Susipažinkime iš arčiau

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by Toltik »

Labukas visiems :)),

Pas mane tai gali atvažiuoti visi, aš su malonumu priimu besidominčius žmones, pasišnekučiuojam, pasibūnam gamtoj, apylinkes aprodau, kartais kam nors patinka koks kampelis netoli manęs, o kartais supažindinu su bendra situacija aplink Vilnių ir Lietuvoje. Tai jei norisi tai atvažiuokit :).. Ko norėsit tą ir sužinosit :). O į klubą vln tai galima nueiti sekmadieniais berods, na reik pažiūrėti tinklapyje kada ir kur ten vyksta :).
Atene
Posts: 4
Joined: Sun 03 21, 2010, 15:32

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by Atene »

Nuostabu. Būtinai reikėtų atvažiuoti, nes ir klausimų daug ir labai įdomu. Dabar tik truputi sudėtinga, nes turiu maža vaikelį ir gyvenu tolokai šiuo metu (palangoje). Bet metų bėgyje planuoju grįžti į Vilnių ir užsiimti gyvenimo tobulinimo klausimais:).
Nors ką gali žnot, gal ir anksčiau pavyktų. Bet kokiu atveju ačiū už galimybę. Jei sugalvočiau atvažiuot susisieksiu. Sėkmės.
Vidaite
Posts: 1
Joined: Sat 10 30, 2010, 3:30

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by Vidaite »

Sveiki :h: ,atejau i si foruma ,bet manau esu jums per sena ,kadangi as 5 anuku mociute. :roll:


Tik labai norejau paklausti kaip pasikeisti slaptazodi ,nes buvau pamirsusi ,paklausi naujo gavau ji ,bet labai sunku isimti ,niekaip nerandu kurioje vietoje tai galeciau padaryti.
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by Toltik »

Kuo daugiau anūkų tuo daugiau patirties ;) - asmeniškai man tai jokio skirtumo tas amžius :), manau kitiems taip pat nesvarbu :), taigi sveika atvykus :).
Keinra
Posts: 15
Joined: Wed 01 12, 2011, 23:05

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by Keinra »

Sveiki! Esu Enrika. Domėtis kas iš tiesų yra žmogus, kokie jo gabumai, ko jis ateina į šį pasaulį pradėjau anksčiau nei perskaičiau Anastasijos knygas (kol kas tik dvi :)). Tačiau mane sužavėjo viskas, kas jose rašoma.
Gamtai niekada nebuvau abejinga, 20 metų gyvenau miestelyje, apsuptame ežerų ir miškų. Kai pradėjau studijuoti, pamenu, kaip gera būdavo sugrįžti į pavasariu kvepiančius namus... Net ir pabuvus dvi dienas arčiau gamtos, atrodydavo, kad praėjo jau savaitė.
Jau pusė metų pastoviai gyvenu mieste ir dažnai sapnuoju kaip lakstau po žydinčias pievas...

Didžiausia mano svajonė - išmokti mylėti žmones, taip pat pamilti save :love:

P.S. Ieškau draugų :H
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by Angeliuke »

Keinra sveika :love: nejaugi tu saves ir aplinkiniu nemyli?  :angel:
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by Angeliuke »

P.S. galim draugauti :H
Keinra
Posts: 15
Joined: Wed 01 12, 2011, 23:05

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by Keinra »

Angeliuke wrote:Keinra sveika :love: nejaugi tu saves ir aplinkiniu nemyli?  :angel:
Kartais taip jaučiuosi.
Keinra
Posts: 15
Joined: Wed 01 12, 2011, 23:05

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by Keinra »

Angeliuke wrote:P.S. galim draugauti :H
Malonu, Angeliuke :H
Dora
Posts: 11
Joined: Mon 01 31, 2011, 21:45

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by Dora »

Sveiki!
Ieškau bendraminčių :gigi: :)
Esu antro studentė, pritariu Anastasijos idėjoms ir ieškau žmogučio, kuris galbūt šiuo metu ieškosi vietos apsigyventi Vilniuje. Pamaniau, gyventi su bendraminčiais būtų daug smagiau (+) Šiuo metu kambario dar ieškaus, bet pritarčiau pigesniam variantui.
Taip pat laikau šuniuką :H . Tikiuosi tai nebus problema...
Nekantriai laukiu atsakymų. (+)
echolife
Posts: 2
Joined: Tue 12 20, 2011, 22:38

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by echolife »

Sveiki visi :)
As irgi ieskau bendraminciu ir ivairiu ideju kurias galeciau igyvendinti (+)
gyvenu uzsienyje ir siaip kuriu cia savo ateiti. I lietuva sugriztu tik atostogoms gal dievaite susirasti :H
:h:
sanxre
Posts: 38
Joined: Tue 04 19, 2011, 17:57

Re: Susipažinkime iš arčiau

Post by sanxre »

Sveiki. As esu Sandra. Man 20 metu. Esu is Panevezio. Lankau Viesbucio darbuotojo studijas. Laisvalaikiu megstu keliauti.
Jei kas noretu, artimiau pabendrauti, tai yra mano el-pastas: [email protected] . P.S. Nuotrauka idesiu, gal, kita karta.
:-). Iki.
Post Reply