Susipažinkime iš arčiau

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Susipažinkime iš arčiau

Post by Mindaugas »

o jei prisitatytume apie save? Foto įdėtume ( jei kas nemoka rašykite man)
Pvz : Aš iš Kauno miesto man 24 , štai foto kurioje man 19
Ruošiuosi įsikurti žemėje kurios dydis ne mažesnis nei 1ha.


(nuotrauka išimta)

mm?
Last edited by Mindaugas on Sat 10 23, 2004, 15:09, edited 2 times in total.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Taip, man butu idomu suzinoti kuo daugiau apie jus mano draugai, seniai bandziau ta "prastumti" Vilniaus klube, pirma ir pradejau
Idedu teksta ir cia:

2003 02 28. Irena. Man 25 metai, turiu vyrą ir 1 metuku suneli. Gyvenu Vilniuje netoli STOTIES nuosavame name antrame aukšte. Pirmame gyvena mano tėvai ir brolis su besilaukiančia žmona.
Vaikystėje arba jaunystėje labai daug laiko praleisdavau kaime, labai norėjau pasilikti ten gyventi, tačiau gyvenimas vertė ir verčia gyventi mieste – tipo perspektyviau, yra darbas, gerai mokiausi ir iki šiol mokausi. Dirbu buhaltere, studijuoju Buhalteriją ir auditą Vilniaus universitete, turiu aukštesniosios mokyklos bankininkystės diplomą. Nemanau, kad mokslai universitete, ypač neakivaizdinis skyrius, suteikia kokių nors žinių, bet kaip visada gyvenimas verčia. Yra dar viena priežastis kodėl noriu turėti aukšto mokslo diplomą: kai išeisime gyventi į savo gyvą namą nenorėčiau, kad skeptikai sakytų, jog neturėjau kitokios išeities, dėl to ir išėjau “į laukus” taip sakant, noriu įrodyti, kad visa tai nieko neverta arba ne taip jau ir svarbu. Kuo aukštesnes pareigas ir iliuzuorinę gerovę čią (t.y. mieste arba sistemoje) palieki, tuo daugiau klausimų sukels toks veiksmas, o juk klausimai verčia mąstyti....
Svajoju dar turėti vaikų, būtų idealu jei pagimdyčiau savo žemėje, bet nieko tokio jei ir nespėsiu jos įkurti, svarbiausia mano mintyse ji jau egzistuoja...
Tikiu, kad įmanoma jog visi žmonės Žemėje būtų laimingi.... Aš laiminga... ir stengsiuos pasidalinti savo jausmais su kiek įmanoma daugiau žmonių... Pasirodo būti laimingai visai nebaisu ir neskauda....
Megre knygas perskaičiau tik šią vasarą... iki šiol kaip prisimenu tą momentą jausmų bangą pakyla manyje. Aš jau buvau beveik “suaugusi”, t.y. beveik įtikinau save, kad viskas gyvenime labai materialu, šlikštu ir beviltiška, tačiau šios knygos kaip skubi reanimacija – išgelbėjo mane paskutiniu momentu... Labai džiaugiausi, kad viskas kuo tikėjau vaikystėje yra tiesa.... Aš labai laiminga....ir iš tikrųjų, kaip nebūtų keista, visus myliu...



Papasakokit prasau placiau apie save...
Kitaip vel liksiu beveik viena su savo ideja
Last edited by Irena-irocka on Mon 10 27, 2003, 13:15, edited 2 times in total.
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Jelizaveta
Posts: 21
Joined: Tue 05 20, 2003, 15:52
Location: Kaunas
Contact:

Post by Jelizaveta »

Gera ideja, deja, shiuo momentu kiti zhmones ish mano elgesio dazhnai apie tikraja mane gali pasakyti zhymiai daugiau, nei ash pati apie save zhinau. Manau, Tu mane supratai, Mindaugai :) O del Tavo nuotraukos, man patinka, nors Tu tikrai shiek tiek kitaip atrodai :mrgreen: uzh tai kox fonas :D
Man 21, o ash del tam tikru priezhaschiu dar nesubrendau ir tik pradedu pazhinti save ir mane supanti pasauli, kuo ir dzhiaugiuosi. VDU studijuoju vadyba (jauchiu, tai dar viena mano klaida del minties stokos) ir gyvenu Kaune.
Apie Anastasija ishgirdau ish pazhystamo, kita diena apie pokalbi su juo pradejau pasakoti Mindaugui :mrgreen: isn't it ironic? :D Taip ir susidomejau, dabar baigiu skaityti 2 knyga, nors perskaichius 1 kazhkodel kilo noras ju nebeskaityti. Atrode, ash visa tai jau zhinau, arba zhinojau, arba dar suzhinosiu be Jos. Turbut pavydejau Anastasijai :D
Jei tu teisi zhmones, vadinasi, neturi laiko ju myleti. (c) MOTINA TERESE
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Sveiki!

net ir nezinau ka apie sve pasakoti...kas kitiems butu idomu :roll:

Man 26 metai, turiu dukryte 4.5 metuku, siuo metu dirbu apskaitininke...
Megre knygas perskaiciau 2001 rudeni...ir man irgi buo toks jausmas, kad as viska zinojau ir iki to, reikejo tik prisiminti. Labiausiai patinka 3 knyga, nes visiskai pakeite mano jausmus Dievui...
Last edited by Olga on Sat 04 15, 2006, 21:59, edited 1 time in total.
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Labas visiems! Pagalvojau kad ir as cia paliksiu ka nors apie save.
Taigi, mano vardas Vitalijus,man 26 metai, nevedes, vaiku savaime neturiu, sio metu gyvenu ir dirbu Siauliose. V.megre Knygos jau studijoju(tikra to zodzio prasme) jau 5 metus.
Trumpai apirasisiu savo gyvenimo buda, as kaip ir visi zmones pagal sistema dirbu pagal isigita speciaalibe. Ir gyvenu kaip ir visi zmones kol kas namie, nuomoju kambari sau. Kai pareinu po darbo, as arba90% iskarto paemu i rankos" Pasaulio sukurima", ir pradedu jo skaititi, arba viena is septiniu knygu ir vel gy pradedu skaititi. 10%kad as kur nors einu pasivaikscioti po miesta, arba pas drauge. Bet dazniau bunu namie ir skaitau ir studojoju V.Megre knygos. Arba neiro psihologija.
Save pazinimas tapo labai didele trauka mano gyvenime. Savarankiskai studijoju psihologija jau 5 metus. Labai domina neiro psihologija ir viskas kas susijes su smegeni ir siela. Namie kur gyvenu neturiu nei televizoriaus nei radijo, i interneta ieinu tik interneto svetainei.
Nepagalvokit kad as esu psihishkai nesveikas zmogus, bet kai perskaiciau 7 knyga iskarto atsisakiau visko kas maiso man tobuleti mastymo greiti. Tesiog po darbo as esu pilnoj izoliacijoi nuo zmoniu, ir labai esu patenkintas tuo :D .
As aisku bendrauju su zmonemis, susipazinau su viena mergina, mes geri draugai.
Seima sukursiu tik tada kai isigisiu gymines zeme, ne anksciau.
Mano tevai siaip gyvena Mazeikiose, bet as dabar esu ir busiu gana ilgai Siauliose, nes nekur jau nesinori man kas kur dar vazioti :) .
Pagal horoskopa esu Vandenis. Nuotrauka idesiu veliau, reikia dar nueiti ir nusifotografuoti.
Na tur but ir viskas, daugiau galima suzinoti apie manes jei parasisit man laiskuti i mano e-maila:[email protected], o jei esate is Siauliu, skambinkit 861396968, arba 861620039, vienas is siu numeriu ijungtas ir jus galite su manim susisiekti.
Taigi buvo malonu su jumis cia susitikt :D . atsiprasau uz klaidos, esu rusas pagal tautibe, tad dar neismokau teisingai rasiti lietuviskai :)
Nieko , ateitije ismoksim :)
Sekmes jums visiems ir Laukiu Naujenos.

S pagarba Vitalijus Z. :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Aš esu Laimis. Esu paprastas žmogus. Neturiu profesijos. Noriu hektaro ir kaimynų. Turiu princesę su kuria bandome sukurti ką nors gražaus. Esu labai nepasitikintis kitais žmogus, todėl forume mano pasisakymai tokie paviršutiniški. Asmeniniuose pokalbiuose galiu ir pasigilinti, tačiau dabar gyvenu tokį gyvenimo periodą, kuriame nenoriu į nieką gilintis. Labiau noriu kurti. Kiek galiu tiek padarau. Labai džiaugiuosi atradęs daug mane suprantančių žmonių.

Labai džiaugiuosi, kad pasaulis darosi vis geresnis, kad tranzuojamų mašinų vairuotojai "bunda", kad miestiečiai pradeda tvarkytis aplink savo devynaukščius, kad gėriu apsiima vis daugiau žmonių širdžių...
Linas
Posts: 45
Joined: Wed 11 26, 2003, 13:10
Location: Vilkaviskio raj. Pajevonys

Susipazinkime is arciau

Post by Linas »

:D Sveiki.Man jau nedaug truksta iki kristaus amziaus.Turiu 2 vaikucius,Dovile ir Dovydas .Gal pries 6 metus pradejom dometis Anastasija.Atrodo kad viska ka jau perskaiciau seniai zinojau tik buvau uzmirses.Gal per daug skubejom,bet jau gyvenam savo sodyboj 3metai.Pradejom viska nuo plikos vietos.Nera ir elektros,tik vejo malunas.Bet uztat yra RAMYBE.....Domiusi istorija.Mokausi giventi........tai ira svarbiausia. :nnn: Nuotrauka gal kita karta idesiu. iki gal kada susitiksime..........
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Man labai įdomi kitų žmonių reali patirtis. Linai, rašai, kad gal per daug skubėjot. Gal gali pasidalinti plačiau patirtimi sava?
Linas
Posts: 45
Joined: Wed 11 26, 2003, 13:10
Location: Vilkaviskio raj. Pajevonys

bendaminciai

Post by Linas »

Gal reikejo viska smulkiau apgalvot?Gal ir vieta galejo but kita.Sunku kaip aplinkui taves nesupranta,kartais net saiposi,nes darom viska ne taip kaip visi.Nors po tokiu pasaipu dar stipriau norisi kurt ta savo erdve.Uztat ir noriu susirast daugiau bendraminciu.Kazkaip paskutiniu laiku viskas sustojo,gal del pinigu?????Nes meciau darba,o pinigai pasibaige.Viska sudejau i nama.Reikejo viska leciau ,apgalvot kas bus kai pasibaiks pinigai ,nes be ju dar sunkiai issiverciu.Ogal ir gerai padariau .Ko cia tampytis.Dabar jau po truputi atsistoja viskas i savas vietas.Galvoju apie turizma,tai sritis kur galeciau ka nors duoti gero kitiems,pajaust kas ira svarbiausia.O siaip nera to blogo kas neiseitu i gera.Tai sena Lietuviu patarle
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Sveiki forumo dalyviai :)
Iki šiol buvau skaitytoja, bet pagalvojau, kad reikėtų nors prisistatyti, gal tuomet atsiras ir bendravimas, tikiuosi :wink:
Man 40 metu, gyvenu Kėdainiuose, turiu sunu 15-kos ir dukra 13-kos. Dirbu saugos ir sveikatos srityje.
Gyvenu bute, bet jau trylika metų turiu sodą, kuris yra mano šeimos gamtos kampelis ir džiaugsmas.
Pažintis su Anastasija prasidėjo prieš du metus nuo "Pasaulio sukūrimo". Ši knyga man padėjo suvokti, kad žmogaus gyvenimas yra jo paties rankose, tiksliau mintyse. Iki šios knygos aš taip pat daug skaičiau, daug kuo domėjausi, taip sakant dėliojau po vieną detalę, kūriau savo gyvenimo "mašiną", bet niekaip nesigavo jos paleisti. Vis trūko to paleidimo mechanizmo, jau atrodo viskas susidėlioja, nieko netrūksta, o kaip paleisti nežinau. Vis prašiau Dievo padėti rasti tai ko ieškau. Ir jis padėjo :)
Forumą atradau per pokalbių svetainę mirc pernai rudenį. Kuo daugiau skaitau, tuo labiau suprantu, kad tas 1ha tikrai gali virsti gražia realybe. Aišku iškyla dar labai daug klausimų, todėl ieškau į juos atsakymų.
Šiame forume neradau nė vieno dalyvio iš Kėdainių. Labai norėčiau, kad jų atsirastų, nes... labiau mėgstu gyvą bendravimą :lol:
valdas
Posts: 57
Joined: Mon 02 24, 2003, 16:22

Post by valdas »

Kaip tai nera? O ash? A... tiesa, dingo miesto pavadinimas nuo mano vardo. Nors tiesa sakant nepamenu ar buvau irashes Pakruostele, ar Kedainius?- senai tas buvo, matyt atnaujinant tinklapi, miestavardis pasimete. O gal tai todel, kad pries metus karmos vejai mane atpute i Kauna? Nors beveik kiekviena savaitgali parvaziuoju namo i savo Pakruostele. taip kad Vija Tu jau neviena is Kedainiu. :D :D :D Gal kada ir susitiksim? Artimiausiu metu karmos vejai ruosiasi ispusti mane ir is Lietuvos...net ir shiaudiniam nameliui reikia pinigu...rudeni parleksiu, - mokslai vis dar yra geras magnetas kuris mane pargrazins namolio. Be mokslu shiais laikais tai tik kaip Anastasijai mishke sedeti... :mrgreen:
Atsiprasau uz nelietuvishka rashysena, Kaune ne visose interneto kavinese yra kalbos.
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Ačiū už sureagavimą :)
Žinau tik Kruosto užtvanką, tai galvoju, kad minima tavo Pakruostėlė ten ir randasi...
Kėdainiai ne mano gimtasis miestas, bet čia gyvenu jau 19 metų, čia gimė mano džiaugsmeliai, čia mano draugai ir pažįstami, čia man patinka, taigi galima sakyti, kad tai mano miestas...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Klausykit, o as gimiau ir iki metu augau Kedainiuose - mano tevelis grizes po tremties dirbo ten chemijos gamykloje, nes didmiesciuose jam, politiniam kaliniui, nebuvo leista gyvent. Jis yra parases labai grazia poema apie Kedainius ir ju gamta, kai turesiu laiko ir jei kam idomu, galesiu idet i skyreli Mano tevelio eilerasciai. Jau senai nebuvau jusu miestelyje, bet kazkaip labai gera apie ji isgirsti... Sekmes jums ten :) :) :)
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Ačiū už linkėjimus :lol:
Įdėk darja tėvelio eilėraštį apie Kėdainius, idomu bus paskaityti. O gal jie kur nors yra publikuoti?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ne nera publikuoti - juk jis buvo rezistentas, skaitydavo tik savo draugams ir pazistamiems. Jis man sakydavo, kad kai numirsiu, pas tave ateis drauges ir tu joms skaitysi mano eiles, bet mano draugems jos nelabai rupi, o as ir nelabai siulau - yra ir taip apie ka pakalbet... :wink: Uztat labai smagu, kad kazkam forume patinka tos eiles, nors mama ir vadina mane kvaila, kad jas cia publikuoju, bet cia jau musu su teveliu reikalas. Kai turesiu laiko, butinai perrasysiu - nes ta poema ilgoka... :wink: O siaip tai tikrai smagu isgirst kedainiskius, kazkaip silta dushioj pasidaro - sekmes... :)
Raimis
Posts: 21
Joined: Tue 10 14, 2003, 19:08
Location: Kaunas

Post by Raimis »

Sveika Vija,
Kėdainiečių čia ne taip mažai. Aš irgi pats laikau save kėdaniečiu, nes ten prabėgo 18metų. Bet dabar gyvenimas mano sukasi apie Kauną... Bet Kėdainiai visa laiką traukia.
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Jau smagiau :lol: Aš Kėdainiečių ieškojau pagal narių sąrašą, bet nė vienas nėra nurodęs Kėdainių. Todėl taip ir pagalvojau...
Justinas
Posts: 34
Joined: Sat 01 31, 2004, 18:06
Location: Vilnius

Post by Justinas »

Sveiki gyvi,

Dar karteli pasiafisuosiu :P ,kad artimiau susipazintume.
Esu Justas is Vilniaus, praeita karta jau buvau Vilniaus klubo susitikime,o labai netiketai praeita sekmadieni mane Jolantyte paveze ir i Sukiniu susirinkima :) . Is tikruju tas sekmadienis buvo viena is ispudingiausiu dienu mano gyvenime. Dziaugesi sirdis matant kaip jau yra igyvendinama mano svajone ir siekiamybe - kuriama ekogyvenviete pagal Anastasijos idejas. Aciu Zygimantui,kuris man pravede saunia ekskursija po Sukinius(aplankem Moka, saltini,issimaudem Sventojoj,uzlipom ant piliakalnio), Jolantytei uz transporta, na ir visiems likusiems uz puikiai praleista laika.

Dar sis tas apie mane:
Esu moksleivis, rugpjuti sukakos 17 metu. Siais metais perskaiciau V.Megre knygas apie Anastasija ir uzsidegiau ten aprasomomis idejomis. Mane suzavejo butent ta "gyvenimo filosofija", sviesios ir dziaugsmingos ateities vizija,parodanti kaip realiai imanoma isvesti pasauli is susinaikinimo ir isgelbeti Zemele nuo prazuties. Globalines,ekologines,socialines problemos matomos akivaizdziai, bet tik Anastasija pateike buda, kaip jas galima isspresti,kaip iseiti is aklavietes, is saves naikinimo... paaiskino, kokios ju priezastys. "Pasaulio sukurimas" reabilitavo Dieva mano akyse, padejo geriau suprasti save ir savo paskirti ir tai, ko Dievas nori is manes;padejo suvokti senuju paprociu prasme. Trumpai tariant, as esu vienas is tu,kuriam YRA Anastasija, visiskai reali,bet kartu ir nepaprasta, ikunijanti savyje mano supratima apie grozi,tikraji naturaluma, tikrasias Zmogaus galimybes...
Image
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Nu ir uzsipuolem mes cia nauja zmogu, na bet reikia gi pirmo kriksto - ir man ne geriau buvo... :P :) :) :wink:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Nemanau, kad tu toks senas, kokiu dediesi. :wink:

Ir jei bandytum tu išjaust, išbūti
Beribę erdvę, tą, kuri tavy,
Tai vaikiškos ląstelės gyvą ugnį
Atrastumei giliai giliai širdy.

Ji čia, gyva, jai lenkias žvaigždės,
Galaktikas ji skrodžia be kliūčių
Ir daug papasakot, pagelbėt tau ji
Galėtų, jei laikytum ją draugu.

Beje, galvojau rašyt visai ką kitą... Na, taip išėjo :D
Post Reply