybe, kad ir kokia stipriausia neganda pultu, kokie vejai besiskverbtu i gyvenima, viduje reikia islaikyti stiprybe, jausti savo saknis, buti tvitai jomis isikibus i savo vieta zemeje ir gyvenime, suvokti, kad viduje esi ir nori buti AZUOLAS. Virsunese siaute vejas, o apacioje kamienas net nejudejo, buvo nepaprastai saugu. Velai kai jau gryzome i miesta, as vis mintyse matydavau musu azuolus, tvirtai stovincius vejyje ir tai grazindavo nuostabu ramybes jausma, nors uz lango siaute audra.
Labai noreciau isgirsti jusu isgyvenimus ar mintis kurias atnesa siautulingi vejai?
Pasvajokim kartu, kad Lamsodzio sodybose greiciau pradetu osti azuolai, kedrai, uosiai, pusys, egles ir visi kiti zalieji zmogaus draugai!!!
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Sveika Ramunėle.. :)
Man tai labai liūdna, kai žmonės ant vėjo ir gamtos širsta, neva, nenormali ji. O kad patys negerai jai daro - taii nepagalvoja apie tai. Arba kalba,, kad oj žmonės prisišiukšlinę, o patys irgi nieko nedaro. Aš ir galvoju ką čia padaryti - tikriausiai labiausiai galėsiu daryti, kai namie Lamsodyje būsiu ir daugiau laisvo laiko bus. O dabar - su vaikais medžius sėjam, pratinsiuos šiukšles rūšiuot ir kitus paskatinsiu tai daryti, jei važiuoju autobusu - perku biletėlį - taip gerinu autobusų kokybę,... Galvoju klaipėdos centro žolynus pavasarį užsėti , bent kai kriuos plotelius, nes vajei , kokia reta žolytė, kai kur jos išvis nėra. Nesuprantu, ar pavargo ji tiek ilgai žaliuoti, nes žiemužė neatėjo dar, ar čia nuo pjovimo jos dažno, ar nešvarumai... negerai. Su tuom dar kažką reikia daryti. Ir šiaip jau planai galvoje gimsta - ką čia padaryti tokiop, kad pasauliui būtų gerai. tik mano rankos nelabai didelės, Donatas mane palaiko, tai dviese jau rakos didesnės. va , kad dar kas nors savo rankeles ir širdelę prie pasaulio gerovės priglaustų.. bent jau aplinkoj e artimoje - btų labai ddžiugu. Nes kartais būna, kad atrodo, jog viena būnų su savo svajonėmis, nes negaliu , kai manes tiek nedaug visų savo įgėjų įgyvendinti...
man patinka vėjas. Jis geras. Suteikia progą dar vieną pamąstyti, ką galime padaryti...
Sėkmės mąstant.
Vaida
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Sveiki, pajūriečiai,

nors jums daugiau vėjelio kliūna, bet ir iki Vilniaus jis ateina :wink: man irgi patinka, kai vėjas pučia - gaivina, glosto odą, smegeninę gerai prapučia, paskui ir galvojasi lengviau :) kai einu vėjui pučiant, kad ir šaltam, stengiuosi nesigūžti, o leisti jam eiti kiaurai pro mane, jaučiu, kaip jis man suteikia stiprybės, energijos, kad jis visai nepiktas, mintyse sakau "Sveikas, gerasis vėjau!" :D
tik kai labai įsismarkuoja audra, tada jau šiek tiek neramu ir pykstu ant vėjo, kam miške nuo pušų šakeles nudrasko :( na bet šakelės supus ir bus trąša, vietoj jų užaugs kitos, nors ir netaip greit. bet va mieste labai liūdna matyti, kai kas rytą einu palei upę ir nedidelį miesto skverelį, kaip atimamos iš medžių, žolės ir krūmų jų natūralios trašos - grėbstomi lapai, šakelės, kaip nyksta nuo išmetamų dujų ir vibracijos seni medžiai, kaip juos pjauna šaką po šakos ir sodina i jų vietą kažkokius atvežtinius medžių inkubatoriuose išaugintus mutantus. ir vis pagalvoju, kiek pinigų mėtoma, kiek darbo švaistoma bergždžiam reikalui :( et..
man gaila gyvų medžių, kai juos "papuošia" elektrinėm girliandom prieš Kalėdas, mane tokie vaizdai liūdina, o kitiems gražu, dažnai todėl, kad jie nesusimąsto, neįsijaučia į gyvos gamtos gyvenimą, juk mes visi nuo mažens pratinami žiūrėti į gamtą vartotojiškai.
o jei tarkim paliktų tuos lapus ir šakeles gulėti, pūti, taigi ilgainiui, miestai užželtų, šaknys suskaldytų plyteles, asfaltą ir miestai virstų miškais :lol: todėl ir stengiasi miestų tarnai viską išvežti, nes kitaip asfalo ir betono karalijai greitai būtų galas.
taigi mūsų mintys apie vėją ir miesto augmeniją labai panašios, smagu, kad yra panašiai galvojančių, jaučiančių - tai darykim dėl gamtos, ką galime, kas pagal mūsų jėgas, atsiras ir daugiau mūsų bendraminčių, o svarbiausia - mes išvien su gamta ir ji mus palaiko :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:wink: giradzėjas tai giradzėjas, bet šįkart ir daug gyvų šakų nulaužė su žaliais spygliais :P nu biat palygintsi su žmagaus nėkšybėmis, tai bit koks uraganas - nikaltas angėlas :mrgreen: :wink:
o man atrodo, kad medeliams nepatinka tos girliandos - kad ir mažos lemputės, bet gali nudeginti šakeles, pumpurėlius. įsivaizduok tave apraizgytų tokia girlianda ir lieptų nešioti dvi savaites, kaip jaustumeis, a :wink: :P
va nudžiuvusius medžius tai galėtų jomis puošti, atrodytų įspūdingai :D tik kad mieste nelaiko sausuolių, tai galėtų prieš nukirsti miške, įstatyti į kokį konteinerį ir išpuošti kaip kokią skulptūrą - nesupykčiau :)

bet kas gi tokių kalbų klausys - šuns balsas į dangų neina :wink: :lol:
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Sveikuciai :h:
O vejas vel isismarkauja savo dainomis!!! Man jis patinka, negali pustyti sniego miltu, tai siaucia su viskuo kas papuola. Sniegas mieste paslepia visas siuksles ir nesvarumus, o dabar visas grozis pries akis :mrgreen:
Man tai labiausiai gaila, kad kasmet naujametinem sventem i musu miesta atveza po NUPJAUTA grazuole zaliaskare egluze :( , o juk galetu i ta vieta pasodinti gyva eglute, tai ateities kartos tikrai geruoju paminetu, o ir eglute osdama pasakotu jiems apie tuos zmones kurie ja pasodino.
Kaip jums Klaipedukai si ideja, jei butu daugiau zmoniu jau butu galima ir pas Klaipedos zaliuosius su pasiulymu traukti, parasykit ka apie tai mintijat : :wink:
Te greiciau suzaliuoja medeliai musu sodybose!!!
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Man atrodo, kad per tas lemputes, ir apšvietimą bendrąjį gamta aplinkinė miegoti negali, jug nuolat šviesu...
O su valdžia manau galima padaryti viską , ką tik reikia - tik reikia viską gražiai ir išsamiai apgalvoti, eiti kompetetingai, kad gerai žinoti ką kalbam, kodėl.. \manau, bent tikiuosi, kad žmonės , bent aplinkosaugoj, gamtą myli - tai turėtų , kas geriau jai daryti..
Skaitėt bernardinų srapsnį? Apie 100 - mečio prognozes? Esu sukrėsta... :| Man nesitiki. Nenorisi tikėti. GAlvojau, kad iš esmės reikės gelbėti pasaulį, kai savoj sodyboj įsikursiu ir turėsiu daugiau laisvo laiko- bet pasirodo, nėra kada laukti, nes... paskaitykit, kas neskaite. Bendram info yra nuoroda...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Labas Vaidusiuk!
Patikslink straipsnio pavadinima, nes neradau apie 100 prognozes nieko, o gal tai tas pats straipsnis kur raso apie vandens pakilima ir jo gresme Londonui? Siaip taip is tikruju visos zinios ir mokslininku pasisakymai nuotaikos nepakelia, man draugas atsiunte straipsni is nacionalines geografijos zurnalo apie golfo sroves suletejima, tai perskaite su vyru sakom, arba neimam i sirdi vildamiesi kad musu svajones ir ateities kurimas gali pakeisti ateiti arba ... prisiliurlinam :cry:
As tikiu kad galima bent jau susvelninti tas baisias pasekmes kurias sukelia neapgalvotas zemes draskymas, taciau prasideje gamtos kataklizmai vercia zmonija ir ypac uzkietejusius technokratus blaiviau vertinti ka pridare gamtai, tik taip gamta gali visus kad ir skaudziai, kartais ziauriai skaudziai isblaivinti ir priversti mastyti kaip gyventi neniokojant planetos.
O kai gyvensim pastoviai sodyboje, tikiu, kad ir pati daugiau imsiu suvokti ka cia daugiau nuveikus zemeles labui.
Hekate
Posts: 23
Joined: Fri 01 20, 2006, 1:33
Location: Klaipeda

Post by Hekate »

Sveiki! Na, o kaip Jums ten su žemele sekas? Senokai nieko negirdėta iš šio fronto :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Basta wrote:
Dobė wrote::wink: giradzėjas tai giradzėjas, bet šįkart ir daug gyvų šakų nulaužė su žaliais spygliais :P nu biat palygintsi su žmagaus nėkšybėmis, tai bit koks uraganas - nikaltas angėlas :mrgreen: :wink:

:lol:

Deja! Tai kad vėjai šitie ir uraganai - irgi žmonių darbas :!: :!:
Nuo klimato atšilimo virš vandenynų susidaro stiprūs vėjo sūkuriai, kurie įgauna neregėtos galios! Visi cunamiai ir uraganai, nusinešę tiek gyvybių - tiesiogiai susiję su klimato atšilimu, t.y. su mūsų pramone ir mašinomis :!: :(


Tai va...

:idea: :|
:wink: nu aišku, aišku, kad čia mes visur kalti - niokojam žemę, kertam miškus, deginam visokį šlamštą, pramonę varom visokią kenksmingą, vartojam, vartojam ir t.t. :( nu čia gi kaip du kart du. aš ten nevisai rimtai rašiau :D :P
armax
Posts: 14
Joined: Mon 09 18, 2006, 16:26
Location: Klaipeda

Post by armax »

Sveiki naujos civilizacijos atstovai ir gairių kūrėjai, pagaliau pakeičiau darbą ir atsirado daugiau laisvo laiko, norėčiau atvykti į klubo susitikimą tik pasimečiau kada jis vyksta trečiadieniais ar ketvirtadieniais? Ir adresiuką dar kartą priminkit. Maksimas
Maksimas
Post Reply